ROAD MARATON - Lubelska Vuelta_2019: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18 lat
JAKUB OBITKO PL SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM 23
SEBASTIAN ŻUREK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
MATEUSZ ŻYGADŁO Tak PL NSB SPORT TEAM RZESZÓW 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 3 (Opłaconych: 2)
A - Mężczyźni 19-29 lat
JAKUB ADAMUS Tak PL 23
JAN BARAN PL BARAN CYCLING TEAM 23
PAWEŁ BŁAŻEWICZ PL 23
MARCELI CIURAJ PL 23
PIOTR DYMOWSKI Tak PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
KAMIL ERBER Tak PL WGR TEAM 23
MACIEJ ETGENS PL 23
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 23
PIOTR JĘDRZEJEWSKI Tak PL 23
PAWEŁ KAZANOWSKI Tak PL INŻYNIERIA ROWEROWA 23
BŁAŻEJ KOPUT Tak PL WYDOLNOSC.PL 23
JAKUB KOSIŃSKI Tak PL AXEL-SPORT STAL RZESZÓW 23
KAMIL KOZA PL STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA 23
KONRAD KRAWCZYK Tak PL INŻYNIERIA ROWEROWA 23
BARTOSZ KRAWCZYK Tak PL 23
WOJCIECH MATLAK PL 23
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
OSKAR PLUCIŃSKI Tak PL ERKADO RT KRAŚNIK 23
ŁUKASZ PONIKOWSKI PL 23
PAWEŁ SOWA Tak PL 23
CEZARY TKACZUK Tak PL HRUBIESZÓW NA ROWERACH 23
MACIEJ WILK Tak PL ERKADO RT KRAŚNIK 23
PIOTR ZIELIŃSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 23 (Opłaconych: 16)
B - Mężczyźni 30-39 lat
KAMIL ADAMIUK Tak PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
MACIEJ ARCIPOWSKI Tak PL RETRO STORK TEAM 23
PAWEŁ ARCISZEWSKI Tak PL - 23
GRZEGORZ BAŃBUŁA Tak PL 23
ŁUKASZ BOROWSKI Tak PL 23
BALTAZAR BRUKALSKI Tak PL ŻOLIBER 23
MICHAŁ BUJAK Tak PL LKK LUBLIN 23
PAWEŁ BUŁECZKA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MICHAŁ CHUDERSKI Tak PL 23
MAREK CIOK PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
PAWEŁ CZARNECKI Tak PL KK ŻOLIBER 23
TOMASZ CZECHOWSKI Tak PL NIESTOWARZYSZONY 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 23
TOMASZ GAJAK Tak PL CYKLO CZĘSTOCHOWA - DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
JAKUB GOSPODARCZYK PL 23
GRZEGORZ HOFFMANN Tak PL UNIT MARTOMBIKE TEAM 23
MICHAŁ KAJPUST PL 23
ALIAKSEI KARDZIALIUK Tak PL 23
PIOTR KLIN Tak GB INŻYNIERIA ROWEROWA 23
DARIUSZ KOŁAKOWSKI Tak PL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 23
ARTUR KOZAK Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
SEBASTIAN KRZESZOWSKI Tak PL GOOD RIDE 23
ŁUKASZ KUŚMIERZ Tak PL BARAN CYCLING TEAM 23
MICHAŁ ŁUKASIEWICZ Tak PL 23
ŁUKASZ MŁYNARSKI Tak PL EROE RACING CLUB 23
LEONID MUZYCHUK Tak UA TIME LUTSK 23
TOMASZ NOWOSAD Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
SZYMON OCHYL PL 23
RADOSŁAW PRZĄDKA Tak PL 23
PAWEŁ ROMAŃCZUK Tak PL 23
RAFAŁ RUPNIEWSKI PL 23
PAWEŁ SEMENIUK Tak PL KCKL WŁODAWA 23
DARIUSZ SIARKOWSKI Tak PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
GRZEGORZ STACHORZECKI Tak PL BRODEX PARTY PROFESSIONAL 23
MACIEJ STANO Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
