ROAD MARATON - Dolina Opatówki - wyścig: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 3
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 30-39 lat
IZABELA BLOK Tak PL 72D ROWMIXJAVATEAM 27
DOROTA JANUSZ Tak PL ROMET FACTORY TEAM 29
KATARZYNA KUCZORSKA Tak PL PRIZMA DENT 28
KRYSTYNA SABAJ Tak PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 32
IZABELA SIKORA Tak PL HIGH5 POLSKA 31
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 36
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 6)
K3 - Kobiety 40-49 lat
KATARZYNA GACEK Tak PL SKARSZEWY CYCLE TEAM 40
AGNIESZKA KERTH Tak PL BIKE ATELIER TEAM 59
AGATA MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 51
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 57
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 4)
K4 - Kobiety 50 lat i starsze
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 71
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat
PIOTR LESIECKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM 99
JAKUB OBITKO Tak PL ZWIFT.PL 77
WOJCIECH PALCZEWSKI Tak PL 76
MICHAŁ RĘBIŚ Tak PL 78
MATEUSZ ŻYGADŁO PL NSB SPORT TEAM RZESZÓW
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29 lat
JAKUB ADAMUS Tak PL - 163
BARTŁOMIEJ BRODA Tak PL BRODEX PARTY PROFESSIONAL 85
MARCIN BURZAWA PL FENIX TYCHY 124
AMADEUSZ GAJEWSKI Tak PL KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W RADOM 132
PAWEŁ HOLOPA Tak PL KW PSP KATOWICE 140
PATRYK JAHN Tak PL KM PSP OPOLE 151
KRZESIMIR JILLEK Tak PL KW PSP KATOWICE 142
PRZEMYSŁAW KANIA Tak PL DB-TRANS STARACHOWICE 165
ŁUKASZ KOGUTOWICZ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 145
MARIUSZ KONDRAT Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 122
BŁAŻEJ KOPUT PL WYDOLNOSC.PL
ADAM KRĄŻYŃSKI Tak PL KW PSP KATOWICE 141
MARCIN LIPIANIN PL BSK MIÓD KOZACKI
MARCIN MAJEWSKI Tak PL PALLOTYNI CYCLING TEAM 152
BARTŁOMIEJ MAŃKOWSKI Tak PL SPRINT GORZYCE 160
WOJCIECH MATLAK Tak PL ROGELLI TEAM 123
MAKSYMILIAN PIĄTKOWSKI Tak PL KW PSP TORUŃ 148
WOJCIECH PIRÓG Tak PL TEAM SATEL - CYCLING & RUNNING 144
RAFAŁ RYMARZ Tak PL BODYICOACH TEAM 80
DAMIAN ŚWIERCZEK Tak PL KP PSP BRZESKO 159
KRYSTIAN TOCZEK PL
KONRAD TOMASZEWSKI Tak PL KP PSP OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 126
BARTOSZ WIERZBICKI Tak PL 166
TOMASZ WILCZAK Tak PL KP PSP STARACHOWICE 125
MACIEJ WILK Tak PL ERKADO RT KRAŚNIK 135
KRZYSZTOF WOJTKOWSKI Tak PL KP PSP BRZEG 129
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 26 (Opłaconych: 22)
B - Mężczyźni 30-39 lat
ADAM ADAMKIEWICZ Tak PL KM PSP POZNAŃ 459
DANIEL AUGUSTYN Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 81
TOMASZ BARAN Tak PL BODYICOACH TEAM
MATEUSZ BIELEŃ Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 89
TOMASZ CHYZINSKI Tak PL 79
RAFAŁ CICHOŃ PL
WOJCIECH CIERPISZ Tak PL KW PSP RZESZÓW
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 422
ROBERT DYDO Tak PL 478
PAWEŁ DYJAK Tak PL 434
TOMASZ GAJAK Tak PL CYKLO CZĘSTOCHOWA - DOBRE SKLEPY ROWEROWE 87
ADAM GAWLIK Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 83
PAWEŁ GLUZA Tak PL KP PSP ZĄBKOWICE ŚL. 454
MATEUSZ GRĘBOWIEC PL TSA SANDOMIERZ
PIOTR GRZYB Tak PL
TOMASZ JAWORSKI Tak PL CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA 424
MATEUSZ JEGIER Tak PL KM PSP OPOLE 553
MICHAŁ KAJPUST Tak PL
MARCIN KASPRZYK Tak PL KP PSP BOCHNIA / MARLIN USŁUGI WYSOKOŚCIOWE 426
ŁUKASZ KLOC Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 82
SZYMON KOSZYKOWSKI Tak PL KP PSP OŁAWA 438
ANDRZEJ KRASOŃ PL TSA SANDOMIERZ
KAROL KRAWIEC Tak PL KM PSP KRAKÓW 541
PIOTR KRYSMAN Tak PL KM PSP POZNAŃ 462
LESZEK KUSIOWSKI Tak PL KW PSP TORUŃ 480
MATEUSZ KWIATKOWSKI PL SII CYCLING TEAM 557
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 468
MICHAŁ ŁADOSZ Tak PL 475
PRZEMYSŁAW ŁOBODA Tak PL 91
PIOTR MRÓZ Tak PL KM PSP JAWORZNO 476
MICHAŁ NABIAŁEK Tak PL FABRYKAROWERÓW.COM 88
SEBASTIAN NANEK Tak PL
ŁUKASZ NEUBAUER Tak PL KP PSP TCZEW 90
WOJCIECH PASOWICZ Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 449
MICHAŁ PAWLYTA Tak PL BLACK & WHITE STYLE - KM PSP ELBLĄG 439
MARCIN POLAK Tak PL KW PSP KATOWICE 464
MATEUSZ PÓŁROLA Tak PL KP PSP RADOMSKO 453
BARTŁOMIEJ ROSIEK Tak PL KM PSP KRAKÓW 542
