Leśnica - Klasyk Annogórski: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
ALEKSANDRA DREJ Tak PL 23
KATARZYNA GWIAZDA Tak PL CYKLO OPOLE 23
DOMINIKA KAMIŃSKA PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
SYLWIA ŁĄKAS PL ROAD MARATON TEAM 23
IZABELA SIKORA Tak PL HIGH5 POLSKA 23
ANNA ZAJĄC Tak PL SGS POLAND TEAM BIKE SECTION 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 4)
K2 - Kobiety 30-39 lat
KAROLINA ALVES Tak PL 23
ALEKSANDRA BOROŃ PL PENTEL 23
RENATA GLAZER PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
KATARZYNA GNIOT Tak PL 23
EWELINA JODELIS-OLESZKIEWICZ Tak PL FTI RACING TEAM 23
KATARZYNA RZEPECKA Tak PL 23
KRYSTYNA SABAJ Tak PL LKK LUBLIN 23
PAWEŁ SKORUPA PL SKORUPA TRIATHLON 23
ANGELIKA TLOŁKA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 9 (Opłaconych: 6)
K3 - Kobiety 40-49 lat
DOROTA GĄSIEWICZ Tak PL 23
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 23
ANNA MADEJ PL ROAD MARATON TEAM 23
PATRYCJA MEKSA Tak PL ŁÓDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW 23
AGATA MIĘKINIA Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 23
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 23
MARIOLA POSMYK PL DIVERSEY TEAM 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 9 (Opłaconych: 7)
K4 - Kobiety 50+
MARTA BIKSA Tak PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 23
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 2)
M - Mężczyźni 15-18 lat
JAKUB BASZCZYŃSKI Tak PL 23
MARCIN BURZAWA PL FENIX TYCHY 23
JAKUB CICHY Tak PL 23
ROBERT CZECH Tak PL JÃDÝMÝ DŲRCH? 23
JACEK KADUK Tak PL 23
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PAWEŁ PAJDAK Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 7 (Opłaconych: 6)
A - Mężczyźni 19-29 lat
KRZYSZTOF BADURA Tak PL SII CYCLING TEAM 23
ADAM BALDY Tak PL GRUPETTO KLUCZBORK 23
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL 23
KRZYSZTOF BROL Tak PL 23
PIOTR CEBULA PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
MAREK CHODURSKI Tak PL JADYMY DURCH! 23
JAKUB CHYLIŃSKI Tak PL 23
UNKNOWN DEVICE Tak PL 23
PATRYK DOMAGAŁA Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
ANDRZEJ DYDUCH Tak PL 23
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 23
KAMIL FOKSIŃSKI PL 23
TOMASZ GARUS PL 304 23
WOJCIECH GIBAS-NAKATANI Tak PL KKS SOKÓŁ KĘTY 23
ARKADIUSZ GLENSK Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM 23
ARTUR GOLDMANN Tak PL 23
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
KAMIL GROMNICKI Tak PL 23
DAWID GURBIERZ Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
ŁUKASZ HYRCHEL Tak PL BIKEHEAD 23
KAMIL IMIELA Tak PL SGS POLAND TEAM BIKE SECTION 23
PIOTR JEŻEWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MATEUSZ KĄDZIELA Tak PL SII CYCLING TEAM 23
KAMIL KOSEK Tak PL 23
MIKOŁAJ KOWALCZE Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
GRZEGORZ KOWALSKI Tak PL CYKLOOPOLE 23
KRZYSZTOF KUBIK Tak PL OTR INTERKOL 23
KAROL KUCIĘBA PL CST 7R MTB TEAM 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ADRIAN KUSZ Tak PL SII CYCLING TEAM 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
DAWID ŁABNO Tak PL 23
MICHAŁ MARKOWSKI Tak PL PM RIDER TEAM 23
KACPER MROWIEC Tak PL 23
KAMIL MUSIOLIK Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
DOMINIK ORZEŁ PL BIKE-SYSTEM RACING TEAM 23
PAWEŁ PAC PL 23
MATEUSZ PÓŁROLA PL KOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO 23
PAWEŁ RAJTAR Tak PL WAY2CHAMP 23
KRZYSZTOF STELMACH PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 23
WOJCIECH SZCZEGIELNIAK Tak PL 23
MICHAŁ SZEWCZYK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
TOMASZ SZRAJBER Tak PL 23
MICHAŁ TOBOR PL DECATHLON RACING TEAM 23
PAWEŁ UCHAŃSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
PAWEŁ WOJCZAL Tak PL WOJCZAL-BIKE 23
MATEUSZ WOJSŁAW PL 23
DAWID ZAPADKA Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
TOMASZ ZELJAŚ Tak PL 23
RAFAŁ ŻYWOT Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 51 (Opłaconych: 40)
B - Mężczyźni 30-39 lat
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
