MTB Marathon Stronie Śląskie: Lista zgłoszeń

Mini:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1
KORNELIUSZ BIELIŃSKI Tak PL NEXUS TEAM 23
IGOR DACZEWSKI Tak PL 23
MICHAŁ JANUS Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 3 (Opłaconych: 3)
M2 - Kategoria M2
ŁUKASZ FLIŚ Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
EMIL GĘBSKI Tak PL 23
RAFAŁ GORZELANY Tak PL 23
KAMIL JANAS Tak PL SULIMA ROWERY TEAM 23
DAMIAN POPADYCZ Tak PL 23
ROBERT WAKULIK Tak PL SKARSZEWY CYCLE TEAM 23
RADOSŁAW WASZCZUK Tak PL 23
MATEUSZ WIŚNIEWSKI Tak PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 8 (Opłaconych: 8)
M3 - Kategoria M3
JACEK BOŻKIEWICZ Tak PL LOBO-TECHNIK 23
GRZEGORZ BRYLONEK Tak PL 23
PIOTR FRANKOWICZ Tak PL AAC WIDO-PROFIL PROFIDEA 23
ROMAN GŁADYSZ Tak PL 23
DAMIAN GORACY Tak PL 23
ROMAN KOZIOLEK Tak PL SAVEEARTH MTB TEAM 23
PAWEŁ KRYSZAK Tak PL 23
PIOTR MERMELA Tak PL 23
MARCIN MOJKOWSKI Tak PL JAKOOBCYCLOS 23
TOMASZ POKRYWKA Tak PL AEGON CYCLING TEAM 23
MARCIN PYJOS Tak PL 23
AREK RYDLEWSKI Tak PL 23
MARCIN SKOWRON Tak PL 23
DANIEL SKÓRA Tak PL 23
ŁUKASZ SZUMSKI Tak PL 23
PRZEMYSŁAW WÓJTOWICZ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 16 (Opłaconych: 16)
M4 - Kategoria M4
MARCIN DACZEWSKI Tak PL 23
JACEK GBYL Tak PL 23
WOJCIECH GOGOLEWSKI Tak PL GOGOLMTB TEAM WĄGROWIEC 23
ARKADIUS GROSS Tak DE 23
ROMAN KARWAT Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
DARIUSZ KUCZYŃSKI Tak PL 23
TADEUSZ LISZKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
WIESŁAW MICHALIK Tak PL 23
ADAM NIEWĘGŁOWSKI Tak PL 23
ARKADIUSZ POPADYCZ Tak PL 23
TOM RITSCHER Tak DE 23
HENRYK URZOŃ Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 12 (Opłaconych: 12)
M5 - Kategoria M5
IRENEUSZ RADOMSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 1 (Opłaconych: 1)
M6 - Kategoria M6
GODZISŁAW WOLICKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 1 (Opłaconych: 1)
K1 - Kategoria K1
KARINA KRUK Tak PL 23
WIKTORIA PIKUL Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 2)
K2 - Kategoria K2
DOMINIKA BOSIŃSKA Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
BEATA GRUND Tak PL SAVEEARTH MTB TEAM 23
DOROTA JURANEK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
WERONIKA KOMOROWSKA Tak PL 23
MARCELINA KWAPISIEWICZ Tak PL 23
WIKTORIA PIKUL Tak PL 23
KATARZYNA RAFAŁKO Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
KAMILA SOJKA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
PAULINA TUMIN Tak PL 23
MAGDALENA ZIEMBA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 10 (Opłaconych: 10)
K3 - Kategoria K3
JOLANTA GOGOLEWSKA Tak PL MTB3184 23
ANNA JANKOWSKA Tak PL TOYOTA NOWAKOWSKI 23
SYLWIA KUBALA-SLIWKA Tak PL 23
ANNA KURASZ Tak PL 23
RENATA LIBEREK Tak PL T-KŁOS TEAM MUROWANA GOŚLINA 23
ANNA MICHALIK Tak PL 23
KATARZYNA ROSIŃSKA Tak PL TEAM EHRLE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 7 (Opłaconych: 7)
K4 - Kategoria K4
WIESŁAWA STACHAŃCZYK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)

Mega:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1
MICHAŁ JABŁOŃSKI Tak PL MTB3184 23
GRZEGORZ MAZUR Tak PL SULIMA ROWERY TEAM 23
SZYMON PILCH Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
WOJCIECH STOL Tak PL AZS AWF SILESIA RACING 23
