Road Maraton - Orzesze - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18
PAWEŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
KAMIL BIAŁOŃCZYK Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA 23
BARTEK BOŁDOWSKI PL 23
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
JAROSŁAW PYDYCH PL RGK RACING TEAM 23
MICHAŁ SZKLANNY Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 23
MATEUSZ TROJANOWSKI PL RGK RACING TEAM 23
SZYMON WYROBEK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 8 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29
EDUARD ALICKUN Tak LT MIKESZ TEAM 23
RAFAŁ AMBORSKI PL 23
TOMASZ BARAN Tak PL DALEKO JESZCZE? 23
MICHAŁ BESTWINA Tak PL ROGELLI TEAM 23
ŁUKASZ BOBRYK Tak PL TRI TEAM PRACUJ.PL 23
PIOTR CEBULA Tak PL CZARNY LOTOS 23
SEBASTIAN CHOJNOWSKI Tak PL GLIWICKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE 23
MARCIN CUPRYŚ Tak PL 23
MATEUSZ GAŁUSZKA Tak PL 23
MICHAŁ GARUS Tak PL 23
DAMIAN GŁOWNIA Tak PL POLART NUTRAXX SMP TEAM 23
JAROSŁAW KOSIŃSKI PL SCT BIKE ON WAX 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JAROSŁAW KUŚKA Tak PL MIKESZ TEAM/KM PSP RYBNIK 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI PL BIKE ATELIER TEAM 23
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DAWID ŁABNO PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PAWEŁ MACIĄCZYK PL RGK RACING TEAM 23
WOJCIECH MATLAK Tak PL POLART NUTRAXX SMP TEAM 23
FILIP MATOSZKO Tak PL TWOMARK TEAM 23
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
TOMASZ MROWIEC PL FUNDACJA-AKTYWNI 23
DANIEL NAPIERAŁA PL 23
DANIEL OGIŃSKI Tak PL 23
MARIUSZ OLESEK Tak PL CCC 23
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
SŁAWOMIR PALA Tak PL 23
BARTŁOMIEJ PISKORZ PL 23
MARTIN POLÁČIK Tak SK CK CONTINENTAL FRENŠTÁT P.R. 1 23
MATEUSZ PÓŁROLA PL XTRI.PL 23
ADRIAN SEKUŁA Tak PL RGK RACING TEAM 23
KAMIL SIEDLACZEK PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM 23
PAWEŁ SKORUPA Tak PL WARSZTAT FORMY 23
MICHAŁ SKORUPA PL 23
MICHAŁ SZCZEPARA Tak PL 23
ANDRZEJ SZCZUŻEWSKI PL 23
BARTŁOMIEJ ŚPIEWAK Tak PL 23
PAWEŁ WIECZOREK Tak PL 23
ŁUKASZ WOLNY Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
PATRYK WÓJCIK Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
SZYMON WRÓBEL Tak PL GTT CYCLING TEAM 23
IGOR ŻABA PL BIKE ATELIER TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 42 (Opłaconych: 29)
B - Mężczyźni 30-39
IRENEUSZ BAK PL UKKS IMIELIN TEAM 23
MAREK BALCAREK PL 23
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
MICHAL BANERT PL 23
MAREK BOBAKOWSKI Tak PL 23
PRZEMYSŁAW BONUSIAK Tak PL 23
TOMASZ BRZYCHCZY Tak PL 23
PAWEŁ BUCHWALD PL 23
MAREK BUJOK PL 23
PAWEŁ BUŁECZKA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
TOMASZ CIOŁEK PL 23
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 23
TOMASZ CZECHOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ZBYSZEK CZELNY Tak PL 23
MAREK CZEPIELIK Tak PL WARSZTAT FORMY 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 23
KRZYSZTOF DAWIDOWICZ Tak PL MTB PRESSING TEAM 23
INAKI DE LA PARRA Tak PL TWOMARK TEAM 23
KRYSTIAN DĘBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ DOMAGALSKI PL 23
SEBASTIAN DRUSZKIEWICZ Tak PL IN MOGILANY CYCLING TEAM 23
JAROSŁAW DUDA Tak PL 23
TOMASZ DUDZIAK PL 23
MAREK FIKUS Tak PL TWOMARK TEAM 23
ŁUKASZ FIRLA PL 23
GRZEGORZ GADAJ PL 23
TOMASZ GORAUS Tak PL PRO-KAN SUSZEC 23
JAKUB GOSPODARCZYK Tak PL 23
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
TOMEK GRYGLIK PL 23
TOMASZ GRZEGORY Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ANDRZEJ GULBA Tak PL PENTEL 23
JAROSŁAW HAŁAS PL 23
TOMASZ HANUSEK Tak PL TRI TEAM PRACUJ.PL 23
DAWID JAKUBIAK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
ADAM JANECKI PL 23
MARCIN JASNOCH Tak PL 23
MARIUSZ KALKOWSKI Tak PL CYKLOGRU 23
DOMINIK KAPUSTA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JAROSŁAW KOCUR Tak PL 23
BARTOSZ KOŁODZIEJ Tak PL 23
MICHAL KOSMOWSKI Tak PL 23
ADAM KUŚKA Tak PL 23
MARIUSZ LESZCZYNSKI Tak PL MMBIKE TEAM 23
MICHAŁ LEWALD PL 23
MAREK LORENOWICZ Tak PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 23
