Road Maraton - Góra Św. Anny - wyścig: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18
PAWEŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
MATEUSZ CHOJNICKI Tak PL 23
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 23
MARCIN KASIŃSKI Tak PL LMGKK ZIEMIA BRZESKA 23
ADRIAN KUSZ Tak PL MMBIKE TEAM 23
KAROL MARCINIAK Tak PL FENIX TYCHY 23
DAMIAN MICHALSKI Tak PL OTR INTERKOL 23
PIOTR SUCHECKI Tak PL OTR INTERKOL 23
MICHAŁ ŻACHOWSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 9 (Opłaconych: 8)
A - Mężczyźni 19-29
MATEUSZ ADAMKIEWICZ Tak PL MEDICYCLING TEAM 23
EDUARD ALICKUN Tak LT MIKESZ TEAM 23
ADAM BALDY Tak PL 23
MARCIN BARTOLEWSKI Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
MICHAŁ BARTOS Tak PL 23
MIŁOSZ BIK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
ADRIAN BIKSA PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 23
KRZYSZTOF BROL Tak PL 23
PRZEMYSŁAW BUBIAK Tak PL 23
LUKÁŠ BYRTUS Tak CZ 23
PIOTR CEBULA Tak PL CZARNY LOTOS 23
PIOTR CHODYNIECKI Tak PL CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 23
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
PATRYK DOMAGAŁA Tak PL 23
SEBASTIAN DURAJ Tak PL 23
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 23
MARCIN FIOŁKA Tak PL FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM 23
MACIEJ FURCZYK Tak PL CORRATEC TEAM 23
TOMASZ GAJAK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
ARKADIUSZ GLENSK PL CYKLOFAN OPOLE 23
ARTUR GOLDMANN Tak PL 23
MACIEJ GÓRAJ Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 23
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 23
BARTOSZ GRUBKA Tak PL 23
KAMIL HARNOS Tak PL 23
MICHAL HRADIL Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 23
RAFAŁ JAGIELNICKI Tak PL 23
TOMASZ JAKUBCZAK Tak PL FTTR 23
SŁAWOMIR JANISZEWSKI Tak PL 23
MATEUSZ JEGIER Tak PL FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM 23
PIOTR JEŻEWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
RAFAŁ JONIK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
MARTIN JOSEFÍK Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 23
MAREK JURASZEK Tak PL 23
KRZYSZTOF KLOC Tak PL LMGKK ZIEMIA BRZESKA 23
KAMIL KOSEK Tak PL 23
GRZEGORZ KOWALSKI Tak PL CYKLOOPOLE 23
DARIUSZ KRAUS Tak PL DAR-BUD TEAM 23
PIOTR KRĘŻEL Tak PL DGR RACING TEAM 23
PIOTR KUBICA Tak PL CICLISMO WROCLAW 23
KRZYSZTOF KUBIK Tak PL 23
MICHAŁ KUCEWICZ Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
KAROL KUCIĘBA Tak PL 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARIUSZ KUSIDŁO Tak PL DAR-BUD TEAM 23
MARCIN KUTRA PL 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JACEK KWIECIEŃ Tak PL 23
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
KAMIL LUBERDA Tak PL GTT CYCLING TEAM 23
DAWID ŁABNO Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
MICHAŁ MARKOWSKI Tak PL PM RIDER TEAM 23
ŁUKASZ MATEJA Tak PL 23
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
FILIP MATOSZKO Tak PL TWOMARK TEAM 23
DAMIAN MIELA Tak PL PM RIDER TEAM 23
BARTOSZ MOL Tak PL 23
MATEUSZ MUZYK Tak PL DAR-BUD TEAM 23
MICHAŁ NABIAŁEK Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
DANIEL NAPIERAŁA Tak PL 23
GRZEGORZ NIECHAJ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DAMIAN NIŻNIK Tak PL 23
DOMINIK ORZEŁ Tak PL MIKESZ TEAM 23
KAROL OWCZAR Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
SŁAWOMIR PALA PL 23