PIOTR STĘPNIK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DAWID SZKUTEK Tak PL 23
PAWEŁ TETER Tak PL INŻYNIERIA ROWEROWA 23
ŁUKASZ WĘGLIŃSKI PL 23
ARKADIUSZ WRÓBLEWSKI Tak PL INŻYNIERIA ROWEROWA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 40 (Opłaconych: 34)
C - Mężczyźni 40-49 lat
JACEK ARCISZEWSKI PL 23
ARTUR BORATYN Tak PL DIVERSEY TEAM 23
MIROSŁAW BORTEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
MACIEJ CHMIELEWSKI Tak PL STC STARGARD 23
PIOTR CHMIELEWSKI Tak PL KM PSP SZCZECIN / STC STARGARD 23
ROBERT DĘBICKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
PAVLO DOBROHIVSYI Tak UA VELO SOKAL 23
DARIUSZ ERBER Tak PL RADZIO ROWERY 23
MARIUSZ FERENS PL MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI 23
KRZYSZTOF FIEDOR Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
GRZEGORZ GOLONKO PL ACTIVEJET 23
SEBASTIAN GRELA Tak PL 23
PIOTR GUTEK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
ADAM JAROS Tak PL EROE RACING CLUB 23
EMIL JOŃSKI Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
MACIEJ KACZMAREK Tak PL INŻYNIERIA ROWEROWA 23
ANDRII KALICHYNSKYI Tak UA VELO SOKAL 23
PAWEŁ KAŁUSZKA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
WITOLD KANIA Tak PL 23
VOLODYMYR KLEKOTSIUK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
DARIUSZ KORECKI Tak PL CZAJA TRAINING SYSTEM 23
ADAM KOWALCZYK Tak PL BRODEX PARTY PROFESSIONAL 23
JANUSZ KRASUSKI Tak PL 23
TOMASZ KREMER Tak PL DIVERSEY TEAM 23
MAREK KURLETO PL DAMECH KURLETO 23
RADOSŁAW LASKOWSKI Tak PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
GRZEGORZ LEŚNIAK Tak PL KCKL WŁODAWA 23
KAMIL MAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 23
MARCIN MAKOWSKI Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
MICHAŁ MAŁYSZA Tak PL LEKARSKA GRUPA KOLARSKA LUBLIN 23
ANDRZEJ MISZCZUK Tak PL INŻYNIERIA ROWEROWA 23
PIOTR MUSIAŁOWSKI Tak PL KK ŻOLIBER 23
PAWEŁ MUSZYŃSKI PL 23
TOMASZ OSTOJICZ Tak PL DIVERSEY TEAM 23
PAWEŁ PALUS PL 23
ŁUKASZ PAŃKO Tak PL 23
ARKADIUSZ POSMYK Tak PL DIVERSEY TEAM 23
MAREK PROCAJŁO Tak PL MAYDAY TEAM I LUBLIN 23
BARTOSZ RADZIO Tak PL RADZIO ROWERY 23
ANDRII SADOVSKYI Tak UA TIME LUTSK 23
ROBERT SAWA Tak PL INŻYNIERIA ROWEROWA 23
RAFAŁ STOLARCZYK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
MAREK STRAM Tak PL STRAM BIKE FITTING&SERWIS 23
ŁUKASZ SZRUBKOWSKI Tak PL EROE RACING CLUB 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
MACIEJ ŚWIT Tak PL GATTA BIKE-RS 23
KAROL TARASIUK Tak PL BRODEX PARTY PROFESSIONAL 23
GRZEGORZ TOMASIAK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
BARTOSZ TOPCZEWSKI PL RB RIDERS 23
ANDRZEJ WIDZIEWICZ Tak PL KK ŻOLIBER 23
ZENON WITKOWSKI Tak PL 23
TOMASZ WOZNIAK Tak PL KK ŻOLIBER 23
PRZEMEK ZAWADA Tak PL EROE RACING CLUB 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 53 (Opłaconych: 45)
D - Mężczyźni 50-59 lat
AUGUSTYN BĄCZKOWSKI Tak PL 23
PAWEŁ BORUSIŃSKI Tak PL 23
