I ZDUŃSKOWOLSKA DYCHA: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K16 - Kobiety 16-19
Ilość zgłoszeń w kategorii K16: 0
K20 - Kobiety 20-29
MARTYNA BALCERZAK Tak PL 23
AGNIESZKA CIOŁKIEWICZ PL 23
MALWINA DYBKA Tak PL 23
EDYTA DYBKA Tak PL 23
ELŻBIETA GŁAZ PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
JUSTYNA JAKUBOWSKA Tak PL 23
AGATA JAKUBOWSKA Tak PL 23
KAROLINA JANKOWSKA Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
KATARZYNA JEZIORNA Tak PL 23
MONIKA KACZMAREK Tak PL SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 23
PATRYCJA KAŁUŻA Tak PL 23
BEATA KAPUŚCIK Tak PL 23
KATARZYNA KAŹMIERCZAK Tak PL PODDĘBICKI KB ZDYSZANI.PL 23
KLAUDIA KOBUS Tak PL SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 23
DARIA MISIAK Tak PL 23
HONORATA OLSZEWSKA Tak PL 23
KATARZYNA OSTOJSKA PL BIEGING TEAM ZELOW 23
ILONA OZIMEK Tak PL 23
ANNA PŁUCIENNIK PL 23
AGATA SOCHACKA Tak PL 23
LILIANA SZLAGOWSKA Tak PL 23
ALEKSANDRA TKACZYK Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K20: 22 (Opłaconych: 18)
K30 - Kobiety 30-39
MARIOLA CHAŁADYN Tak PL 23
WIOLETTA DUBIEL-SALAMON PL ANTON TEAM RAJSPORT SIEARADZ ACTIVE TEAM KS DŁUGOD 23
KAROLINA DYONIZIAK Tak PL 23
AGNIESZKA FORYŚ Tak PL 23
JUSTYNA JEZIERSKA Tak PL 23
JOWITA KORAW Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
SYLWIA KURZAWA Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
JUSTYNA MALINOWSKA PL 23
ELŻBIETA MART Tak PL 23
ANNA MATUSIAK Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
KAROLINA OWIĘCKA Tak PL 23
DOMINIKA PAŚ Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
KAROLINA SIEMKOWICZ-KLIMCZAK Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
DOROTA STEFAŃSKA Tak PL 23
EWELINA SZAFRAŃSKA Tak PL 23
MAŁGORZATA ŚWIATOWA Tak PL BIEGAM BO LUBIĘ ZDUŃSKA WOLA 23
ALEKSANDRA TASARZ-SPĘTANA Tak PL 23
ALEKSANDRA WRÓBLEWSKA Tak PL 23
AGNIESZKA ZAGŁOBA Tak PL 23
ANNA ZALEWSKA Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K30: 20 (Opłaconych: 18)
K40 - Kobiety 40-49
JOANNA BALCERAK- KOLASA Tak PL FIZJO PLUS RUNNING 23
ANNA BUGAJAK Tak PL KB GEOTERMIA UNIEJÓW 23
ANETA DAWIDUK Tak PL 23
RENATA FIJAŁKOWSKA Tak PL PODDĘBICKI KB ZDYSZANI.PL 23
BEATA GABRYSIAK Tak PL 23
MARTA IDCZAK Tak PL 23
KRYSTYNA KRÓL Tak PL 23
MALGORZATA LIDER Tak PL HEAVY METAL 23
BEATA NIEŁACNA Tak PL 23
BOGUSIA NIEWIADOMSKA Tak PL 23
MARLENA PŁÓCIENNIK Tak PL BIEGAM BO LUBIĘ ZDUŃSKA WOLA 23
MONIKA RADZISZEWSKA PL SIERADZBIEGA.PL 23
ANNA RĘBACZ Tak PL 23
DOROTA WRÓBLEWSKA Tak PL 23
JOLANTA ZIĘBA-GZIK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K40: 15 (Opłaconych: 14)
K50 - Kobiety 50-59
MONIKA PAWLAK Tak PL 23
IWONA WALESIAK Tak PL 23
JOLANTA WĄGROWSKA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K50: 3 (Opłaconych: 3)
K60 - Kobiety 60-69
Ilość zgłoszeń w kategorii K60: 0
K70 - Kobiety 70 i starsze
JANINA ROSIŃSKA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K70: 1 (Opłaconych: 1)
