ROAD MARATON - 1. Pętla Magurska: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
PAULINA BARTOSZEK Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 18
JULIA JANDA PL BIKE STORE BIELSKO-BIAŁA
KAROLINA MAJEWSKA Tak PL TEAM UŻABY.PL 20
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 30-39 lat
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 Tak PL 40
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 42
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 2 (Opłaconych: 2)
K3 - Kobiety 40-49 lat
MAGDALENA KŁECZEK Tak PL SST LUBCZA 67
AGATA MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 61
MAŁGORZATA SLUZALEK Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM 0
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 Tak PL JAS-KÓŁKA 62
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 4)
K4 - Kobiety 50+ lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 0
A - Mężczyźni 19-29 lat
JAKUB ŚLIWA Tak PL 190
JAKUB ADAMUS Tak PL 194
KRZYSZTOF ANTOCHÓW Tak PL SOWA TEAM 195
KAROL BARCHAŃSKI Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM 243
MATEUSZ BURDA Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 207
PATRYK BURDA Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 208
KAMIL CYGAN PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
MICHAŁ DZIAMA Tak PL SYNERGY RACING TEAM 141
MICHAŁ FAINSKI Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM 206
DAMIAN GŁOWNIA Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 189
PIOTR JANDA PL
ADAM KAWULA Tak PL SST LUBCZA 192
DAMIAN MALITA PL NSB SPORT TEAM RZESZÓW
JAN MIŁEK Tak PL SST LUBCZA 193
WOJCIECH PIRÓG Tak PL TEAM SATEL - CYCLING & RUNNING 191
MACIEJ SZCZEPANIK Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 187
BARTOSZ WARCHOŁ Tak PL JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW 246
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 17 (Opłaconych: 14)
B - Mężczyźni 30-39 lat
TOMASZ BARAN Tak PL BODYICOACH TEAM 405
JAROSŁAW BILSKI Tak PL
TOMASZ BŁĄDEK Tak PL PUŁAVELO 313
SEBASTIAN CHŁANDA Tak PL GRUPETTO GORLICE 521
PIOTR CIESIELSKI Tak PL PUŁAVELO 307
SEBA CYRAN Tak PL JSC JASLO 277
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 310
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 302
DAREK DUDZIŃSKI PL
DAMIAN FARYJ PL JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW
TOMASZ GAJAK Tak PL SII CYCLING TEAM 326
ŁUKASZ GUZIK Tak PL 420
MACIEJ HABRAT Tak PL 72D ROWMIX JAVA TEAM 306
MATEUSZ HAŁAJKO PL SST LUBCZA
DOMINIK JAKUBOWSKI Tak PL 422
ADAM JURASZCZYK Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM 309
KONRAD KAŹMIERCZAK Tak PL 290
JAROSŁAW KIELAR Tak PL - 311
WOJCIECH KONOPKA Tak PL GRUPETTO GORLICE 514
TOMASZ KOSIBA Tak PL 318
MACIEJ KOŻUSZEK Tak PL DELOITTE ADVENTURE TEAM 510
JAROSŁAW KRAWCZYK Tak PL SPAJ DŁUGIE 506
LESZEK KUSIOWSKI PL BIKE U UP-TKJ MATUSZEWSKI
MATEUSZ KWIATKOWSKI PL SII CYCLING TEAM
TOMASZ LEŚNIAK Tak PL JSC JASLO 315
PRZEMYSŁAW ŁOBODA Tak PL 454
JOACHIM MIKLER Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 401
MARCIN NYCZ Tak PL 296
KORNEL OLSZEWSKI PL SII CYCLING TEAM
MACIEJ PELCZAR Tak PL 281
ANDRZEJ RYBICKI Tak PL WMTRISELF 348
RAFAŁ SAWCZYN Tak PL GRUPETTO GORLICE 320
