III Bieg Na Grochowiska: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Mężczyźni 16-29
MARIUSZ BĘBENEK Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 23
MICHAŁ BIELAT Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
TOMASZ BISKUPSKI Tak PL 23
KAROL BŁACH PL 4RUNPIŃCZÓW 23
KAMIL BŁASZCZYK Tak PL 23
JAKUB CABAN PL 23
PAWEŁ CZERWIAK PL RUN4FUN 23
DOMINIK DZIWOŃ Tak PL 23
TOMASZ FIJAŁKOWSKI Tak PL 23
SYLWESTER FIUK Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 23
TOMASZ FRYDRYCH PL ZAGNAŃSK BIEGA 23
MARIUSZ GACEK Tak PL 23
JAKUB GARDULSKI Tak PL 23
EWA GARSTKA PL 23
TOMASZ GAWROŃSKI Tak PL 23
JAKUB GÓRECKI Tak PL 23
WOJCIECH GRABOWSKI Tak PL 23
MICHAŁ GRUDZIEŃ PL ZAGNAŃSK BIEGA 23
MATEUSZ GUZY PL RUN4FUN 23
MATEUSZ HERBUŚ PL LZS MAKOSZYN / BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
MICHAŁ JAGIEŁO PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
BARTOSZ KAROŃ Tak PL IKS OLKUSZ 23
MIKOŁAJ KĘPIŃSKI Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
ADAM KLAMIŃSKI Tak PL 23
DOMINIK KŁYS Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 23
BARTOSZ KOCHANOWSKI Tak PL 23
KAMIL KOŁODZIEJSKI Tak PL BBM KIELCE 23
PAWEŁ KORUBA Tak PL 23
ADAM KOSMALA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
SZYMON KOWAL Tak PL 23
MATEUSZ KOWALCZYK Tak PL 23
MACIEJ KRAJEWSKI Tak PL 23
DANIEL KRAWCZYK Tak PL 23
DAMIAN KUCYBAŁA Tak PL GIMNAZJUM NR1 PIŃCZÓW 23
MAREK KULCZYKOWSKI PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
PAWEŁ KULESZA Tak PL KIELCE 23
ROBERT KUŹDUB Tak PL 23
ALBERT KWIATEK Tak PL LZS MAKOSZYN / BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
SYLWESTER LEPIARZ Tak PL CENTRUM SPORT OSTROWIEC ŚW. 23
ŁUKASZ LESIOWSKI Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
DAWID ŁEBEK Tak PL LZS MAKOSZYN / BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
RAFAŁ MACHERA Tak PL 23
KRZYSZTOF MACIEJSKI Tak PL LZS MAKOSZYN / BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
MICHAŁ MACIEJSKI Tak PL 23
MATEUSZ MARCHEWKA Tak PL 23
ŁUKASZ MICHNO Tak PL 23
WOJCIECH MLEKODAJ Tak PL SPAREN TEAM 23
MARCIN MOŁDAWA Tak PL 23
KRYSTIAN MOŻDŻEŃ Tak PL GIMNAZJUM NR1 PIŃCZÓW 23
TOMASZ MUSIAŁ Tak PL UMKS GROT 23
ERNEST NIEMASZEWSKI Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
DAMIAN NOGA PL UKS ŻACZEK POŁANIEC 23
DANIEL NOWACKI Tak PL GIMNAZJUM NR1 PIŃCZÓW 23
DAMIAN NOWAK Tak PL 23
BARTŁOMIEJ NOWALSKI Tak PL 23
MARIUSZ PANKOWSKI Tak PL 23
MATEUSZ PIĄTEK Tak PL 23
PIOTR PIOTROWSKI PL KIELCE 23
ADAM POCHEĆ Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
MICHAŁ POKUSA PL 23
