Pętla Beskidzka - Wisła - wyścig jednodniowy: Lista zgłoszeń

MARATON: 154 km, suma podjazdów 2700 m

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1
ALEKSANDRA BOROŃ Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
KATARZYNA EBERT PL OŚKA WARSZAWA 23
MARTYNA KLEKOT Tak PL 23
IRMINA KNIEĆ Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
KAROLINA KRUSZYŃSKA PL JJ SPORT CENTER 23
SYLWIA OBRYCKA PL 23
SYLWIA SZAFRANIEC PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 7 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 36+ K1
MICHALINA KASPRZYK-KUŹNIAK PL 23
MAGDALENA WINIARCZYK PL OLIMPIONIK 23
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 1)
H - Mężczyźni 16-23 H
PAWEŁ DEMBIŃSKI Tak PL KOLARSKI.EU 23
MARCIN DYMANUS PL SAM SOBIE 23
MICHAŁ FICEK Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
JAKUB FRANCZAK PL 23
ARKADIUSZ GUDZ PL STC NOWY SĄCZ 23
RYSZARD JURKOWSKI PL 23
RADOSŁAW KĘDZIORA Tak PL 23
MARCIN KONIOR PL 23
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM 23
KRZYSZTOF KRYCZKA Tak PL KK V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI 23
KRZYSZTOF KUBIK PL OTR INTERKOL 23
TOMASZ MATOGA Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 23
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JAKUB OKŁA Tak PL MYBIKE.PL 23
FILIP PIAŚCIK PL ALVA 1 TYTAN 23
MARCIN POTĘPA PL GRUPETTO GORLICE 23
PAWEŁ RATALEWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
SZYMON STOLARCZYK PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
MICHAŁ SZCZUREK Tak PL MTB MOSIR DUKLA 23
KACPER ŚWITALSKI PL ROAD MARATON TEAM 23
ARKADIUSZ TORBA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 21 (Opłaconych: 9)
A - Mężczyźni 24-29 A
MICHAŁ ARABASZ PL SAKWIARZE HA$$ANA 23
PAWEŁ BARON PL WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 23
MICHAŁ BARTOS Tak PL 23
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ADRIAN BŁAŻEJOWSKI Tak PL 23
MAREK BUJOK PL 23
SEBASTIAN CHŁANDA PL GRUPETTO GORLICE 23
SEBASTIAN CHOWANIEC PL INTER CARS S.A. 23
UNKNOWN DEVICE PL 23
JAN GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 23
MACIEJ HOP PL 23
GRZEGORZ JAKSENDER PL 23
DOMINIK KAPUSTA PL 23
JACEK KOSEWSKI Tak PL AGK PRUSZKÓW 23
JAN KOZDĘBA Tak PL 23
DAWID KUNDZIK PL 23
JAROSŁAW KUŚKA PL KM PSP RYBNIK 23
KAMIL LUBERDA PL JAS-KÓŁKA 23
WOJCIECH MATLAK PL POLART MOSER SMP TEAM 23
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ PL WHIRLPOOL CLUB WROCŁAW 23
PAWEŁ MRÓZEK Tak PL CHRZEŚCIJAŃSKA GRUPA KOLARSKA 23
GRZEGORZ NIECHAJ PL JAS-KÓŁKA 23
MACIEJ NIKIEL PL 23
BARTOSZ NUCIAK PL 23
DOMINIK OMIOTEK PL 23
PIOTR PIWOŃSKI PL JAS-KÓŁKA 23
KAMIL PUCHAŁKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
KRZYSZTOF ROGOWSKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
KAROL RYSZKA PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MARCIN SARKOWICZ Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 1 23
DAREK SEREMET Tak PL 23
MICHAŁ SIKORA PL INKANTOR.PL 23
PAWEŁ SKORUPA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MAREK STEC PL 23
JULIUSZ STOCHMAL PL 23
KRZYSZTOF SZUDER Tak PL 23
ŁUKASZ SZYMA Tak PL 23
FILIP ŚNIADECKI Tak PL 23
PAWEŁ TUREK Tak PL AGK PRUSZKÓW 23
WOJCIECH WALASZEK Tak PL TSR ASHIMA WIERUSZÓW 23
ADRIAN WOŹNICA PL 23
PAWEŁ ZBIEŻAK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 42 (Opłaconych: 16)
B - Mężczyźni 30-39 B
MARCIN ADAMKIEWICZ PL 23
