Orzesze - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1
MAGDALENA CHECHELSKA PL KTC KIELCE 23
ALEKSANDRA DREJ PL GEDORE SKAJ TEAM 23
SŁAWOMIRA GAJDZIK PL 23
ANNA GODZIK PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
IRMINA KNIEĆ PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ALEKSANDRA KUBICA PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 23
KRYSTYNA SABAJ PL CYKLOOPOLE 23
EWA SIKORA PL BIKEHOLICY TINES 23
JOANNA SKUTKIEWICZ PL 23
JOANNA SYROWIECKA PL SUPREME STYLE MATES 23
SYLWIA SZAFRANIEC PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 11 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 36+ K1
MAŁGORZATA ADAMCZYK PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
MICHALINA KASPRZYK-KUŹNIAK PL 23
DANUTA OLENKIEWICZ-MATYNISZYN PL SKALNIK GRACZE 23
ANNA WRONA PL BGŻ ESKA TEAM 23
KAZIMIERA ZAWADZKA PL SKALNIK GRACZE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 0)
H - Mężczyźni 16-23 H
PIOTR CEBULA PL EPO TEAM ŁAZISKA 23
PATRYK DOMAGAŁA PL GK BIKE ATELIER GLIWICE 23
MICHAŁ FICEK PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 23
MACIEJ FOLTYN PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 23
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART MOSER SMP TEAM 23
KACPER JAWORSKI PL 23
RADOSŁAW KĘDZIORA PL 23
PIOTR KLUKOSZOWSKI PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 23
MARCIN KONIOR PL 23
ANDRZEJ KOPEĆ PL 23
MACIEJ KOPYCKI PL POLART MOSER SMP TEAM 23
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM 23
PIOTR KUKLA PL ROAD MARATON TEAM 23
PAWEŁ MARCOL PL 23
TOMASZ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA 23
KAMIL MOCZEK PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 23
PIOTR NOWAK PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 23
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 23
FILIP PIAŚCIK PL ALVA 1 TYTAN 23
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO 23
SZYMON STOLARCZYK PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
PATRYK SZYMAŃSKI PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 23
ŁUKASZ WOLNY PL 23
SZYMON WRÓBEL PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 24 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 24-29 A
KAMIL ALSZER PL 23
PAWEŁ BARON PL WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 23
MICHAŁ BESTWINA PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MACIEJ BRUECK PL 23
SEBASTIAN CHOJNOWSKI PL GLIWICKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE 23
MAREK FIKUS PL ALVA 1 TYTAN 23
BARTŁOMIEJ GAJDZIK PL 23
MATEUSZ GAŁUSZKA PL SYMULA TEAM 23
MACIEJ HOP PL 23
KRZESIMIR JILLEK PL 23
DOMINIK KAPUSTA PL 23
JAROSŁAW KUŚKA PL KM PSP RYBNIK 23
MICHAŁ LISIEŃSKI PL WWW.M-LISIENSKI.ALL.PL 23
KAMIL LUBERDA PL JAS-KÓŁKA 23
WOJCIECH MATLAK PL POLART MOSER SMP TEAM 23
FILIP MATOSZKO PL ALVA 1 TYTAN 23
DAWID MIŚ PL ORSO CYCLES/MACK HUBS 23
BARTOSZ MOL PL 23
TOMASZ MROWIEC PL 23
PAWEŁ MYSZOR PL ŁAZISKA GÓRNE 23
GRZEGORZ NIECHAJ PL JAS-KÓŁKA 23
MACIEJ NIKIEL PL 23
MIKOLAJ PRZEJCZOWSKI PL 23
KAMIL PUCHAŁKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
KAROL RYSZKA PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
BARTŁOMIEJ SANAK PL 23
PAWEŁ SKORUPA PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ROBERT SŁOWIOCZEK PL SYMULA TEAM 23
TOMASZ STALINGER PL TALVI SPORT 23
DANIEL TABISZEWSKI PL KK ROZTOCZE 23
ADRIAN WOŹNICA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 31 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 B
IRENEUSZ BAK PL UKS GIMNAZJUM IMIELIN 23
SZYMON BANACH PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
DAMIAN BARTOSZEK PL AZS AWF SILESIA RACING 23
SEBASTIAN BRYGOŁA PL KK ROZTOCZE 23
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
JAKUB CHARCHUT PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
