Rajcza TOUR - finał cyklu RoadMaraton: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1
KAMILA BIERNAT Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ALEKSANDRA DREJ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
BEATA FILAREK Tak PL 23
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL ROMET RACING TEAM 23
AGNIESZKA ROLA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
IZABELA SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 8 (Opłaconych: 8)
K2 - Kobiety 36+ K2
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
IZABELA WŁOSEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 3)
M - Mężczyźni 15-18 M
KRZYSZTOF KRÓL Tak PL 23
MARTIN POLÁČIK Tak CZ CK CONTINENTAL FRENŠTÁT P.R. 1 23
JAN SZARY Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 23
MICHAŁ ZASŁONKA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 4 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29 A
RAFAŁ AMBORSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF CELARY Tak PL 23
MAREK CZUDEK Tak PL 23
UNKNOWN DEVICE Tak PL 23
SEBASTIAN DRUSZKIEWICZ Tak PL GRENA LTD & IN MOGILANY TEAM 23
MARCIN DYMANUS PL ERG BIERUŃ FOLIE 23
PIOTR DZIĘCIOŁ Tak PL 23
MACIEJ ETGENS Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MARCIN FIOŁKA Tak PL 23
DAWID GRYGORUK PL 23
JAN GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM 23
GRZEGORZ JAKSENDER Tak PL 23
RAFAŁ JONIK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
MAREK JURASZEK Tak PL 23
MACIEJ KOPYCKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ADAM KORYCZAN PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARIUSZ KUSIDŁO Tak PL 23
MACIEJ KUSINA Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
MACIEJ MENTEL Tak PL 23
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
SZYMON OSTRYSZ Tak PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 23
PAWEŁ PAC Tak PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 23
GRZEGORZ PAŁKA Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
KAMIL PUCHAŁKA Tak PL 23
KRYSTIAN ROGALSKI Tak PL BLISKA TEAM 23
KRZYSZTOF ROGOWSKI PL POLART NUTRAXX TEAM 23
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
KRZYSZTOF STELMACH Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 23
ROBERT TROSZOK Tak PL 23
MARCIN WALUSIAK Tak PL 23
WIKTOR WŁODARCZYK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
PATRYK WÓJCIK Tak PL GRENA LTD & IN MOGILANY TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 38 (Opłaconych: 34)
B - Mężczyźni 30-39 B
SZYMON BANACH Tak PL 23
JAN BOCHNIAK Tak PL 23
BARTOSZ BOLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
ROMAN BUŁKA Tak PL 23
JAKUB CHARCHUT Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ANDRZEJ CHMIELEWSKI PL OCR BG FIT OPOLE 23
SEBASTIAN CIENIECKI Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 23
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 23
ŁUKASZ CISZEK Tak PL 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 23
PAWEŁ DROBEK Tak PL 23
MARCIN DZIARSKI PL 23
ARTHUR GĄGAŁA NO FERRARI-EA7 ARMANI-MARANELLO 23
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL 23
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA PL 23
MACIEJ GUGAŁA PL 23
MACIEJ HABRAT Tak PL KTC KROSNO 23
JAROSŁAW HAŁAS Tak PL PRO-KAN SUSZEC 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DAWID JAKUBIAK Tak PL 23
PIOTR JANUSZ Tak PL 23
PIOTR KANIK Tak PL 23
JULIAN KAPŁON Tak PL 23
MINDAUGAS KASIETA LT 23
PIOTR KĄKOL Tak PL 23
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 23
MARCIN KOPYTKO PL 23
SZYMON KORNAK Tak PL 23
ŁUKASZ KOŚNIEWSKI Tak PL KS-ZWARDOŃ 23
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
DAWID KRZEPINA PL 23
MARIUSZ KRZYSZTOFIK Tak PL 23
RADOSŁAW LENARD Tak PL 23
MARCIN LIRSKI Tak PL KK CYKLON WARSZAWA 23
ŁUKASZ LISOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MICHAŁ LISTWAN Tak PL ROWEROWANIE.PL 23
KAMIL MAJ Tak PL LKK LUBLIN 23
PATRYK MAZUREK Tak PL KTS TYCHY 23
WOJCIECH NALEPA PL 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL 23
PAWEŁ PRZELIORZ Tak PL CK KOLÍK HOBBY BOHUMÍN ""A 23
ŁUKASZ PRZYBEK PL NOWA HUTA TEAM 23
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
DAREK SEREMET Tak PL 23
MAREK SKRZYPCZYŃSKI Tak PL WAVEAMIGOS 23
MARCIN STEFANIAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DAWID STWORA Tak PL 23
