PUCHAR BIEGOWY PREZYDENTA MIASTA ZABRZA: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Dziewczęta do 2014
AGATA JAROS Tak PL
ZOSIA JAROS Tak PL
ANNA MISZCZYK Tak PL SIKRET GLIWICE
LILIANA MUSIAŁ Tak PL
STUDNIK RÓŻA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 4)
K2 - Dziewczęta 2013-2011
URSZULA DOROCICZ PL
HELENA GRZESIKIEWICZ Tak PL
WIKTORIA KORZENIOWSKA PL
MATYLDA KRUK Tak PL
MAGDALENA MATYSIAK Tak PL
MILENA MUSIAŁ Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 4)
K3 - Dziewczęta 2010-2008
MAGDALENA JAROS Tak PL UKS OLIMPIA ZABRZE
EMILIA KROCZYK Tak PL
ANTONINA MAZIK Tak PL
JULIA PISIEWICZ Tak PL
HANNA POTOCZNY Tak PL UKS OLIMPIA ZABRZE
SARA RUZIK Tak PL
LENA STEBEL Tak PL
JUSTYNA TRZĄSKA Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 8 (Opłaconych: 8)
K4 - Dziewczęta 2007-2006
AGNIESZKA TOMCZYK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
K5 - Dziewczęta 2005-2002
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 0
K6 - Kobiety 2001-1975
JOANNA HIBNER-MALANDA Tak PL
MAGDALENA KORZENIOWSKA PL OPEL ACTIVE TEAM
DARIA KOTORC Tak PL
ALEKSANDRA POPIEL-KRUK Tak PL
JUSTYNA PRZYBYŁA PL
BARBARA ROGOWSKA PL
JOANNA SKIBA-MURACH Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K6: 7 (Opłaconych: 4)
K7 - Kobiety 1974 +
Ilość zgłoszeń w kategorii K7: 0
M1 - Chłopcy do 2014
MATEUSZ FLIS Tak PL NIEZRZESZONY
ALEXANDER GRZELAK Tak PL
JAN KACZMARZYK Tak PL
SZYMON MALANDA Tak PL
JAKUB NAPORA Tak PL
JAKUB SOPALA Tak PL
WOJCIECH WIĘCEK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 7 (Opłaconych: 7)
M2 - Chłopcy 2013-2011
LEON BRYŁKA PL RACING KIDS KATOWICE
SARA GŁOGOWSKA Tak PL
DOMINIK KRAWCZYK Tak PL
ADAM NAPORA Tak PL
PAWEŁ TOMCZYK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 5 (Opłaconych: 4)
M3 - Chłopcy 2010-2008
FILIP KORZENIOWSKI PL
FRANCISZEK MAZIK Tak PL
MIŁOSZ STANDZIAK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 3 (Opłaconych: 2)
M4 - Chłopcy 2007-2006
JAN ANDRYSIAK Tak PL UKS OLIMPIA ZABRZE
DAWID BOCHYNEK PL UKS OLIMPIA ZABRZE
ALEKSANDER MACHOŃSKI PL
JAKUB STANDZIAK Tak PL
JAKUB URBAŃCZYK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 5 (Opłaconych: 3)
M5 - Chłopcy 2005-2002
BŁAŻEJ FOJCIK Tak PL
DOMINIK WAWROWSKI PL UKS OLIMPIA ZABRZE
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 2 (Opłaconych: 1)
M6 - Mężczyźni 2001-1975
TOMASZ BEDNARSKI PL
ADAM BIENIEK Tak PL NIGHT RUNNERS ZABRZE
PIOTR CZAPLA PL UKS OLIMPIA ZABRZE
PRZEMYSŁAW DENICKI PL
DAMIAN DOMAGAŁA Tak PL NIGHT RUNNERS ZABRZE
PAWEŁ KOSSOWSKI PL
MARCIN KOSTRZEWSKI PL ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE
BARTOSZ KWESTOROWSKI Tak PL UKS OLIMPIA ZABRZE
PIOTR MALANDA Tak PL
PRZEMYSŁAW MAZIK Tak PL
ARTUR MUSIAŁ PL
ARTUR MUSIAŁ Tak PL
MARIAN PASTERNOK PL RESHAPE RUNNERS
BARTOSZ STEBEL Tak PL
WIKTOR URBAN Tak PL
DAWID WILK Tak PL SOCIOS SILESIA RACE
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 16 (Opłaconych: 9)
M7 - Mężczyźni 1974 +
MAREK GŁOGOWSKI PL
JECEK KORZENIOWSKI PL OPEL ACTIVE TEAM
STEFAN PIETRYSIAK PL
TOMASZ PRZYBYŁA PL
ZDZISŁAW ROSADA PL BIEGAJ Z KS SOŚNICA
JAROSŁAW WAWROWSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M7: 6 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 71 (Opłaconych: 47)