Nowy Sącz - maraton/wyścig jednodniowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1
KAMILA BIERNAT Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ALEKSANDRA BOROŃ PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
JUSTYNA CIELUCH Tak PL GEDORE SKAJ TEAM 23
ALEKSANDRA DREJ Tak PL 23
KATARZYNA EBERT PL OŚKA WARSZAWA 23
ANNA GODZIK PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
MARTA LAMPART PL 23
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
LIDIA PYCIARZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
SYLWIA SZAFRANIEC PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 10 (Opłaconych: 5)
K2 - Kobiety 36+ K1
MAŁGORZATA ADAMCZYK PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
MAGDALENA WINIARCZYK PL OLIMPIONIK 23
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 1)
H - Mężczyźni 16-23 H
KONRAD BAR PL 23
DOMINIK CYBURT PL 23
KAMIL CZERW Tak PL JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW 23
MARCIN DYMANUS PL SAM SOBIE 23
JAKUB FRANCZAK Tak PL DKK GRYF DEBICA 23
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ARKADIUSZ GUDZ PL STC NOWY SĄCZ 23
RYSZARD JURKOWSKI PL 23
RADOSŁAW KĘDZIORA PL 23
MACIEJ KOPYCKI PL POLART MOSER SMP TEAM 23
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM 23
PIOTR KUKLA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
DOMINIK LIS PL 23
TOMASZ MATOGA Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 23
ADRIAN OLEŚNIEWICZ Tak PL 23
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 23
GRZEGORZ PAŁKA Tak PL 23
MARCIN POTĘPA PL GRUPETTO GORLICE 23
KRZYSZTOF RYBA PL 23
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO 23
MICHAŁ SZCZUREK Tak PL MTB MOSIR DUKLA 23
ŁUKASZ WARZECHA PL 23
KAMIL WÓJT Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DAWID ZIEMBA PL MTB MOSIR DUKLA 23
ARTUR ZIĘBA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 25 (Opłaconych: 9)
A - Mężczyźni 24-29 A
MICHAŁ ARABASZ PL SAKWIARZE HA$$ANA 23
MICHAŁ BESTWINA PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ADRIAN BŁAŻEJOWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF CELARY PL 23
SEBASTIAN CHŁANDA PL GRUPETTO GORLICE 23
MACIEJ ETGENS Tak PL 23
MAREK FIKUS PL ALVA 1 TYTAN 23
RAFAŁ GLINKA Tak PL 23
ŁUKASZ GŁÓD Tak PL MTB MOSIR DUKLA 23
JAN GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ RABKA-ZDRÓJ 23
DOMINIK KAPUSTA Tak PL 23
SZYMON KORNAK Tak PL 23
JAN KOZDĘBA Tak PL 23
JAROSŁAW KUŚKA PL KM PSP RYBNIK 23
WOJCIECH MATLAK PL POLART MOSER SMP TEAM 23
KRZYSZTOF MICHNO Tak PL ŁAŃCUT 23
GRZEGORZ NIECHAJ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WITOLD NOWAK PL 23
BARTOSZ NUCIAK PL 23
BARTŁOMIEJ OGIELA Tak PL GRUPETTO GORLICE 23
PIOTR PAWLIK Tak PL 23
PIOTR PIWOŃSKI PL JAS-KÓŁKA 23
MACIEJ PROFICZ Tak PL BRAK 23
KAMIL PUCHAŁKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
KRZYSZTOF ROGOWSKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
KAROL RYSZKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
DAREK SEREMET Tak PL 23
MICHAŁ SIKORA PL INKANTOR.PL 23
JULIUSZ STOCHMAL PL 23
BARTOSZ SZYDŁOWSKI PL MYBIKE.PL 23
FILIP ŚNIADECKI Tak PL BASZTA ŻNIN 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 31 (Opłaconych: 17)
B - Mężczyźni 30-39 B
SZYMON BANACH PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
MARCIN BINIEK Tak PL NOKIA CRACOW CYCLING TEAM 23
JAN BOCHNIAK Tak PL 23
NIKITA BOLDIN Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
NORBERT CHARHOULI PL 23