PIOTR SZAJTER Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF SZARY Tak PL 23
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 23
MARCIN SZENDERSKI Tak PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
KRZYSZTOF SZUDER Tak PL MOVISTAR 23
PAWEŁ SZULIM Tak PL KK CYKLON WARSZAWA 23
PIOTR ŚLASKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI PL MEGA BEŁŻYCE 23
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA 23
MARCIN TOMECKI PL 23
ANDRZEJ WASILEWSKI Tak PL 23
MAREK WOJNAROWSKI Tak PL 23
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 69 (Opłaconych: 54)
C - Mężczyźni 40-49 C
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 23
ROBERT BOBKA PL 23
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
RAFAŁ CHMIELEWSKI PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM 23
MAREK CIEŚLAK Tak PL 23
PIOTR CZECH Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 23
DARIUSZ DUDA Tak PL 23
JAROSŁAW FILUS PL 23
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 23
ROMAN GODLEWSKI Tak PL 23
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
GRZEGORZ KAMPA Tak PL 23
RAFAŁ KAMPKA Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
KRZYSZTOF KĘPA PL NKK - IGLOO - JMP.RACE 23
RAFAŁ KLAMA Tak PL 23
PRZEMYSŁAW KOPER Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JAROSŁAW LIBERACKI Tak PL GRUPA MARAT 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
TOMASZ MAJCHER Tak PL FENIX TYCHY 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK ALVA 1 23
TOMASZ MATUSIK PL 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR PYSZIK Tak PL 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JANUSZ SIEDLAK Tak PL 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
MIROSŁAW STOKŁOSA Tak PL 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
ARTUR SZYMBORSKI Tak PL 23
MIROSŁAW TOKARZ Tak PL 23
LESZEK TRACZYK Tak PL MICHAEL / STRÖM DOM MAKLERSKI 23
KRZYSZTOF WASILEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
GRZEGORZ WÓJTOWICZ Tak PL 23
ROBERT WRÓBLEWSKI PL 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 45 (Opłaconych: 37)
D - Mężczyźni 50-59 D
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DARIUSZ CHUDOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 23
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL 23
KAZIMIERZ CZARKOWSKI PL FHU CZAREK -ZAKRECONA OSTRÓW 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL 23
OSKAR FILIPOWICZ Tak PL SILVINI TEAM POLSKA 23
WIESŁAW GASZYŃSKI Tak PL 23
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak PL OTR INTERKOL 23
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
SZYMON KOGUT Tak PL 23
PIOTR KOPERNIK Tak PL 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ANDRZEJ KRAWCZYK Tak PL 23
ZBIGNIEW LISIAK Tak PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
SŁAWOMIR MASLONKOWSKI Tak PL STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI 23
RYSZARD NAGLIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ZBIGNIEW ORŁOWSKI Tak PL 23
JANUSZ PAŻDZIORKO Tak PL OLDBOJE RAJCZA 23
ANDRZEJ PIĄTEK PL ROAD MARATON TEAM 23
ALEKSANDER PIECZKA Tak PL 23
SZCZEPAN PŁUSA Tak PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 23
ADAM PRZEJCZOWSKI PL BIKE ATELIER TEAM 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL 23
JERZY ROSA Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 23
PIOTR SERAFINOWSKI PL OPONY-SERAFINOWSKI 23
JACEK SZARY Tak PL 23
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL 23
JERZY ŚWIDA Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 33 (Opłaconych: 28)
E - Mężczyźni 60+ E
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
RYSZARD CHUDYKOWSKI PL TTC TORUŃ 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE 23
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 23
JAN KAPUŚCIK PL 23
JÓZEF KOŁODZIEJCZAK PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
CZESŁAW KOPERNIK Tak PL 23
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak PL GNIEWKOWO 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ANDRZEJ WAPIŃSKI PL TEAM TOSZEK 23
MAREK ZDANOWICZ Tak PL 23
JAN ZIĘCIAK Tak PL INTEROWER 23
JERZY ŻUBER Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 18 (Opłaconych: 14)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 219 (Opłaconych: 182)