Piekoszów - Targi Kielce - FINAŁ: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
SYLWIA GAJDKA Tak PL PTC ALPINA PABIANICE 23
DARIA SKRZYPEK PL CITYZEN POZNAŃ 23
ANGELIKA TLOŁKA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 30-39 lat
JUSTYNA BAŁASZ Tak PL PENTEL 23
RENATA GLAZER Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 23
AGATA MADEJ Tak PL FABRYKA MAZAKÓW 23
KRYSTYNA SABAJ Tak PL CYKLOOPOLE 23
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 6)
K3 - Kobiety 40-49 lat
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 23
ANNA MADEJ PL ROAD MARATON TEAM 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAŁGORZATA SUCHA PL FENIX TYCHY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 2)
K4 - Kobiety 50+
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat
RADOSŁAW GABRYŚ PL 23
PAWEŁ GŁADYŚ Tak PL STC SKARŻYSKO 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 2 (Opłaconych: 1)
A - Mężczyźni 19-29 lat
BARTOSZ BEJM PL BEJM TEAM 23
MICHAŁ BESTWINA Tak PL ROGELLI TEAM 23
PRZEMYSŁAW BRZOZA Tak PL 23
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 23
KRZYSZTOF JANAS Tak PL 23
MAREK JURASZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
MARCIN KUMISZCZO PL MRS SPORTY RADOM 23
MIKOŁAJ KUROPATWA Tak PL PTC ALPINA PABIANICE 23
ADRIAN KUSZ PL SII CYCLING TEAM 23
WOJCIECH MATLAK PL 23
JOACHIM MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
OSKAR MROWIŃSKI PL LKS ZIEMIA OPOLSKA 23
KAMIL PUCHAŁKA Tak PL ROGELLI TEAM 23
KRZYSZTOF STELMACH Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
TOMASZ SZRAJBER Tak PL DEICHMANN CYCLING TEAM 23
HUBERT SZYMONEK PL ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE \"POD BARTKIEM\ 23
BARTOSZ ZAJĄC Tak PL QUEST ROAD 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 17 (Opłaconych: 11)
B - Mężczyźni 30-39 lat
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 23
TOMASZ GLAZER Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 23
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
BARTŁOMIEJ GRODECKI PL 23
ANDRZEJ GULBA Tak PL PENTEL 23
JAROSŁAW IDZIK Tak PL PENTEL 23
ADRIAN KAPCIAK PL 23
KRZYSZTOF KARSKI Tak PL KSA POZIOMKA 23
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
SZYMON KOGUT PL 23
PIOTR LIS Tak PL SPORTIMED 23
KAMIL MAJ Tak PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 23
IRENEUSZ MIKLER PL 23
MARIUSZ MUSIAŁEK PL MMBIKE TEAM 23
RAFAŁ OLEŚ Tak PL TEAM HUROM 23
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL 23
LESŁAW RZADKOWSKI PL 23
MACIEJ STANO Tak PL 23
PIOTR STĘPNIK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
MICHAŁ ZĄBCZYŃSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 25 (Opłaconych: 18)
C - Mężczyźni 40-49 lat
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
SZYMON BATKOWSKI PL BSK MIÓD KOZACKI 23
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JACEK CHODOŃ Tak PL BARAN CYCLING TEAM 23
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL ADIOSTRY TEAM 23
PIOTR GÓRNIAK Tak PL K2WIN MAGAZYN ROWEROWY ESKA TEAM 23
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF GULBA Tak PL PENTEL 23
ZBIGNIEW KUBICKI Tak PL STREFASPORTU.PL MW INVEST 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL K2WIN MAGAZYN ROWEROWY ESKA TEAM 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
ANDRZEJ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR ŚLASKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 15 (Opłaconych: 12)
D - Mężczyźni 50-59 lat
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
LESZEK JANAS Tak PL 23
JACEK JANKOWSKI PL 23
ALIAKSANDR KALODZITSA Tak PL TEAM HUROM 23
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL TWOMARK TEAM 23
SZYMON KOGUT Tak PL 23
LESZEK KRZYWICKI Tak PL ELMAR TEAM 23
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ZBIGNIEW PIĄTEK Tak PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 23
JERZY ROSA PL BIKE ATELIER TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ALEKSANDR SHEVTCOV Tak RU FOLTA 23
STANISLAW SZCZESNY PL 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
MARIUSZ WALAS Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ZBIGNIEW ZIELONKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 20 (Opłaconych: 17)
E - Mężczyźni 60+
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL K2WIN MAGAZYN ROWEROWY ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 4 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 97 (Opłaconych: 74)