JAKUB SIEMIĄCZKO Tak PL JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW 285
MACIEJ STANO Tak PL 417
MARCIN STOPYRA PL STS JORDAN WOLA MAŁA
DAWID SZKUTEK PL GATTA BIKE-RS
RAFAŁ ŚLEMP PL
ARKADIUSZ TRACIAK PL
ŁUKASZ TUREK Tak PL NOWY STYL CYCLING TEAM 325
JAROSLAW WOJTOWICZ Tak PL SANOK 437
MATEUSZ WOŹNIAK PL SYNERGY RACING TEAM
ADAM ZAZIĄBŁ PL
SŁAWEK ŻUK Tak PL 301
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 43 (Opłaconych: 31)
C - Mężczyźni 40-49 lat
JACEK BOCHENEK Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM 681
JAN CHUDÝ Tak CZ VESTIS - ROKOSZ TEAM 714
MICHAŁ FABISIAK Tak PL BURCAK TEAM 721
DANIEL GIERACH Tak PL GIERACH TEAM
MARCIN JAGMIN Tak PL 685
PIOTR JASIŃSKI PL STS JORDAN WOLA MAŁA
PAWEŁ JAŹWA PL ARS MEDICA CYCLING
ŁUKASZ KACZMAROWSKI PL
KONRAD KANDEFER Tak PL 713
JACEK KLECZEK Tak PL SST LUBCZA 738
MACIEJ KOWALIK Tak PL 704
PAWEŁ LITWIN PL MTB MOSIR DUKLA
MATEUSZ LORENC PL MTB MOSIR DUKLA
KAMIL MAJ Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 708
PIOTR MAJEWSKI Tak PL JSC JASŁO 678
JAROSŁAW MICHALEC Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 668
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 710
SEBASTIAN PIECHA Tak PL 680
TOMASZ PIÓRKOWSKI Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM 688
PAWEŁ PRZĘCZEK PL
JERZY RECZEK Tak PL JSC JASŁO 679
JACEK SERWA Tak PL JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW 726
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKE-RS 695
IRENEUSZ STAFIEJ Tak PL 698
WOJCIECH STUCHLIK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 725
ŁUKASZ SZUMIEC Tak PL JSC JASŁO 684
WOJCIECH TKACZYK PL LKS VICTORIA DOBIESZYN
ARTUR WOJTOWICZ Tak PL 747
ŁUKASZ ZAKIELARZ PL IN MOGILANY CYCLING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 29 (Opłaconych: 21)
D - Mężczyźni 50-59 lat
ROMAN BADURA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 871
FRANKY BONNE Tak BE NIEZRZESZONY 887
ANTONI BRZUSKI PL
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK -ZAKRECONA OSTRÓW 855
ANDRZEJ DZIAMBOR PL
ZBIGNIEW FAL Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 889
MACIEJ GIEŁZAK PL JAS-KÓŁKA
PIOTR KOSIŃSKI PL
ROBERT KUCAB Tak PL KTC KROSNO 890
MARIUSZ MIKOS Tak PL 888
STANISŁAW OKOŃSKI PL
JACEK PIĄTEK Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 864
JANUSZ SIEDLAK Tak PL
PIOTR STANUCH Tak PL 885
PIOTR SZCZEPANIK Tak PL 858
TOMASZ TOPORKIEWICZ Tak PL 886
MARIUSZ WALAS Tak PL 870
ADAM ŻURKIEWICZ Tak PL 884
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 18 (Opłaconych: 13)
E - Mężczyźni 60+ lat
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL ACTIVEJET 975
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 976
TADEUSZ CZWARKIEL Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 988
WIESŁAW GASZYŃSKI Tak PL 977
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 978
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak PL CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 979
MARIUSZ ŁABĘDZKI Tak PL 981
LECHOSŁAW MICHALAK PL ABSOLUTE BIKE TEAM
JÓZEF ROKOSZ Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 984
ZBIGNIEW RYBACKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 10 (Opłaconych: 8)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 126 (Opłaconych: 95)