ARTUR LOSA Tak PL LOST-IT.PL 23
LUCJAN ŁYCZAK PL 23
MATEUSZ MALINOWSKI PL 23
SEBASTIAN MARCHLEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JAKUB MIKA Tak PL MTB PRESSING TEAM 23
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
WOJCIECH OCYLOK Tak PL 23
KORNEL OLSZEWSKI PL BIKE ATELIER TEAM 23
SŁAWOMIR PABIAN Tak PL 23
TOMASZ PAJAK PL 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
DAMIAN PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
CEZARY PIETRASZKO PL TOLKI I LOLKI 23
ŁUKASZ PIETRYJA PL 23
PAWEŁ PIETRZAK Tak PL PRO-KAN SUSZEC 23
PIOTR PIONTEK Tak PL 23
ADRIAN PIWKO Tak PL STAJNIA LIPOWIEC 23
MARIUSZ POLOK Tak PL 23
MACIEJ RADECKI Tak PL GVT 23
PRZEMYSŁAW RUSIN PL UKS SOKÓŁ KĘTY 23
WOJCIECH RUSNAK Tak PL 23
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL TWOMARK TEAM 23
RAFAŁ SEKTA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
KRZYSZTOF SKIBA Tak PL 23
TOMASZ SŁUPIK Tak PL 23
ŁUKASZ SOKÓŁ Tak PL FENIX TYCHY 23
TOMASZ SORBIAN PL PM RIDER TEAM 23
GRZEGORZ STABIK PL 23
MIŁOSZ SUDOŁ PL 23
PIOTR SURMA Tak PL PRO-KAN SUSZEC 23
MICHAŁ SZAREK Tak PL 23
PAWEŁ SZATKOWSKI PL JAS-KÓŁKA 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
DARIUSZ ŚPIEWAK Tak PL CYKLOGRU 23
MARCIN TABOŁA Tak PL 23
MATEUSZ TADEUSZ Tak PL 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL GRUPA MARAT 23
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI Tak PL 23
MAREK WOJNAROWSKI Tak PL 23
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MARCIN WRÓBEL Tak PL MTB PRESSING TEAM 23
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 91 (Opłaconych: 65)
C - Mężczyźni 40-49
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
KAROL ANDERKO Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK TEAM 23
JACEK BAZAK Tak PL 23
LESZEK BŁAŻYCA Tak PL USNB 23
SLAWOMIR BOGUSZ PL SCT BIKE ON WAX 23
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
MAREK CIEŚLAK Tak PL 23
MAREK CZECH Tak PL 23
PIOTR CZOPEK Tak PL 23
JAROSŁAW FILUS Tak PL 23
DARIUSZ FLORCZAK Tak PL FENIX TYCHY 23
GRZEGORZ GABRYSIAK Tak PL 23
MACIEJ GIEŁZAK PL 23
MAREK GOC PL FENIX TYCHY 23
ADAM GÓRNIAK Tak PL 23
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA Tak PL 23
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
KRZYSZTOF GULBA Tak PL PENTEL 23
TOMASZ HAJEWSKI Tak PL TRENUJTRIATHLON.PL 23
JAROSŁAW HERMAN Tak PL TFF 23
MARCIN HUBCZAK Tak PL 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARCIN JEKEL Tak PL 23
ZBIGNIEW KACZMARCZYK Tak PL 23
RAFAŁ KAMPKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
TOMASZ KASPRZAK Tak PL 23
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 23
PAWEŁ KIMBORT PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 23
ARTUR KUBA Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
TOMASZ KUBALA Tak PL MTB PRESSING TEAM 23
ZBIGNIEW KUBICKI PL MASTERS GRYFICE 23
MAREK KURLETO Tak PL 23
HENRYK LAZAR Tak PL TFF 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JANUSZ LEW-MIRSKI Tak PL AKS POLONIA WARSZAWA 23
NORBERT LEWANDOWSKI PL 23
JAROSŁAW LIBERACKI Tak PL GRUPA MARAT 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MARCIN MAĆKOWSKI Tak PL 23
TOMASZ MAJCHER Tak PL FENIX TYCHY 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak PL GRUPA MARAT 23
KRZYSZTOF MATULA Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
TOMASZ MATUSIK PL 23
RAFAŁ MAZIARZ PL 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WOJCIECH NALEPA Tak PL 23
TOMASZ NALEPA Tak PL JASTEF TEAM RUDY 23
TOMASZ NIEDZIELA Tak PL AB-MICRO TEAM 23
DARIUSZ OSTROWSKI Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
BOGDAN PAŁCZYK Tak PL KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO 23
ROBERT PETERCZUK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
MARIUSZ PIASECKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK PIERÓG Tak PL GLIWICKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE (GTT) 23
ADAM POSTULKA Tak PL 23
RADOSŁAW PROKOPIUK Tak PL R-PRO ALD-STUDIO TEAM 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
REMIGIUSZ ROLSKI Tak PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 23