DARIUSZ CIELUCH PL 23
TOMASZ CIOŁEK PL CONSTAL 23
JAKUB CISZAK PL FENIX TYCHY 23
ŁUKASZ CISZEK PL CZARUSBLITZ 23
PRZEMYSŁAW CZUGA PL 23
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM 23
GRZEGORZ FUS PL 23
ARTUR GACEK PL GVT 23
PIOTR GAJDZIK PL 23
TOMASZ GLAZER PL ŁOWCY DRÓG 23
TOMASZ GORAUS PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 23
JAKUB GOSPODARCZYK PL 23
PIOTR GRABOWSKI PL 23
DARIUSZ GRELOWSKI PL 23
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS 23
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA PL 23
SŁAWOMIR GRZESIAK PL WWW.PROXIBUD.PL 23
MICHAŁ GUZIK PL 23
TOMASZ HAJEWSKI PL TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA 23
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
DAWID JAKUBIAK PL 23
PAWEŁ JURKIEWICZ PL 23
RAFAŁ KAMPKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
JULIAN KAPŁON PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
DAMIAN KAUF PL 23
MAREK KŁAPTOCZ PL 23
MAREK KOSIŃSKI PL BIEGAJZMARKIEM.PL 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
KRZYSZTOF KRÓL PL 23
PAWEŁ KUŚKA PL 23
ADAM KUŚKA PL 23
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM 23
TOMASZ LESIECKI PL ROAD MARATON TEAM 23
NORBERT LEWANDOWSKI PL 23
SŁAWOMIR LIGĘZA PL 23
MICHAŁ LIGOCKI PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
ŁUKASZ LISOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK LORENOWICZ PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 23
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN 23
PATRYK MAZUREK PL 23
ROBERT MICHURA PL 23
MAREK MIGDAŁ PL 23
WOJCIECH NALEPA PL 23
MICHAŁ NOWOK PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 23
RAFAŁ OLEŚ PL OTR INTERKOL 23
ADAM ORZEŁ PL OUTOFCTRL.PL 23
ROBERT PETERCZUK PL POLART MOSER SMP TEAM 23
MICHAŁ PIELAK PL NOWA HUTA TEAM 23
PAWEŁ PIETRZAK PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 23
DARIUSZ POL PL 23
ŁUKASZ PRZYBEK PL NOWA HUTA TEAM 23
MICHAŁ RANIK PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
DAMIAN RYBARCZYK PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
KRZYSZTOF SALA PL 23
RAFAŁ SEKTA PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 23
SZYMON SIKORA PL SKOCZÓW CYCLING TEAM 23
BARTOSZ SIKORA PL BIKEHOLICY TINES 23
MICHAŁ SITARZ PL GLIWICKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE (GTT) 23
KRZYSZTOF SKIBA PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 23
PIOTR STĘPNIK PL GATTA BIKE-RS 23
GRZEGORZ STRZAŁA PL HAVE A NICE DAY 23
DAWID STWORA PL POLICJA BIELSKO-BIAŁA 23
BARTŁOMIEJ STYRYLSKI PL ORSO CYCLES/MACK HUBS 23
PIOTR SURMA PL HOBBY KOLIK 23
MICHAŁ SZAREK PL 23
PAWEŁ SZATKOWSKI PL JAS-KÓŁKA 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MARCIN TOMECKI PL CZIKONI GROUP 23
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL BIKEHOLICY TINES 23
MIROSŁAW WÓJCIAK PL IC KATOWICE 23
RAFAŁ WROŻYNA PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 23
ALEKSANDER ZAJĄC PL 23
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL 23
BOLESŁAW ZARAŚ PL UKS SOKÓŁ KĘTY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 81 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49 C
MAREK ADAMCZYK PL 23
JANUSZ BANASIAK PL ALVA 1 TYTAN 23
ARTUR BORATYN PL GEDORE SKAJ TEAM 23
ARTUR BUCKI PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
GRZEGORZ BURZAWA PL FENIX TYCHY 23
MAREK CIEŚLAK PL 23
JAROSŁAW CZAPOROWSKI PL 23
PIOTR CZECH PL GRUPA KOLARSKA ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 23
MAREK DRÓŻDŻ PL 23
ANDRZEJ DZIAMBOR PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 23
MAREK DZIWOKI PL 23
JAROSŁAW FILUS PL 23
MARIUSZ GANCARZ PL TOMAZIBIKE JASTRZĘBIE 23
MARCIN GĄSZCZAK PL SBM 23
MICHAŁ GLIŃSKI PL HAVE A NICE DAY 23
MAREK GOC PL FENIX TYCHY 23
PIOTR GÓRNIAK PL BGŻ ESKA TEAM 23
