ROAD MARATON - 1. Pętla Magurska: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0
K2 - Kobiety 30-39 lat
KRYSTYNA SABAJ Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 1 (Opłaconych: 1)
K3 - Kobiety 40-49 lat
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL
MAŁGORZATA SLUZALEK Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 2 (Opłaconych: 2)
K4 - Kobiety 50+ lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 0
A - Mężczyźni 19-29 lat
JAKUB ŚLIWA PL
KAROL BARCHAŃSKI Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM
MATEUSZ BURDA PL STS JORDAN WOLA MAŁA
PATRYK BURDA PL STS JORDAN WOLA MAŁA
MICHAŁ FAINSKI Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM
PIOTR JANDA PL
DAMIAN MALITA PL NSB SPORT TEAM RZESZÓW
WOJCIECH PIRÓG Tak PL TEAM SATEL - CYCLING & RUNNING
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 9 (Opłaconych: 3)
B - Mężczyźni 30-39 lat
TOMASZ BARAN PL BODYICOACH TEAM
TOMASZ BŁĄDEK Tak PL PUŁAVELO
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA
DAREK DUDZIŃSKI PL
ADAM JURASZCZYK Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM
KONRAD KAŹMIERCZAK PL
JAROSŁAW KIELAR PL -
TOMASZ KOSIBA PL
MACIEJ KOŻUSZEK Tak PL DELOITTE ADVENTURE TEAM
MATEUSZ KWIATKOWSKI PL SII CYCLING TEAM
DAWID SZKUTEK PL GATTA BIKE-RS
JAROSLAW WOJTOWICZ Tak PL SANOK
SŁAWEK ŻUK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 13 (Opłaconych: 6)
C - Mężczyźni 40-49 lat
JACEK BOCHENEK Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM
MIROSŁAW BORTEL PL SZMYD COACHING TEAM
JAN CHUDÝ CZ VESTIS - ROKOSZ TEAM
MICHAŁ FABISIAK Tak PL BURCAK TEAM
DANIEL GIERACH Tak PL GIERACH TEAM
MARCIN JAGMIN PL
KONRAD KANDEFER PL
KAMIL MAJ PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY
TOMASZ PIÓRKOWSKI Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM
ŁUKASZ ZAKIELARZ PL IN MOGILANY CYCLING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 10 (Opłaconych: 4)
D - Mężczyźni 50-59 lat
ROMAN BADURA PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
ANTONI BRZUSKI PL
KAZIMIERZ CZARKOWSKI PL FHU CZAREK -ZAKRECONA OSTRÓW
ZBIGNIEW FAL PL VESTIS - ROKOSZ TEAM
MACIEJ GIEŁZAK PL JAS-KÓŁKA
ROBERT KUCAB Tak PL KTC KROSNO
JACEK PIĄTEK PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM
JANUSZ SIEDLAK Tak PL
PIOTR STANUCH PL
PIOTR SZCZEPANIK Tak PL
TOMASZ TOPORKIEWICZ PL
MARIUSZ WALAS PL
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 12 (Opłaconych: 3)
E - Mężczyźni 60+ lat
JAN CEGLAREK PL SZMYD COACHING TEAM
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL VESTIS - ROKOSZ TEAM
MARIUSZ ŁABĘDZKI Tak PL
JÓZEF ROKOSZ PL VESTIS - ROKOSZ TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 4 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 51 (Opłaconych: 20)