ROAD MARATON - Orzesze - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
MAGDALENA CZUSZ Tak PL ZEBRA3D.PL 23
JULIA GAJDZIK PL NICE JURA BIKE CZĘSTOCHOWA 23
PATRYCJA JASIŃSKA Tak PL 23
AGNIESZKA LASKOWSKA PL 23
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
KAMILA SOJKA PL SZMYD COACHING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 30-39 lat
JUSTYNA BAŁASZ PL PENTEL 23
EWA BAŃKOWSKA Tak PL JF DUET GOLENIÓW 23
EWA BUGDOŁ Tak PL 23
SŁAWOMIRA GAJDZIK PL NICE JURA BIKE CZĘSTOCHOWA 23
AGNIESZKA KURTYKA PL 23
MAGDALENA MARKIEWICZ PL 23
MARIOLA POWROŹNA Tak PL 23
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 PL 23
MAŁGORZATA ZIMNICKA PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
DAGMARA ŻERO Tak PL GHOSTBIKERS 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 10 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 40-49 lat
AGNIESZKA KERTH Tak PL A 23
ANNA MADEJ Tak PL 23
JOANNA RUMIŃSKA-PIETRZYK PL 23
EWA SIKORA PL SUPREME STYLE MATES 23
MARTA SYRYJCZYK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50 lat +
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat
MICHAŁ ADAMCZYK PL KOLMARKA 23
ADAM FUDALI PL KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 23
STANISŁAW GOLIWĄS Tak PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE 23
MICHAŁ HUBCZAK Tak PL 23
MARCIN HUDOBA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JACEK KADUK PL 23
DZIAMBOR KAROL Tak PL 23
OLIWIER MACHURA PL EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 23
JAKUB PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MIKOŁAJ SZULIK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 10 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29 lat
JAKUB BŁONIARCZYK Tak PL 23
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
PIOTR CEBULA Tak PL PM BIKE RACING TEAM 23
WOJCIECH GIBAS PL OKR PASSIONBIKE 23
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
WOJCIECH IMIELA PL SZMYD COACHING TEAM 23
DANIEL JANOTA PL 23
PIOTR JEŻEWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
KRZESIMIR JILLEK PL KM PSP SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 23
SEBASTIAN JUZOF PL 23
ROBERT KAŁUŻA Tak PL 23
TOM KOB PL 23
ADAM KUKULSKI Tak PL 23
MACIEJ KULIŃSKI Tak PL 23
KRYSTIAN KUPCZAK Tak PL ---- 23
WOJCIECH MATLAK PL 23
BARTOSZ MITMAŃSKI PL PM BIKE RACING TEAM 23
TOMASZ MROWIEC PL 23
KAMIL MUSIOLIK PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
DAWID PASTUSZKA PL 23
PRZEMYSŁAW PAWLICZEK Tak PL 23
KRZYSZTOF PRZYBYŁOWSKI Tak PL 23
MARCIN ROBAKOWSKI Tak PL NDH PAWELEC TEAM 23
MICHAŁ ROCH Tak PL RGK RACING TEAM 23
ADRIAN SEKUŁA Tak PL RGK RACING TEAM 23
SZYMON SZPIECH Tak PL FENIX TYCHY 23
TOMASZ TKACZYK PL 23
KASPER TOCHOWICZ Tak PL TRIWISE 23
MATEUSZ WIŚNIEWSKI Tak PL 23
MATEUSZ WOJACZEK Tak PL RGK RACING TEAM 23
WOJCIECH ZIELIŃSKI Tak PL QUEST ROAD 23
JAKUB ŻURAW Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 32 (Opłaconych: 20)
B - Mężczyźni 30-39 lat
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
GRZEGORZ BAŃBUŁA Tak PL 23
PAWEŁ BARON Tak PL WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 23
PAWEŁ BIENKOWSKI PL 23
ADAM BIEŃKOWSKI PL 23
WOJCIECH BŁACH Tak PL MIZOPOL.PL 23
JAKUB BROŻEK Tak PL 23