SZYMON BANACH Tak PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL TREZADO BIKETIRES.PL 23
JAN BOCHNIAK Tak PL 23
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ PL OTR INTERKOL 23
BARTOSZ BOLEWSKI PL FTI RACING TEAM 23
PIOTR BUCHWALD Tak PL WE RIDE 23
DOMINIK BUŁAJ Tak PL WEBIT.PL 23
CEZARY CHOWANIEC Tak PL 23
TOMASZ CIOŁEK PL CONSTAL 23
ŁUKASZ CISZEK PL CZARUSBLITZ 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 23
KAMIL DĄBROWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF DZIEDZIC PL OŚKA WARSZAWA 23
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
BARTOSZ GAWĘDA Tak PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT 23
ARTHUR GĄGAŁA NO SMART-CLUB-KATIUSHA-IMPACT-NORGE 23
TOMASZ GLAZER PL ŁOWCY DRÓG 23
MATEUSZ GLISTA PL GRUPETTO GORLICE 23
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL 23
ANDRZEJ GRUSZCZYK PL 23
ALEKSANDER GRYNIS PL WE RIDE 23
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS 23
SŁAWOMIR GRZESIAK PL WWW.PROXIBUD.PL 23
ADAM GRZYBEK Tak PL 23
KONRAD GUZ Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
MACIEJ HABRAT Tak PL 23
TOMASZ HAJEWSKI Tak PL TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA 23
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
DAWID JAKUBIAK PL 23
PIOTR JANUSZ Tak PL 23
PIOTR JARZĄBEK PL 23
RAFAŁ KAMPKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
ARTUR KARDAŚ PL 23
MARCIN KARPETA PL 23
DAMIAN KAUF PL 23
KRZYSZTOF KŁODNICKI PL 23
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 23
SEBASTIAN KOŁDA PL 23
JACEK KOTRA PL 23
PRZEMYSŁAW KOZA Tak PL SKLEPMERIDA.PL PUŁAWY 23
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI PL TINES - BIKEHOLICY 23
FILIP KUŹNIAK PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
TOMASZ LESIECKI PL ROAD MARATON TEAM 23
NORBERT LEWANDOWSKI PL 23
ŁUKASZ LISOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK LORENOWICZ PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 23
DARIUSZ ŁOŁKA PL 23
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN 23
PAWEŁ MAJEWSKI PL BŁĘKITNI KOZIEGŁOWY 23
TOMASZ MATANIAK Tak PL 23
PATRYK MAZUREK PL 23
DARIUSZ MIKOS Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
MARCIN MONETA Tak PL ALIGATOR MILOWICE 23
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
MARCIN MYSTKOWSKI Tak PL LEGION-SERWIS ACTIVE JET MERIDA TEAM 23
PIOTR NOWACKI PL EKO NAPĘDY 23
WOJCIECH ODSTERCZYL PL 23
ADAM OKNIŃSKI Tak PL AGK PRUSZKÓW 23
RAFAŁ OLEŚ PL OTR INTERKOL 23
KRZYSZTOF ORLIK PL 23
MATEUSZ PAJĄK PL 23
PIOTR PAPIEROK PL 23
ROBERT PETERCZUK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
DARIUSZ POL PL 23
RAFAŁ POSMAN PL 23
PAWEŁ POTOCZNY Tak PL AKE ROBOTICS 23
GRZEGORZ PTOK Tak PL CHRZEŚCIJAŃSKA GRUPA KOLARSKA 23
PIOTR RAKIEWICZ PL GVT 23
MICHAŁ RANIK PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WITOLD RYGAŁŁO PL 23
MAREK SKRZYPCZYŃSKI Tak PL 23
BARTOSZ SOBCZAK Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
ADAM STARZYŃSKI PL PROCYCLING PROMOTION 23
PAWEŁ STASIAK Tak PL OTR INTERKOL 23
PIOTR STĘPNIK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PIOTR SURMA PL HOBBY KOLIK 23
PIOTR SZAJTER Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MICHAŁ SZAREK Tak PL 23
KRZYSZTOF SZARY Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 23
PAWEŁ SZATKOWSKI PL JAS-KÓŁKA 23
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
