Parczew - Lubelska Vuelta: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1
MAGDALENA GOŁĘBIEWSKA PL BLISKA TEAM 23
RENATA SKROBAS PL 23
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 36+ K2
K M PL KOŁO TURYSTYKI ROWEROWEJ 23
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ANNA WRONA PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 M
JAKUB KABACIŃSKI PL 23
KAROL KOMAREK PL MKS LEWART AGS LUBARTÓW 23
KRZYSZTOF KRÓL Tak PL 23
MACIEJ SIKORSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 4 (Opłaconych: 1)
A - Mężczyźni 19-29 A
MATEUSZ ADAMCZYK PL 23
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
BARTŁOMIEJ BRODA Tak PL BARAN CYCLING TEAM 23
MATEUSZ BRZOZOWSKI PL ABSOLUTE BIKE TEAM 23
JAN GRZEMPA PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM 23
MACIEJ JAKUBOWSKI Tak PL GKS CARTUSIA KARTUZY 23
DOMINIK KAPUSTA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
PAWEŁ KAZANOWSKI PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
ARKADIUSZ KONWA Tak PL 23
BŁAŻEJ KOPUT PL 23
MACIEJ KOPYCKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
MACIEJ KUBIAK PL TRI-TEAM RUMIA 23
ŁUKASZ MILEWSKI PL BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 23
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF PAZDAN Tak PL KK SPARTACUS DĘBICA 23
MACIEJ PROFICZ PL CICHY KĄCIK 23
PIOTR ZIELIŃSKI PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 17 (Opłaconych: 8)
B - Mężczyźni 30-39 B
KAMIL ADAMIUK Tak PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
KONRAD BADUROWICZ PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 23
BARTOSZ BOLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ŁUKASZ BOROWSKI Tak PL 23
MICHAŁ BUJAK PL LKK LUBLIN 23
JAKUB GOSPODARCZYK Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
MACIEJ KACZMAREK PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
KAROL KALISZEWSKI Tak PL UNIQA LKKG BGŻ 23
VOLODYMYR KLEKOTSYUK UA MAYDAY TEAM LUBLIN 23
PRZEMYSŁAW KRAWCZYK PL 23
RAFAŁ KUNC PL 23
RADOSŁAW LASKOWSKI PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
ŁUKASZ MACZUŁAJTYS PL PKO BANK POLSKI 23
KAMIL MAJ Tak PL 23
KONRAD MASSALSKI PL 23
TOMASZ NOWOSAD Tak PL 23
PAWEŁ PYZIKOWSKI PL 23
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
BARTOSZ SIKORA PL SUPREME STYLE MATES 23
MICHAŁ SKIBA PL 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
DANIEL TABISZEWSKI PL KK ROZTOCZE 23
TOMASZ WALESZKIEWICZ PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 23
MACIEJ WARMIJAK Tak PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
GRZEGORZ WITKOWSKI PL 23
LESZEK WUZIAK Tak GB ZYCHLIN 23
PRZEMEK ZAWADA PL WE RIDE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 27 (Opłaconych: 10)
C - Mężczyźni 40-49 C
JACEK CHODOŃ PL 23
KRZYSZTOF CIEŚLA PL 23
MARIUSZ GRZEGRZÓŁKA PL 23
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
PIOTR GUTEK PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
ANDRZEJ GWOŹDZIEJ PL 23
ARTUR KUBA Tak PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 23
NORBERT LEWANDOWSKI PL 23
TOMASZ MACIAŚ PL ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
ANDRZEJ MISZCZUK PL 23
ADAM OLEKSIEWICZ Tak PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 23
SŁAWOMIR PAZIEWSKI PL 23
MAREK POKORSKI PL 23
ROBERT SIEROCIUK Tak PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
WOJCIECH SOCHOŃ PL CORRADO TEAM 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ WALERIAŃCZYK PL FTI RACING TEAM 23
TOMASZ WIŚNIEWSKI Tak PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 23
PIOTR WITEK Tak PL 23
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL GTT CYCLING TEAM 23
GRZEGORZ WÓJTOWICZ PL 23
KRZYSZTOF ŻUREK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 25 (Opłaconych: 10)
D - Mężczyźni 50-59 D
JERZY ARBUZ PL 23
MAREK DOKUDOWIEC PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 23
ALIAKSANDR KALODZITSA PL KLUB DRANYKO 23
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
STANISŁAW POTRĘĆ PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JORAN SKUPNIK PL 23
ARTUR SŁOWIKOWSKI PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
JAROSŁAW SOSNOWSKI Tak PL 23
PIOTR WRONA PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 11 (Opłaconych: 4)
E - Mężczyźni 60+ E
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
WŁODZIMIERZ CZYŻNIEWSKI Tak PL TTC TORUŃ 23
JERZY DĄBROWSKI PL 23
JANUSZ GULA PL LTC LUBLIN 23
JERZY JURECKI PL 23
TADEUSZ MACIEJCZYK PL GNIEWKOWO 23
ANDRZEJ MAZUR Tak PL 23
WŁODZIMIERZ OBERDA PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 23
STEFAN PATEREK Tak PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 23
ROMAN PĄCZKA PL AZALIA BRZOZA KROLEWSKA 23
STANISŁAW PŁONOWSKI PL 23
CEZARY PYZIKOWSKI PL LKK LUBLIN 23
KAZIMIERZ ROJEK PL ESKA TEAM 23
ZBIGNIEW ROMAŃSKI PL 23
RYSZARD SULECKI Tak PL TTC TORUŃ 23
JANUSZ SUTRYK Tak PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MIROSŁAW WŁODARCZYK PL LEWART LUBARTÓW 23
MIECZYSŁAW ŻYRO Tak PL PARCZEWSKA GRUPA ROWEROWA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 19 (Opłaconych: 7)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 109 (Opłaconych: 42)