MICHAŁ SZEWCZYK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
JAKUB ŻUŁAWIŃSKI Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 6 (Opłaconych: 6)
M2 - Kategoria M2
KRZYSZTOF ANDRZEJEWSKI Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 23
ARKADIUSZ BICZEWSKI Tak PL KSPO ARROW 23
BARTOSZ BOROWIEC Tak PL 23
WOJCIECH BUKOWIECKI Tak PL KSPO ARROW 23
MICHAŁ DARGACZ Tak PL CYKLO TEAM 23
ŁUKASZ DERHELD Tak PL TREK GDYNIA 23
MACIEJ DUDA Tak PL 23
RAFAŁ DUMANOWSKI Tak PL 23
TOMASZ DYGACZ Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
DANIEL FORMELA Tak PL NEXUS TEAM 23
WIKTOR GINDOROWICZ Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
DOMINIK GLAJCAR Tak PL 23
PATRYK GOGOLEWSKI Tak PL GOGOLMTB TEAM WĄGROWIEC 23
JAKUB GROCHOWSKI Tak PL 23
MACIEJ GRUDNIEWSKI Tak PL 23
ARTUR JACKIEWICZ Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
PRZEMYSŁAW JANIAK Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
MIKOŁAJ JURKOWLANIEC Tak PL IM-MOTION MAGAZYN ROWEROWY 23
MACIEJ KACZMAREK Tak PL KKW JAMA WAŁBRZYCH 23
SZYMON KONICKI Tak PL GOGOLMTB TEAM WĄGROWIEC 23
FILIP KONIECZNY Tak PL GREENDIET MTB TEAM 23
OSKAR KÜTTNER Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
KAMIL LESIAK Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
ALEKSANDER MAREK Tak PL 23
ŁUKASZ MAZIJ Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
MARIUSZ MIGDA Tak PL MISZCZE 23
ŁUKASZ MILEWSKI Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
TOMASZ MUSIOŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
BARTOSZ NACZK Tak PL NEXUS TEAM 23
MICHAŁ NEUMANN Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
MARCIN PASTUSIAK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
KAMIL POMARAŃSKI Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
WIKTOR PORAKOWSKI Tak PL 23
ADAM POTOCZNY Tak PL 23
MACIEJ SAMBORSKI Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
MARCIN SARKOWICZ Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
ADAM SIĄKOWSKI Tak PL JASTRZĘBIE ŁASK 23
MACIEJ SIEDLECKI Tak PL TREK GDYNIA 23
MARCIN SIWY Tak PL ESTILE RACING TEAM 23
JACEK SKONIECZNY Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
ŁUKASZ STANKOWIAK Tak PL HUNTERS TEAM MTB 23
ŁUKASZ STASZKO Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
WOJCIECH STAWARZ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
JANEK SZCZEPAŃSKI Tak PL KSPO ARROW 23
ŁUKASZ SZCZĘSNY Tak PL TREK GDYNIA 23
ALEKSANDER SZYMCZAK Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
MICHAŁ TUJDOWSKI Tak PL 23
MATEUSZ TYGIELSKI Tak PL NEXUS TEAM 23
DARIUSZ WIŚNIEWSKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
DAMIAN WIŚNIEWSKI Tak PL 23
SŁAWOMIR WOJCIECHOWSKI Tak PL TREK GDYNIA 23
JAKUB WOJNA Tak PL TREK GDYNIA 23
ANDRZEJ WRÓBEL Tak PL TREK GDYNIA 23
TOMASZ ZOZULIŃSKI Tak PL COLEX RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 54 (Opłaconych: 54)
M3 - Kategoria M3
ARKADIUSZ BARANOWSKI Tak PL 23
ROBERT BIAŁECKI Tak PL 23
MICHAŁ BOGDZIEWICZ Tak PL NEXUS TEAM 23
TOMEK BREŚ Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
PIOTR BUCKI Tak PL J-LABS C67 RACING TEAM 23
RAFAŁ BUKOWSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
ARTUR BYRSKI Tak PL ROSSMANN BIKE TEAM 23