PRZEMYSŁAW SZUDER Tak PL WTT WARSZAWA 23
MARCIN TABOŁA PL 23
ŁUKASZ TOMALA Tak PL BIKEHEAD 23
MARCIN TOMECKI PL CZIKONI GROUP 23
ANDRZEJ WASILEWSKI PL 23
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL 23
JAROSŁAW ZIÓŁKOWSKI PL KETTLER BIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 92 (Opłaconych: 39)
C - Mężczyźni 40-49 C
WIT BENSARI Tak PL ASTRONTECH CYCLING TEAM 23
PIOTR BIELIŃSKI PL 23
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 23
PIOTR BORSZLAK Tak PL MULTISTAL POZNAŃ 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
MAREK CIEŚLAK PL 23
GRZEGORZ CYGAN Tak PL CHRZEŚCIJAŃSKA GRUPA KOLARSKA 23
JAROSŁAW CZAPOROWSKI PL 23
ROMAN CZEPA DE 23
BOGUSŁAW DAMEK PL 23
ANDRZEJ DĄBROWSKI Tak PL 23
PAWEŁ DROŻDŻEWSKI Tak PL 23
DARIUSZ DUDA Tak PL 23
MAREK DZIWOKI PL 23
OSKAR FILIPOWICZ Tak PL 23
JAROSŁAW FILUS Tak PL 23
MARIUSZ GANCARZ PL TOMAZIBIKE JASTRZĘBIE 23
MARCIN GĄSZCZAK PL SBM 23
MAREK GOC Tak PL FENIX TYCHY 23
ROMAN GODLEWSKI Tak PL 23
PIOTR GÓRNIAK Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
GRZEGORZ GÓRNIAK PL SKOCZÓW CYCLING TEAM 23
MARCIN HUBCZAK Tak PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 23
MARCIN JABŁOŃSKI Tak PL SKARŻYSKO-KAMIENNA 23
JACEK JANKOWSKI Tak PL 23
MARCIN KACZMARCZYK Tak PL 23
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL 23
WOJCIECH KOKOSIŃSKI Tak PL OTR INTERKOL 23
ANDRZEJ KOMINEK PL 23
KRYSTIAN KOTARBA PL 23
KRZYSZTOF KOWALIK Tak PL STC SKARŻYSKO 23
SZYMON KOZIATEK PL 23
ROBERT KUPIEC Tak PL 23
DARIUSZ KURLAND Tak PL OPONEO-ACTIVEJET 23
SŁAWOMIR KWIECIEŃ PL 23
PIOTR KWIECIEŃ Tak PL 23
DANIEL LINDNER PL KALISZ 23
KRZYSZTOF ŁUCZKOWIEC PL 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MICHAŁ MALAK Tak PL 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PIOTR MARANDA PL 23
TOMASZ MATUSIK Tak PL 23
WOJCIECH MICHAŁEK Tak PL DARIO TEAM RADOMSKO 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MACIEJ NOSEK PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT 23
ZBIGNIEW ORŁOWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF PIECHACZEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MARCIN PIEKARSKI PL 23
MAREK POKORSKI Tak PL 23
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ PYZIK Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
SLAWOMIR RATALEWSKI Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
PIOTR REMBAK Tak PL STC SKARŻYSKO 23
DAREK ROMANSKI PL 23
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL 23
ADAM SYNOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 23
PIOTR SZAFRANIEC PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ROBERT SZYMAŃSKI PL BIKEHEAD 23
SŁAWOMIR SZYMCZAK PL VELMAR.PL 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 23
EUGENIUSZ WALCZAK Tak PL 23
MARCIN WASILEWSKI PL 23
SŁAWOMIR WĄGROWSKI PL KALISZ 23
DARIUSZ WOJCIECHOWSKI PL 23
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE PL BIKEHOLICY TINES 23
WOJCIECH WRONA PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ROBERT WRÓBLEWSKI PL 23
RYSZARD ZAWIERUSZYŃSKI Tak PL OPONEO-ACTIVEJET 23
PIOTR ZIELONKA PL 23
JACEK ŻYDEK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 72 (Opłaconych: 40)
D - Mężczyźni 50-59 D
MIROSŁAW BACZYŃSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
RYSZARD BEDNARCZYK Tak PL BANKOWE TOWARZYSTWO ROWEROWE W NAŁĘCZOWIE 23
HENRYK BIERNAT PL 23
ANTONI BRZUSKI PL SOKÓŁ TARNÓW 23
