Przełomy Wisłoka - wyścig szosowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ANNA WILCZEK Tak PL FENIX TYCHY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 30-39 lat
RENATA GLAZER Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 23
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 Tak PL ROGELLI TEAM 23
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 40-49 lat
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 23
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL FENIX TYCHY 23
MAGDALENA WINIARCZYK Tak PL PTC PRZEMYSL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50+
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat
MATEUSZ BURDA Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 23
ADRIAN DUSZKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL MMBIKE TEAM 23
MICHAŁ KIJOWSKI Tak PL ŻBIK-KOMAŃCZA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 4 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29 lat
KONRAD BAŁON Tak PL 23
TOMASZ BARAN Tak PL DOTSPORT/DOTFIZJO 23
MATEUSZ BŁAŻ Tak PL KTC KROSNO 23
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
PAWEŁ DOŁŻYCKI Tak PL ŻBIK-KOMAŃCZA 23
PAWEŁ DZIENDZIEL PL ADIOSTRY TEAM 23
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 23
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM 23
MACIEJ GÓRAJ Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 23
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 23
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL 23
WOJCIECH IMIELA Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
KRZYSZTOF JANAS Tak PL BIKE2B.PL 23
STANISŁAW JAŹWIECKI Tak PL JEDLICZE TEAM 23
MAREK JURASZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
ŁUKASZ KOGUTOWICZ PL 23
JAKUB KOSIŃSKI Tak PL AXEL SPORT RACING TEAM 23
SŁAWOMIR KRAWCZYK PL 23
ARKADIUSZ KRZESIŃSKI Tak PL ŻBIK-KOMAŃCZA 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MICHAŁ ŁAGOSZ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
KAROL MULARCZYK Tak PL KTC KROSNO 23
MICHAŁ NAWROCKI PL COLEX RACING TEAM 23
BARTŁOMIEJ PISKORZ Tak PL VELOPAKA RACING TEAM 23
KAMIL PUCHAŁKA Tak PL ROGELLI TEAM 23
JAROSŁAW RYSZ Tak PL 23
KRYSTIAN TOCZEK PL 23
ANDRZEJ UHL Tak PL SWIMRUN.PL/DOTFIZJO 23
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
JAKUB WOŹNIAK Tak PL DOTSPORT/DOTFIZJO 23
PAWEŁ ZACZYK Tak PL VELOPAKA RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 31 (Opłaconych: 23)
B - Mężczyźni 30-39 lat
DANIEL AUGUSTYN Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 23
MATEUSZ BARAŃSKI PL OTR INTERKOL 23
TOMASZ BŁĄDEK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
GRZEGORZ BOJARSKI Tak PL 23
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 23
MARCIN DANIEK Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 23
ROBERT DYDO PL 23
MICHAŁ FONAŁ PL XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC 23
KRZYSZTOF GAJDA Tak PL JEDLICZE TEAM 23
ARTHUR GĄGAŁA Tak NO FERRARI-EA7-OSLO 23
TOMASZ GLAZER Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 23
MACIEJ GŁOWACKI PL DRUŻYNAMOJACUKRZYCA.PL 23
MACIEJ HABRAT Tak PL KTC KROSNO 23
ERNEST HOROSZKO Tak PL SWR SOS BIKE SANOK 23
MARIUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 23
ŁUKASZ KMIECIK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JAKUB KUBICKI PL BIKEHEAD 23
PRZEMEK LIEBNER Tak PL 23
KAMIL MAJ Tak PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 23
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
MICHAŁ PAWĘZKA PL BSK MIÓD KOZACKI 23
PRZEMYSŁAW PAWLIK PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
MICHAŁ PIELAK Tak PL NOWA HUTA CYCLING TEAM 23
PIOTR PIĘTA Tak PL 23
JAROSŁAW POKORA PL JAS-KÓŁKA 23
MACIEJ ROMAŃSKI Tak PL 23
DANIEL ROZMYSŁOWSKI Tak PL KTC KROSNO 23
PIOTR SABAT Tak PL 23
MACIEJ STANO Tak PL 23