MICHAŁ POKUSA PL 23
JAROSŁAW POLAK Tak PL 23
PATRYK PTAK Tak PL 23
ADRIAN PUCHAŁA Tak PL 23
KRZYSZTOF PYCZEK PL WIARA PIASTA 23
SZYMON PYTEL Tak PL 23
KONRAD RDZANEK Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
DOMINIK RUBINKIEWICZ Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
SERGII RYBAK UA LKB RUDNIK 23
PIOTR SOBCZYK Tak PL 23
ADRIAN SOBORA Tak PL 23
MACIEJ SOCZUMSKI Tak PL 23
ANDRZEJ STARZYNSKI UA CHEMIK NOXY PULAWY 23
PAWEŁ STELMACH Tak PL 23
ŁUKASZ STERNAK Tak PL 23
MATEUSZ ŚWIETLIK Tak PL 23
ANDRZEJ ŚWIRSZCZ PL UNIA MAŁOGOSZCZ 23
MATEUSZ VESELY Tak PL 23
EMANUEL WOJTACHA Tak PL IKS OLKUSZ 23
PAWEŁ WÓJCIAK Tak PL 23
MATEUSZ WÓJCIK Tak PL 23
ADRIAN ZIENTAL Tak PL 23
TOMASZ ZIMNICKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 83 (Opłaconych: 65)
M2 - Mężczyźni 30-44
ŁUKASZ ADAMCZYK Tak PL AMBASADOR PROGRAMU KARIERA 23
PAWEŁ BARDZYŃSKI PL 4RUNPIŃCZÓW 23
ROBERT BIELECKI Tak PL WIARA PIASTA 23
MARCIN BŁACH Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 23
ADRIAN BOROWIECKI Tak PL 23
MICHAŁ BURAS Tak PL 23
PRZEMEK CHRUŚCIEL Tak PL PRZEMOCNY.BLOG.PL 23
MICHAŁ CICHOŃSKI Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
PIOTR CZERW Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 23
PAWEŁ DALKA Tak PL 23
JACEK DŁUGOSZ Tak PL 23
ZBIGNIEW DULEMBA Tak PL STS SKARŻYSKO-KAMIENNA 23
PRZEMYSŁAW DZIEWIERZ Tak PL 23
DARIUSZ FIJAŁKOWSKI Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 23
MARIUSZ FURMANEK Tak PL 23
ARTUR GADECKI Tak PL FITNESS CLUB TAO KIELCE 23
MARCIN GAŁCZYŃSKI Tak PL 23
DAMIAN GOLIAT Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
MARIUSZ GÓRA PL 23
TOMASZ GRZYB Tak PL 23
SEBASTIAN HAJDUK Tak PL 23
MARIUSZ HARABIN Tak PL 23
DANIEL JAGODZKI Tak PL RUN4FUN 23
DARIUSZ JAKUBCZY Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
PAWEŁ JAKUBCZYK Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
WALDEMAR JANCZAK Tak PL 23
KAROL JANUS Tak PL 23
ARTUR JARMOŁOWICZ PL 23
MATEUSZ JĘDRZEJCZYK Tak PL 23
ŁUKASZ KALETA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
RAFAŁ KAWIORSKI Tak PL 23
KONRAD KISIELEWSKI PL 23
WOJCIECH KORDOWSKI Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
MARCIN KOSIBA PL 23
MICHAŁ KOSMALA PL 23
GRZEGORZ KOWAL Tak PL 23
BARTŁOMIEJ KOZŁOWSKI PL BBM/KKL KIELCE 23
ADAM KRÓL Tak PL ŚWIĘTOKRZYSKIE STOWARZYSZENIE PSZCZELARZY 23
TOMASZ KRUK Tak PL 23
KRZYSZTOF KULIG Tak PL 23
ARKADIUSZ KUREK Tak PL 23
ROBERT KWIECIEŃ PL 23
PIOTR LATOSZEWSKI Tak PL 23
KAROL LEŚNIAK PL 23
KRZYSZTOF LEŚNIAK PL 23
TOMASZ LIPIEC Tak PL WATAHA 23
SEBASTIAN LOTKO Tak PL 23