GRZEGORZ CEBULSKI Tak PL SULIMA ROWERY TEAM 23
MICHAŁ CZYŻ Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
PAWEŁ DELA Tak PL PROFIDEA S-WORKS 23
TOMASZ FILIPIUK Tak PL 23
MARCIN GĘBALA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
MIŁOSZ GLAJCAR Tak PL 23
ARTUR GRUSZCZYŃSKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
GRZEGORZ GRZYWA Tak PL PROFIDEA S-WORKS 23
RAFAŁ IGNACZAK Tak PL OKULAR MTB TEAM 23
SŁAWOMIR JAKUBOWSKI Tak PL 23
MAKS JANCZARSKI Tak PL 23
ANDRZEJ JAROSZ Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
PIOTR JAŚKIEWICZ Tak PL ZRYCIOLE MTB 23
TOMASZ KAMIŃSKI Tak PL MISZCZE 23
MACIEJ KAWALA Tak PL TEAM JAWORZNO 23
TOMASZ KAWKA Tak PL 23
ADAM KNOP Tak PL AEGON CYCLING TEAM 23
TOMASZ KOSTECKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
KRZYSZTOF KOSTRZEWSKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI Tak PL BIKE CONCEPT STORE 23
ŁUKASZ KRZYSZCZAK Tak PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 23
KONRAD KUNICKI Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
TOMASZ LIBERA Tak PL 23
SŁAWOMIR LIGĘZA Tak PL TWR 23
WOJCIECH LISZKA PL ZRYCIOLE MTB 23
MIROSŁAW LUBSZCZYK Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
MATEUSZ ŁANGOWSKI Tak PL THULE TEAM 23
WOJCIECH ŁAPCZYŃSKI Tak PL TWR 23
MICHAŁ ŁOMNICKI Tak PL NATECK MTB KWIDZYN TEAM 23
KRZYSZTOF MAJOR Tak PL GET-FIT MTB TEAM 23
FILIP MAŃCZAK Tak PL GREAT POLAND BIKE TEAM 23
TOMASZ MARKIEWSKI Tak PL KSPO ARROW 23
MICHAŁ MICHNOWICZ Tak PL TWR 23
TOMASZ MIELEWCZYK Tak PL KK WULKAN 23
IRENEUSZ MIŚKOWIEC Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
MATEUSZ MODERHAK Tak PL TREK GDYNIA 23
SZCZEPAN MOSKAŁA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
JANUSZ MULLER Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
RAFAŁ NOGOWCZYK Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
ŁUKASZ OLMA Tak PL 23
TOMASZ PIETRAHO Tak PL XC-MTB-INFO 23
BARTOSZ POŁEĆ Tak PL 23
RAFAŁ PRANIUK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 23
MAREK PRĄTNICKI Tak PL THULE TEAM 23
ŁUKASZ PRUS Tak PL 23
ADAM PTASIŃSKI Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
FILIP RAFAŁKO Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
SZCZEPAN REISS Tak PL CYKLO KWIDZYN 23
GRZEGORZ REK Tak PL 23
ROBERT SENCZEK Tak PL 23
PRZEMYSŁAW SIECZKA Tak PL 23
ALEKSANDER SIECZKOWSKI Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 23
ŁUKASZ SITARZ Tak PL TWR 23
MICHAŁ SKUP Tak PL MAKRO CYCLING TEAM 23
PAWEŁ SOBIERALSKI Tak PL 23
ALEKSANDER SOKOLIŃSKI Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
ADAM SZAFRANIEC Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 2 23
TOMASZ SZCZĘSNY Tak PL NAMAGEZZZOWANI RED-WHITE 23
MARIUSZ SZUKALSKI Tak PL 23
PIOTR ŚLASKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
ADAM ŚLĄZAK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
MAREK ŚLEDZIONA Tak PL BIKE SATISFACTION TEAM 23
MICHAŁ ŚWIDERSKI Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
TOMASZ TEPER Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
JACEK TUBICZ Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 23
PIOTR UHRUSKI Tak PL 23
PAWEŁ WARYAN Tak PL 23
MATEUSZ WASIELEWSKI Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 23
ARTUR WAWRZEŃ Tak PL 23