DARIUSZ CHUDOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 23
FRANCISZEK GOGÓŁ PL KB & R LEW LEGNICA 23
ANDRZEJ GOŁĄB Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ANDRZEJ GRABOWICZ PL AMATOR 23
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak PL OTR INTERKOL 23
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak PL 23
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
SZYMON KOGUT Tak PL 23
MAREK KORPAS Tak PL 23
ZBIGNIEW KOWALCZYK PL OTR INTERKOL 23
MACIEJ KOWALCZYK PL 23
MARIUSZ KOWALCZYK PL 23
MAREK KRÓLIKOWSKI PL 23
MAREK LECHOWSKI PL 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
SŁAWOMIR MASLONKOWSKI Tak PL 23
JAN MATEJA PL 23
RYSZARD NAGLIK PL KKS SOKÓŁ KĘTY 23
LEON NOCOŃ PL LEONTEAM 23
ANDRZEJ PIĄTEK PL ROAD MARATON TEAM 23
JANUSZ PIECHACZEK PL MMBIKE TEAM 23
LESZEK PIJANOWSKI PL 23
SZCZEPAN PŁUSA Tak PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
STANISŁAW RADZIK PL BIKEHOLICY TINES 23
PIOTR RATAJCZYK PL 23
ZBIGNIEW RYBACKI PL BDC ROAD TEAM 23
WOJCIECH SŁUP PL UKS SOKÓŁ KĘTY 23
WALDEMAR SOCHA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
STANISŁAW SZCZĘSNY Tak PL 23
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
KRZYSZTOF SZEJDEWIK PL PSK OLIMPIONIK 23
PIOTR SZULC PL BGŻ ESKA TEAM 23
RYSZARD ŚMIGLEWICZ Tak PL GTC GRACZE 23
RYSZARD TALAGA PL FENIX TYCHY 23
ANDRZEJ WAPIŃSKI PL TEAM TOSZEK 23
GRZEGORZ WAWOK PL 23
EDWARD WAWRZYNKIEWICZ PL GMG GLIWICE 23
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY 23
JANUSZ WÓJCIK PL TC ORZEŁ RABKA-ZDRÓJ 23
PIOTR WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
PIOTR ZASTAWNY PL 23
MAREK ZDANOWICZ PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 48 (Opłaconych: 18)
E - Mężczyźni 60+ E
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
WIESŁAW JANISZEWSKI PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
JAN KAPUŚCIK PL 23
ANDRZEJ KUKUŁKA PL SOKÓŁ TARNÓW 23
PIOTR MISZCZAK PL STC NOWY SĄCZ 23
ADAM SASIN PL FENIX TYCHY 23
ADAM SASIN PL FENIX TYCHY 23
EDWARD SIUDUT PL 23
RYSZARD SULECKI PL TTC TORUŃ 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
HENRYK ZAPAŚNIK PL 23
JAN ZIĘCIAK PL INTEROWER OPOLE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 13 (Opłaconych: 3)

PRO: 96 km, suma podjazdów 2400 m

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1
KAMILA BIERNAT Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
KATARZYNA BREWIŃSKA Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
MAGDALENA CHECHELSKA Tak PL KTC KIELCE 23
JUSTYNA CIELUCH PL 23
ALEKSANDRA DREJ Tak PL GEDORE SKAJ TEAM 23
ANNA GODZIK Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
ELŻBIETA KACA Tak PL SKLEPMERIDA.PL PUŁAWY 23
KAROLINA KUKUŁA Tak PL KSPO ARROW 23
ANNA LUBOCH Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
MAGDALENA PIRÓG Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 11 (Opłaconych: 10)
K2 - Kobiety 36+ K1
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
MARTA KOLCZYŃSKA Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
KATARZYNA KOŚCIÓW Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 4)
H - Mężczyźni 16-23 H
JAKUB BIERNADSKI Tak PL KOLARSKI.EU 23
PATRYK DOMAGAŁA Tak PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 23
DAMIAN GŁOWNIA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
MACIEJ GÓRAJ Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 23