MARCIN BARTOLEWSKI Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
ROMAN BAWEJ Tak PL FIFARAFA TEAM OLESNO 23
PRZEMYSŁAW BONUSIAK Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 23
PRZEMYSŁAW BUBIAK Tak PL A BERGER PL 23
JAROSŁAW CHOLEWA Tak PL 23
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
REMIGIUSZ CIUPEK Tak PL ODKRYWCY TAURUS 23
PIOTR CUDNY Tak PL LEGIA CYCLING CLUB 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 23
JAKUB DAJMUND Tak PL MSX INTERNATIONAL NOX GROUP 23
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
PIOTR DĘBICKI Tak PL 23
JAROSŁAW DUDA Tak PL 23
DANIEL EICHHORN Tak PL 23
BARTOSZ FETLER Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
MAREK FIKUS PL BLACK HORSE TEAM 23
MICHAŁ FONAŁ Tak PL 23
TOMASZ GAJAK Tak PL CYKLO CZĘSTOCHOWA - DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
MACIEJ GIL PL 23
PRZEMYSŁAW GÓRAK PL PM RIDER TEAM 23
GRZEGORZ GROMEK Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
BARTOSZ GRUBKA Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
TOMASZ GRUBKA Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
PATRYK GRUSZKA Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
JAN GRZEMPA PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 23
GRZEGORZ GUZIK Tak PL 23
KAMIL HAJDA Tak PL SII CYCLING TEAM 23
RAFAŁ JAGIELNICKI PL CYKLOOPOLE 23
DAWID JAKUBIAK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
BARTŁOMIEJ JANIK Tak PL 23
PIOTR JARZĄBEK Tak PL GRUPETTO 23
MAREK JURASZEK Tak PL 23
RAFAŁ KACZMARCZYK Tak PL 23
KRZYSZTOF KACZMARCZYK Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
MARIUSZ KALKOWSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
FILIP KASIŃSKI Tak PL 23
PAWEŁ KILIAN Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
DAMIAN KNAPCZYK PL 23
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
SZYMON KORNAK Tak PL 23
JAKUB KUBICKI PL BIKEHEAD 23
ŁUKASZ KUCHARSKI PL K.S. CELIRONMAN S.A. 23
RADEK KUCIAPIŃŚKI PL 23
BENJAMIN KUCIŃSKI PL BENQ - COJABIEGNE 23
JACEK KUDAŚ Tak PL 23
SYLWESTER KUSTER PL 23
WŁADYSŁAW KWAŚNICKI Tak PL 23
PAWEŁ LENCZEWSKI Tak PL 23
MICHAŁ LEWALD Tak PL CYKLOOPOLE 23
CEZARY ŁUSZCZEWSKI Tak PL 23
MARCIN MACIEJCZYK Tak PL 23
DANIEL MAJKOWSKI Tak PL FTI RACING TEAM 23
ADAM MALINOWSKI Tak PL 23
PATRYK MAZUREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DARIUSZ MICHALEWSKI Tak PL TRIATHLON GOGOLIN 23
ADAM MIJAKOWSKI Tak PL MIJAKOWSKI TEAM 23
WALDEMAR MODRANKA PL ŁÓDŹ 23
DAWID MROZOWSKI PL JADYMY DURŚ TEAM 23
TOMASZ MUZIOŁ Tak PL MSX INTERNATIONAL NOX GROUP 23
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MATEUSZ OGONOWSKI Tak PL 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 23
TOMASZ OZIMEK PL DOBRE KOŁO CYCLING CLUB 23
SŁAWOMIR PABIAN Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
DOMINIK PATRZYKOWSKI Tak PL 23
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
ADAM PIERZGA Tak PL WWW.SOKOLROWERY.PL 23
TOMASZ PŁÓCIENNIK Tak PL LKK WULKAN LEGNICA 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
LUKAS POLACZEK Tak PL 23
MATEUSZ SARAPATA Tak PL 23
MARIUSZ SCHNELLA Tak PL 23
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MICHAŁ SITARZ Tak PL GTT CYCLING TEAM 23
SEBASTIAN SIWIAK Tak PL MSX INTERNATIONAL NOX GROUP 23
PAWEŁ SKOP Tak PL 23
PAWEŁ SKORUPA Tak PL SKORUPA TRIATHLON 23
PRZEMEK SKOWRON Tak PL CYKLOOPOLE 23
MAREK SKRZYPCZYŃSKI Tak PL 23
MACIEJ SMOCZYŃSKI PL SAINT-GOBAIN SQUAD 23
TOMASZ SPYRA Tak PL 23
MICHAŁ STACHOWICZ Tak PL MSX INTERNATIONAL NOX GROUP 23
MARCIN STEFANIAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR SUŁEK Tak PL BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA 23
SEBASTIAN SURMACZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JAKUB SURÓWKA Tak PL KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 23
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 23
LESZEK SZCZĘSNY Tak PL CYKLO OPOLE 23
MARCIN SZENDERSKI Tak PL 10 OPOLSKA BRYGADA LOGISTYCZNA 23
DAWID SZKUTEK Tak PL 23
OSKAR SZYWALSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
ARKADIUSZ TECŁAW Tak PL 23
ŁUKASZ TOMALA Tak PL BIKEHEAD 23
PIOTR TOMANA Tak PL MAJKA DAYS 23
