ROAD MARATON - 4. Przełomy Wisłoka : Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
JULIA JANDA PL BIKE STORE BIELSKO-BIAŁA
KAROLINA MAJEWSKA PL TEAM UŻABY.PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat
AGATA WAWRZASZEK Tak PL 41
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 Tak PL 40
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 42
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 lat
AGATA MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 61
MAŁGORZATA SLUZALEK Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM 64
MAGDALENA WINIARCZYK Tak PL 65
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 Tak PL JAS-KÓŁKA 62
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 4)
K4 - Kobiety 50 lat +
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat
MACIEJ JAKIEŁA Tak PL 101
SZYMON KOZŁOWSKI Tak PL SST LUBCZA 102
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 2 (Opłaconych: 2)
A - Mężczyźni 19-29 lat
KAROL BARCHAŃSKI Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM 243
MATEUSZ BURDA Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 207
PATRYK BURDA Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 208
MICHAŁ DZIAMA PL SYNERGY RACING TEAM
MICHAŁ FAINSKI Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM 206
DAMIAN GŁOWNIA Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 213
PIOTR JANDA PL BIKE STORE BIELSKO-BIAŁA
ADAM KAWULA Tak PL SST LUBCZA 188
ŁUKASZ KOGUTOWICZ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 203
KAMIL KULPA PL STS JORDAN WOLA MAŁA
MATEUSZ KUŹMIK PL AGH CYCLING TEAM
BARTŁOMIEJ MILCZANOWSKI PL
JAN MIŁEK PL SST LUBCZA
WOJCIECH PIRÓG PL TEAM SATEL - CYCLING & RUNNING
BŁAŻEJ SUPERSON Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 244
MACIEJ SZCZEPANIK Tak PL TANIEODŻYWKI.PL 187
KACPER ŚWITALSKI PL ROAD MARATON TEAM
BARTOSZ WARCHOŁ Tak PL JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW 246
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 18 (Opłaconych: 10)
B - Mężczyźni 30-39 lat
TOMASZ BŁĄDEK Tak PL PUŁAVELO 313
PIOTR CIESIELSKI Tak PL PUŁAVELO 307
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 310
MARCIN DANIEK PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 302
ARTUR DZIOBA Tak PL 323
TOMASZ GAJAK Tak PL SII CYCLING TEAM 326
MACIEJ HABRAT Tak PL 72D WINDSPORT TEAM 306
MATEUSZ HAŁAJKO Tak PL SST LUBCZA 348
GRZEGORZ HERMAN PL SANOK
MICHAŁ JAKIEŁA Tak PL 327
ADAM JURASZCZYK Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM 309
KAMIL KACZMARSKI Tak PL 324
JAROSŁAW KIELAR Tak PL - 311
MIŁOSZ KLADER Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 321
KONRAD KOPCZYŃSKI Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 312
TOMASZ KOSIBA Tak PL 318
KAMIL KOWAL Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 308
PAWEŁ KRÓL PL
LESZEK KUSIOWSKI PL BIKE U UP-TKJ MATUSZEWSKI
WOJCIECH KUZIARA Tak PL 314
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 322
TOMASZ LEŚNIAK Tak PL 315
PRZEMYSŁAW ŁOBODA Tak PL 454
ŁUKASZ ŁYJAK PL KK CYKLON WARSZAWA
JOACHIM MIKLER Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 401
JAKUB MILCZANOWSKI PL
JAKUB MILCZANOWSKI Tak PL SWR SOSBIKE SANOK 400
TOMASZ NOWAK Tak PL 406
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 416
WOJCIECH PASOWICZ PL ROWERY SPARTACUS
MICHAŁ PIELAK Tak PL NOWA HUTA CYCLING TEAM 293
PIOTR PIĘTA Tak PL 453
GRZEGORZ POTASIEWICZ Tak PL MTB RYMANÓW 412
MACIEJ PULCHNY Tak PL 418
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL BIKE-RS 402
MACIEJ STANO Tak PL 417