TOMASZ SYBIDŁO Tak PL SWR SOS BIKE SANOK 23
KRZYSZTOF SZARY Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ŁUKASZ ŚMIETANKA PL 23
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF TUTAJ Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
RADOSŁAW WASILEWSKI PL BSK MIÓD KOZACKI 23
PAWEŁ WIENDLOCHA Tak PL ACCENT TEAM 23
MARIUSZ WOJNAR Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 41 (Opłaconych: 29)
C - Mężczyźni 40-49 lat
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
SZYMON BATKOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
MICHAŁ BIŃCZAK PL 23
JACEK CIECIERĘGA Tak PL DKK GRYF DEBICA 23
CYPRIAN CZARNIECKI Tak PL 23
MACIEJ GIEŁZAK PL 23
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL 23
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL MMBIKE TEAM 23
ROBERT KOSIŃSKI Tak PL 23
MAREK KOZŁOWSKI Tak PL SST LUBCZA 23
ARKADIUSZ KRASKA PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
HUBERT LASKOWSKI Tak PL KTC KROSNO 23
JERZY LIPPA Tak PL MIKESZ TEAM 23
JANUSZ ŁODEJ PL ZKS STAL RZESZÓW 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DAMIAN MANIOS Tak PL 23
MICHAŁ MATUSIAK Tak PL 23
ROBERT MIZIA Tak PL 23
MATEUSZ PAJĄK PL 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
GABRIEL SOWA Tak PL DKK GRYF DEBICA 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
TOMASZ STRZELCZYK Tak PL VIVABICI 23
PIOTR SZCZEPANIK Tak PL NO LIMITED 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
PIOTR ŚLASKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
ADAM ŚLĄZAK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
TOMASZ ŚMIETANA Tak PL POC DIVISION POLAND 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 23
MARCIN TOMECKI PL 23
ROBERT WALCZAK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 32 (Opłaconych: 25)
D - Mężczyźni 50-59 lat
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
DARIUSZ BORUCZKOWSKI PL 23
ZBIGNIEW CZACHURA PL TWOJA MERIDA IMIELIN 23
KAZIMIERZ CZARKOWSKI PL FHU CZAREK -ZAKRECONA OSTRÓW 23
MIROSŁAW DOŁŻYCKI Tak PL ŻBIK-KOMAŃCZA 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
MARIUSZ HOPEK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ALIAKSANDR KALODZITSA Tak PL TEAM HUROM 23
SZYMON KOGUT PL 23
SŁAWOMIR KOZICKI Tak PL 23
LESZEK KRZYWICKI PL ELMAR TEAM 23
ROBERT KUCAB Tak PL KTC KROSNO 23
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 23
MARIUSZ ŁABĘDZKI Tak PL 23
DARIUSZ ŁUKOWSKI PL 23
ANDRZEJ MAŁYSA Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 23
STANISŁAW OKOŃSKI Tak PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 23
JACEK PIĄTEK Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 23
TOMASZ RADZKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 23
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JANUSZ SIWIEC Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE KROSNO 23
KRZYSZTOF SMOCZYŃSKI Tak PL 23
MAREK SMOŁKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
KRZYSZTOF SZEJDEWIK Tak PL PTC PRZEMYSL 23
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ZBIGNIEW ZIELONKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 30 (Opłaconych: 24)
E - Mężczyźni 60+
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
ADAM GERMAN PL 23
JERZY HABRAT Tak PL KTC KROSNO 23
JERZY HADUCH PL 23
TADEUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 23
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
STANISŁAW OKOŃSKI Tak PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 23
ROMAN PĄCZKA PL 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
RYSZARD ŚMIGLEWICZ PL NYSA CYCLING TEAM 23
STEFAN WÓJCIK PL KTC KROSNO 23
JERZY ŻUBER Tak PL ROWEROMANIA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 14 (Opłaconych: 9)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 161 (Opłaconych: 123)