ŁUKASZ RUS Tak PL KP PSP BRZEG 455
BARTOSZ SIKORA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 461
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL BIKE-RS 445
JAKUB SOBIEŃ Tak PL STOMATOLOGIAMODENT.PL 472
MACIEJ STANO Tak PL 450
MAREK SZCZYGIEŁ Tak PL KM PSP ŚWINOUJŚCIE JRG 2 451
DAWID SZKUTEK PL GATTA BIKE-RS
MARCIN SZLACHTA Tak PL KP PSP PROSZOWICE 435
JAN ŚWIERCZ Tak PL 479
KAMIL TANIKOWSKI PL
PAWEŁ TETER Tak PL KM PSP LUBLIN 446
GRZEGORZ TRZOPEK Tak PL KW PSP TORUŃ 554
ANDRZEJ ULMAN Tak PL KP PSP PRZEWORSK 544
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 51 (Opłaconych: 45)
C - Mężczyźni 40-49 lat
MICHAŁ BIŃCZAK PL 623
MIROSŁAW BORTEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 572
MACIEJ CHMIELEWSKI Tak PL KM PSP SZCZECIN/KP PSP STARGARD 614
PIOTR CHMIELEWSKI Tak PL KM PSP SZCZECIN / STC STARGARD 589
ROBERT CHRZĄSTEK PL
PIOTR CZACHOR Tak PL 629
JANUSZ CZAPNIK Tak PL KM PSP KRAKÓW 658
ROBERT DĘBICKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 568
PAWEŁ DROBEK Tak PL 618
TOMASZ DZIECHCIARZ Tak PL KW PSP KATOWICE 642
JAROSŁAW GACEK Tak PL KP PSP STAROGARD GDAŃSKI 631
DARIUSZ GOLIS Tak PL KP PSP ZĄBKOWICE ŚL. 603
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 577
SYLWESTER JACHNA Tak PL 633
TOMASZ JANIK Tak PL KP PSP ZĄBKOWICE ŚL. 624
PIOTR JAŚNIECKI Tak PL KM PSP OPOLE 646
JANUSZ KĘDZIERSKI Tak PL KM PSP LUBLIN 634
PAWEŁ KIELISZEK Tak PL KM PSP M. ST. WARSZAWY 644
RAFAŁ KLAMA Tak PL FABRYKAROWERÓW.COM 619
VOLODYMYR KLEKOTSYUK Tak UA MAYDAY TEAM LUBLIN 636
ADAM KOWALCZYK Tak PL BRODEX PARTY PROFESSIONAL 84
MARIUSZ KRASOŃ Tak PL TSA SANDOMIERZ 564
PIOTR KUSTOŃ Tak PL KM PSP POZNAŃ 635
PIOTR LASEK Tak PL 620
TOMASZ LESIECKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM 656
RAFAŁ MAGDZIAK Tak PL 637
KAMIL MAJ Tak PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 659
MICHAŁ MAŁYSZA Tak PL 86
SEBASTIAN MATUSZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 616
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 563
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 595
GRZEGORZ MORTKA Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 582
MACIEJ MULARCZYK Tak PL
JACEK NOWAKOWSKI Tak PL KP PSP BRZEG 591
FILIP OWCZAREK Tak PL 645
JANUSZ POTERA Tak PL KP PSP BRZESKO 651
WŁODZIMIERZ POWĘSKI PL
PAWEŁ PRAUS Tak PL KW PSP KATOWICE 639
ARKADIUSZ SPERA PL KW PSP KATOWICE
IRENEUSZ STAFIEJ Tak PL KP PSP NISKO 92
JAROSŁAW SZCZEROWODA Tak PL 608
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 660
ROBERT TURAK PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY
GRZEGORZ URBANIAK Tak PL ZORZA TARNOBRZEG 617
MARIUSZ WAL Tak PL 630
ROBERT WIERUCKI Tak PL ACTIVEJET 632
DANIEL WIESZOŁEK Tak PL KM PSP OPOLE 648
ŁUKASZ ZAKIELARZ Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 596
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 48 (Opłaconych: 43)
D - Mężczyźni 50-59 lat
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL 844
ZBIGNIEW FAL Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 809
JACEK GORAL Tak PL KM PSP LUBLIN 848
ALIAKSANDR KALODZITSA Tak PL TEAM HUROM 849
MAREK MARZEC Tak PL 805
STANISŁAW OKOŃSKI Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 840
JACEK SZARY Tak PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 824
LESZEK TRACZYK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 815
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 807
MAREK WYDMUCH Tak PL KP PSP ZĄBKOWICE ŚL. 850
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 11 (Opłaconych: 11)
E - Mężczyźni 60 lat i starsi
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 996
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
JACEK DZIEWIELA Tak PL 968
ROMAN PĄCZKA Tak PL 963
RYSZARD RAWSKI Tak PL RAWEX ENERGY SAVING 967
KAZIMIERZ ROJEK PL VERGE ESKA TEAM
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 999
WACŁAW SUŁOWSKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 965
ROMAN SZYPUŁA Tak PL 991
ADAM URBAN Tak PL OSP TOPOLA MAŁA 969
CZESŁAW WÓJTOWICZ Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 961
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 11 (Opłaconych: 10)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 164 (Opłaconych: 147)