M16 - Mężczyźni 16-19
JAKUB ANTOSIK Tak PL SIERADZBIEGA.PL 23
KAMIL BARON Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
PAWEŁ HALAMUS PL 23
DAWID JERZYK Tak PL 23
HUBERT KOŁODZIEJCZYK PL 23
MICHAŁ KRZYWICKI PL 23
ARTUR KURZAWA PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
KAROL LESIAK Tak PL 23
JAKUB MANIKOWSKI Tak PL MKS ZDUNSKA-WOLA 23
MICHAŁ MIELESZKIEWICZ Tak PL MUKS PARK ZDUŃSKA WOLA 23
WIKTOR ROSIAK PL PARK ZDUŃSKA WOLA 23
SZYMON SZMYT Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 23
JAKUB SZRAM Tak PL 23
MATEUSZ ŚLIWAKOWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF WILAMOWSKI Tak PL DZIKI Z GALAPAGOS 23
KACPER ŻÓRAWSKI PL SIERADZBIEGA.PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M16: 16 (Opłaconych: 10)
M20 - Mężczyźni 20-29
JĘDRZEJ BARTNICKI Tak PL SIERADZBIEGA.PL 23
MARCIN BOROWSKI Tak PL 23
ARTUR BORUCH Tak PL BIEGAM BO LUBIĘ ZDUŃSKA WOLA 23
MICHAŁ CHLEBICZ PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
ARTUR CHMIELEWSKI Tak PL 23
MATEUSZ CIOŁEK Tak PL 23
TOBIASZ CZERNIAK Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
SZYMON DRAB Tak PL SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 23
KONRAD FILIPCZAK Tak PL KP PSP ZDUŃSKA WOLA 23
SZYMON HALCZAK Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
TOMASZ HALISZ PL BIEGING TEAM ZELOW 23
KACPER KOMINIAREK Tak PL 23
SZYMON KOMOREK Tak PL 23
TOMASZ KONIECZNY Tak PL 23
MARCIN KOPKA Tak PL BIEGAM BO LUBIĘ ZDUŃSKA WOLA 23
MATEUSZ KRAJDA PL BIEGING TEAM ZELOW 23
ŁUKASZ KRZEMIŃSKI Tak PL BIEGAM BO LUBIĘ ZDUŃSKA WOLA 23
DAMIAN KUCHARSKI Tak PL 23
MATEUSZ KUCZYŃSKI Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
MARIUSZ MANN Tak PL BIEGAM BO LUBIĘ ZDUŃSKA WOLA 23
DAMIAN NAJDER Tak PL 23
DARIUSZ NIEWIADOMSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF OLEJNICZAK Tak PL SIERADZBIEGA.PL 23
DAMIAN PIĄTEK PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
DAMIAN PUCZYŃSKI Tak PL 23
JAKUB RESTERNY Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 23
DANIEL ROMANOWICZ PL ŁÓDŹ RUNNING TEAM 23
JANUSZ ROMANOWICZ Tak PL MKS ZDUNSKA-WOLA 23
KAMIL RUSZKOWSKI Tak PL 23
DAWID SMOLARKIEWICZ PL BIEGAM W WIELUNIU 23
ROMAN SZMYT Tak PL KP PSP ZDUŃSKA WOLA 23
ŁUKASZ SZYBKA Tak PL 23
BARTOSZ ŚWINIARSKI PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
MARIUSZ UBYCH Tak PL FIZJO PLUS RUNNING 23
MICHAŁ URBANOWICZ Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 23
PIOTR WĄGROWSKI Tak PL BIEGAM BO LUBIĘ ZDUŃSKA WOLA 23
DOMINIK WIEWIÓRSKI Tak PL 23
MATEUSZ ZATORSKI Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M20: 38 (Opłaconych: 31)
M30 - Mężczyźni 30-39
KRZYSZTOF BARTOSIK Tak PL 23
ŁUKASZ BATRUCH Tak PL 23
ROBERT BŁASZCZYK Tak PL KB GEOTERMIA UNIEJÓW 23
ADAM BOGACKI Tak PL 23
TOMASZ BUDZISZEWSKI Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
DANIEL BUL Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
