Leśnica - wyścig jednodniowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1
ALEKSANDRA DREJ Tak PL GEDORE SKAJ TEAM 23
KATARZYNA DUGIEL PL 23
RENATA GLAZER Tak PL ŁOWCY DRÓG 23
IRMINA KNIEĆ Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
BARBARA MATCZAK PL 23
KATARZYNA POLAKOWSKA PL BIKEHOLICY TINES 23
KATARZYNA RZEPECKA Tak PL GVT 23
BARBARA SOBCZYK Tak PL 23
SYLWIA SZAFRANIEC Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 9 (Opłaconych: 6)
K2 - Kobiety 36+ K1
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
JOANNA WOŁODŹKO Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
ANNA WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 5)
H - Mężczyźni 16-23 H
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ANDRZEJ GUCWA Tak PL SAJ-POL TEAM 23
KACPER JAWORSKI Tak PL 23
KAROL JAWORSKI Tak PL 23
RADOSŁAW KĘDZIORA PL 23
MACIEJ KOPYCKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ADAM KORYCZAN Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA 23
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM 23
PIOTR KUKLA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
PAWEŁ MARCOL Tak PL 23
MATEUSZ MATEJA Tak PL 23
TOMASZ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA 23
PRZEMYSŁAW MOCEK Tak PL OTR INTERKOL 23
KONRAD NOSEK Tak PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT 23
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 23
SZYMON OSTRYSZ Tak PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 23
FILIP PIAŚCIK Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
PAWEŁ PIECZKA PL 23
PRZEMYSŁAW SABADY Tak PL BLOKBLACH RADOMSKO 23
MACIEJ STANOWICZ Tak PL SAJ-POL TEAM 23
MICHAŁ SZCZUREK Tak PL MTB MOSIR DUKLA 23
KACPER ŚWITALSKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
SZYMON WRÓBEL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 23 (Opłaconych: 17)
A - Mężczyźni 24-29 A
MICHAŁ ARABASZ PL SAKWIARZE HA$$ANA 23
MARCIN BARTOLEWSKI Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MATEUSZ BIRECKI Tak PL 23
PRZEMYSŁAW BUBIAK Tak PL 23
MICHAŁ BUCZEK Tak PL 23
MAREK BUJOK PL 23
KONRAD CZAJKOWSKI Tak PL GVT 23
UNKNOWN DEVICE Tak PL 23
ALEKSANDER DZIURZYŃSKI Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 23
MACIEJ ETGENS Tak PL 23
MAREK FIKUS Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
KRZYSZTOF FILIPEK Tak PL 23
ZBIGNIEW GUCWA Tak PL SAJ-POL TEAM 23
TOMASZ JĘDRZEJEWSKI Tak PL CYKLOOPOLE 23
DOMINIK KAPUSTA PL 23
SZYMON KORNAK Tak PL 23
JAN KOZDĘBA PL 23
MATEUSZ KRYK Tak PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 23
PIOTR KUBICA Tak PL 23
JAROSŁAW KUŚKA PL KM PSP RYBNIK 23
TOMASZ ŁACIAK PL 23
RAFAŁ MAJ PL 23
WOJCIECH MATLAK PL POLART MOSER SMP TEAM 23
FILIP MATOSZKO Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ PL WHIRLPOOL CLUB WROCŁAW 23
MICHAŁ NABIAŁEK Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
GRZEGORZ NIECHAJ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WOJCIECH OCYLOK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
BARTŁOMIEJ OGIELA PL GRUPETTO GORLICE 23
SŁAWOMIR PABIAN Tak PL 23
KAMIL PUCHAŁKA Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
KRZYSZTOF ROGOWSKI PL POLART MOSER SMP TEAM 23
KAROL RYSZKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MICHAŁ SIKORA PL INKANTOR.PL 23
PAWEŁ SKORUPA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ARKADIUSZ TECŁAW Tak PL WHIRLPOOL TEAM 23
WOJCIECH WALASZEK Tak PL TSR ASHIMA WIERUSZÓW 23
MARIUSZ ZAREMBA PL 23
ADAM ZEMŁA PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 40 (Opłaconych: 26)
B - Mężczyźni 30-39 B