MARCIN HUBCZAK PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 23
ZBIGNIEW KACZMARCZYK PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
MAREK KUBUSZOK PL 23
JERZY KUŚNIERCZYK PL 23
TOMASZ MACIAŚ PL BGŻ ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK MARSZAŁEK PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF MATULA PL ALVA 1 TYTAN 23
TOMASZ MATUSIK PL 23
MAREK MAZUR PL AZS AWF SILESIA RACING 23
WOJCIECH MICHAŁEK PL DARIO TEAM RADOMSKO 23
JACEK PIĄTEK PL DKK GRYF DEBICA 23
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA 23
REMIGIUSZ ROLSKI PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
DAREK ROMANSKI PL 23
PIOTR RUCZKA PL KS KOZIOŁEK 23
JACEK SKORNIEWSKI PL 23
ALEKSANDER SŁOMKA PL DBN 23
ADAM SYNOWSKI PL FENIX TYCHY 23
PIOTR SZAFRANIEC PL POLART MOSER SMP TEAM 23
JAROSŁAW ŚWIĄTEK PL 23
MIROSŁAW TOKARZ PL 23
LESZEK TRACZYK PL 23
TOMASZ TRUSZKIEWICZ PL T-MOBILE CYCLING TEAM 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 23
TOMASZ WILCZEWSKI PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 23
TOMASZ WOŁODŹKO PL BGŻ ESKA TEAM 23
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE PL BIKEHOLICY TINES 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 49 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50-59 D
STANISŁAW ABRACHAMCZYK PL JAS-KÓŁKA 23
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL 23
HENRYK BIERNAT PL 23
JAN CEGLAREK PL FENIX TYCHY 23
DARIUSZ CHUDOWSKI PL FENIX TYCHY 23
KAZIMIERZ CIWIŚ PL 23
FRANCISZEK GOGÓŁ PL KB & R LEW LEGNICA 23
PAWEŁ JANUKANIS PL 23
MIROSŁAW KALINOWSKI PL 23
ANDRZEJ KASPRZYK PL ALVA 1 TYTAN 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MAREK LECHOWSKI PL IT KONTRAKT 23
ZBIGNIEW LISIAK PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 23
DARIUSZ ŁAWICKI PL CZERNICA MATERS 23
DAMIAN MAKOWSKI PL 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
RYSZARD NAGLIK PL KKS SOKÓŁ KĘTY 23
LEON NOCOŃ PL LEONTEAM 23
ANDRZEJ PIĄTEK PL ROAD MARATON TEAM 23
JANUSZ PIECHACZEK PL MMBIKE TEAM 23
JACEK PIECHOCKI PL 23
LESZEK PIJANOWSKI PL 23
SZCZEPAN PŁUSA PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
ADAM PRZEJCZOWSKI PL KLUB WYSOKOGÓRSKI W KATOWICACH 23
STANISŁAW RADZIK PL BIKEHOLICY TINES 23
KAZIMIERZ ROJEK PL BGŻ ESKA TEAM 23
JÓZEF ROKOSZ PL 23
ZBIGNIEW RYBACKI PL BDC ROAD TEAM 23
JORAN SKUPNIK PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 23
ANTONI SŁABOŃ PL STORCK 23
JACEK SZCZYGIEŁ PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
PIOTR SZULC PL BGŻ ESKA TEAM 23
ANDRZEJ SZWEDA PL 23
JERZY ŚWIDA PL 23
RYSZARD TALAGA PL FENIX TYCHY 23
EDWARD WAWRZYNKIEWICZ PL GMG GLIWICE 23
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY 23
PIOTR WRONA PL BGŻ ESKA TEAM 23
MAREK ZDANOWICZ PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 41 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 60+ E
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL START BIELSKO 23
ALEKSY BŁĄKAŁA PL PSZCZYNA 23
HENRYK BRYŚ PL SKALNIK GRACZE 23
JÓZEF BUŁKA PL OLDBOJE RAJCZA 23
RYSZARD CHUDYKOWSKI PL TTC TORUŃ 23
LUCJAN GARCORZ PL 23
TADEUSZ GARNCARZ PL POLIMER - MYSZKÓW 23
ZBIGNIEW GRZESICA PL 23
EDWARD JURZYCA PL JAS-KÓŁKA 23
ZDZISŁAW KEMPA PL DROP OSTRZESZOW 23
KAZIMIERZ KORCALA PL BIKEHOLICY TINES 23
ZDZISŁAW KRAWIEC PL SKALNIK GRACZE 23
EDWARD LASCIOLI PL STOWARZYSZENIE KLUB LECHIA 23
TADEUSZ MACIEJCZYK PL GNIEWKOWO 23
JÓZEF MAGDA PL BIKEHOLICY TINES 23
ADAM SASIN PL FENIX TYCHY 23
EDWARD SIUDUT PL 23
JERZY SOJKA PL 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ROMAN TOMASZEWSKI PL SKANIA 23
STANISŁAW WALASEK PL BTC BUSKO-ZDRÓJ 23
STANISŁAW ZAJFERT PL KOZIOŁEK-KĘDZIERZYN-KOŻLE 23
HENRYK ZAPAŚNIK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 23 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 265 (Opłaconych: 0)