Rajcza Tour - wyścig jednodniowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1
KAMILA BIERNAT Tak PL 23
ALEKSANDRA BOROŃ Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
KATARZYNA BREWIŃSKA PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
MAGDALENA CHECHELSKA PL KTC KIELCE 23
ALEKSANDRA DREJ Tak PL GEDORE SKAJ TEAM 23
KATARZYNA EBERT PL OŚKA WARSZAWA 23
ANNA GODZIK PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
KAROLINA KRUSZYŃSKA PL 23
KATARZYNA POLAKOWSKA PL BIKEHOLICY TINES 23
LIDIA PYCIARZ PL GATTA BIKE-RS 23
MARTA RYŁKO Tak PL KSPO ARROW 23
SYLWIA SZAFRANIEC PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 Tak PL CYKLOOPOLE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 13 (Opłaconych: 5)
K2 - Kobiety 36+ K1
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
MICHALINA KASPRZYK-KUŹNIAK PL 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAGDALENA WINIARCZYK PL OLIMPIONIK 23
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 4)
H - Mężczyźni 16-23 H
MARCIN DYMANUS Tak PL SAM SOBIE 23
DAMIAN GŁOWNIA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ARKADIUSZ GUDZ PL STC NOWY SĄCZ 23
KACPER JAWORSKI Tak PL 23
KAROL JAWORSKI Tak PL GVT 23
RYSZARD JURKOWSKI Tak PL 23
RADOSŁAW KĘDZIORA Tak PL 23
DAWID KOCIOŁEK Tak PL 23
MARCIN KONIOR PL 23
MACIEJ KOPYCKI PL POLART MOSER SMP TEAM 23
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM 23
KRZYSZTOF KUBIK PL OTR INTERKOL 23
PIOTR KUKLA PL ROAD MARATON TEAM 23
TOMASZ MATOGA Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 23
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 23
SZYMON OSTRYSZ Tak PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 23
GRZEGORZ PAŁKA Tak PL 23
FILIP PIAŚCIK PL ALVA 1 TYTAN 23
MARCIN POTĘPA PL 23
PAWEŁ RATALEWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO 23
DANIEL STAJSZCZYK Tak PL 23
SZYMON STOLARCZYK PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
ROBERT TROSZOK Tak PL GK BIKE ATELIER GLIWICE 23
KAMIL WÓJT PL GATTA BIKE-RS 23
SZYMON WRÓBEL PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 27 (Opłaconych: 13)
A - Mężczyźni 24-29 A
MICHAŁ ARABASZ PL SAKWIARZE HA$$ANA 23
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MACIEJ BRUECK PL 23
ADRIAN BRZÓZKA JBG-2 TEAM 23
MAREK BUJOK PL 23
KRZYSZTOF CELARY Tak PL 23
SEBASTIAN CHOWANIEC PL INTER CARS S.A. 23
MAREK CZUDEK Tak PL 23
UNKNOWN DEVICE Tak PL 23
ALEKSANDER DZIURZYŃSKI Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 23
MAREK FIKUS PL ALVA 1 TYTAN 23
MARCIN FIOŁKA Tak PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 23
MARCIN GOŁUSZKA PL TEAM ERG BIERUŃ FOLIE 23
JAN GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ RABKA-ZDRÓJ 23
GRZEGORZ JAKSENDER PL 23
RAFAŁ JONIK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 23
DOMINIK KAPUSTA PL 23
SZYMON KORNAK Tak PL 23
MACIEJ KUSINA Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI PL 23
KAMIL LUBERDA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
RAFAŁ MAJ Tak PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 23
WOJCIECH MATLAK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ŁUKASZ MICHALSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
GRZEGORZ NIECHAJ PL JAS-KÓŁKA 23
BARTŁOMIEJ OGIELA Tak PL GRUPETTO GORLICE 23
SŁAWOMIR PABIAN PL 23
ŁUKASZ PAWŁOSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PIOTR PIWOŃSKI PL JAS-KÓŁKA 23
KAMIL PUCHAŁKA Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
KRZYSZTOF ROGOWSKI PL POLART MOSER SMP TEAM 23
KAROL RYSZKA PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
DAREK SEREMET Tak PL 23
MICHAŁ SIKORA PL INKANTOR.PL 23
JULIUSZ STOCHMAL PL 23
KRZYSZTOF SZUDER Tak PL 23
MARCIN WALUSIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
ADRIAN WOŹNICA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 40 (Opłaconych: 20)
B - Mężczyźni 30-39 B
SZYMON BANACH PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL AZS AWF SILESIA RACING 23
JAN BOCHNIAK Tak PL 23
SZYMON BOCHNIAK Tak DE 23
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ PL OTR INTERKOL 23
JAKUB CHARCHUT Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
JACEK CHMIELARCZYK PL 23
BARTOSZ CHMIELEWSKI Tak PL IGOSPORT.PL 23
CEZARY CHOWANIEC PL 23
MARCIN CIELUCH Tak PL GEDORE SKAJ TEAM 23
TOMASZ CIOŁEK PL CONSTAL 23
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 23
ŁUKASZ CISZEK Tak PL CZARUSBLITZ 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 23