KRYSPIN ADAMCZYK Tak PL 23
SZYMON BANACH Tak PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak PL 23
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ Tak PL OTR INTERKOL 23
BARTOSZ BOLEWSKI Tak PL FTI RACING TEAM 23
JAKUB BOŻEK PL 23
PAWEŁ BURY PL ASTRONTECH CYCLING TEAM 23
TOMASZ CICHOŃ Tak PL 23
DARIUSZ CIELUCH Tak PL 23
MARCIN CIELUCH Tak PL GEDORE SKAJ TEAM 23
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 23
ŁUKASZ CISZEK Tak PL CZARUSBLITZ 23
PIOTR CZOPEK Tak PL 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 23
PAWEŁ CZYRSKI Tak PL 23
TOMASZ DUDZIAK Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 23
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ARTUR GACEK Tak PL GVT 23
PIOTR GAKAN PL BIKEHOLICY TINES 23
TOMASZ GAŁKA Tak PL 23
BARTOSZ GAWĘDA Tak PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT 23
TOMASZ GLAZER Tak PL ŁOWCY DRÓG 23
PAWEŁ GREHL Tak PL GVT 23
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL SHAPE UP FITNESS JAWORZNO 23
TOMASZ GRZEGORY Tak PL GATTA BIKE-RS 23
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA PL 23
JAROSŁAW GRZEJDZIAK Tak PL ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 23
SŁAWOMIR GRZESIAK PL WWW.PROXIBUD.PL 23
MACIEJ HABRAT Tak PL KTC KROSNO 23
JAROSŁAW HAŁAS Tak PL WERTYKAL BIKEBOARD TEAM 23
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES 23
BARTOSZ IWASZEK Tak PL 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
PAWEŁ JAMRO Tak PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 23
PIOTR JARZĄBEK PL 23
PAWEŁ JURKIEWICZ PL 23
BARTOSZ KACZMARKIEWICZ Tak PL 23
ARKADIUSZ KAŁUŻNY Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
JULIAN KAPŁON Tak PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
DAMIAN KAUF Tak PL 23
KRZYSZTOF KŁODNICKI Tak PL 23
TOMASZ KNAPIK Tak PL 23
MARCIN KOPYTKO Tak PL 23
MARCIN KORZENIOWSKI Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 23
TOMASZ KOWALSKI Tak PL 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
RAFAŁ KUBIAK Tak PL 23
JAKUB LATAJKA Tak PL OTR INTERKOL 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ŁUKASZ LISOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK LORENOWICZ PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 23
SŁAWOMIR LUTY PL 23
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN 23
PAWEŁ MAJEWSKI PL BŁĘKITNI KOZIEGŁOWY 23
PATRYK MAZUREK Tak PL 23
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
BARTOSZ MYCH PL 23
WOJCIECH NALEPA Tak PL 23
MARCIN OLEJNICZAK Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
RAFAŁ OLEŚ PL OTR INTERKOL 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
KRZYSZTOF ORLIK PL 23
MATEUSZ PAJĄK PL 23
PIOTR PAPIEROK PL 23
ŁUKASZ PAWŁOWSKI Tak PL GVT 23
ŁUKASZ PELKA PL 23
ROBERT PETERCZUK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ADAM PIETRYK PL 23
ŁUKASZ PISIEWICZ Tak PL AKTYWNE ZABRZE 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL 23
PAWEŁ PRZELIORZ PL CK HOBBY BOHUMIN 23
PIOTR RAKIEWICZ Tak PL GVT 23
WOJCIECH ROBAKOWSKI Tak PL 23
DAMIAN RYBARCZYK PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
SŁAWOMIR RYCHLIK Tak PL 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WITOLD RYGAŁŁO PL 23
BARTOSZ SIKORA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
DANIEL SKÓRA PL MMBIKE TEAM 23
TOMASZ SORBIAN Tak PL WHISTLE TEAM KOŃSKIE 23
SYLWESTER SORDYL Tak PL ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 23
PAWEŁ STASIAK PL OTR INTERKOL 23
PIOTR STĘPNIK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PIOTR SUŁEK Tak PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 23
