ROAD MARATON - 10. Rajcza TOUR: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL ROAD MARATON TEAM 1
KAMILA SOJKA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 12
ANNA TOMICA Tak PL TRI BABE MIP POWERED BY EWOSOFT | TREK 13
ANNA ZAJĄC Tak PL 2
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 4)
K2 - Kobiety 30-39 lat
KAROLINA DRACH-KOWALCZYK PL ĄĘ TRI CLUB
ANIA GÓRECKA Tak PL 30
ANGELIKA TLOŁKA Tak PL JAS-KÓŁKA 35
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 33
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 lat
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 56
MAŁGORZATA KUSTRA-KAPOL PL TOMAZI BIKE TEAM
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 54
MARTA SYRYJCZYK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 53
IZABELA WŁOSEK Tak PL JAS-KÓŁKA 57
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50 lat +
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat
MICHAŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 76
MARCIN HUDOBA Tak PL JAS-KÓŁKA 77
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 2 (Opłaconych: 2)
A - Mężczyźni 19-29 lat
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 149
MICHAŁ BRAULIŃSKI Tak PL POWER OF SCIENCE TRAINING CENTRE 122
MATEUSZ BURDA Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 132
PATRYK BURDA Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 140
MARCIN BURZAWA PL FENIX TYCHY 124
PIOTR CEBULA Tak PL PM BIKE RACING TEAM 126
JAKUB CHYLIŃSKI Tak PL 138
MAREK CZUDEK PL
MATEUSZ GAWEŁCZYK PL CEZIS TEAM
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 133
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 165
KAMIL IMIELA Tak PL 155
PIOTR JEŻEWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 135
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 166
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 154
FILIP MAMOT Tak PL SII CYCLING TEAM 123
WOJCIECH MATLAK Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 159
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 163
MATEUSZ STOPKA PL
JAKUB SZKLORZ Tak PL SII CYCLING TEAM 125
PATRYK WÓJCIK Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 136
TOMASZ ZIERNICKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM II 164
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 22 (Opłaconych: 18)
B - Mężczyźni 30-39 lat
SZYMON BANACH Tak PL ATAK SPORT GLIWICE 442
ROMAN BUŁKA Tak PL RYSIANKA TEAM 455
JAKUB CHARCHUT Tak PL
JAROSŁAW CHOLEWA Tak PL 433
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 422
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 551
SEBASTIAN DRUSZKIEWICZ Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 448
PAWEŁ DUSZA Tak PL 558
ŁUKASZ FIRLA Tak PL 444
TOMASZ GAJAK Tak PL CYKLO CZĘSTOCHOWA - DOBRE SKLEPY ROWEROWE 439
TOMASZ GRUBKA Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 457
KAMIL HAJDA Tak PL SII CYCLING TEAM 461
MATEUSZ JEGIER Tak PL SOMLEPSI TEAM 453
MARCIN JĘDRZEJCZYK Tak PL 465
MAREK JURASZEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 440
PIOTR KACZANOWSKI Tak PL 554
MAREK KAPICA Tak PL 546
MATEUSZ KĄDZIELA PL SII CYCLING TEAM
JĘDRZEJ KONWERSKI Tak PL
SZYMON KORNAK PL
GRZEGORZ KOWALSKI Tak PL CYKLOOPOLE 475
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM II 476
PIOTR KRZYNOWEK Tak PL 544
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 557
KAROL MALEC PL
ADAM MALINOWSKI PL GETREADY.PL
KAROL MARSZAŁEK PL
PAWEŁ MATYASIK PL
PATRYK MAZUREK PL BIKE ATELIER TEAM 552
IRENEUSZ MIKLER Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 450
JOACHIM MIKLER Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM
WOJCEICH NIEWIDOK Tak PL PELETON AQUILA WADOWICE 464
RAFAŁ OLEŚ Tak PL TEAM HUROM 467
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 559
DANIEL PACKI PL TEAM HUROM
PAWEŁ PAWLUS Tak PL RYSIANKA TEAM 553
PIOTR PIETROWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
MARCIN PROCHOWNIK Tak PL 543
MATEUSZ SARAPATA Tak PL 447
JAROSŁAW SKRZYDŁO Tak PL ĄĘ TRI CLUB
TOMASZ SPYRA Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 459
WOJCIECH STUCHLIK Tak PL 446
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 477
MATEUSZ SZEWCZYK Tak PL 468
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL ROGELLI TEAM 426
ŁUKASZ TOMALA PL BIKEHEAD 460
GRZEGORZ TRUSZEWSKI Tak PL
MICHAŁ TURSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 547
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL JAS-KÓŁKA 456
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL 462
WOJCIECH WOJTAS Tak PL 463
SZYMON WOJTYŁA PL
MARCIN WRÓBEL Tak PL JAS-KÓŁKA 438
PAWEŁ WYGRABEK PL TOMAZIBIKE JASTRZĘBIE
RAFAŁ ŻYWOT Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 471
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 55 (Opłaconych: 43)
C - Mężczyźni 40-49 lat
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 603
MATEUSZ BEDNARCZYK PL DIVERSEY TEAM