WOJCIECH WINIARZ Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 23
PIOTR WOJDYŁO Tak PL 23
JAKUB WÓŁKIEWICZ Tak PL HP CYCLING TEAM​ 23
DANIEL WYRZUCKI Tak PL LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM 23
MACIEJ ZAJKO Tak PL 23
WOJCIECH ZYCH Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 82 (Opłaconych: 81)
M4 - Kategoria M4
TOMASZ ADRYAN Tak PL DUDA-CARS RYBCZYŃSKI MTB TEAM 23
SŁAWEK BARTNIK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
EMIL BĄK Tak PL 23
JERZY BRIKS Tak PL THULE TEAM 23
ARTUR BUCKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
PIOTR CISOWSKI Tak PL KSPO ARROW 23
ROMAN FRANKIEWICZ Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
CZAREK GIERSZEWSKI Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
MARIUSZ HAJZLER Tak PL JASTRZĘBIE ŁASK 23
MARCIN HEMPEREK Tak PL BIKE TEAM CZŁUCHÓW 23
JACEK JABŁOŃSKI Tak PL MTB3184 23
ANDRZEJ JACKOWSKI Tak PL 23
TOMASZ JANKOWSKI Tak PL GET-FIT MTB TEAM 23
TOMASZ KOCHANOWSKI Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 23
ADAM KOŚCIÓŁEK Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
TOMASZ KRZEMIŃSKI Tak PL 23
MACIEJ KUBICZ Tak PL MTB MERCEDES SERVICE TEAM 23
ANDRZEJ KULA Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
HUBERT KWIATKOWSKI Tak PL COLEX RACING TEAM 23
RAFAŁ ŁUKAWSKI Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 23
ARTUR MAZUR Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
DANIEL OLSZEWSKI Tak PL TEAM EHRLE 23
JACEK PAWŁOWSKI Tak PL 23
GRZEGORZ PÓŁTORAK Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
PIOTR PYSZIK Tak PL 23
MARCIN RECZYŃSKI Tak PL KSPO ARROW 23
MARCIN ROSIŃSKI Tak PL TEAM EHRLE 23
WOJCIECH RYBKA Tak PL 23
KONRAD RYKAŁA Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
MAREK THORZ Tak PL ZRYCIOLE MTB 23
MARIUSZ TOPÓR Tak PL MTB3184 23
SŁAWOMIR WARCHOŁ Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 23
DAREK WIERZBICKI Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
PRZEMYSLAW WOLICKI Tak PL BIKETOP TEAM 23
ANDRZEJ WYTRWAŁ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
JAROSŁAW ZIELIŃSKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
PIOTR ZIEMBA Tak PL BIKE TEAM PSZCZYNA 23
ZBIGNIEW ZOGŁOWEK Tak PL BSR TEAM BYTOM 23
PIOTR ŻYGŁOWICZ Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 39 (Opłaconych: 39)
M5 - Kategoria M5
ZBIGNIEW ABSALON Tak PL GRUPA MARAT 23
PRZEMYSŁAW CIESIELSKI Tak PL MTB OP 23
PIOTR CZERNOCH Tak PL MTB3184 23
MICHAL DEMJANOVIC Tak CZ REDPOINT 23
ROBERT DZIUBANOWSKI Tak PL OKULAR MTB TEAM 23
ZBIGNIEW KOMOROWSKI Tak PL CRAZY RACING TEAM 23
ROBERT KUBAT Tak PL GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM 23
PETER SELKRIG Tak AU 23
GRZEGORZ WALECZEK Tak PL ONECOMBERKNER 23
BEN ( ZBIGNIEW ) ZIELONKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 3 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 10 (Opłaconych: 10)
M6 - Kategoria M6
ANDRZEJ KANDZIORA Tak PL 23
ZBIGNIEW KRZESZOWIEC Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
ANDRZEJ MISINA Tak PL 23
SŁAWOMIR OBUCHOWSKI Tak PL 23
BOGDAN PSZENICA Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
PIOTR SOZAŃSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
TADEUSZ SPILOK Tak PL 23
