Istebna Road Trophy - wyścig etapowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
DENISA BARTOSOVA Tak CZ CK HOBBY BOHUMIN 23
SYLWIA ŁĄKAS PL ROAD MARATON TEAM 23
AGATA SOBOTA Tak PL FTI RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 30-39 lat
KAMILA BIERNAT PL ROMET MTB TEAM 23
VIKTORIA BOLSHAKOVA RU 23
RENATA GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
MAGDALENA KOWALCZYK Tak PL FTI RACING TEAM 23
KRYSTYNA SABAJ PL 23
MAGDALENA ZINKOWSKA PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 2)
K3 - Kobiety 40-49 lat
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 23
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 23
KIM SAENEN Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 23
MAŁGORZATA SUCHA PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
IZABELA WŁOSEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 4)
M - Mężczyźni 15-18 lat
JAKUB BASZCZYŃSKI Tak PL RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 23
ADAM FUDALI Tak PL KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 23
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 3 (Opłaconych: 3)
A - Mężczyźni 19-29 lat
TOMASZ BARAN PL DOTSPORT 23
MICHAŁ BŁAŻEJEWSKI PL FTI RACING TEAM 23
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL 23
PIOTR CEBULA PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
JAKUB CHYLIŃSKI Tak PL 23
UNKNOWN DEVICE PL 23
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM 23
MATEUSZ GRABARSKI PL VELOGD 23
KRZYSZTOF KRYCZKA PL 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
JEROEN MAES Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 23
TOMASZ MATOGA PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
SZYMON OPYD PL RGK RACING TEAM 23
ADRIAN SEKUŁA PL RGK RACING TEAM 23
PAWEŁ UCHAŃSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
PIETER VAN DEN EYNDE Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 23
DAWID ZAPADKA Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 18 (Opłaconych: 8)
B - Mężczyźni 30-39 lat
FILIP ASZENDORF PL 23
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
KAMIL BEREZA PL 23
TOMASZ BŁĄDEK Tak PL PUŁAVELO 23
ŁUKASZ BOROWSKI Tak PL 23
MACIEJ BYDLIŃSKI PL 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 23
MATEUSZ DAŁEK PL FUJITSU ŁÓDŹ TEAM 23
PAWEŁ DĘBIŃSKI Tak PL 23
JAROSŁAW DUDA Tak PL 23
TOMASZ GLAZER Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 23
MICHAŁ GOLUS PL 23
LECH GRADZIŃSKI Tak PL VARSO 23
SZYMON GRZEGORZEK GB 23
ANDRZEJ GUŻ Tak PL UNBOUNDED 23
GODY JACOBS Tak NL PAXX GLOBAL CYCLING 23
PAVEL JARYGIN RU 23
GRZEGORZ JAZUREK Tak PL VARSO 23
MAREK JURASZEK PL 23
ŁUKASZ KMIECIK Tak PL PUŁAVELO 23
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
SZYMON KORNAK Tak PL 23
WŁADYSŁAW KWAŚNICKI Tak PL 23
PATRYK MAZUREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ANDRZEJ NIZIOLEK Tak PL THULE - JMP 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 23
MICHAŁ PRZYBYSZ Tak PL VARSO 23
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL BIKE U UP 23
MICHAŁ WETOSZKA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 29 (Opłaconych: 20)
C - Mężczyźni 40-49 lat
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak PL DIVERSEY TEAM 23
ARTUR CAPUTA PL SPORTS CAMP 23
JAN CHUDÝ Tak CZ CK FESO PETŘVALD 23
MICHAŁ FABISIAK Tak PL BURCAK TEAM 23
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
ADAM GALMAN Tak PL 23
MACIEJ GIEŁZAK PL JAS-KÓŁKA 23
TOMASZ GLAJCAR PL 23
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARIUSZ GRZEGRZÓŁKA Tak PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
SVEN HAYEN Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 23
JAROSŁAW HERMAN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO PL JAS-KÓŁKA 23
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI PL BIKE ATELIER TEAM 23
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ KUCZYŃSKI Tak PL 23
ZBIGNIEW KUPC Tak PL FTI RACING TEAM 23
BARTOSZ LATAWIEC Tak PL VARSO 23
MARCIN MAĆKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
KAMIL MAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ANDRZEJ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA 23
FILIP NEESEN Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
PIOTR PIECHNIK PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 23
KRYSTIAN PIRÓG Tak PL THULE - JMP 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
SZYMON SAPETA Tak PL GO4ADVENTURE 23
PIOTR SŁOWIK Tak PL 23
KRZYSZTOF SMOLA Tak IT SZMYD COACHING TEAM 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
BŁAŻEJ STACHOWIAK Tak PL BURCAK TEAM 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 23
MARCIN WÓJCIK PL 23
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 39 (Opłaconych: 30)
D - Mężczyźni 50-59 lat
ZBIGNIEW FAL Tak PL NIEZRZESZONY 23
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
STANISLAW SZCZESNY PL 23
LESZEK TRACZYK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 10 (Opłaconych: 8)
E - Mężczyźni 60+
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 23
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
ADAM GERMAN PL 23
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak PL CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 23
JANUSZ LEWANDOWSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 9 (Opłaconych: 7)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 122 (Opłaconych: 84)