PIOTR RUCZKA PL 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF SALA PL 23
JANUSZ SIEDLAK Tak PL AMATOR 23
JANUSZ SZMIDT Tak PL 23
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 23
ROBERT SZYMAŃSKI Tak PL BIKEHEAD 23
DAMIAN TWARDZIK PL GRUPA MARAT 23
DARIUSZ TYSZKA PL AKS POLONIA WARSZAWA 23
MAREK ULUDOWSKI PL 23
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MARCIN WÓJCIK PL 23
KRZYSZTOF ZAMASZ Tak PL WARSZTAT FORMY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 74 (Opłaconych: 59)
D - Mężczyźni 50-59
STANISŁAW ABRACHAMCZYK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
EUGENIUSZ BARON Tak PL USNB 23
STANISŁAW BIELASZKA Tak PL 23
MAREK CIASTOŃ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ZBIGNIEW DOMŻALSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
PAWEŁ DRAB Tak PL TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH MEDICUM 23
JERZY DZIUB Tak PL TFF 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL 23
RYSZARD FAŁEK Tak PL 23
JERZY GOJ Tak PL 23
MIROSŁAW KALINOWSKI PL 23
ALIAKSANDR KALODZITSA Tak PL 23
MAREK KAMIŃSKI Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL TWOMARK TEAM 23
MIROSŁAW KASZUBA Tak PL CK KOLÍK HOBBY BOHUMÍN ""A 23
RYSZARD KOCHMAN Tak PL 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 23
MAREK KUBUSZOK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MAREK LECHOWSKI Tak PL ESKA TEAM 23
DARIUSZ ŁAWICKI Tak PL 23
DAMIAN MAKOWSKI Tak PL 23
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JACEK PIĄTEK Tak PL CHEMIK PUSTKOW 23
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 23
WIESŁAW RUSIN PL UKS SOKÓŁ KĘTY 23
PIOTR SIEDLAK Tak PL 23
DARIUSZ SZWEJ Tak PL CYKLOOPOLE 23
JERZY ŚWIDA PL 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
RYSZARD TROCIŃSKI Tak PL 23
PIOTR WĘGRZYK Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
PAWEŁ WOCH Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 37 (Opłaconych: 33)
E - Mężczyźni 60-
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI Tak PL 23
JÓZEF BUŁKA PL OLDBOJE RAJCZA 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
RYSZARD CHUDYKOWSKI Tak PL 23
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
JAN CZAPLINSKI PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 23
FRANCISZEK JOWIK Tak PL DELTA TECH CYKLO TEAM ŚWIDNICA 23
JAN KAPUŚCIK PL 23
KAZIMIERZ KORCALA Tak PL PENTEL 23
WOJCIECH KWIECIEŃ Tak PL 23
TADEUSZ MACIEJCZYK PL 23
ANDRZEJ OGRODNIK Tak PL 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
ADAM SASIN Tak PL FENIX TYCHY 23
ZDZISŁAW SEMANYSZYN Tak PL 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL 23
STANISŁAW WALASEK Tak PL BTC BUSKO-ZDRÓJ 23
HENRYK ZAPAŚNIK Tak PL 23
MAREK ZDANOWICZ Tak PL CZERNICA MASTERS 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 20 (Opłaconych: 15)
K1 - Kobiety 15-29
NATALIA KOŁODZIEJ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
NATALIJA OLIJNYK UA 23
KAMILA SOJKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
JOANNA SZKLANNY Tak PL UKKS IMIELIN TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 30-39
JUSTYNA BAŁASZ Tak PL PENTEL 23
EWELINA BASIAK Tak PL 23
MAŁGORZATA BOROWIK Tak PL 23
KATARZYNA KĘPA-LORENOWICZ Tak PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 23
MAGDALENA MIKA-NOWIŃSKA PL 23
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 23
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL ROMET RACING TEAM 23
DARIA RADCZUK Tak PL 23
KRYSTYNA SABAJ Tak PL ESKA TEAM 23
LUCYNA WAGNER Tak PL GRUPA MARAT 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 10 (Opłaconych: 9)
K3 - Kobiety 40-49
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
RENATA GRABIAŃSKA Tak PL 23
DOMINIKA HANKE Tak PL 23
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JOLANTA MIŁKO PL AKS POLONIA WARSZAWA 23
ANNA ROSZCZYK-OGRODNIK Tak PL 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
IZABELA WŁOSEK Tak PL ROGELLI TEAM 23
JOANNA WOŁODŹKO Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 9 (Opłaconych: 8)
K4 - Kobiety 50-
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 296 (Opłaconych: 227)