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL JAS-KÓŁKA 617
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 623
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 594
PIOTR BOLMIŃSKI Tak PL 602
BARTŁOMIEJ BRYŁA Tak PL 614
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 611
WOJTEK CHLEBEK Tak PL RAJBIT TEAM/POWER OF SCIENCE 608
JAN CHUDÝ Tak CZ VESTIS - ROKOSZ TEAM 582
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 573
ŁUKASZ CISZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 654
ŁUKASZ CZYŻ Tak PL 598
JAROSŁAW DUDA Tak PL 581
ANDRZEJ FIJAK PL SPORTS CAMP 567
ŁUKASZ FRYDEL PL SZMYD COACHING TEAM
ADAM GALMAN Tak PL PROSERVICE RACING TEAM 589
GRZEGORZ GÓRNIAK Tak PL 653
GRZEGORZ GUZIK Tak PL 633
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 585
ADAM KACZMAREK Tak PL
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 642
DANIEL KARAŚ PL SII CYCLING TEAM
DAMIAN KAUF Tak PL 638
GRZEGORZ KAŹMIEROWSKI Tak PL
RAFAŁ KLAMA Tak PL FABRYKAROWERÓW.COM 619
WOJCIECH KOKOSIŃSKI Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 591
ROBERT KONIECZNY Tak PL LIBRA CYCLING TEAM 568
MARCIN KOPYTKO Tak PL SII CYCLING TEAM 577
MARCIN KOWOL PL JAS-KÓŁKA
PIOTR KUBICKI Tak PL KIWI KLUB MTB 628
MATEUSZ LUTYŃSKI Tak PL 616
MARCIN MAĆKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 566
TOMASZ MAJCHER Tak PL CZUŁOWIANKA TYCHY 583
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS
PRZEMYSŁAW MAZUREK Tak PL RYSIANKA TEAM 599
ALEKSANDER MILER Tak PL EXARTO CYCLING 620
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 595
SEWE NOWOK PL
GRZEGORZ OTFINOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 618
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 580
TOMASZ PIÓRKOWSKI Tak PL TROWELMASTER RACING TEAM 627
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 610
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 596
PAWEŁ PYZIK Tak PL 578
GRZEGORZ SITEK PL TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKE-RS 655
JAROSŁAW STOKŁOSA Tak PL ARTECH - WÓZKI WIDŁOWE 572
TOMASZ STRZELCZYK Tak PL VIVABICI 579
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 584
ADAM SZTEFEK Tak PL EXARTO CYCLING 624
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 640
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 660
PIOTR TOMANA Tak PL MAJKA DAYS 607
TOMASZ TRELA Tak PL RYSIANKA TEAM 564
ŁUKASZ TRYJANOWSKI Tak PL 657
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 609
SEBASTIAN WALCZYŃSKI Tak PL JACACOACH 586
PIOTR WALECIAK Tak CZ GRUPA MARAT 571
SEBASTIAN WINNICKI Tak PL
TOMASZ ZABAWCZUK Tak PL CYKLOFAN OPOLE
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 61 (Opłaconych: 54)
D - Mężczyźni 50-59 lat
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 818
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA 839
PIOTR CZECH Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 845
DARIUSZ DUDA Tak PL 836
ZBIGNIEW FAL Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 809
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 804
JAROSŁAW HERMAN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 846
JACEK JANKOWSKI Tak PL 823
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 805
ZBYSZEK ORŁOWSKI Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 831
MACIEJ OWCZAREK Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 835
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 802
JACEK PIĄTEK Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 832
TOMASZ RADZKI Tak PL ROAD MARATON TEAM
JANUSZ RAPACZ PL
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 840
PIOTR SIEDLAK Tak PL SAY MORE 847
JANUSZ SIEDLAK Tak PL 817
STANISLAW SZCZESNY Tak PL 814
MARIUSZ WALAS Tak PL 834
MAREK WŁODARCZYK Tak PL 821
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 807
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak PL 803
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 838
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 24 (Opłaconych: 23)
E - Mężczyźni 60 lat +
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 996
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 961
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 998
RYSZARD CHUDYKOWSKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 964
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 967
TADEUSZ CZWARKIEL Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA
ADAM GERMAN PL
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 990
EDWARD JURZYCA PL
SZYMON KOGUT PL TEAM HUROM
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 962
ROMAN PĄCZKA PL
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 968
JÓZEF ROKOSZ Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 995
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 999
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 15 (Opłaconych: 11)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 192 (Opłaconych: 161)