WACŁAW SZWARC Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
ANDRZEJ TUJDOWSKI Tak PL TOROSPORT 23
JACEK WICHŁACZ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MAREK WITKIEWICZ Tak PL COLEX RACING TEAM 23
DARIUSZ WOJTAS Tak PL 23
JAN ZIENKIEWICZ Tak PL CRAZY RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 13 (Opłaconych: 13)
K1 - Kategoria K1
KINGA WYRZUCKA Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 1)
K2 - Kategoria K2
PAULINA CAPANDA Tak PL 23
MARTA GOGOLEWSKA Tak PL GOGOLMTB TEAM WĄGROWIEC 23
KINGA JANIAK Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
IZABELA KŁOSOWSKA Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
NATALIA KOŁODZIEJ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
KAROLINA KUKUŁA Tak PL KSPO ARROW 23
TERESA MARKIEWSKA Tak PL 23
PAULINA PORCZYK Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
GIZELA RAKOWSKA Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 23
KATARZYNA SOBSTYL Tak PL VITARADE 23
NATALIA WOJCIECHOWSKA Tak PL TREK GDYNIA 23
ELŻBIETA WYDROWSKA Tak PL DIVERSEEXTREMETEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 12 (Opłaconych: 12)
K3 - Kategoria K3
AGNIESZKA BOLESTA-ZARZECZNA Tak PL THULE TEAM 23
ALICJA DANAJ-KNOP Tak PL AEGON CYCLING TEAM 23
ANETA IMIELSKA Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 23
MARZENA JANCZARSKA Tak PL 23
ANNA KRZYŻELEWSKA - SUŚ Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
AGNIESZKA NOWICZKOW Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
DAGMARA OCHOT Tak PL 23
PATRYCJA PETROCZKO Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 23
SYLWIA PISZCZATOWSKA Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
AGNIESZKA SOBCZAK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
JOANNA SOBIERALSKA Tak PL 23
DOROTA SZUL Tak PL 23
ANNA WYSOKIŃSKA Tak PL NORTHTEC-BIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 13 (Opłaconych: 13)
K4 - Kategoria K4
MAŁGORZATA CYBULSKA PL ESTILE RACING TEAM 23
MAŁGORZATA GOGOLEWSKA Tak PL GOGOLMTB TEAM WĄGROWIEC 23
MAŁGORZATA KRAJEWSKA-PÓŁTORAK Tak PL TWR 23
IZABELA SEKULSKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 4 (Opłaconych: 3)

Giga:

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Kategoria M1
SZYMON KUŁAGOWSKI Tak PL TTC TORUŃ 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 1 (Opłaconych: 1)
M2 - Kategoria M2
LUKÁŠ BÁRTA Tak CZ 23
JAKUB BŁACHOWIAK Tak PL STREFASPORTU.PL 23
TOMASZ CZERNIAK Tak PL COLEX RACING TEAM 23
MARCIN GOŁUSZKA Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 23
KRZYSZTOF JANKOWIAK Tak PL ASE TEAM 23
MICHAŁ KACZOROWSKI Tak PL SOUL ADVENTURE RACING TEAM 23
PRZEMYSŁAW KIESIO Tak PL MYBIKE.PL 23
DANIEL LIPINSKI Tak PL SALON ROWEROWY TORUŃ 23
PAULIUS NATALEVIČIUS Tak LT FOCUS VILNIUS 23
PAWEŁ NIECHWIEDOWICZ Tak PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
TOMEK PAWELEC Tak PL COLEX RACING TEAM 23
MARCIN URBANIAK Tak PL COLEX RACING TEAM 23
MACIEJ ZIELONKA Tak PL ASE TEAM 23
KASPARAS ŽIŪRAITIS Tak LT DVIRATAI-THERMOWAVE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 14 (Opłaconych: 14)
M3 - Kategoria M3
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
MIROSŁAW BORYCKI Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 23
DANIEL BRYK Tak PL 23
