Nowy Wiśnicz - wyścig jednodniowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1
ALEKSANDRA BOROŃ Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
JUSTYNA CIELUCH Tak PL GEDORE SKAJ TEAM 23
ALEKSANDRA DREJ Tak PL GEDORE SKAJ TEAM 23
KATARZYNA EBERT PL OŚKA WARSZAWA 23
ANNA GODZIK Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
KAROLINA KAMIŃSKA Tak PL LES FEMMES COURANT DANS LES FORÊTS 23
KAROLINA KRUSZYŃSKA PL 23
BARBARA MATCZAK PL 23
KATARZYNA POLAKOWSKA PL BIKEHOLICY TINES 23
SYLWIA SZAFRANIEC PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 10 (Opłaconych: 5)
K2 - Kobiety 36+ K1
MAŁGORZATA ADAMCZYK PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
MAGDALENA KLIMEK Tak PL LES FEMMES COURANT DANS LES FORÊTS 23
SYLWIA REKOWSKA Tak PL OSIEM59 23
MAGDALENA WINIARCZYK Tak PL OLIMPIONIK 23
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 5)
H - Mężczyźni 16-23 H
KAMIL CYGAN PL WWW.LYSAGORA.INFO | JSC JASŁO 23
MARCIN DYMANUS Tak PL SAM SOBIE 23
MARCIN FILIPEK Tak PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT 23
JAKUB FRANCZAK Tak PL DKK GRYF DEBICA 23
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART MOSER SMP TEAM 23
MACIEJ GÓRAJ Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 23
ARKADIUSZ GUDZ PL STC NOWY SĄCZ 23
KACPER JAWORSKI Tak PL 23
RYSZARD JURKOWSKI Tak PL 23
RADOSŁAW KĘDZIORA Tak PL 23
PIOTR KOŁODZIEJ Tak PL 23
MACIEJ KOPYCKI PL POLART MOSER SMP TEAM 23
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ANTONI KUDELSKI PL 23
PIOTR KUKLA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
DOMINIK LIS PL 23
KACPER ŁOCHOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
TOMASZ MATOGA Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 23
WOJCIECH MAZURKIEWICZ PL BIKE CONCEPT STORE 23
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KONRAD NOSEK Tak PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT 23
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 23
GRZEGORZ PAŁKA PL 23
MATEUSZ PIASECKI Tak PL BIKE CONCEPT STORE 23
MARCIN POTĘPA PL GRUPETTO GORLICE 23
PAWEŁ RATALEWSKI Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
KRZYSZTOF RYBA Tak PL 23
PRZEMYSŁAW SABADY Tak PL BLOKBLACH RADOMSKO 23
RAFAŁ SADOWY Tak PL LMGKK ZIEMIA BRZESKA 23
MICHAŁ SZCZUREK Tak PL MTB MOSIR DUKLA 23
KACPER ŚWITALSKI PL ROAD MARATON TEAM 23
ARKADIUSZ TORBA PL 23
KAROL WIERZBA Tak PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT 23
KAMIL WÓJT PL GATTA BIKE-RS 23
SZYMON WRÓBEL PL JAS-KÓŁKA 23
DAWID ZIEMBA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 36 (Opłaconych: 19)
A - Mężczyźni 24-29 A
MICHAŁ BESTWINA PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ADRIAN BŁAŻEJOWSKI Tak PL 23
SEBASTIAN CHŁANDA PL GRUPETTO GORLICE 23
MARIUSZ CUKIERSKI Tak PL 23
UNKNOWN DEVICE Tak PL CICHY KĄCIK 23
KAMIL DUDEK Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 23
ALEKSANDER DZIURZYŃSKI Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 23
MACIEJ ETGENS Tak PL 23
MARCIN GOŁUSZKA Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 23
MARCIN GÓRKA Tak PL BIKE CONCEPT STORE 23
GRZEGORZ JAKSENDER PL 23
RAFAŁ JONIK Tak PL 23
DOMINIK KAPUSTA PL 23
MARCIN KASPRZYK Tak PL 23
JAN KOZDĘBA Tak PL 23
GRZEGORZ KUBALA Tak PL AMATOR 23
DAWID KUNDZIK Tak PL 23
WOJTEK KWIATEK PL MILLENIUM HALL PIASECO TEAM 23
PAWEŁ LEWANDOWSKI Tak PL 23
KAMIL LUBERDA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WOJCIECH MATLAK PL POLART MOSER SMP TEAM 23
PAWEŁ MYSZOR PL ŁAZISKA GÓRNE 23
GRZEGORZ NIECHAJ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
BARTOSZ NUCIAK PL 23
BARTŁOMIEJ OGIELA Tak PL GRUPETTO GORLICE 23
KAMIL PUCHAŁKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
KRZYSZTOF ROGOWSKI PL POLART MOSER SMP TEAM 23
KAROL RYSZKA PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
DAREK SEREMET Tak PL 23
MICHAŁ SIKORA PL INKANTOR.PL 23