PAWEŁ BUŁECZKA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
WOJCIECH CHYŁEK PL ŁUCZANOWICE KRAKÓW / TRIENGINES 23
SEBASTIAN CIASTO PL 23
KAMIL ĆWIKŁA Tak PL 23
MAREK FIKUS PL BLACK HORSE TEAM 23
GRZEGORZ GADAJ PL 23
SZYMON GEMBALA PL 23
JAKUB GOSPODARCZYK PL 23
RADOSŁAW GRUDZIŃSKI Tak PL 23
TOMASZ HANUSEK Tak PL 23
MARCIN JACHIMEK Tak PL 23
ROMAN KACZMARCZYK Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
MAREK KAPICA Tak PL 23
PAWEŁ KĘDZIERAWSKI Tak PL 23
OLEKSII KMETS Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ADRIAN KOSTAREK PL 23
PIOTR KOSYL PL 23
ŁUKASZ KOTUCHNA PL SPORT PASSION 23
ARTUR KOZAK PL BSK MIÓD KOZACKI 23
SZYMON KRAUSE Tak PL 23
GRZEGORZ KRUPA PL 23
BENJAMIN KUCIŃSKI Tak PL BENQ - COJABIEGNE 23
ADAM KUŚKA Tak PL 23
RAFAŁ MACIEJEWSKI Tak PL FENIX TYCHY 23
PAWEŁ MATYASIK PL 23
MARCIN MICHALSKI Tak PL 23
RAFAŁ MIKOŁAJCZYK PL 23
ADAM NIETSCH Tak PL 23
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MARCIN NYCZ Tak PL 23
KONRAD ORGANA Tak PL BLOK EKIPA 23
PIOTR PIONTEK Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
PAWEŁ PUKOCZ Tak PL 23
MACIEJ PULCHNY Tak PL 23
KAMIL RADOMSKI PL TRIATHLON TRAINING CENTER 23
MATEUSZ ROMANEK Tak PL 23
GRZEGORZ SIEKAN Tak PL 23
PAWEŁ SOMERLIK PL MIKESZ TEAM 23
GRZEGORZ STASIAK PL 23
MAREK SZATANIK PL GRUPA MARAT 23
RAFAŁ SZYMURA PL HEL TRIATHLON CENTER 23
JACEK THOMANN Tak PL 23
ŁUKASZ WALIGÓRA Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
TYMOTEUSZ WALKOWIAK Tak PL 23
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
GRZEGORZ WITOSZEK Tak PL 23
SZYMON WOJTYŁA Tak PL 23
DAWID WYSOCKI PL 23
JACEK ZAPOTOCZNY Tak DE 23
SEBASTIAN ŻERO Tak PL GHOSTBIKERS 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 57 (Opłaconych: 36)
C - Mężczyźni 40-49 lat
MAREK ADAMCZYK PL KOLMARKA 23
KAROL ANDERKO Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ARTUR BORATYN Tak PL DIVERSEY TEAM 23
MIROSŁAW BORTEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
GRZEGORZ BURZAWA PL FENIX TYCHY 23
ARKADIUSZ BYCZKOWSKI PL MYCENTER 23
MAREK CIENCIAŁA PL 23
KRZYSZTOF CIEŚLA PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
MAREK CIEŚLAK PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
TOMASZ DĄBEK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
KRYSTIAN DĘBEK PL TOMAZI BIKE TEAM 23
JAROSŁAW DUDA Tak PL 23
ANDRZEJ DZIAMBOR Tak PL 23
ANDRZEJ FIJAK Tak PL 23
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
PIOTR GAJDZIK PL NICE JURA BIKE CZĘSTOCHOWA 23
GRZEGORZ GOLONKO PL ACTIVEJET 23
SŁAWOMIR GRZESIAK PL GATTA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF GULBA Tak PL PENTEL 23
TOMASZ HAJEWSKI PL TRENUJTRIATHLON.PL 23
TOMASZ JANOWSKI Tak PL 23
WALDEMAR JERECZEK Tak PL 23
PIOTR KADUK PL 23
PAWEŁ KAŁUSZKA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DAMIAN KAUF Tak PL 23
FELIKS KINKEL Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA 23
WOJCIECH KOKOSIŃSKI PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 23
TOMASZ KOWALSKI PL BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA 23
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF KRÓL Tak PL ORZESZE GARDAWICE 23
HENRYK LAZAR PL TFF 23
ANDRZEJ LAZARKO Tak PL 23
MARCIN LEWALD Tak PL 23
ARTUR LOSA PL LOST-IT.PL 23