BARTOSZ PIEC Tak PL OTR INTERKOL 23
BARTŁOMIEJ PISKORZ Tak PL 23
MARTIN POLÁČIK Tak SK CK CONTINENTAL FRENŠTÁT P.R. 1 23
MATEUSZ PORĘBA Tak PL BIKE-RS 23
MIKOLAJ PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
KAMIL PUCHAŁKA Tak PL 23
KAMIL RAFA Tak PL 23
MICHAŁ ROGOSZ Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO 23
ADRIAN SEKUŁA PL RGK RACING TEAM 23
KAMIL SIEDLACZEK PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM 23
PAWEŁ SZCZEPKOWSKI Tak PL RAWEX ENERGY SAVING 23
PAWEŁ SZLĘK Tak PL PM RIDER TEAM 23
PAWEŁ SZYKTANC Tak PL GTW PABIANICE 23
KRYSTIAN TOPOROWSKI Tak PL 23
ROBERT TROSZOK PL 23
BARTŁOMIEJ WIDZYK Tak PL CORRATEC TEAM 23
BARTŁOMIEJ WOJTANEK Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA 23
ADRIAN WOŹNICA PL MMBIKE TEAM 23
IGOR ŻABA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 85 (Opłaconych: 76)
B - Mężczyźni 30-39
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
BARTOSZ BOLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ROMAN BOLLO Tak CZ YOGI RACING OSTRAVA 1 23
FILIP BRODZIŃSKI Tak PL JWK LUBLINIEC 23
TOMASZ BRZYCHCZY Tak PL 23
PAWEŁ BURY Tak PL SZOSANAOKRAGLO.WORDPRESS.COM 23
PRZEMYSŁAW BYSKO PL 23
JAROSŁAW CHOLEWA Tak PL 23
JAN CHUDÝ Tak CZ TJ TŽ TŘINEC 23
MARCIN CIELUCH Tak PL CORRATEC TEAM 23
MICHAŁ CIERPIK Tak PL WKK WIERUSZÓW 23
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 23
ŁUKASZ CISZEK Tak PL 23
DARIUSZ CZECHOWSKI Tak PL 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 23
KRZYSZTOF DĘBSKI Tak PL 23
ADAM DOBOSZ Tak PL 23
RYSZARD DOBOSZ Tak PL CICLISMO WROCLAW 23
PAWEŁ DOMAGALSKI Tak PL 23
JAROSŁAW DUDA Tak PL 23
JOSEF DUŽÍK Tak CZ 23
MICHAŁ FONAŁ Tak PL LKK WULKAN LEGNICA 23
ARTUR GACEK Tak PL 23
MARIAN GADZIMORA PL OPOLSKIE CENTRUM ROWEROWE 23
KONRAD GAŁĄZKA Tak PL 23
TOMASZ GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
IRENEUSZ GŁOWNIA Tak PL 23
TOMASZ GORAUS PL PRO-KAN SUSZEC 23
PRZEMYSŁAW GÓRAK Tak PL PM RIDER TEAM 23
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL 23
BARTŁOMIEJ GRZEGORCZYK PL NIESTOWARZYSZONY 23
JAROSŁAW HAŁAS Tak PL BIKEBOARD 23
BARTOSZ IWASZEK PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
DAWID JAKUBIAK Tak PL 23
PAWEŁ JAMRO PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 23
MATEUSZ JAMROZIK Tak PL ŻARY CYCLING TEAM 23
ADAM JANECKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
PIOTR JARZĄBEK Tak PL 23
RADOSŁAW JASION Tak PL 23
JULIAN KAPŁON Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
FILIP KASIŃSKI Tak PL 23
IGOR KAŹMIERCZAK Tak PL PM RIDER TEAM 23
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
PAWEŁ KILIAN Tak PL 23
KRZYSZTOF KŁODNICKI Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 23
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ALEKSANDER KONOWALIK Tak PL VERGE 23
MARCIN KOPYTKO PL 23
SZYMON KORNAK Tak PL 23
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DAWID KRZEPINA Tak PL ROGELLI TEAM 23
JAKUB KUBICKI PL BIKEHEAD 23
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
JACEK KUDAŚ Tak PL SCT BIKE ON WAX 23
RAFAŁ KULIG Tak PL 6 BATALION POWIETRZNODESANTOWY 23
KRZYSZTOF KURPIS Tak PL 23
MARCIN KWIECIEŃ Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
ROMAN LABOCHA Tak PL 23
JAKUB LATAJKA Tak PL OTR INTERKOL 23
MARCIN LATOSZEK PL LKK WULKAN LEGNICA 23
MICHAŁ LEWALD Tak PL CYKLOOPOLE 23
KAROL LIGĘZA Tak PL VERGE 23
PAWEŁ MAJEWSKI Tak PL 23