PAWEŁ SKORUPA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ADRIAN ZABAGŁO Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 32 (Opłaconych: 20)
B - Mężczyźni 30-39 B
MARCIN ADAMKIEWICZ PL 23
SZYMON BANACH PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
MACIEJ BOCHENEK Tak PL 23
JAN BOCHNIAK Tak PL 23
NIKITA BOLDIN Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
PAWEŁ BRAŚ Tak PL RDP 23
TOMASZ BURNUS Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
JAKUB CHARCHUT PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 23
ŁUKASZ CISZEK PL CZARUSBLITZ 23
MICHAŁ CWYNAR PL ISPORT.PL TEAM 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 23
DANIEL DUŚKO PL BIKEHEAD 23
BARTOSZ FETLER PL 23
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
KONRAD GAŁĄZKA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
ARTHUR GĄGAŁA Tak NO SMART-CLUB-KATIUSHA-IMPACT-NORGE 23
MATEUSZ GLISTA Tak PL GRUPETTO GORLICE 23
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL 23
DOMINIK GRZĄDZIEL Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 23
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS 23
SŁAWOMIR GRZESIAK PL WWW.PROXIBUD.PL 23
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES 23
PRZEMYSŁAW HRABIA Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
JULIAN KAPŁON PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
MAREK KŁAPTOCZ PL 23
MARCIN KORZENIOWSKI PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI Tak PL TINES - BIKEHOLICY 23
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI PL BIKEHOLICY TINES 23
PAWEŁ KSIĄŻEK Tak PL 23
WIESŁAW LEGIERSKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ŁUKASZ LISOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN 23
PAWEŁ MAJEWSKI PL BŁĘKITNI KOZIEGŁOWY 23
DANIEL MAZUR Tak PL 23
PATRYK MAZUREK PL 23
IRENEUSZ MIŚKOWIEC PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
PIOTR MŁYNARSKI Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
WOJCIECH ODSTERCZYL Tak PL 23
ROBERT ODSTERCZYL PL 23
ŁUKASZ OSTROWIECKI Tak PL 23
MATEUSZ PAJĄK PL 23
PIOTR PAPIEROK PL 23
ROBERT PETERCZUK PL POLART MOSER SMP TEAM 23
MICHAŁ PIELAK Tak PL NOWA HUTA TEAM 23
KRZYSZTOF PORĘBA PL 23
RAFAŁ PORĘBSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
MARIUSZ ROGULA Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
DAMIAN RYBARCZYK PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WITOLD RYGAŁŁO Tak PL 23
MARCIN SIEŃKO PL BSK BIŁGORAJ 23
SZYMON SIKORA Tak PL SKOCZÓW CYCLING TEAM 23
BARTOSZ SIKORA PL BIKEHOLICY TINES 23
JAKUB SOBIEŃ Tak PL 23
ADAM STARZYŃSKI PL PROCYCLING PROMOTION 23
PIOTR STĘPNIK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PIOTR SZAJTER Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MICHAŁ SZAREK PL 23
KRZYSZTOF SZARY Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
TOMASZ SZLACHTA Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 23
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ŁUKASZ ŚMIETANKA Tak PL 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL MEGA BEŁŻYCE 23
MARCIN TOMECKI PL CZIKONI GROUP 23
TOMASZ WALESZKIEWICZ PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 23
ANDRZEJ WASILEWSKI PL 23
MARCIN WĘGRZYN PL 23
DANIEL WOJTYNA PL 23
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL 23
PIOTR ZIARKO PL ISPORT.PL TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 78 (Opłaconych: 43)
C - Mężczyźni 40-49 C
MAREK ADAMCZYK PL 23
GRZEGORZ ARMATYS Tak PL KCP ELZAT REGAMET BIENIASZ BIKE 23
JANUSZ BANASIAK Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 23
ROBERT BOBKA PL 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
ANDRZEJ DĄBROWSKI PL 23
PAWEŁ DROŻDŻEWSKI PL 23
WOJCIECH GAŁ PL 23
MARCIN GĄSZCZAK PL SBM 23
MAREK GOC PL FENIX TYCHY 23
ROMAN GODLEWSKI Tak PL 23
PIOTR GÓRNIAK Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
GRZEGORZ GÓRNIAK Tak PL SKOCZÓW CYCLING TEAM 23
MARCIN HUBCZAK Tak PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 23