JACEK CHODOŃ Tak PL BARAN CYCLING TEAM 23
MACIEJ GIEŁZAK PL JAS-KÓŁKA 23
JACEK GORAL Tak PL INŻYNIERIA ROWEROWA 23
ALIAKSANDR KALODZITSA Tak PL TEAM HUROM MASTERS 23
ROBERT KRAWCZYK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
TOMASZ KRUPSKI Tak PL 23
ARTUR KUBA Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
PAWEŁ KURCZAK PL SZERSZENIE TRZEBNICA 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 23
ANDRII MATVIEIEV UA LWOW 23
STANISŁAW OKOŃSKI Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
MARIUSZ PIASECKI Tak PL DIVERSEY TEAM 23
JAN PILCH Tak PL 72D ROWMIX JAVA TEAM 23
SZCZEPAN PŁUSA Tak PL 23
MACIEJ PRZYBYSZ PL 23
GRZEGORZ ROGOZIŃSKI Tak PL DIVERSEY TEAM 23
ROBERT SIEROCIUK Tak PL K.G.B. KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
JAROSŁAW SOSNOWSKI Tak PL 23
GRZEGORZ STOLAREK Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
LESZEK TRACZYK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
YURII TYMTSO Tak UA TIME LUTSK 23
VLODYMYR VASYLKOVSKI Tak UA LWOW 23
MAREK WIERZCHOŃ Tak PL CYKLO LUBLIN 23
MAREK WŁODARCZYK PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 29 (Opłaconych: 24)
E - Mężczyźni 60-69 lat
JAN BORDZOŁ Tak PL 23
JÓZEF CHOMIUK Tak PL KOLARSKA GRUPA BIALSKA 23
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
WOJCIECH DOBROWOLSKI Tak PL 23
JACEK DZIEWIELA Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
VIKTOR FIRSOV UA LWOW 23
JANUSZ GULA Tak PL 23
JERZY JURECKI Tak PL 23
JERZY KLIN Tak PL 23
SZYMON KOGUT PL TEAM HUROM 23
VASYL OBRAZTSOV Tak UA VELO SOKAL 23
ZBIGNIEW OSTAPOWICZ Tak PL 23
ROMAN PĄCZKA PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM 23
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL VERGE ESKA TEAM 23
ROMAN ROMANIV UA LWOW 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
VLADIMIR SHELEST Tak UA TIME LUTSK 23
VIKTOR SHEVELOV Tak UA VELO SOKAL 23
WACŁAW SUŁOWSKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
RYSZARD ŚCIERKA Tak PL WILKOŁAZ - TEAM HUROM MASTERS 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 21 (Opłaconych: 15)
H - Mężczyźni 70-79 lat
EUGENIUSZ BOROWSKI PL 23
JERZY DĄBROWSKI Tak PL 23
SVYATOSLAV KOVALCHUK UA 23
WITOLD SZPILCZYŃSKI Tak PL 23
MIROSŁAW WŁODARCZYK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 5 (Opłaconych: 3)
G - Mężczyźni 80 lat i starsi
Ilość zgłoszeń w kategorii G: 0
K1 - Kobiety 15-29 lat
KATARZYNA PAKULSKA PL ADALIGHT-AREALAMP 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat
MALWINA PILARSKA Tak PL KK ŁOWICZ 23
MONIKA SZOTOWICZ Tak PL STC STARGARD 23
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 lat
MAGDALENA KIZERWETTER-ŚWIDA Tak PL JB ROWERY 23
MARIOLA POSMYK Tak PL DIVERSEY TEAM 23
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL PM BIKE RACING TEAM 23
MARTA SYRYJCZYK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50 lat i starsze
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 183 (Opłaconych: 146)