MICHAŁ MAKOWSKI Tak PL QUEST ACT 23
ADAM MALINOWSKI Tak PL 23
PAWEŁ MAŁY Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
ADAM MARKIEWICZ Tak PL WŁOCHATE GIRY 23
PATRYK MAZUREK Tak PL 23
DARIUSZ MIROSŁAW Tak PL ZKS STAL RZESZÓW 23
PETR MITRENGA Tak CZ SKVĚLÁ KOLA-TJ TŽ TŘINEC ""A 23
PATRIK MOTYKA Tak CZ KILPI RACING TEAM 23
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
WOJCIECH OCYLOK Tak PL 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
GRZEGORZ PASUTO PL 23
PRZEMYSŁAW PAWLIK PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
DAMIAN PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ROMAN PIETRUSZKA Tak PL PODIA.CC TEAM 23
PAWEŁ PIETRZAK PL PRO-KAN SUSZEC 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL 23
LUKAS POLACZEK Tak PL 23
MARCIN PORĘBA Tak PL BIKE-RS 23
PAWEŁ PRZELIORZ PL PRO-KAN SUSZEC 23
KRZYSZTOF ROGOWSKI Tak PL POLART NUTRAXX SMP TEAM 23
DANIEL SADOWSKI Tak PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 23
RAFAŁ SEKTA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
SEBASTIAN SIWIAK PL 23
KRZYSZTOF SKIBA PL PRO-KAN SUSZEC 23
MAREK SKRZYPCZYŃSKI Tak PL WAVEAMIGOS 23
JIŘÍ SLAVÍK Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 23
TOMASZ SLEDZIONA Tak PL 23
ROMAN SMOLEŃSKI Tak PL 23
ADRIAN SOBCZAK Tak PL 23
ŁUKASZ SOKÓŁ Tak PL FENIX TYCHY 23
TOMASZ SOLECKI PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
TOMASZ SORBIAN Tak PL PM RIDER TEAM 23
GRZEGORZ STABIK PL 23
ŁUKASZ STASIKOWSKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
MARCIN STEFANIAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
TOMASZ STELMASZYŃSKI Tak PL STELMASZYNSKI.PL 23
PIOTR SUŁEK Tak PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 23
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 23
PAWEŁ SZATKOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARCIN SZENDERSKI Tak PL FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
JAROSŁAW SZKUĆ Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
OSKAR SZYWALSKI Tak PL 23
PIOTR ŚLASKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
BARTŁOMIEJ TKACZYK Tak PL 23
ŁUKASZ TOMALA PL BIKEHEAD 23
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA 23
ŁUKASZ TREPKA PL CCC 23
MIROSŁAW URGACZ PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL GRUPA MARAT 23
WOJTEK WARDZIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
PAWEŁ WIKTOR Tak PL DOBRA STRONA MOCY 23
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI Tak PL 23
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
TOMASZ ZABAWCZUK Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL 23
KLAUDIUSZ ZIĘBA Tak PL 23
BARTOSZ ZIMNICKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 128 (Opłaconych: 107)
C - Mężczyźni 40-49
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
KAROL ANDERKO Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
WIT BENSARI Tak PL HBA 23
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 23
ROBERT BOBKA Tak PL ART-BOB CARPETS 23
RAFAŁ BOGACKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ PL OTR INTERKOL 23
WOJCIECH BORAL Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ARTUR BUCKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
TADEUSZ BYCZKOWSKI Tak PL 23
ROBERT BYRSKI Tak PL 23
SEBASTIAN CEBULA Tak PL 23
MAREK CHLIPAŁA Tak PL 23
DARIUSZ CIELUCH Tak PL CORRATEC TEAM 23
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL STOWARZYSZENIE ROWEROWY BYTOM 23
