Makowica - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1
ALEKSANDRA BOROŃ PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
ALEKSANDRA DREJ PL GEDORE SKAJ TEAM 23
IRMINA KNIEĆ Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
KAROLINA KRUSZYŃSKA PL 23
KATARZYNA POLAKOWSKA PL BIKEHOLICY TINES 23
SYLWIA SZAFRANIEC PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 36+ K1
MAŁGORZATA ADAMCZYK PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
MAGDALENA WINIARCZYK PL OLIMPIONIK 23
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ANNA WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 3)
H - Mężczyźni 16-23 H
MICHAŁ BITNER PL 23
MARCIN DYMANUS PL SAM SOBIE 23
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ARKADIUSZ GUDZ PL STC NOWY SĄCZ 23
KACPER JAWORSKI Tak PL 23
RYSZARD JURKOWSKI Tak PL 23
RADOSŁAW KĘDZIORA PL 23
DAWID KOCIOŁEK PL 23
MACIEJ KOPYCKI PL POLART MOSER SMP TEAM 23
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM 23
PIOTR KUKLA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
KACPER ŁOCHOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
WOJCIECH MAZURKIEWICZ PL 23
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
GRZEGORZ PAŁKA Tak PL 23
FILIP PIAŚCIK PL ALVA 1 TYTAN 23
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO 23
RAFAŁ SADOWY Tak PL 23
KACPER ŚWITALSKI PL ROAD MARATON TEAM 23
KAMIL WÓJT Tak PL GATTA BIKE-RS 23
SZYMON WRÓBEL PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ ZAPALSKI Tak PL 23
DAWID ZIEMBA PL MTB MOSIR DUKLA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 24 (Opłaconych: 9)
A - Mężczyźni 24-29 A
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ADRIAN BŁAŻEJOWSKI Tak PL 23
KAMIL DUDEK Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 23
ALEKSANDER DZIURZYŃSKI Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 23
MARCIN GOŁUSZKA Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 23
DOMINIK KAPUSTA Tak PL 23
DAWID KUNDZIK Tak PL 23
PAWEŁ LEWANDOWSKI Tak PL 23
KAMIL LUBERDA PL JAS-KÓŁKA 23
WOJCIECH MATLAK PL POLART MOSER SMP TEAM 23
FILIP MATOSZKO Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
DAWID MIŚ PL ORSO CYCLES/MACK HUBS 23
GRZEGORZ NIECHAJ PL JAS-KÓŁKA 23
BARTŁOMIEJ OGIELA PL GRUPETTO GORLICE 23
KAROL RYSZKA PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MICHAŁ SIKORA Tak PL INKANTOR.PL 23
PAWEŁ SKORUPA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
TOMASZ STALINGER PL TALVI SPORT 23
ADAM WÓJCIK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 19 (Opłaconych: 12)
B - Mężczyźni 30-39 B
JAKUB CHARCHUT PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
DANIEL DUŚKO PL BIKEHEAD 23
GRZEGORZ FUS PL 23
ARTUR GACEK PL GVT 23
ARTHUR GĄGAŁA Tak NO 23
MATEUSZ GLISTA PL GRUPETTO GORLICE 23
JAKUB GOSPODARCZYK Tak PL 23
DARIUSZ GRELOWSKI PL 23
TOMASZ GRZEGORY Tak PL GATTA BIKE-RS 23
SŁAWOMIR GRZESIAK PL WWW.PROXIBUD.PL 23
ADAM GRZYBEK PL 23
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES 23
PRZEMYSŁAW HRABIA Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 23
RAFAŁ KAMPKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
WIESŁAW LEGIERSKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ŁUKASZ LISOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN 23
PATRYK MAZUREK PL 23
IRENEUSZ MIŚKOWIEC PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
PIOTR MŁYNARSKI PL 23
WOJCIECH ODSTERCZYL Tak PL 23
ROBERT ODSTERCZYL PL 23
RAFAŁ OLEŚ PL OTR INTERKOL 23
ŁUKASZ OSTROWIECKI Tak PL 23
ROBERT PETERCZUK PL POLART MOSER SMP TEAM 23
