Istebna - Road Trophy - wyścig etapowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
AGATA SOBOTA Tak PL FTI RACING TEAM 23
ANGELIKA TLOŁKA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANNA WILCZEK Tak PL FENIX TYCHY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 30-39 lat
KAMILA BIERNAT Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
KATARZYNA KUCZORSKA Tak PL VO2MAXMTBTEAM 23
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 23
KRYSTYNA SABAJ Tak PL CYKLOOPOLE 23
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
MAGDALENA ZINKOWSKA Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 6)
K3 - Kobiety 40-49 lat
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL FENIX TYCHY 23
MARTA SYRYJCZYK PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50+
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat
MARCIN BURZAWA PL FENIX TYCHY 23
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL MMBIKE TEAM 23
MICHAŁ KWIATEK Tak PL CST RIDERS /HARD BIKE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 3 (Opłaconych: 2)
A - Mężczyźni 19-29 lat
TOMASZ BARAN PL 23
MARCIN BARTOLEWSKI Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
MIŁOSZ BIK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
MAREK CZUDEK Tak PL AT-SPORT 23
UNKNOWN DEVICE Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 23
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 23
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM 23
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 23
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL 23
LECH GRADZIŃSKI Tak PL VARSO 23
WOJCIECH IMIELA Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
MAREK JURASZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI PL DAR-BUD TEAM 23
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
JOACHIM MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
BARTŁOMIEJ PISKORZ Tak PL VELOPAKA RACING TEAM 23
KAMIL PUCHAŁKA PL ROGELLI TEAM 23
MICHAŁ SZEWCZYK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
PIETER VAN DEN EYNDE Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 23
PAWEŁ ZACZYK PL VELOPAKA RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 21 (Opłaconych: 16)
B - Mężczyźni 30-39 lat
EDUARD ALICKUN Tak LT LITPOL-TRANS KULOK MIKESZ TEAM 23
TOMASZ BŁĄDEK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
TOMASZ CHMIEL PL 23
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 23
KRZYSZTOF DAWIDOWICZ Tak PL FREE WAY 23
MICHAŁ FONAŁ Tak PL XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC 23
TOMASZ GAJAK Tak PL CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 23
MACIEJ GŁOWACKI PL DRUŻYNAMOJACUKRZYCA.PL 23
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
GODY JACOBS Tak NL PAXX GLOBAL CYCLING 23
RAFAŁ KACZMARCZYK Tak PL 23
BOLESŁAW KASPEREK Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
ŁUKASZ KMIECIK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
SZYMON KORNAK Tak PL 23
ADAM KRET Tak NL 23
BARTOSZ LATAWIEC Tak PL 23
JAN MATUSZNY PL 23
PATRYK MAZUREK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
IRENEUSZ MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
MICHAŁ NABIAŁEK Tak PL 23
VIKTORS NERUGALS Tak LV 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MICHAŁ PRZYBYSZ Tak PL 23
MATEUSZ SARAPATA Tak PL 23
MAREK STANISŁAWSKI Tak PL 23
PAWEŁ STANKA Tak PL 23
PETER THIJS Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 23
ŁUKASZ TOMALA PL BIKEHEAD 23
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL BIKE U UP 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
MICHAŁ WETOSZKA Tak PL 23
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 36 (Opłaconych: 31)
C - Mężczyźni 40-49 lat
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak PL DIVERSEY TEAM 23
WOJCIECH DWORCZYK Tak PL TTC TORUŃ 23
MICHAŁ FABISIAK PL BURCAK TEAM 23
MICHAŁ FYDRYCH Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 23
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 23
MARIUSZ GRZEGRZÓŁKA Tak PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MATEUSZ HAJTO Tak PL 23
JAROSŁAW HERMAN Tak PL TFF 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARIUSZ JASKULSKI Tak PL ADIOSTRY TEAM 23
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL MMBIKE TEAM 23
RAFAŁ KLAMA Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
PIOTR KOPAŃCZUK Tak PL 23
DARIUSZ KUCZYŃSKI Tak PL 23
ANDRZEJ LIWIŃSKI Tak PL 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
SEBASTIAN MATUSZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ MYMA Tak PL 23
FILIP NEESEN Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ RADNY Tak PL 4 MMOL CLINIC 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF SMOLA Tak IT 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
JAROSŁAW STOKŁOSA Tak PL 23
RAFAŁ STOLARCZYK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
BARTEK SZKOP Tak PL PLASSON.PL GRUPA 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 23
JAROSŁAW TOMASZEK Tak PL 23
MARCIN TOMECKI PL 23
MAREK ULUDOWSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
GRZEGORZ WITKOWSKI PL BIKEHEAD 23
ROBERT WRÓBLEWSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 39 (Opłaconych: 34)
D - Mężczyźni 50-59 lat
LESZEK BRUNKE Tak PL 23
ZBIGNIEW CZACHURA PL TWOJA MERIDA IMIELIN 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
ALIAKSANDR KALODZITSA PL TEAM HUROM 23
LESZEK KRZYWICKI PL ELMAR TEAM 23
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 23
JERZY ROSA PL BIKE ATELIER TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
PIOTR SIEDLAK PL 23
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 18 (Opłaconych: 12)
E - Mężczyźni 60+
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL 23
EDWARD JURZYCA PL 23
TADEUSZ KASTELIK PL WALECZNI GÓRALE 23
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak PL CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 23
JANUSZ LEWANDOWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
JERZY ŚWIDA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 11 (Opłaconych: 8)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 141 (Opłaconych: 115)