MAREK CIEŚLAK Tak PL 23
PIOTR CZOPEK Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
PIOTR DEJA Tak PL 23
DANIEL DUŚKO Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
PIOTR DZIAŁOWY Tak PL LA BICICLETTA RESTAURANT & CAFE 23
JAROSŁAW FILUS Tak PL 23
ADAM FRON Tak PL 23
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
MICHAŁ FYDRYCH Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 23
TOMÁŠ GALUŠKA Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 23
ANDRZEJ GAWAŁEK Tak PL 23
MARCIN GĄSZCZAK Tak PL 23
MARCIN GEMBICZ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
MACIEJ GIEŁZAK PL 23
MAREK GOC PL FENIX TYCHY 23
ROMAN GODLEWSKI Tak PL 23
RAFAŁ GÓRAK PL TWÓJ TRENER SPORTOWY 23
PIOTR GÓRNIAK Tak PL ESKA TEAM 23
ADAM GÓRNIAK Tak PL 23
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA Tak PL 23
SŁAWOMIR GRZESIAK PL ISPORT.PL TEAM 23
ADAM GRZYBEK PL JAS-KÓŁKA 23
DAMIAN GULKA PL 23
JAROSŁAW HERMAN Tak PL TFF 23
TOMASZ HOLINEJ PL 23
MARCIN HUBCZAK Tak PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 23
MAREK HULKIEWICZ Tak PL CYKLOOPOLE 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR JANCZURA Tak PL DAR-BUD TEAM 23
MARCIN JEKEL Tak PL 23
GRZEGORZ JUSZCZYSZYN Tak PL DOBRA STRONA MOCY 23
RAFAŁ KAMPKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
RAFAŁ KAMPKA PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
MARCIN KANIOWSKI Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 23
KRZYSZTOF KĘPA Tak PL THULE - JMP 23
TOMASZ KĘPCZYŃSKI PL 23
ROBERT KIERZEK Tak PL 23
RAFAŁ KLAMA Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
ARTUR KOŁECKI PL CYKLOOPOLE 23
ARKADIUSZ KOTŁOWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
TOMASZ KOWALSKI Tak PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 23
GRZEGORZ KRĘŻEL PL SCT BIKE ON WAX 23
JERZY KUŚNIERCZYK Tak PL 23
KRZYSZTOF LENIEC Tak PL DOBRA STRONA MOCY 23
MAREK LENIEC Tak PL DOBRA STRONA MOCY 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
KRZYSZTOF MACHAŁA Tak PL 23
TOMASZ MACIAŚ PL ESKA TEAM 23
TOMASZ MAJCHER Tak PL FENIX TYCHY 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak PL GRUPA MARAT 23
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK ALVA 1 23
PATRYK MICHALAK Tak PL 23
ALBERT MICNAS Tak PL 23
TOMASZ MIELEWCZYK Tak PL VERGE 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WOJCIECH NALEPA PL 23
RAFAŁ NAMYŚLAK Tak PL 23
ADRIAN NAWROCKI Tak PL 23
ROBERT NOCOŃ Tak PL 23
KRZYSZTOF NOWAKOWSKI Tak PL DOBRA STRONA MOCY 23
IVO ODVÁRKA Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 23
MARCIN OLEJNICZAK PL 23
RADOSŁAW OPERACZ Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
DARIUSZ OSTROWSKI Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
ROBERT PETERCZUK PL POLART NUTRAXX SMP TEAM 23
MARIUSZ PIASECKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK PIERÓG Tak PL GLIWICKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE (GTT) 23
ROBERT PILCH Tak PL GATTA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF PODOLSKI PL MTB TEAM RMF FM 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 23
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ PYZIK Tak PL ZIEMIA OPOLSKA 23
TOMASZ RADZKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 23
DAMIAN REINERT Tak PL 23
JAROSŁAW RĘBIŚ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