MICHAŁ SZAREK PL 23
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 23
PAWEŁ SZATKOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARCIN SZENDERSKI Tak PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
PIOTR SZPILA Tak PL AMATOR 23
MAREK SZULCZEWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MARCIN TOMECKI Tak PL CZIKONI GROUP 23
ŁUKASZ TREPKA Tak PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 23
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL BIKEHOLICY TINES 23
ANDRZEJ WYLEŻOŁ Tak PL 23
ROBERT ZABOROWSKI PL 23
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL 23
RAFAŁ ZAPAŚNIK Tak PL 23
ADRIAN ZIMERMAN Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 102 (Opłaconych: 74)
C - Mężczyźni 40-49 C
MAREK ADAMCZYK Tak PL 23
MARIUSZ ANDREJÓW PL 23
PIOTR ANTCZAK PL 23
JANUSZ BANASIAK Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
GRZEGORZ BEDNARCZYK Tak PL 23
ANDRZEJ BIENEK Tak PL 23
MICHAŁ BIŃCZAK PL 23
SEBASTIAN BIRUTA Tak PL SAJ-POL TEAM 23
KRZYSZTOF BISKUP PL GVT 23
RAFAŁ BOGACKI Tak PL SPEED KĘDZIERZYN 23
RAFAŁ BOGUS Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
ROBERT BONDARYK Tak PL OPONMAX BONDRYK CYBINKA 23
ARTUR BORATYN Tak PL 23
PIOTR BORSZLAK PL MULTISTAL POZNAŃ 23
ARTUR BUCKI Tak PL 23
MICHAŁ BUKOWSKI Tak PL ONINEN 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
ROBERT CHYLARECKI Tak PL 23
MAREK CIEŚLAK Tak PL 23
ANDRZEJ DĄBROWSKI PL 23
JAROSŁAW DRELUCH PL 23
PAWEŁ DROŻDŻEWSKI PL 23
JAROSŁAW FILUS Tak PL 23
MARCIN GĄSZCZAK PL SBM 23
STANISŁAW GEMBALCZYK Tak PL 23
MICHAŁ GLIŃSKI PL HAVE A NICE DAY 23
ROMAN GODLEWSKI Tak PL 23
PIOTR GÓRNIAK Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
MARCIN HUBCZAK PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 23
ANDRZEJ JANIK Tak PL AND.NOVA 23
JACEK JANKOWSKI PL 23
KORDIAN KALTBACH Tak PL JLL 23
ROBERT KIERZEK Tak PL OTR INTERKOL 23
ANDRZEJ KOMINEK Tak PL 23
ARTUR KORNOBIS Tak PL 23
KRYSTIAN KOTARBA PL 23
ARKADIUSZ KOTŁOWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
ADAM KOWALÓW Tak PL 23
GRZEGORZ KRĘŻEL Tak PL 23
JERZY KUŚNIERCZYK PL 23
JERZY LIPPA Tak PL 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
TOMASZ MAJCHER Tak PL HP CYCLING TEAM​ 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak PL 23
JANISZEWSKI MAREK PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
KRZYSZTOF MATULA Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
TOMASZ MATUSIK PL 23
WOJCIECH MICHAŁEK Tak PL DARIO TEAM RADOMSKO 23
ALBERT MICNAS Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
ROBERT MISZTAL Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 23
ANDRZEJ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA 23
MACIEJ NOSEK Tak PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT 23
RADOSŁAW OPERACZ Tak PL 23
DARIUSZ OSTROWSKI Tak PL 23
JACEK PIĄTEK Tak PL DKK GRYF DEBICA 23
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ROBERT PILCH Tak PL GATTA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak PL RMF FM ADRENALINE MOUNTAIN DEW MTB TEAM 23
ARKADIUSZ POSMYK Tak PL DIVERSEY TEAM 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak PL 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ROBERT RASAŁA Tak PL 23
SLAWOMIR RATALEWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
JACEK SKORNIEWSKI Tak PL 23
BARTOSZ SOPATA PL POLART MOSER SMP TEAM 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
DARIUSZ STAWIARZ Tak PL 23
ADAM SYNOWSKI Tak PL 23
JAROSŁAW SZABLA Tak PL 23