TOMASZ MAJCHER Tak PL FENIX TYCHY 23
KRZYSZTOF MATULA Tak PL BLACK HORSE TEAM 23
SEBASTIAN MATUSZAK PL JAS-KÓŁKA 23
ROBERT MATYSIAK Tak PL TORPOL RACING TEAM 23
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 23
ALEKSANDER MILER Tak PL 23
ROMAN ODOSZEWSKI PL OASIS SPORT TEAM 23
BOGDAN PAŁCZYK PL KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ROBERT PETERCZUK PL JF DUET GOLENIÓW 23
ŁUKASZ PIKOSZ Tak PL FTI RACING TEAM 23
TOMASZ PIÓRKOWSKI Tak PL TROWELMASTER RACING TEAM 23
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA 23
ROBERT PUCH Tak PL CZAJA TRAINING SYSTEM 23
MICHAŁ RADECKI PL 23
MICHAŁ RANIK PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
PAWEŁ RYBAK PL TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE 23
SEBASTIAN SIWY Tak PL 23
DOMINIK SIWY Tak PL 23
PIOTR SKRZYNKOWSKI Tak PL SKRZYNKOWSKI TEAM 23
TOMASZ SŁUPIK Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
MARCIN TWARUSZKA PL 23
MIROSŁAW TYRPA PL 23
KRZYSZTOF URBAN PL LUMAC LIKE BIKE WTR WŁOCŁAWEK 23
SLAWOMIR WIECHEC PL 23
MIROSŁAW WÓJCIAK PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MARCIN WÓJCIK PL 23
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MICHAŁ ZAJDEL Tak PL SOCIOS SILESIA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 65 (Opłaconych: 35)
D - Mężczyźni 50-59 lat
ADAM BUJAK PL 23
SŁAWOMIR CHRZANEK PL JF DUET GOLENIÓW 23
JERZY DZIUB Tak PL NIEZRZESZONY 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 23
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JAROSŁAW HERMAN PL BIKE ATELIER TEAM 23
MAREK HYS PL 23
ZBIGNIEW KACZMARCZYK Tak PL 23
MAREK KANIA Tak PL TOTALNY AMATOR 23
KAROL KASPROWIAK PL EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 23
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL BLACK HORSE TEAM 23
ADAM KOZAK PL KUŹNIA TRIATHLONU 23
ARTUR KUBA Tak PL 23
JERZY ŁAGIEWKA PL 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 23
MACIEJ OWCZAREK PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 23
KAZIMIERZ OWSIONKA PL 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
JAN PILCH Tak PL 72D ROWMIX JAVA TEAM 23
SZCZEPAN PŁUSA PL 23
DARIUSZ SZWEJ PL 23
LESZEK TRACZYK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PIOTR WOŹNIAK Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak PL 23
JAN ZUGAJ Tak PL JF DUET GOLENIÓW 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 28 (Opłaconych: 17)
E - Mężczyźni 60 lat +
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI Tak PL 23
WACŁAW BYCZKOWSKI PL ROAD MARATON TEAM 23
JAN CEGLAREK PL SZMYD COACHING TEAM 23
RYSZARD CHUDYKOWSKI PL ROAD MARATON TEAM 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 23
DARIUSZ ŁAWICKI PL CZERNICA MASTERS 23
TADEUSZ MACIEJCZYK PL 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK PL ROAD MARATON TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM 23
RYSZARD RAWSKI PL 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JERZY SUFRANOWICZ PL TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA 23
STANISŁAW WALASEK PL BTC BUSKO-ZDRÓJ 23
MAREK ZDANOWICZ Tak PL CK HOBBY BOHUMIN 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 15 (Opłaconych: 5)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 229 (Opłaconych: 129)