SEBASTIAN CIEŚLACHOWSKI PL 23
BARTOSZ CZARNIK Tak PL 23
PRZEMYSŁAW CZUGA PL 23
DAREK DUDZIŃSKI PL BIKEBROTHERS OSHEE TEAM 23
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
GRZEGORZ FUS PL 23
BARTOSZ GAWĘDA Tak PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT 23
ARTHUR GĄGAŁA NO SMART-CLUB-KATIUSHA-IMPACT-NORGE 23
MAKSYMILIAN GIERACH PL KCP ELZAT REGAMET BIENIASZ BIKE 23
TOMASZ GLAZER PL ŁOWCY DRÓG 23
MATEUSZ GLISTA PL GRUPETTO GORLICE 23
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL 23
ANDRZEJ GRUSZCZYK Tak PL 23
PAWEŁ GRZEGORCZYK Tak PL NOKIA CRACOW CYCLING TEAM 23
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS 23
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL WWW.PROXIBUD.PL 23
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES 23
WALDEMAR JABŁOŃSKI Tak PL STC NOWY SĄCZ 23
PIOTR JANUSZ PL 23
MARCIN JEKEL Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
ANDRZEJ JOJCZYK Tak PL STC NOWY SĄCZ 23
PRZEMYSŁAW JUREK PL 23
JULIAN KAPŁON PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
MAREK KŁAPTOCZ Tak PL 23
MICHAŁ KOŹBIAŁ PL 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI PL BIKEHOLICY TINES 23
DOMINIK KUŁAGA Tak PL KKSW KRAK 23
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM 23
ROBERT LENIART Tak PL BIKEHEAD 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
RAFAŁ LEŚNIARA PL 23
ŁUKASZ LISOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MICHAŁ LISTWAN Tak PL 23
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN 23
PATRYK MAZUREK PL 23
REMIGIUSZ MIŚKOWIE PL 23
WOJCIECH ODSTERCZYL PL 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
MATEUSZ PAJĄK PL 23
PIOTR PAPIEROK PL 23
ROBERT PETERCZUK PL POLART MOSER SMP TEAM 23
MICHAŁ PIELAK PL NOWA HUTA TEAM 23
KRZYSZTOF PORĘBA PL 23
RAFAŁ PORĘBSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
RAFAŁ POSMAN PL 23
MARCIN RESZKA PL BIKEHEAD 23
DAMIAN RYBARCZYK PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
BARTOSZ SIKORA PL BIKEHOLICY TINES 23
PIOTR STĘPNIK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MICHAŁ STRUG PL MBR TEAM 23
MICHAŁ SZAREK PL 23
KRZYSZTOF SZARY Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 23
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ŁUKASZ ŚMIETANKA PL 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL MEGA BEŁŻYCE 23
ŁUKASZ TOMALA PL BIKEHEAD 23
MARIUSZ TOMASIAK PL 23
MARCIN TOMECKI PL CZIKONI GROUP 23
TOMASZ TRZESZCZOŃ Tak PL STC NOWY SĄCZ 23
MARIUSZ WALANIA Tak PL 23
GRZEGORZ WITKOWSKI Tak PL BIKEHEAD 23
WOJCIECH WOLSKI PL 23
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL 23
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 73 (Opłaconych: 32)
C - Mężczyźni 40-49 C
MAREK ADAMCZYK PL 23
GRZEGORZ ARMATYS Tak PL KCP ELZAT REGAMET BIENIASZ BIKE 23
JANUSZ BANASIAK Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
SZYMON BATKOWSKI Tak PL RWKS SPARTA BIŁGORAJ 23
ROBERT BOBKA PL 23
RAFAŁ BOGACKI PL SPEED KĘDZIERZYN 23
ROBERT BUGAJSKI Tak PL 23
SŁAWOMIR BUGAJSKI PL STC NOWY SĄCZ 23
DARIUSZ BULANDA Tak PL 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
ANDRZEJ DĄBROWSKI PL 23
MAREK GOC PL FENIX TYCHY 23
PIOTR GÓRNIAK Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
KRZYSZTOF KĘPA PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
KRYSTIAN KOTARBA PL 23
MAREK KULAS Tak PL DKK GRYF DEBICA 23
KRZYSZTOF ŁUCZKOWIEC PL 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK MARSZAŁEK PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF MATULA PL ALVA 1 TYTAN 23