JACEK JANKOWSKI Tak PL 23
MARCIN KACZMARCZYK Tak PL 23
REMIGIUSZ KOT Tak PL 23
KRYSTIAN KOTARBA Tak PL 23
PIOTR KOTIK Tak PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 23
KRZYSZTOF KRÓL-MAGIEL PL 23
MAREK KULAS Tak PL 23
KRZYSZTOF ŁUCZKOWIEC Tak PL 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
TOMASZ MATUSIK Tak PL 23
WOJCIECH MICHAŁEK Tak PL DARIO TEAM RADOMSKO 23
ROBERT MISZTAL PL 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ZBIGNIEW ORŁOWSKI Tak PL 23
JACEK PIĄTEK Tak PL DKK GRYF DEBICA 23
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak PL 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
SLAWOMIR RATALEWSKI Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
BARTOSZ SOPATA PL POLART MOSER SMP TEAM 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL 23
JAROSŁAW STOKŁOSA PL 23
ADAM SYNOWSKI PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
ARTUR SZYMBORSKI Tak PL HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK 23
LESZEK TRACZYK PL 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ARTUR TYMCZYSZYN Tak PL 23
KRZYSZTOF WASILEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
STANISŁAW WŁUDYKA Tak PL 23
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE PL BIKEHOLICY TINES 23
WOJCIECH WRONA PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ROBERT WRÓBLEWSKI PL ROADRACINGTEAM.COM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 55 (Opłaconych: 37)
D - Mężczyźni 50-59 D
STANISŁAW ABRACHAMCZYK PL JAS-KÓŁKA 23
MIECZYSŁAW BEREZIK PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
ANTONI BRZUSKI Tak PL SOKÓŁ TARNÓW 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
DARIUSZ CHUDOWSKI PL FENIX TYCHY 23
ZBIGNIEW CZACHURA PL TWOJA MERIDA IMIELIN 23
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL 23
PAWEŁ GODULA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
PAWEŁ JANUKANIS PL 23
PRZEMYSŁAW JÓZEFCZYK PL 23
SZYMON KOGUT PL STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI 23
MACIEJ KOZIEŁ Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
RYSZARD NAGLIK PL KKS SOKÓŁ KĘTY 23
ANDRZEJ PIĄTEK PL ROAD MARATON TEAM 23
SZCZEPAN PŁUSA Tak PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
STANISŁAW RADZIK Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
ZDZISŁAW REJZA PL KLTC KONIN 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL 23
JERZY ROSA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JANUSZ SIWIEC PL 23
ANTONI SŁABOŃ PL STORCK 23
WALDEMAR SOCHA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
EUGENIUSZ STEC Tak PL NOWY WIŚNICZ 23
JACEK SZARY Tak PL 23
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
KRZYSZTOF SZEJDEWIK Tak PL PSK OLIMPIONIK 23
JERZY ŚWIDA Tak PL 23
RYSZARD TALAGA PL FENIX TYCHY 23
ZYGMUNT WALIGÓRSKI PL 23
GRZEGORZ WAWOK PL 23
EDWARD WAWRZYNKIEWICZ PL GMG GLIWICE 23
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY 23
PIOTR WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
ANDRZEJ WYGRZYWALSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 39 (Opłaconych: 18)
E - Mężczyźni 60+ E
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL START BIELSKO 23
JÓZEF BUŁKA PL OLDBOJE RAJCZA 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL OLIMPIONIK 23
ANDRZEJ GALUBIŃSKI PL TTC TORUŃ 23
TADEUSZ GARNCARZ Tak PL POLIMER - MYSZKÓW 23
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 23
EDWARD JURZYCA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANDRZEJ KUKUŁKA Tak PL SOKÓŁ TARNÓW 23
PIOTR MISZCZAK PL STC NOWY SĄCZ 23
ADAM SASIN PL FENIX TYCHY 23
ADAM SASIN PL FENIX TYCHY 23
EDWARD SIUDUT PL 23
RYSZARD SULECKI PL TTC TORUŃ 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
HENRYK ZAPAŚNIK PL 23
JAN ZIĘCIAK PL INTEROWER OPOLE 23
JERZY ŻUBER Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 17 (Opłaconych: 8)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 273 (Opłaconych: 155)