GRZEGORZ CHUDZIK Tak PL WWW.CHUDZIK.EU 23
DAWID CIEŚLA Tak PL 23
SEBASTIAN CISZEWSKI Tak PL 23
SEBASTIAN CŁAPA Tak PL 23
DOMINIK DAMAS Tak PL 23
MARIUSZ DORUCH Tak PL 23
DOMINIK DYONIZIAK Tak PL 23
ROBERT FELCENLOBEN Tak PL 23
ADRIAN FILIPCZAK Tak PL 23
PIOTR GABARA Tak PL 23
MARCIN GABRYSIAK Tak PL 23
MARIUSZ GĄSIOR PL 23
JANUSZ GODLEWSKI Tak PL 23
MICHAŁ GOŚCIMSKI Tak PL 23
MICHAŁ GROCHOLSKI Tak PL 23
PIOTR IDZIASZCZYK Tak PL 23
WOJCIECH JANKOWSKI Tak PL 23
DANIEL JASIŃSKI Tak PL 23
RYSZARD KACPERSKI Tak PL 23
ADAM KARBOWIAK Tak PL 23
ANDRZEJ KĄKOLEWSKI Tak PL 23
SYLWESTER KIEDROWSKI Tak PL 23
HIERONIM KLIMCZAK PL 23
LUKASZ KOCIOLEK PL 23
ŁUKASZ KOPKA Tak PL 23
SEBASTIAN KOSĘDA Tak PL 23
ARTUR KOZŁOWSKI Tak PL ASCLEPIOS - POLTRAF 23
JACEK KOŻUCH Tak PL PODDĘBICKI KB ZDYSZANI.PL 23
MARIUSZ KRÓL Tak PL 100% WITAMINY C 23
AREK KRÓLEWIAK Tak PL 23
MARCIN KRYSZTOF Tak PL 23
PIOTR KUBIAK Tak PL OSP PABIANICE 23
TOMASZ KUŹNIK Tak PL 23
OLEKSANDR LABZIUK UA ACHILLES LESZNO 23
WIESŁAW LEGIERSKI PL 23
KRZYSZTOF LEWANDOWSKI PL RYSIOTEAM 23
ARKADIUSZ MACHURA Tak PL KLUB BIEGACZA WARTA 23
RADOSŁAW MATUSIAK Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
MACIEJ MAZEK Tak PL 23
JAKUB MENCEL Tak PL 23
MARCIN MOKRACKI Tak PL TOMPLAST 23
BOGUSŁAW NOWALSKI Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
JAROSŁAW OCHMAŃSKI Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 23
TOMASZ OWCZAREK Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
MARIUSZ OWIĘCKI Tak PL 23
MACIEJ PABISIAK Tak PL 23
MICHAŁ POŁAWSKI PL 23
BOGUSZ RACZYŃSKI Tak PL AMBINE TYGRYSY 23
ZBIGNIEW REDKIEWICZ PL 23
ŁUKASZ REMBIELAK Tak PL 23
ŁUKASZ RUDZKI PL 23
ARTUR RYCHLIŃSKI Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 23
MICHAŁ SADOWSKI Tak PL BIEGAM BO LUBIĘ ZDUŃSKA WOLA 23
PAWEŁ SADZIŃSKI PL 23
DANIEL SAŁAGACKI PL 23
TOMASZ SIUDMAK Tak PL BIEGAM W WIELUNIU 23
DAMIAN SŁOMSKI Tak PL 23
ROBERT SOBCZAK Tak PL RYSIOTEAM 23
MARIUSZ SOWIŃSKI Tak PL 23
TOMASZ STEFANIAK Tak PL 23
MICHAŁ SWARZYŃSKI Tak PL 23
DARIUSZ SZAFRAŃSKI Tak PL 23
PIOTR SZCZEPANIAK PL SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 23
ŁUKASZ SZYMCZAK Tak PL 23
ZBIGNIEW TABAKA Tak PL AMATOR 23
MICHAŁ TERKA Tak PL KOCHAMSIERADZ.PL 23
TOMASZ TOKARCZYK Tak PL 23
MARCIN UBYCH PL FIZJO PLUS RUNNING 23
MARIUSZ WIEŁA Tak PL SIERADZBIEGA.PL 23
MACIEJ WOJNAR Tak PL KP PSP ZDUŃSKA WOLA 23
DAREK WÓJCICKI Tak PL 23
JAN ZADWORSKI Tak PL JW 4391 23
PAWEL ZIEBA Tak PL 23
DARIUSZ ZIELIŃSKI Tak PL 23
PIOTR ŻEBROWSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M30: 81 (Opłaconych: 67)
M40 - Mężczyźni 40-49
WALDEMAR KOPEĆ Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 23
JACEK BIENIAS Tak PL 23
MARCIN BUCZKOWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF CIEKAŃSKI PL 1 DYWIZJON LOTNICZY 23
ARTUR CIEPŁUCHA Tak PL SIERADZBIEGA.PL 23
TOMASZ CIOŁEK Tak PL 23