PIOTR SZAFRANIEC Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 23
TOMASZ SZULCZEWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
MAREK SZYMAŃSKI PL 23
ARTUR SZYMBORSKI Tak PL HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK 23
ANDRZEJ ŚLEDZIONA Tak PL CTC SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
DARIUSZ TAROCIŃSKI PL 23
MIROSŁAW TOKARZ Tak PL 23
TOMASZ TRUSZKIEWICZ PL T-MOBILE CYCLING TEAM 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF WASILEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ROBERT WENCEL Tak PL KS KOZIOŁEK 23
TOMASZ WOŁODŹKO Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
ALEKSANDER WOŹNICA Tak PL 23
WOJCIECH WRONA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
MARIUSZ ZACHACZ Tak PL IM-MOTION.PL TEAM 23
ŁUKASZ ZAKIELARZ Tak PL 23
MIROSŁAW ZIELIŃSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
MARCIN ŻUROWSKI Tak PL GVT 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 91 (Opłaconych: 68)
D - Mężczyźni 50-59 D
STANISŁAW ABRACHAMCZYK PL JAS-KÓŁKA 23
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL 23
RYSZARD BEDNARCZYK PL BANKOWE TOWARZYSTWO ROWEROWE W NAŁĘCZOWIE 23
HENRYK BIERNAT PL 23
DARIUSZ CHUDOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 23
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL 23
FRANCISZEK GOGÓŁ PL KB & R LEW LEGNICA 23
MIROSŁAW KALINOWSKI PL 23
MAREK KAMIŃSKI Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL 23
MARIUSZ KOWALCZYK Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
RYSZARD KRYK Tak PL RYCERZE ROLANDA 23
JÓZEF LEPPICH Tak PL AMATOR 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
ADAM PRZEJCZOWSKI PL KLUB WYSOKOGÓRSKI W KATOWICACH 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL 23
JERZY ROSA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ZBIGNIEW RYBACKI Tak PL BDC ROAD TEAM 23
JORAN SKUPNIK PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 23
ANTONI SŁABOŃ Tak PL STORCK 23
ZBIGNIEW SOBOŃ Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
JACEK SZARY Tak PL 23
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
ANDRZEJ SZWEDA Tak PL 23
JERZY ŚWIDA Tak PL 23
RYSZARD TALAGA Tak PL FENIX TYCHY 23
ANDRZEJ WAPIŃSKI Tak PL TEAM TOSZEK 23
EDWARD WAWRZYNKIEWICZ PL GMG GLIWICE 23
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY 23
TADEUSZ WOJTYŁA Tak PL 23
ANDRZEJ WOŚ Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
TOMASZ ZAWISLANSKI Tak PL CERAMA2OPOLE 23
MAREK ZDANOWICZ Tak PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 41 (Opłaconych: 29)
E - Mężczyźni 60+ E
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL START BIELSKO 23
HENRYK BRYŚ Tak PL SKALNIK GRACZE 23
WŁODZIMIERZ CZYŻNIEWSKI PL 23
ANDRZEJ GALUBIŃSKI PL TTC TORUŃ 23
TADEUSZ GARNCARZ Tak PL POLIMER - MYSZKÓW 23
ANDRZEJ GRYZIECKI Tak PL 23
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 23
WIESŁAW JANISZEWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
EDWARD JURZYCA PL JAS-KÓŁKA 23
JAN KAPUŚCIK Tak PL 23
MAREK KOCOŃ Tak PL 23
ZBIGNIEW KRZESZOWIEC Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
ANDRZEJ KUKUŁKA PL SOKÓŁ TARNÓW 23
PIOTR MISZCZAK PL STC NOWY SĄCZ 23
ADAM SASIN Tak PL FENIX TYCHY 23
RYSZARD SULECKI PL TTC TORUŃ 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
JERZY WIŚNIEWSKI PL JERZY WIŚNIEWSKI BIKE TEAM 23
HENRYK ZAPAŚNIK Tak PL 23
JAN ZIĘCIAK PL INTEROWER OPOLE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 20 (Opłaconych: 11)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 331 (Opłaconych: 236)