Leśnica - jazda drużynowa na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0
K2 - Kobiety 36+ K1
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 0
H - Mężczyźni 16-23 H
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ANDRZEJ GUCWA PL SAJ-POL GVT TEAM 23
KAROL JAWORSKI PL 23
RADOSŁAW KĘDZIORA PL 23
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM 23
KRZYSZTOF KUBIK PL OTR INTERKOL 23
TOMASZ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA 23
PRZEMYSŁAW MOCEK PL OTR INTERKOL 23
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 23
FILIP PIAŚCIK PL ALVA 1 TYTAN 23
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO 23
DANIEL STAJSZCZYK PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 23
MACIEJ STANOWICZ PL SAJ-POL GVT TEAM 23
MATEUSZ SZUKOWSKI PL OTR INTERKOL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 14 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 24-29 A
MICHAŁ ARABASZ PL SAKWIARZE HA$$ANA 23
MICHAŁ BESTWINA PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MICHAŁ BUCZEK PL GVT 23
KONRAD CZAJKOWSKI PL GVT 23
MAREK FIKUS PL ALVA 1 TYTAN 23
MARCIN FIOŁKA PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 23
ZBIGNIEW GUCWA PL SAJ-POL GVT TEAM 23
MATEUSZ JEGIER PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 23
MATEUSZ KRYK PL RYCERZE ROLANDA 23
RAFAŁ MAJ PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 23
WOJCIECH MATLAK PL POLART MOSER SMP TEAM 23
FILIP MATOSZKO PL ALVA 1 TYTAN 23
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ PL WHIRLPOOL CLUB WROCŁAW 23
BARTŁOMIEJ OGIELA PL GRUPETTO GORLICE 23
PAWEŁ PAC PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 23
PAWEŁ SKORUPA PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
TOMASZ STALINGER PL TALVI SPORT 23
ARKADIUSZ TECŁAW PL WHIRLPOOL TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 18 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 B
KRZYSZTOF BACIK PL MMBIKE TEAM 23
SZYMON BANACH PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ PL OTR INTERKOL 23
JAKUB BOŻEK PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
KRZYSZTOF CIEŚLAK PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM 23
ARTUR GACEK PL GVT 23
PIOTR GAKAN PL BIKEHOLICY TINES 23
TOMASZ GORAUS PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 23
PAWEŁ GREHL PL GVT 23
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS 23
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES 23
BARTOSZ IWASZEK PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
JULIAN KAPŁON PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
DANIEL KARAŚ PL MMBIKE TEAM 23
FILIP KASIŃSKI PL 23
MAREK KŁAPTOCZ PL 23
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 23
ADAM KOPEĆ PL BIKESTACJA I SPÓŁKA 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM 23
TOMASZ LESIECKI PL ROAD MARATON TEAM 23
NORBERT LEWANDOWSKI PL 23
ŁUKASZ LISOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
SŁAWOMIR LUTY PL MMBIKE TEAM 23
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN 23
PATRYK MAZUREK PL 23
MARIUSZ MUSIAŁEK PL MMBIKE TEAM 23
RAFAŁ OLEŚ PL OTR INTERKOL 23
SZYMON PASZEK PL 23
SZCZEPAN PASZEK PL BIKESTACJA.PL I SPÓŁKA 23
SEBASTIAN PASZEK PL BIKESTACJA.PL I SPÓŁKA 23
ŁUKASZ PAWŁOWSKI PL GVT 23
ŁUKASZ PELKA PL MMBIKE TEAM 23
ROBERT PETERCZUK PL POLART MOSER SMP TEAM 23
PAWEŁ PIETRZAK PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 23
DAMIAN RYBARCZYK PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
SŁAWOMIR RYCHLIK PL GVT 23
DOMINIK RYGAŁA PL JAS-KÓŁKA 23
RAFAŁ SEKTA PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 23
BARTOSZ SIKORA PL BIKEHOLICY TINES 23
KRZYSZTOF SKIBA PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 23
DANIEL SKÓRA PL 23
DANIEL SKÓRA PL MMBIKE TEAM 23
ROMAN SMOLEŃSKI PL BIKESTACJA.PL I SPÓŁKA 23
ŁUKASZ STASIKOWSKI PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
PIOTR STĘPNIK PL GATTA BIKE-RS 23
PAWEŁ SZATKOWSKI PL JAS-KÓŁKA 23
MARCIN SZENDERSKI PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 23
PRZEMYSŁAW SZLAGOR PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL BIKEHOLICY TINES 23
RAFAŁ WROŻYNA PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 23
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 54 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49 C
KAROL ANDERKO PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 23
MARIUSZ ANDREJÓW PL GVT 23
PIOTR ANTCZAK PL GVT 23
JANUSZ BANASIAK PL ALVA 1 TYTAN 23
SEBASTIAN BIRUTA PL SAJ-POL GVT TEAM 23
ROBERT CHYLARECKI PL 23
MICHAŁ GLIŃSKI PL HAVE A NICE DAY 23
PIOTR GÓRNIAK PL BGŻ ESKA TEAM 23
MARCIN HUBCZAK PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 23
ARKADIUSZ KOTŁOWSKI PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
JERZY KUŚNIERCZYK PL 23
TOMASZ MACIAŚ PL BGŻ ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF MATULA PL ALVA 1 TYTAN 23
WOJCIECH MICHAŁEK PL DARIO TEAM RADOMSKO 23
ANDRZEJ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ OSTROWSKI PL ALVA 1 TYTAN 23
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA 23
BARTOSZ SOPATA PL POLART MOSER SMP TEAM 23
TOMASZ SZULCZEWSKI PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
TOMASZ TRUSZKIEWICZ PL T-MOBILE CYCLING TEAM 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 23
TOMASZ WOŁODŹKO PL BGŻ ESKA TEAM 23
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE PL BIKEHOLICY TINES 23
MARCIN ŻUROWSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 29 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50-59 D
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL 23
FRANCISZEK GOGÓŁ PL KB & R LEW LEGNICA 23
MIROSŁAW KALINOWSKI PL 23
ANDRZEJ KASPRZYK PL ALVA 1 TYTAN 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ANDRZEJ PIĄTEK PL ROAD MARATON TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
ZBIGNIEW SOBOŃ PL BGŻ ESKA TEAM 23
JACEK SZCZYGIEŁ PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
PIOTR SZULC PL 23
PIOTR SZULC PL BGŻ ESKA TEAM 23
EDWARD WAWRZYNKIEWICZ PL GMG GLIWICE 23
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY 23
PIOTR WRONA PL BGŻ ESKA TEAM 23
MAREK ZDANOWICZ PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 17 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 60+ E
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL START BIELSKO 23
TADEUSZ GARNCARZ PL POLIMER - MYSZKÓW 23
EDWARD JURZYCA PL JAS-KÓŁKA 23
TADEUSZ MACIEJCZYK PL GNIEWKOWO 23
RYSZARD SULECKI PL TTC TORUŃ 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
HENRYK ZAPAŚNIK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 7 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 139 (Opłaconych: 0)