PIOTR RUCZKA PL 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK SAMIEC Tak CZ 23
JANUSZ SIEDLAK Tak PL 23
GRZEGORZ SOWA Tak PL DOBRA STRONA MOCY 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL 23
JAROSŁAW STOKŁOSA PL 23
RAFAŁ STOLARCZYK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
ADAM SYNOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 23
JAROSŁAW SZABLA PL 23
PIOTR SZAFRANIEC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PIOTR SZAJTER Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 23
TOMASZ SZULCZEWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
MAREK SZULCZEWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
ARTUR SZYMBORSKI Tak PL 23
MARCIN TOMECKI PL 23
MAREK ULUDOWSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
SEBASTIAN WINNICKI Tak PL 23
GRZEGORZ WITKOWSKI PL 23
TOMASZ WOŁODŹKO Tak PL ESKA TEAM 23
ŁUKASZ ZAGAŁA PL 23
ŁUKASZ ZAKIELARZ Tak PL MILLENNIUM LEASING BIKERS 23
MAREK ŻELAZNY Tak PL IRON 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 123 (Opłaconych: 98)
D - Mężczyźni 50-59
STANISŁAW ABRACHAMCZYK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
PETR BARAN CZ SK 23
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
JANUSZ BERDZIK Tak PL 23
PETR CEJKA CZ CYKLO TEAM KOLARNA 23
DAMIAN CYRAN Tak PL 23
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 23
DARIUSZ CZARNIECKI Tak PL ŚRODA ŚLĄSKA 23
PIOTR CZECH Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
MOJMIR DANHEL Tak CZ 23
MAREK DOBROWOLSKI PL BIKE ATELIER TEAM 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL 23
OSKAR FILIPOWICZ Tak PL 23
JIRI JAKL Tak CZ TRIATLON KLUB OSTRAVA 23
JACEK JANKOWSKI Tak PL 23
JAROSŁAW JĘDRZEJEWSKI Tak PL JWK LUBLINIEC 23
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
GRZEGORZ KAMPA PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 23
SZYMON KOGUT Tak PL STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI 23
ANDRZEJ KOMINEK Tak PL 23
MACIEJ KOZIEŁ Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
ANDRZEJ KRAWCZYK Tak PL CZERNICA MATERS 23
WITOLD KWIECIEŃ Tak PL 23
MAREK LECHOWSKI Tak PL ESKA TEAM 23
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
DARIUSZ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
WOJCIECH ŁABĘDZKI PL CYKLOFAN OPOLE 23
DARIUSZ ŁAWICKI Tak PL CZERNICA MASTERS 23
DARIUSZ ŁUKOWSKI Tak PL 23
JERZY MAĆKÓW Tak PL JERZY WIŚNIEWSKI BIKE TEAM 23
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 23
ROBERT MISZTAL Tak PL FENIKSJET 23
TOMÁŠ MOTYKA Tak CZ KILPI RACING TEAM 23
MARIUSZ MUSIAŁOWSKI Tak PL NIESTOWARZYSZONY 23
ADAM PAMUŁA Tak PL ADIMET 23
KONEČNÝ PAVEL Tak CZ 23
LADISLAV PELC Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 23
MILOSLAV PEZDA CZ SILNY TEAM UNICOV 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
JAN PILCH Tak PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 23
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PIOTR RADOŃ Tak PL CYKLOOPOLE 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JERZY ROSIK Tak PL 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
BOGUSŁAW ROZUMKIEWICZ Tak PL NIESTOWARZYSZONY 23
STANISLAW RUMINSKI Tak PL CZERNICA MASTERS 23
WIESŁAW RUSIN Tak PL UKS SOKÓŁ KĘTY 23
ALEXANDR SATINSKY Tak CZ YOGI RACING OSTRAVA 1 23
PIOTR SIEDLAK Tak PL GVT 23
MAREK SMOŁKA Tak PL 23
JACEK SZARY Tak PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 23