JAROSŁAW DUBIŃSKI Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 23
DARIUSZ FILIPIAK Tak PL PROMIL ZDUŃSKA WOLA 23
JANUSZ GRZEBSKI Tak PL 23
ZBIGNIEW HESSE Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 23
RADOSŁAW JANIAK Tak PL 23
MICHAŁ KOWALCZYKOWSKI Tak PL RYSIOTEAM 23
PAWEŁ KOZŁOWSKI Tak PL 23
LESZEK KRAWCZYK Tak PL 23
GRZEGORZ KUBICKI Tak PL ŁÓDŹ RUNNING TEAM 23
PIOTR KUCHARSKI Tak PL BIEGAM BO LUBIĘ ZDUŃSKA WOLA 23
DARIUSZ KUDRA Tak PL 23
PAWEŁ KWIATKOWSKI Tak PL 23
TADEUSZ KWIECIEŃ Tak PL 23
GRZEGORZ LEWANDOWSKI Tak PL WCKMED 23
ARKADIUSZ MAKOWSKI PL 23
ARTUR MIŁEK Tak PL 23
MARIUSZ MURAWIAK Tak PL PODDĘBICKI KB ZDYSZANI.PL 23
PIOTR PAWLIK Tak PL 23
JAROSŁAW PIECHOTA Tak PL RYSIOTEAM 23
MICHAŁ PODGÓRSKI Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 23
GRZEGORZ PODGRODZKI Tak PL NIESTOWARZYSZONY 23
ROBERT POPIEL PL 23
MACIEJ RAKOWSKI Tak PL SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 23
PIOTR RAPTA Tak PL 23
SYLWESTER RĘBACZ Tak PL 23
TOMASZ SERKIS Tak PL RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM 23
WŁODZIMIERZ SMUS Tak PL 23
TOMASZ STASZEWSKI Tak PL BIEGACZ NOWOSOLNA 23
ANDRZEJ STEFANIAK Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 23
ARTUR STRZELECKI Tak PL 23
MARIUSZ SZAFLIK Tak PL ŁÓDŹ RUNNING TEAM 23
PIOTR TONDYS Tak PL AMBINE TYGRYSY 23
GRZEGORZ WDOWIŃSKI Tak PL 23
KAMIL WEINBERG Tak PL 23
DARIUSZ WICHER Tak PL 23
JACEK WILAMOWSKI Tak PL DZIKI Z GALAPAGOS 23
MARIUSZ WOJTCZAK Tak PL 23
ROBERT WÓJCIK Tak PL RYSIOTEAM 23
PAWEŁ WYGLĄDACZ Tak PL 23
ADAM ZŁOMAŃCZUK Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M40: 46 (Opłaconych: 43)
M50 - Mężczyźni 50-59
JACEK BALICKI Tak PL BIEGACZ NOWOSOLNA 23
KRZYSZTOF BANACHOWSKI Tak PL 23
TOMASZ BŁASIAK PL 23
MAREK CYGANEK Tak PL 23
TOMASZ DENUSZEK Tak PL 23
ZBIGNIEW GUZIAK Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 23
ADAM JABŁOŃSKI Tak PL 23
WIESŁAW JANECZEK Tak PL KLUB BIEGACZA WARTA 23
STANISŁAW KĄKOLEWSKI Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 23
PAWEŁ KRZYMIANOWSKI Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 23
STANISŁAW LASZCZAK Tak PL ŁÓDŹ RUNNING TEAM 23
KRZYSZTOF ŁASKI Tak PL 23
DARIUSZ MAJ Tak PL 23
STANISŁAW OSIŃSKI Tak PL 23
MIROSŁAW PALMA Tak PL 23
IGOR POLAK Tak PL KORONA PABIANICE 23
SŁAWOMIR PONIŃSKI Tak PL 23
ANDRZEJ PUTYŃSKI Tak PL 23
IRENEUSZ RACZYŃSKI Tak PL 23
MACIEJ ROGALA Tak PL 23
WOJCIECH SZYBKA Tak PL KRWINKA 23
ANDRZEJ WĄGROWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M50: 22 (Opłaconych: 21)
M60 - Mężczyźni 60-69
MARIAN BŁASZCZYK Tak PL 23
WIESŁAW FLORCZAK Tak PL SIERADZBIEGA.PL 23
ZBIGNIEW FRET Tak PL RYSIOTEAM 23
WOJCIECH PIEKARCZYK PL SIERADZBIEGA.PL 23
MAREK WRÓBEL Tak PL NIESTOWARZYSZONY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M60: 5 (Opłaconych: 4)
M70 - Mężczyźni 70 i starsi
Ilość zgłoszeń w kategorii M70: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 269 (Opłaconych: 230)