PAWEŁ DROBEK Tak PL TRI4FUN 23
MARCIN DZIARSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF EBERLE PL 23
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM 23
GRZEGORZ FUS Tak PL 23
BARTOSZ GAWĘDA Tak PL 23
ARTHUR GĄGAŁA NO SMART-CLUB-KATIUSHA-IMPACT-NORGE 23
TOMASZ GLAZER PL ŁOWCY DRÓG 23
MATEUSZ GLISTA PL GRUPETTO GORLICE 23
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL 23
ANDRZEJ GRUSZCZYK PL 23
DOMINIK GRZĄDZIEL Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 23
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS 23
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA PL 23
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL WWW.PROXIBUD.PL 23
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
TOMASZ HAJEWSKI PL TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA 23
JAROSŁAW HAŁAS PL WERTYKAL BIKEBOARD TEAM 23
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
DAWID JAKUBIAK Tak PL 23
PIOTR JANUSZ Tak PL 23
RAFAŁ KAMPKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
JULIAN KAPŁON PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
MINDAUGAS KASIETA Tak LT 23
MAREK KŁAPTOCZ PL 23
TOMASZ KNAPIK Tak PL 23
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ROBERT KONIECZNY PL 23
MARCIN KOPYTKO Tak PL 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MARCIN KRONER Tak PL 23
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI PL TINES - BIKEHOLICY 23
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
GRZEGORZ KRUPA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
ANDRZEJ KULA Tak PL 23
JAKUB LATAJKA Tak PL 23
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ŁUKASZ LISOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK LORENOWICZ PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 23
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN 23
PAWEŁ MAJEWSKI PL BŁĘKITNI KOZIEGŁOWY 23
PATRYK MAZUREK Tak PL 23
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL 23
WOJCIECH NALEPA PL 23
PAWEŁ NOWAK PL 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ŁUKASZ OSTROWIECKI Tak PL 23
MATEUSZ PAJĄK PL 23
PIOTR PAPIEROK PL 23
ROBERT PETERCZUK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
MICHAŁ PIELAK PL NOWA HUTA TEAM 23
SZCZEPAN PIETRUSZKA Tak PL 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL 23
RAFAŁ PORĘBSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
RAFAŁ POSMAN PL 23
PAWEŁ PRZELIORZ Tak PL CK HOBBY BOHUMIN 23
ŁUKASZ PRZYBEK Tak PL NOWA HUTA TEAM 23
KRZYSZTOF RAJDA Tak PL TC ORZEŁ RABKA-ZDRÓJ 23
MICHAŁ RANIK PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WITOLD RYGAŁŁO PL 23
SZYMON SIKORA Tak PL SKOCZÓW CYCLING TEAM 23
BARTOSZ SIKORA PL BIKEHOLICY TINES 23
MAREK SKOWROŃSKI PL 23
NORBERT STANEK Tak PL 23
ADAM STARZYŃSKI PL PROCYCLING PROMOTION 23
PAWEŁ STASIAK Tak PL 23
LESŁAW STEFFEK PL 23
PIOTR STĘPNIK PL GATTA BIKE-RS 23
PIOTR SURMA PL HOBBY KOLIK 23
PIOTR SZAJTER Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF SZARY Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 23
PAWEŁ SZATKOWSKI PL JAS-KÓŁKA 23
MARCIN SZENDERSKI PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ŁUKASZ ŚMIETANKA PL 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL MEGA BEŁŻYCE 23
PAWEŁ TOMALA PL 23
PIOTR TOMANA Tak PL 23
MARCIN TOMECKI PL CZIKONI GROUP 23
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ALEKSANDER ZAJĄC PL 23
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 103 (Opłaconych: 55)
C - Mężczyźni 40-49 C
MAREK ADAMCZYK PL 23
JANUSZ BANASIAK Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 23
ROBERT BOBKA PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
ARTUR BUCKI PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
MAREK CIEŚLAK PL 23
ANDRZEJ DĄBROWSKI PL 23
PAWEŁ DROŻDŻEWSKI PL 23
DARIUSZ DUDA Tak PL 23
MARCIN DURMAN PL 23
JACEK DUTKA Tak PL 23
MAREK DZIWOKI PL 23
OSKAR FILIPOWICZ Tak PL 23
JAROSŁAW FILUS PL 23
MARCIN GĄSZCZAK Tak PL SBM 23
MAREK GOC PL FENIX TYCHY 23
PIOTR GÓRNIAK Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
GRZEGORZ GÓRNIAK Tak PL SKOCZÓW CYCLING TEAM 23
MARCIN HUBCZAK PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 23
JACEK JANKOWSKI PL 23
KRZYSZTOF KĘPA PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL 23
KONRAD KORZENIOWSKI Tak PL 23
REMIGIUSZ KOT PL 23
SZYMON KOZIATEK PL 23
KRZYSZTOF ŁUCZKOWIEC PL 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