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL 23
JERZY ŚWIDA Tak PL 23
EDWARD WAWRZYNKIEWICZ Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak PL 23
TOMASZ ZAWISLANSKI Tak PL CERAMA2OPOLE 23
DAREK ZIĘTEK Tak PL 23
RADOMÍR ZVONÍČEK Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 23
TADEUSZ ŻARNOWIEC Tak PL 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 66 (Opłaconych: 60)
E - Mężczyźni 60-
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL 23
STEFAN BLUSZCZ Tak PL SAFRATA BOGUMIN 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
DARIUSZ CHUDOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
JAN CZAPLINSKI Tak PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 23
PAVEL DANĚČEK Tak CZ 23
MAREK GIERACZ Tak PL 23
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 23
JANUSZ JANCZEWSKI Tak PL ZWAKA GLASS 23
WIESŁAW JANISZEWSKI Tak PL 23
ALEKSANDER JANKOWSKI Tak PL STARA WIEŚ 23
EDWARD JURZYCA Tak PL 23
JAN KAPUŚCIK Tak PL 23
STANISŁAW KOŁODZIEJ Tak PL 23
KAZIMIERZ KORCALA Tak PL PENTEL 23
ZYGMUNT KRAWCZYK Tak PL 23
BERNARD KRETEK PL 23
JÓZEF LEPPICH Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 23
GRZEGORZ LUBOCH Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak PL 23
ANDRZEJ MISINA Tak PL ACK STARA VES 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 23
ADAM SASIN Tak PL FENIX TYCHY 23
HELMUT SZEWCZYK Tak PL 23
ROMAN SZYPUŁA Tak PL CYKLOOPOLE 23
ANDRZEJ WAPIŃSKI Tak PL TEAM TOSZEK 23
JERZY WIŚNIEWSKI PL 23
MAREK ZDANOWICZ Tak PL CZERNICA MASTERS 23
LUBOMÍR ZEMÁNEK Tak CZ 2K-BIKE CLUB ODRY 23
ADAM ZMURCZYŃSKI Tak PL 23
JERZY ŻUBER Tak PL ROWEROMANIA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 34 (Opłaconych: 31)
K1 - Kobiety 15-29
DENISA BARTOSOVA Tak CZ CK KOLÍK HOBBY BOHUMÍN ""A 23
PAULINA BIKSA PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 23
IZABELA BLOK Tak PL 23
NATALIA CZERWONKA Tak PL 23
ALEKSANDRA DREJ Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
MAGDA HORABIK Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
OKSANA KRYSIUK Tak PL 23
ROMANA LANTOVÁ CZ CPV KRNOV 23
MARIA PIETRUSZKA Tak PL DAMSKIE TRENINGI NA SZOSIE 23
KATARZYNA RZEPECKA Tak PL GVT 23
ANGELIKA TLOŁKA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 12 (Opłaconych: 10)
K2 - Kobiety 30-39
JUSTYNA BAŁASZ Tak PL PENTEL 23
KAMILA BIERNAT Tak PL ROMET RACING TEAM 23
MAŁGORZATA BOROWIK Tak PL 23
AGATA MONASTERSKA Tak PL CICLISMO WROCLAW 23
AGNIESZKA ROLA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
KRYSTYNA SABAJ Tak PL ESKA TEAM 23
SYLWIA SZAFRANIEC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
LUCIE TUCKOVA CZ CYKLO TEAM KOLARNA 23
LUCYNA WAGNER Tak PL GRUPA MARAT 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 9 (Opłaconych: 8)
K3 - Kobiety 40-49
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
JOANNA AUGUSTYN Tak PL BRT WROCŁAW 23
MARTA BIKSA PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 23
JAROSLAVA DOHNALOVA Tak CZ CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 23
ROMANA LANTOVÁ Tak CZ CPV KRNOV 23
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JOANNA WOŁODŹKO Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 8 (Opłaconych: 7)
K4 - Kobiety 50-
IVANA JAKLOVA Tak CZ LOWELL PRO ŠAFRATA TEAM BOHUMÍN 23
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 2)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 476 (Opłaconych: 407)