DOMINIK GRZEGORZYCA Tak PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 23
ROBERT GUZY Tak PL 23
KACPER JAWORSKI Tak PL 23
PIOTR KLUKOSZOWSKI Tak PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 23
CEZARY KOŁODZIEJSKI Tak PL 23
MACIEJ KOPYCKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ADAM KORYCZAN Tak PL 23
PIOTR KUKLA PL ROAD MARATON TEAM 23
JACEK KWIECIEŃ Tak PL 23
KACPER ŁOCHOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MIKOŁAJ MICHAŁEK Tak PL 23
NIC NIC Tak PL MTB SILESIA RYBNIK 23
DOMINIK ORZEŁ Tak PL MTB SILESIA RYBNIK 23
GRZEGORZ PAŁKA Tak PL 23
PRZEMYSŁAW PYREK Tak PL SANTE BSA WHISTLE 23
MARCIN ROGOWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PRZEMYSŁAW SABADY Tak PL BLOKBLACH RADOMSKO 23
JAKUB STRUCH PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PATRYK SZYMAŃSKI Tak PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 23
ROBERT TROSZOK Tak PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 23
KAMIL WÓJT Tak PL GATTA BIKE-RS 23
SZYMON WRÓBEL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DAWID ZIEMBA Tak PL MTB MOSIR DUKLA 23
MACIEJ ŻABSKI Tak PL AKTYWNE ZABRZE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 28 (Opłaconych: 25)
A - Mężczyźni 24-29 A
MARCIN BARTOLEWSKI Tak PL 23
ARKADIUSZ BICZEWSKI Tak PL KSPO ARROW 23
MAREK BOGUSIAK Tak PL CYKLOMANIACY 23
JAKUB BUDA Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
MAREK CZUDEK Tak PL 23
PIOTR DZIĘCIOŁ Tak PL 23
ALEKSANDER DZIURZYŃSKI Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 23
MACIEJ ETGENS Tak PL 23
MAREK FIKUS Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
MATEUSZ GAŁUSZKA Tak PL SYMULA TEAM 23
MACIEK GŁOWACKI Tak PL AKTYWNE ZABRZE 23
BARTOSZ GRUBKA Tak PL 23
TOMASZ JAKUBCZAK Tak PL 23
RAFAŁ JONIK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
KONRAD KOŁODZIEJSKI Tak PL 23
SZYMON KORNAK Tak PL 23
PIOTR KUBICA Tak PL 23
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL 23
MAREK MANDRYSZ Tak PL 23
ŁUKASZ MICHALAK PL 23
ŁUKASZ MICHALSKI Tak PL 23
MARIUSZ MICHAŁEK Tak PL JBG-2 TEAM 23
MICHAŁ NABIAŁEK Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
BARTŁOMIEJ OGIELA Tak PL GRUPETTO GORLICE 23
TOMASZ OSUCH Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
RAFAŁ PAKUŁA Tak PL 23
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PAWEŁ PTASZYŃSKI Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
BARTŁOMIEJ SANAK Tak PL 23
ROBERT SŁOWIOCZEK Tak PL SYMULA TEAM 23
PAWEŁ SZYKTANC Tak PL PTC PABIANICE 23
WOJCIECH SZYMOSZEK Tak PL 23
SEBASTIAN ŚWIERCZYŃSKI Tak PL 23
RAFAŁ ŚWITKOWSKI Tak PL 23
ADAM WÓJCIK Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 35 (Opłaconych: 34)
B - Mężczyźni 30-39 B
TOMASZ BARTNIK Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL AZS AWF SILESIA RACING 23
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak PL DIVERSEY TEAM 23
MARCIN BINIEK Tak PL NOKIA CRACOW CYCLING TEAM 23
WOJCIECH BORAL Tak PL 23
JAKUB CHARCHUT Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
TOMASZ CICHOŃ Tak PL 23
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 23
MARCIN DOMIN Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
TOMASZ DUDZIAK PL 23
MARCIN DZIARSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF EBERLE Tak PL 23
GRZEGORZ FUS Tak PL 23
MIŁOSZ GLAJCAR PL 23
TOMASZ GORAUS Tak PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 23