ŁUKASZ ŁACH Tak PL 23
HUBERT MACIĄG Tak PL 23
GRZEGORZ MARCHEWKA Tak PL 23
DAMIAN MARKOWKSI PL 23
WIESŁAW MARTOWICZ Tak PL 23
ALEKSANDER MAZURKIEWICZ PL UMKS GROT 23
KRZYSZTOF MIERNIK Tak PL 23
PIOTR MŁYŃCZAK Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 23
GRZEGORZ NAKONIECZNY Tak PL 23
MICHAŁ OBARA PL 23
PIOTR PAZERA Tak PL KP.PSP JĘDRZEJÓW 23
ARKADIUSZ PIETRAS Tak PL RYSIOTEAM 23
PAWEŁ PYCZEK PL WIARA PIASTA 23
STANISŁAW PYTEL Tak PL 23
PAWEŁ RAJKOWSKI Tak PL 23
GRZEGORZ RAKOCZY PL 23
NORBERT RĄCZKA Tak PL NAKUXXXAMY KIELCE 23
TOMASZ RÓWNIAK Tak PL 23
MICHAŁ SALAMAGA Tak PL 23
MAREK SĘK Tak PL 23
RAFAŁ SOBOLEWSKI Tak PL 23
TOMASZ SOKOŁOWSKI Tak PL SINIAT PONIDZIE MTB 23
DAWID STANEK Tak PL 23
MARIUSZ STAROŚCIAK Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 23
RADOSŁAW STĄPOR Tak PL 23
PIOTR STYCZEŃ Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
TOMASZ SZALENIEC Tak PL 23
RAFAŁ ŚLIWIŃSKI PL AQUA-MED 23
JAKUB TAKOSOGLU Tak PL POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA 23
MATEUSZ TARKA Tak PL 23
TOMASZ WĄDEK PL 23
RAFAŁ WĄSIK Tak PL SPAREN TEAM 23
JACEK WIATROWSKI Tak PL 23
PIOTR WIĘCKOWSKI Tak PL 23
ŁUKASZ WŁODARCZYK PL WIARA PIASTA 23
MARCIN WOJNIAK Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 23
MARCELI ZABOREK Tak PL BBM KIELCE / ZABIEGANI 23
MACIEJ ZACZEK Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
ZBYSZEK ZALEWSKI PL 23
MICHAŁ ZWOLSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 87 (Opłaconych: 68)
M3 - Mężczyźni 45-60
MARIUSZ AUGUŚCIK Tak PL SINIAT PONIDZIE MTB 23
LESZEK BEHOUNEK Tak PL FLOW ZAKOPANE 23
JAROSŁAW BUCZAK Tak PL KL PONIDZIE 23
JAN CEDZYŃSKI Tak PL 23
RYSZARD CEDZYŃSKI Tak PL 23
ANDRZEJ CHARCHUT Tak PL 23
KRZYSZTOF FIUK Tak PL 23
ZBIGNIEW JACKOWSKI Tak PL 23
ARTUR KAPA Tak PL 23
MIROSŁAW KOSTECKI PL 23
JACEK KOWAL Tak PL 23
ROBERT KUMAŃSKI Tak PL 23
PIOTR KUSIAK PL KKL SPRAWNI-RAZEM 23
KONRAD LUŚCIŃSKI Tak PL 23
GRZEGORZ MALICKI Tak PL 23
JAROSŁAW MARMUR Tak PL 23
ARTUR MIZDRAK PL 23
TOMASZ OLEKSAK Tak PL 23
PAWEŁ PIĄTEK Tak PL 23
JERZY PIÓRO Tak PL 23
BOGUSŁAW PLACEK Tak PL 23
WOJCIECH PODSIADŁO Tak PL 23
ROBERT PRASEŁEK Tak PL MOSIR OLKUSZ 23
WŁODZIMIERZ PUCHAŁA Tak PL 23
ANDRZEJ SOCHACKI Tak PL PTTK STASZÓ 23
MAREK SOKOŁOWSKI Tak PL SKOK WESOŁA 23
JAROSŁAW STANEK Tak PL SINIAT PONIDZIE MTB 23
MAREK SZCZECIŃSKI PL 4RUNPIŃCZÓW 23
MAREK SZCZEPANIUK Tak PL 23
PIOTR TURCZA PL KOLEGIUM SĘDZIÓW KRAKÓW 23
KRZYSZTOF WIĄCEK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 31 (Opłaconych: 26)
M4 - Mężczyźni 61+
MARIAN BUKOWSKI Tak PL 23
MAREK KOZYRA Tak PL BBM KIELCE 23