TOMASZ MATUSIK Tak PL 23
WOJCIECH MICHAŁEK PL DARIO TEAM RADOMSKO 23
KAZIMIERZ MRÓWKA PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT 23
MACIEJ NOSEK Tak PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT 23
WODZIMIERZ NOWAK Tak PL 23
JACEK PIĄTEK Tak PL DKK GRYF DEBICA 23
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ROBERT PILCH Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
SLAWOMIR RATALEWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
MAREK SOBOLEWSKI PL 23
BARTOSZ SOPATA PL POLART MOSER SMP TEAM 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL 23
PIOTR SURMA Tak PL 23
MARIUSZ SYCHOWSKI PL 23
ADAM SYNOWSKI PL FENIX TYCHY 23
PIOTR SZAFRANIEC PL POLART MOSER SMP TEAM 23
WITOLD SZAŁYGA Tak PL 23
PIOTR SZCZEPANIK PL 23
ARTUR SZYMBORSKI PL HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 23
ARTUR TYMCZYSZYN PL 23
KRZYSZTOF WASILEWSKI PL JAS-KÓŁKA 23
SEBASTIAN WINNICKI PL 23
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE PL BIKEHOLICY TINES 23
WOJCIECH WRONA PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ADAM WYTRWAŁ PL 23
PIOTR ZWONEK PL EXROWEROWANIE.PL KRAKÓW 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 53 (Opłaconych: 22)
D - Mężczyźni 50-59 D
STANISŁAW ABRACHAMCZYK PL JAS-KÓŁKA 23
RYSZARD BEDNARCZYK PL BANKOWE TOWARZYSTWO ROWEROWE W NAŁĘCZOWIE 23
ANTONI BRZUSKI PL SOKÓŁ TARNÓW 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
ZBIGNIEW CZACHURA PL TWOJA MERIDA IMIELIN 23
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL 23
WIESŁAW GASZYŃSKI PL 23
PAWEŁ JANUKANIS PL 23
ANDRZEJ KASPRZYK PL ALVA 1 TYTAN 23
MACIEJ KOZIEŁ PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
RYSZARD NAGLIK PL KKS SOKÓŁ KĘTY 23
HENRYK OLSZOWSKI Tak PL 23
ANDRZEJ PIĄTEK PL ROAD MARATON TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
STANISŁAW RADZIK Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
JÓZEF ROKOSZ PL 23
JERZY ROSA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JANUSZ SIWIEC Tak PL 23
ANTONI SŁABOŃ PL STORCK 23
WALDEMAR SOCHA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
WIESŁAW SONDEJ PL 23
JACEK SZARY Tak PL 23
JACEK SZCZYGIEŁ PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
KRZYSZTOF SZEJDEWIK PL PSK OLIMPIONIK 23
JERZY ŚWIDA Tak PL 23
RYSZARD TALAGA PL FENIX TYCHY 23
GRZEGORZ WAWOK PL 23
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY 23
ANNA WRONA Tak PL 23
KAZIMIERZ ZIEMIANEK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 34 (Opłaconych: 13)
E - Mężczyźni 60+ E
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL START BIELSKO 23
JÓZEF BUŁKA PL OLDBOJE RAJCZA 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
TADEUSZ GARNCARZ Tak PL POLIMER - MYSZKÓW 23
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ RABKA-ZDRÓJ 23
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 23
EDWARD JURZYCA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANDRZEJ KARPIEL Tak PL 23
ANDRZEJ KUKUŁKA PL SOKÓŁ TARNÓW 23
PIOTR MISZCZAK PL STC NOWY SĄCZ 23
WŁODZIMIERZ OBERDA PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
ADAM SASIN PL FENIX TYCHY 23
EDWARD SIUDUT PL 23
RYSZARD SULECKI PL TTC TORUŃ 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
HENRYK ZAPAŚNIK PL 23
JAN ZIĘCIAK PL INTEROWER OPOLE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 18 (Opłaconych: 8)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 247 (Opłaconych: 107)