JAN GROSICKI Tak PL 23
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL MOKATE LOYD 23
JAROSŁAW HAŁAS Tak PL WERTYKAL BIKEBOARD TEAM 23
KRZYSZTOF JARZYNA Tak PL 23
MICHAŁ KAŁASKA Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
JULIAN KAPŁON Tak PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
PIOTR KĄKOL Tak PL 23
ARKADIUSZ KIEŁBASA PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL PSZCZYNA 23
MAREK KŁAPTOCZ Tak PL 23
KRZYSZTOF KOBIAŁKA Tak PL WE RIDE 23
MARCIN KOPYTKO Tak PL 23
MARCIN KORZENIOWSKI Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ARKADIUSZ KRASKA Tak PL SKLEPMERIDA.PL PUŁAWY 23
KRZYSZTOF KRÓL Tak PL 23
MIKOŁAJ KUKURBA Tak PL J-LABS C67 RACING TEAM 23
DOMINIK KUŁAGA Tak PL 23
MARCIN LATOSZEK PL LEGNICKI KLUB KOLARSKI WULKAN 23
KAMIL MALINOWSKI Tak PL MALINA RACE 23
MACIEJ MAŁYSIAK Tak PL SKLEPMERIDA.PL PUŁAWY 23
FRANCISZEK MANIKOWSKI Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
JAROSŁAW MICHAŁOWSKI Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
BARTOSZ MYCH Tak PL 23
PATRYCJUSZ NIKIEL Tak PL 23
RAFAŁ NOGOWCZYK PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
MICHAŁ NOWOK Tak PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ŁUKASZ OSTROWIECKI PL 23
KRYSTIAN PIRÓG Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
ŁUKASZ PISIEWICZ Tak PL AKTYWNE ZABRZE 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL 23
PAWEŁ PRZELIORZ Tak PL CK HOBBY BOHUMIN 23
SEBASTIAN RUBIN Tak PL CYKLOMANIACY 23
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
RAFAŁ SEKTA Tak PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 23
SZYMON SIKORA Tak PL SKOCZÓW CYCLING TEAM 23
BARTOSZ SIKORA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
MIROSŁAW SOBÓL Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
LESŁAW STEFFEK Tak PL 23
RAFAŁ SZAJCZYK Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PAWEŁ SZYMCZAK Tak PL CYKLOMANIACY 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ŁUKASZ ŚMIETANKA Tak PL 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL MEGA BEŁŻYCE 23
DANIEL WOJTYNA PL 23
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL KRUPIŃSKI SUSZEC PRO-KAN 23
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL 23
ADAM ŻUBER Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
PIOTR ŻUBER PL OŚKA WARSZAWA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 67 (Opłaconych: 59)
C - Mężczyźni 40-49 C
MAREK ADAMCZYK PL 23
JANUSZ BANASIAK Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
SZYMON BATKOWSKI Tak PL 23
ROBERT BOBKA Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
ROBERT BONDARYK Tak PL OPONMAX BONDRYK CYBINKA 23
ARTUR BORATYN PL GEDORE SKAJ TEAM 23
ARTUR BUCKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL 23
JACEK DUTKA Tak PL 23
MICHAŁ FOGLER PL 23
MICHAŁ FYDRYCH Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 23
TOMASZ GAWROŃSKI Tak PL ŁÓDŹ 23
STANISŁAW GEMBALCZYK Tak PL 23
GRZEGORZ KAMPA Tak PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 23
GRZEGORZ KAŹMIEROWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF KĘPA Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
ROBERT KOWALSKI Tak PL GTC GRACZE 23
WITOLD KRAJEWSKI Tak PL CYKLOMANIACY 23
MAREK KULAS Tak PL DKK GRYF DEBICA 23
DARIUSZ LEDWIG Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
JAROSŁAW LIBERACKI Tak PL GRUPA MARAT 23