JERZY MAĆKÓW PL 23
TOMASZ MAJCHER PL HP CYCLING TEAM​ 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK MARSZAŁEK PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF MATULA PL ALVA 1 TYTAN 23
TOMASZ MATUSIK Tak PL 23
WOJCIECH MICHAŁEK Tak PL DARIO TEAM RADOMSKO 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MACIEJ NOSEK Tak PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT 23
JACEK PIĄTEK Tak PL DKK GRYF DEBICA 23
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK POKORSKI Tak PL 23
MACIEJ POŃC Tak PL AKE ROBOTICS 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR PYSZIK Tak PL 23
RAFAŁ RACHALEWSKI Tak PL 23
SLAWOMIR RATALEWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
PIOTR REMBAK PL STC SKARŻYSKO 23
BARTOSZ SOPATA PL POLART MOSER SMP TEAM 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
JAROSŁAW STOKŁOSA PL 23
ADAM SYNOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 23
PIOTR SZAFRANIEC PL POLART MOSER SMP TEAM 23
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 23
ARTUR SZYMBORSKI PL HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK 23
MIROSŁAW TOKARZ Tak PL 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF WASILEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
TOMASZ WILCZEWSKI PL JCI TEAM TSR / 40-LATEK TYCHY 23
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
GRZEGORZ WÓJTOWICZ Tak PL TKKF CHEMIK PUŁAWY 23
WOJCIECH WRONA PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ROBERT WRÓBLEWSKI PL JJ SPORT CENTER 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 66 (Opłaconych: 30)
D - Mężczyźni 50-59 D
STANISŁAW ABRACHAMCZYK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JERZY ARBUZ Tak PL 23
RYSZARD BEDNARCZYK PL BANKOWE TOWARZYSTWO ROWEROWE W NAŁĘCZOWIE 23
JACEK BRZÓZKA PL 23
ANTONI BRZUSKI PL SOKÓŁ TARNÓW 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 23
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL 23
WIESŁAW GASZYŃSKI Tak PL 23
BOGUSŁAW GAWEŁ PL 23
FRANCISZEK GOGÓŁ PL KB & R LEW LEGNICA 23
ANDRZEJ KASPRZYK PL ALVA 1 TYTAN 23
SZYMON KOGUT Tak PL 23
MACIEJ KOZIEŁ PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ZBIGNIEW LISIAK PL 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
RYSZARD NAGLIK PL KKS SOKÓŁ KĘTY 23
ANDRZEJ PIĄTEK PL ROAD MARATON TEAM 23
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
LESZEK PIJANOWSKI PL 23
PIOTR PILAK Tak PL TEAM 360 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
ADAM PRZEJCZOWSKI PL KLUB WYSOKOGÓRSKI W KATOWICACH 23
STANISŁAW RADZIK PL BIKEHOLICY TINES 23
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL 23
JERZY ROSA PL POLART MOSER SMP TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 23
ANTONI SŁABOŃ PL STORCK 23
WALDEMAR SOCHA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
JACEK SZARY Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 23
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
ANDRZEJ SZWEDA PL 23
RYSZARD ŚMIGLEWICZ PL GTC GRACZE 23
JERZY ŚWIDA Tak PL 23
RYSZARD TALAGA PL FENIX TYCHY 23
ANDRZEJ WAPIŃSKI PL TEAM TOSZEK 23
EDWARD WAWRZYNKIEWICZ PL GMG GLIWICE 23
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY 23
CZESŁAW WOŁUJEWICZ PL POLART MOSER SMP TEAM 23
PIOTR WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
MAREK ZDANOWICZ PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 44 (Opłaconych: 20)
E - Mężczyźni 60+ E
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL START BIELSKO 23
HENRYK BRYŚ Tak PL SKALNIK GRACZE 23
JÓZEF BUŁKA PL OLDBOJE RAJCZA 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL OLIMPIONIK 23
ANDRZEJ GALUBIŃSKI Tak PL TTC TORUŃ 23
TADEUSZ GARNCARZ Tak PL POLIMER - MYSZKÓW 23
ADAM GERMAN PL 23
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ RABKA-ZDRÓJ 23
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 23
EDWARD JURZYCA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANDRZEJ KUKUŁKA PL SOKÓŁ TARNÓW 23
PIOTR MISZCZAK PL STC NOWY SĄCZ 23
JERZY POPIOŁEK Tak PL TTC TORUŃ 23
ADAM SASIN Tak PL FENIX TYCHY 23
ADAM SASIN PL FENIX TYCHY 23
EDWARD SIUDUT PL 23
RYSZARD SULECKI Tak PL TTC TORUŃ 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
JERZY WIŚNIEWSKI Tak PL JERZY WIŚNIEWSKI BIKE TEAM 23
HENRYK ZAPAŚNIK PL 23
JAN ZIĘCIAK Tak PL INTEROWER OPOLE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 21 (Opłaconych: 13)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 320 (Opłaconych: 160)