ROBERT CIECHACKI Tak PL ASE TEAM 23
SEBASTIAN CYLKOWSKI Tak PL ASE TEAM 23
MICHAŁ DASZKIEWICZ Tak PL IM-MOTION.PL TEAM 23
MARCIN DYKAS Tak PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 23
DOMINIK GRZĄDZIEL Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
MICHAŁ HOŃKA Tak PL 23
VENA HORNYCH Tak CZ 23
PIOTR JANICKI Tak PL 23
RAFAŁ JANKOWSKI Tak PL TOYOTA NOWAKOWSKI 23
ROBERT JARZYNKA Tak PL ASE TEAM 23
MAREK KACZMAREK Tak PL OLD SCHOOL MTB GDAŃSK 23
MARIUSZ MANIEK KOROLCZUK Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
ANDRZEJ KRUSZEC Tak PL AUGUSTA 23
KAMIL MARCZAK Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
MACIEJ RĄCZKIEWICZ Tak PL TWR 23
SEBASTIAN ROGALSKI Tak PL BIKESPORT DZIAŁDOWO 23
ANDRZEJ ROZPŁOCH Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
MICHAŁ RZECZYCKI Tak PL OLD SCHOOL MTB GDAŃSK 23
MACIEJ SUCHECKI Tak PL 23
EINARAS ŠULSKUS Tak LT INTERNATIONAL THE BALTIC TEAM 23
KRZYSZTOF WAŚLICKI Tak PL 23
ROBERT ZEMBROŃ Tak PL OLD SCHOOL MTB GDAŃSK 23
MATEUSZ ŻURAWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 26 (Opłaconych: 26)
M4 - Kategoria M4
JACEK BADURA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MARCIN CZAJKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
ANDRZEJ DZIAMBOR Tak PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 23
WOJCIECH JEGLIŃSKI Tak PL OLD SCHOOL MTB GDAŃSK 23
JERZY KALETA Tak PL OLD SCHOOL MTB GDAŃSK 23
GRZEGORZ KONIECZNY Tak PL 23
WOJCIECH KOZŁOWSKI Tak PL SUDETY MTB CHALLENGE 23
JOSEF LELEK Tak CZ INS-NÁCHOD 23
JAN ŁUKASIAK Tak PL SALON ROWEROWY TORUŃ 23
ADAM MACIASZEK Tak PL 23
JERZY MAĆKÓW Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
WOJCIECH MARKIEWKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
ANDRZEJ ONYŚKO Tak PL 23
KRZYSZTOF PIOTROWSKI Tak PL BIKESPORT DZIAŁDOWO 23
PIOTR SCHONDELMEYER Tak PL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 23
JACEK WILK Tak PL 23
SZYMON ZACHARSKI Tak PL 3R RADOMSKI RUCH ROWEROWY 23
PIOTR ŻEBROWSKI Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 18 (Opłaconych: 18)
M5 - Kategoria M5
MAREK DUDKIEWICZ Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 23
GARRY JAMES Tak AU 23
MIROSŁAW PUCIŁOWSKI Tak PL PTR DOJLIDY - BYDZIA POWER 23
TOMASZ PUSTIOWSKI Tak PL 23
ARMAND SURWIŁO Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 5 (Opłaconych: 5)
M6 - Kategoria M6
KRZYSZTOF MARCINIAK Tak PL 23
JANUSZ PRZYBYSZ Tak PL THULE TEAM 23
MAREK TARNAWSKI Tak PL 23
JAN ZOZULIŃSKI Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 4 (Opłaconych: 4)
K1 - Kategoria K1
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
K2 - Kategoria K2
AGNIESZKA PAWELEC Tak PL SOUL ADVENTURE RACING TEAM 23
KAMILA PŁOSZCZYCA Tak PL WWW.KAMILA-PLOSZCZYCA.PL 23
MICHALINA ZIÓŁKOWSKA Tak PL KROSS RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
K3 - Kategoria K3
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
KATARZYNA GALEWICZ Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 23
EWELINA ORTYL Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 23
EWA REBANE - SODOWSKA Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 4)
K4 - Kategoria K4
KRYSTYNA MACIASZEK Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 371 (Opłaconych: 369)