MIECZYSŁAW NAPORA Tak PL KL PONIDZIE 23
MAREK PILCH Tak PL 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL 23
WIESLAW WĘGRZYCKI Tak PL 23
STANISŁAW WIATR Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 7 (Opłaconych: 7)
K1 - Kobiety 16-30
WIOLETA BORKOWSKA PL 23
NATALIA GNIADA Tak PL GIMNAZJUM NR1 PIŃCZÓW 23
MAGDALENA GOŁUCH Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
PATRYCJA JAŚKOWSKA PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
PAULINA JEZIERSKA PL AQUA-MED 23
ANNA KACZMAREK Tak PL 23
KATARZYNA KOSOWSKA Tak PL 23
KATARZYNA KOWALSKA PL 23
KLAUDIA KUROPATWA Tak PL 23
IWONA LISTWAN Tak PL 23
ALEKSANDRA MISZTAL Tak PL GIMNAZJUM NR1 PIŃCZÓW 23
NITALIA NAGIRNJAK Tak UA 23
KATARZYNA OSZMIANA Tak PL 23
ANNA PANKOWSKA Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
ANNA PIOTROWSKA Tak PL 23
JOANNA SADRAK Tak PL 23
KASIA SOBCZYK Tak PL 23
KLAUDIA SOKÓŁ Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
MAŁGORZATA STĘPIEŃ Tak PL 23
KAROLINA SWAJDA Tak PL 23
KATARZYNA WIERZBA Tak PL GIMNAZJUM NR1 PIŃCZÓW 23
PAULINA WITES Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 23
ANNA ŻÓŁTAK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 23 (Opłaconych: 19)
K2 - Kobiety 31-49
JOANNA ADAMCZYK PL 23
KATARZYNA BEDNARSKA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
MARZENA CZERW Tak PL 23
JOANNA CZERWIAK Tak PL RUN4FUN 23
KATARZYNA DOMAŃSKA Tak PL 23
AGNIESZKA GAŁUCHA Tak PL 23
IWONA GRYMBOSZ Tak PL 23
ANNA GUŚCIORA Tak PL 23
ELWIRA KATANOWSKA Tak PL 23
MARIOLA KOTARZEWSKA PL 23
AGNIESZKA KOZŁOWSKA Tak PL BBM/KKL KIELCE 23
MALGORZATA KRUK Tak PL 23
ANNA LATKOWSKA PL BBM KIELCE 23
AGNIESZKA MAREK PL 23
JOANNA OLCHAWA Tak PL 23
DOROTA PIRÓG Tak PL ZAGNAŃSK BIEGA 23
MARGARETA PLACEK Tak PL 23
RENATA PRZEPIÓRA PL 23
EWELINA SĘDEK PL 23
ANNA SŁOTA Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 23
KATARZYNA STANIEK Tak PL TOROSPORT 23
JOANNA SZALENIEC Tak PL 23
MAGDALENA TUSIEŃ-KUZKA Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
ANNA TYSZEWICZ-OBARA PL 23
RENATA WOJTAŚ Tak PL GIMNAZJUM NR1 PIŃCZÓW 23
EMILIA ZAPAŁA-MÓL PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 26 (Opłaconych: 18)
K3 - Kobiety 50+
MAŁGORZATA BEHOUNEK Tak PL FLOW ZAKOPANE 23
MAŁGORZATA FIJAŁKOWSKA Tak PL 23
ALINA KAZIO Tak PL 23
IWONA KOWAL Tak PL 23
ANNA SITEK Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
RENATA TOMCZAK Tak PL 23
IRENA WIATR Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 7 (Opłaconych: 7)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 264 (Opłaconych: 210)