ANDRZEJ LIWIŃSKI Tak PL 23
JERZY MAĆKÓW Tak PL 23
MICHAŁ MAJ Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
TOMASZ MAJCHER PL HP CYCLING TEAM 23
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF MATULA Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
RADOSŁAW MIĄGOWSKI Tak PL 23
ROBERT MISZTAL Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 23
KAZIMIERZ NOWAK Tak PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 23
DARIUSZ OSTROWSKI PL 23
JACEK PIĄTEK Tak PL DKK GRYF DEBICA 23
ROBERT PILCH Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ARKADIUSZ POSMYK Tak PL DIVERSEY TEAM 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR PYSZIK Tak PL 23
RAFAŁ RAJEWSKI Tak PL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 23
JACEK SIBIŃSKI Tak PL CYKLOMANIACY 23
BARTOSZ SOPATA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
JAROSŁAW STOKŁOSA Tak PL 23
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
ARTUR SZYMBORSKI Tak PL 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
ROBERT TURAK Tak PL SKLEPMERIDA.PL PUŁAWY 23
KRZYSZTOF WASILEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
SEBASTIAN WINNICKI Tak PL 23
ALEKSANDER WOŹNICA Tak PL 23
GRZEGORZ WÓJTOWICZ Tak PL TKKF CHEMIK PUŁAWY 23
GRZEGORZ ZABIELSKI Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 52 (Opłaconych: 47)
D - Mężczyźni 50-59 D
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL 23
JACEK BRZÓZKA Tak PL 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
MAREK CIASTOŃ Tak PL TRANSPORT RIDE 23
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 23
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL 23
WIESŁAW GASZYŃSKI Tak PL 23
JERZY GREŃ Tak PL 23
RYSZARD GRYGONIS Tak PL DIVERSEY TEAM 23
ZYGMUNT KAPALA PL 23
RYSZARD KĄKOL Tak PL 23
JÓZEF KOSIEC Tak PL GTC GRACZE 23
MACIEJ KOZIEŁ Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
DARIUSZ LEDUCHOWSKI PL 23
ZBIGNIEW LISIAK Tak PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 23
WOJCIECH ŁABĘDZKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
ADAM MACHNIK Tak PL KTC KIELCE 23
MAREK MARCHEWA PL 23
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL KLUB WYSOKOGÓRSKI W KATOWICACH 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL 23
JERZY ROSA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 23
ANDRZEJ SADŁECKI Tak PL KETTLER BIKE TEAM 23
ZBIGNIEW SKRZYPCZYŃSKI Tak PL 23
JACEK SZARY Tak PL 23
JERZY ŚWIDA Tak PL 23
CZESŁAW WOŁUJEWICZ Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ANDRZEJ WYGRZYWALSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 29 (Opłaconych: 25)
E - Mężczyźni 60+ E
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL START BIELSKO 23
HENRYK BRYŚ Tak PL SKALNIK GRACZE 23
JÓZEF BUŁKA Tak PL OLDBOJE RAJCZA 23
TADEUSZ GARNCARZ Tak PL POLIMER - MYSZKÓW 23
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 23
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 23
HENRYK HRYNOWIECKI Tak PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
EDWARD JURZYCA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
STANISŁAW KWIECIEŃ Tak PL 23
HENRYK STRASZAK PL POLIMER - MYSZKÓW 23
JERZY WIŚNIEWSKI Tak PL JERZY WIŚNIEWSKI BIKE TEAM 23
JERZY ŻUBER Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 12 (Opłaconych: 11)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 536 (Opłaconych: 344)