MARCIN STOPYRA Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 483
KRZYSZTOF SZARY Tak PL EWODD TEAM 419
ROBERT SZCZUC Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 445
DAWID SZKUTEK PL GATTA BIKE-RS
PAWEŁ TETER PL INŻYNIERIA ROWEROWA
ARKADIUSZ TRACIAK Tak PL 304
ŁUKASZ WALIGÓRA Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 303
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI PL GILICKI BIKE
JAROSLAW WOJTOWICZ Tak PL SANOK 437
ADAM ZAZIĄBŁ Tak PL 414
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 47 (Opłaconych: 37)
C - Mężczyźni 40-49 lat
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 734
JACEK BOCHENEK Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM 681
PIOTR BUJAK Tak PL 741
JAN CHUDÝ Tak CZ VESTIS - ROKOSZ TEAM 714
PAWEŁ DĘBIŃSKI Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 735
MICHAŁ FABISIAK Tak PL BURCAK TEAM 721
ADAM GALMAN PL MIĘDZYMIASTOWI
ADAM GAWLIK Tak PL 740
PIOTR GERLACH PL
MARIUSZ GRZEGRZÓŁKA Tak PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 715
SYLWESTER JACHNA Tak PL 701
MARCIN JAGMIN Tak PL 685
PIOTR JASIŃSKI Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 744
PAWEŁ JAŹWA Tak PL ARS MEDICA CYCLING 658
ŁUKASZ KACZMAROWSKI PL
KONRAD KANDEFER Tak PL 713
WALDEMAR KĘDRA PL PĘDZĄCE KOŁO
JACEK KLECZEK Tak PL SST LUBCZA 738
ROBERT KONIECZNY Tak PL LIBRA CYCLING TEAM 732
MAREK KOZŁOWSKI Tak PL SST LUBCZA 730
KAMIL MAJ Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 708
JAROSŁAW MICHALEC Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 668
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 710
ANDRZEJ OCZOŚ PL
TOMASZ PIÓRKOWSKI Tak PL TROWEL MASTER RACING TEAM 688
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKE-RS 695
PIOTR SZCZEPAŃSKI Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 697
ŁUKASZ SZUMIEC Tak PL JSC JASŁO 684
ARTUR WOJTOWICZ Tak PL 747
MIROSŁAW WÓJCIAK PL 72D ROWMIX JAVA TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 30 (Opłaconych: 24)
D - Mężczyźni 50-59 lat
ROMAN BADURA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 871
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK -ZAKRECONA OSTRÓW 855
ANDRZEJ DZIAMBOR PL
ZBIGNIEW FAL Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 889
MACIEJ GIEŁZAK PL JAS-KÓŁKA
JACEK GORAL PL
TADEUSZ KISZA PL
ROBERT KUCAB Tak PL KTC KROSNO 890
TOMASZ LEWANDOWSKI Tak PL 891
TOMASZ MAJCHER Tak PL HPE SPORTS 892
STANISŁAW OKOŃSKI Tak PL 860
JACEK PIĄTEK Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 864
JANUSZ SIEDLAK Tak PL 872
PIOTR SZCZEPANIK Tak PL 858
KRZYSZTOF SZEJDEWIK Tak PL 900
MACIEJ TRZASKOWSKI PL
MARIUSZ WALAS Tak PL 870
WOJCIECH WDOWIK Tak PL ZAGŁĘBIE AMBITNEJ TURYSTYKI 897
DARIUSZ WYLĘŻEK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 19 (Opłaconych: 13)
E - Mężczyźni 60 lat i starsi
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL ACTIVEJET 975
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 976
WIESŁAW GASZYŃSKI Tak PL 977
PIOTR JANAS Tak PL KTC KROSNO 992
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 978
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak PL CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 979
MARIUSZ ŁABĘDZKI Tak PL 981
LECHOSŁAW MICHALAK PL ABSOLUTE BIKE TEAM
JÓZEF ROKOSZ Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 984
STANISLAW SZCZESNY PL
WIESŁAW WITEK PL BODYICOACH TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 11 (Opłaconych: 8)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 136 (Opłaconych: 101)