MATEUSZ TRYBUŁA Tak PL PCC PRUDNIK 23
ŁUKASZ TRYJANOWSKI Tak PL 23
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL BIKE U UP 23
WOJTEK WARDZIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ADAM WAWOCZNY Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
PAWEŁ WIENDLOCHA PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 23
PAWEŁ WIKTOR Tak PL DOBRA STRONA MOCY 23
MARCIN WODARCZYK PL 23
MARCIN WRÓBEL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PRZEMYSŁAW WRÓBLEWSKI Tak PL RGK RADZIONKÓW 23
PAWEŁ WYGRABEK Tak PL 23
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL BIKEHEAD 23
IGOR ŻABA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 108 (Opłaconych: 90)
C - Mężczyźni 40-49 lat
MARCIN ADAMKIEWICZ Tak PL CHOMA SPORT TRENER 23
KAROL ANDERKO Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
MATEUSZ BEDNARCZYK PL DIVERSEY TEAM 23
GRZEGORZ BEDNARCZYK PL 23
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 23
RAFAŁ BOGACKI PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 23
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ Tak PL OTR INTERKOL 23
BARTŁOMIEJ BRYŁA Tak PL 23
ADAM BUJAK Tak PL 23
MAREK CIENCIAŁA Tak PL 23
MICHAŁ CIERPIK Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 23
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
PIOTR DEJA Tak PL 23
KRZYSZTOF DZIEMBA Tak PL 23
BOGUSŁAW FABIAN Tak PL EVANLITE.COM 23
MICHAŁ FABISIAK Tak PL BURCAK TEAM 23
JAROSŁAW FILUS PL 23
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
ADAM GALMAN Tak PL 23
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ADAM GÓRNIAK Tak PL HARPAGAN SOSNOWIEC 23
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR HARMANSA Tak PL TRIATHLON GOGOLIN 23
JAROSŁAW HERMAN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR JENDRZEJ Tak PL 23
PIOTR KADUK Tak PL 23
DAMIAN KAJFASZ Tak PL 23
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DANIEL KARAŚ PL SII CYCLING TEAM 23
DAMIAN KAUF Tak PL 23
KRZYSZTOF KĘPA Tak PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 23
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 23
RAFAŁ KLAMA PL 23
KRZYSZTOF KŁODNICKI PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 23
MARCIN KOPYTKO Tak PL SII CYCLING TEAM 23
ROBERT KOWALSKI PL GTC GRACZE 23
TOMASZ KOWALSKI Tak PL BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA 23
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK KOZŁOWSKI Tak PL SST LUBCZA 23
ROBERT KUBAL Tak PL PCC PRUDNIK 23
TOMASZ KUBALA Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 23
ROBERT KUPIEC Tak PL BIKEHEAD 23
MAREK KURLETO PL DAMECH KURLETO 23
TOMASZ KUŹNAR Tak PL 23
JACEK KWAPIEŃ Tak PL ---- 23
ADAM LEBIODA Tak PL 23
KORDIAN LENIARSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF LENIEC PL GRUPETTO KLUCZBORK 23
PAWEŁ ŁATA PL BIKE ATELIER TEAM 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL VERGE ESKA TEAM 23
MARCIN MAĆKOWSKI Tak PL 23
KAMIL MAJ Tak PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak PL GRUPA MARAT 23
DAMIAN MANIOS Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
KRZYSZTOF MATULA PL BLACK HORSE TEAM 23
SEBASTIAN MATUSZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARCIN MUCHA Tak PL 23
BARTŁOMIEJ MULIK Tak PL PCC PRUDNIK 23
ADRIAN NAWROCKI Tak PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM 23
ROBERT NOCOŃ Tak PL 23
ROBERT OŚLIZŁO Tak PL 23
GRZEGORZ OTFINOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MARIUSZ PIASECKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
RADOSŁAW PIOTROWSKI Tak PL 23
ARKADIUSZ POSMYK PL DIVERSEY TEAM 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 23
ANDRZEJ PRZYSIĘŻNIUK Tak PL ---- 23
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ PYZIK Tak PL 23
WOJCIECH RASZEWSKI Tak PL 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DANIEL SADOWSKI Tak PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 23
JANUSZ SIEDLAK PL 23
ALEKSANDER SŁOMKA Tak PL KIWI KLUB MTB 23
SŁAWOMIR SOCHA PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
KAMIL STACHOWICZ Tak PL MSX INTERNATIONAL NOX GROUP 23
PIOTR STANISZEWSKI Tak PL BIKEHEAD 23