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WITOLD RYGAŁŁO Tak PL 23
SZYMON SIKORA Tak PL SKOCZÓW CYCLING TEAM 23
BARTOSZ SIKORA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
PIOTR STĘPNIK PL GATTA BIKE-RS 23
GRZEGORZ STRZAŁA PL HAVE A NICE DAY 23
MICHAŁ SZAREK PL 23
KRZYSZTOF SZARY Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
TOMASZ SZLACHTA Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL MEGA BEŁŻYCE 23
MARCIN TOMECKI PL CZIKONI GROUP 23
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 44 (Opłaconych: 21)
C - Mężczyźni 40-49 C
MAREK ADAMCZYK PL 23
JANUSZ BANASIAK Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
MICHAŁ BIŃCZAK PL 23
ROBERT BOBKA Tak PL 23
MICHAŁ GLIŃSKI PL HAVE A NICE DAY 23
PIOTR GÓRNIAK Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
GRZEGORZ GÓRNIAK PL SKOCZÓW CYCLING TEAM 23
MARCIN HUBCZAK Tak PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 23
JACEK JANKOWSKI PL 23
REMIGIUSZ KOT PL 23
PIOTR KOTIK Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF MATULA Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
TOMASZ MATUSIK PL 23
WOJCIECH MICHAŁEK PL DARIO TEAM RADOMSKO 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
LESZEK PIASECKI PL 23
JACEK PIĄTEK Tak PL DKK GRYF DEBICA 23
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
REMIGIUSZ ROLSKI PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
BARTOSZ SOPATA PL POLART MOSER SMP TEAM 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL 23
JAROSŁAW STOKŁOSA PL 23
ARTUR SZYMBORSKI PL 23
LESZEK TRACZYK PL 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF WASILEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
WOJCIECH WRONA PL POLART MOSER SMP TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 36 (Opłaconych: 19)
D - Mężczyźni 50-59 D
STANISŁAW ABRACHAMCZYK PL JAS-KÓŁKA 23
MIECZYSŁAW BEREZIK PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
ANTONI BRZUSKI PL SOKÓŁ TARNÓW 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
KAZIMIERZ CZARKOWSKI PL 23
FRANCISZEK GOGÓŁ PL KB & R LEW LEGNICA 23
ANDRZEJ KASPRZYK PL ALVA 1 TYTAN 23
SZYMON KOGUT PL STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MAREK LECHOWSKI PL IT KONTRAKT 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
STANISŁAW RADZIK Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL 23
JERZY ROSA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ZBIGNIEW RYBACKI PL BDC ROAD TEAM 23
JORAN SKUPNIK PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 23
WALDEMAR SOCHA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
JACEK SZARY Tak PL 23
JACEK SZCZYGIEŁ PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
KRZYSZTOF SZEJDEWIK PL PSK OLIMPIONIK 23
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY 23
JANUSZ WÓJCIK Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 25 (Opłaconych: 12)
E - Mężczyźni 60+ E
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL START BIELSKO 23
HENRYK BRYŚ PL SKALNIK GRACZE 23
JÓZEF BUŁKA PL OLDBOJE RAJCZA 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL OLIMPIONIK 23
ANDRZEJ GALUBIŃSKI PL TTC TORUŃ 23
TADEUSZ GARNCARZ Tak PL POLIMER - MYSZKÓW 23
EDWARD JURZYCA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
STANISŁAW KOŁODZIEJ PL 23
ANDRZEJ KUKUŁKA PL SOKÓŁ TARNÓW 23
TADEUSZ MACIEJCZYK PL GNIEWKOWO 23
RYSZARD SULECKI PL TTC TORUŃ 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ROMAN TOMASZEWSKI PL SKANIA 23
HENRYK ZAPAŚNIK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 14 (Opłaconych: 5)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 173 (Opłaconych: 82)