RAFAŁ STOLARCZYK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
TOMASZ STRZELCZYK Tak PL VIVABICI 23
JAROSŁAW SZABLA PL MAPEI - BRZEG 23
PIOTR SZCZEPANIK Tak PL 23
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 23
TOMASZ SZULCZEWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
ROBERT SZYMAŃSKI PL BIKEHEAD 23
ROBERT TOMASZEWSKI Tak PL 23
MAREK ULUDOWSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
ALEKSANDER USZOK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
WOJCIECH WARZYŃSKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
SŁAWOMIR WĄGROWSKI Tak PL GILICKI BIKE 23
JANUSZ WIADERNY Tak PL 23
RAFAL WIATRAK Tak PL LKK WULKAN LEGNICA 23
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ANDRZEJ WYWROT PL 23
TOMASZ ZABAWCZUK Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak PL 23
JAROSŁAW ZYGMĄT Tak PL UKS MOTO JELCZ-LASKOWICE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 108 (Opłaconych: 87)
D - Mężczyźni 50-59 lat
JANUSZ AUGUSTYN Tak PL LKS BRYKSJUSZ GOŚCIĘCIN 23
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL ECOCOLOR.PL 23
MAREK CIASTOŃ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
KAZIMIERZ CZARKOWSKI PL FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA 23
PIOTR CZECH Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
MAREK DOBROWOLSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PIOTR DZIAŁOWY Tak PL LA BICICLETTA CAFE 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
KRZYSZTOF FECKO Tak PL LEFERO 23
DARIUSZ FILIPCZAK Tak PL 23
WITOLD GLONEK Tak PL 23
PAWEŁ JANUKANIS Tak PL 23
MIECZYSŁAW KARŁOWICZ Tak PL 23
CZESŁAW KĘDROŃ Tak PL KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 23
GRZEGORZ KRĘŻEL Tak PL SKU TEAM 23
LESZEK KRZYWICKI Tak PL ELMAR TEAM 23
PAWEŁ KURCZAK Tak PL SZERSZENIE TRZEBNICA 23
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
DANIEL LINDNER Tak PL GILICKI BIKE 23
DARIUSZ ŁUKOWSKI Tak PL 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANDRZEJ MAŁYSA Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
MAREK MARSZAŁEK PL JAS-KÓŁKA 23
JACEK MIKULSKI PL UKS MOTO JELCZ-LASKOWICE 23
WOJCIECH MUZYK Tak PL 23
STANISŁAW NIEWIADOMY Tak PL 23
ZBIGNIEW PACAN Tak PL 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
JAN PILCH Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 23
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak PL MTB TEAM RMF FM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM 23
TOMASZ RADZKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 23
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
PIOTR SIEDLAK PL SAY MORE 23
JACEK SZARY Tak PL 23
MARIUSZ SZYC Tak PL GILICKI BIKE 23
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak PL 23
KRYSTIAN ZAJDEL Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
TOMASZ ZAWISLANSKI Tak PL CERAMA2OPOLE 23
BOHDAN ZGODA Tak PL 23
DARIUSZ ZIĘTEK PL PCC PRUDNIK 23
TADEUSZ ŻARNOWIEC Tak PL 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 47 (Opłaconych: 41)
E - Mężczyźni 60+
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI Tak PL 23
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 23
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
ADAM GERMAN PL 23
PIOTR GRUBKA Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
PAWEŁ GRZANKA Tak PL 23
EDWARD JURZYCA Tak PL 23
TADEUSZ KASTELIK PL WALECZNI GÓRALE 23
LESLAW KOMISARUK PL 23
JÓZEF KOSIEC Tak PL KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY 23
JÓZEF LEPPICH Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 23
ZYGMUNT PFEIFER PL 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
PIOTR RADOŃ Tak PL CYKLO OPOLE 23
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL VERGE ESKA TEAM 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
ANTONI SŁABOŃ Tak PL 23
MIECZYSŁAW STRZELEC Tak PL 23
ROMAN SZYPUŁA Tak PL 23
RYSZARD ŚMIGLEWICZ PL NYSA CYCLING TEAM 23
ANDRZEJ WAPIŃSKI PL TEAM TOSZEK 23
TADEUSZ WOJTYŁA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 24 (Opłaconych: 18)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 371 (Opłaconych: 301)