ROAD MARATON - Orzesze - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
MAGDALENA CZUSZ Tak PL ZEBRA3D.PL 2
JULIA GAJDZIK PL NICE JURA BIKE CZĘSTOCHOWA
PATRYCJA JASIŃSKA Tak PL 3
AGNIESZKA LASKOWSKA PL
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL ROAD MARATON TEAM 1
KAMILA SOJKA PL SZMYD COACHING TEAM 12
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 30-39 lat
JUSTYNA BAŁASZ PL PENTEL 28
EWA BAŃKOWSKA Tak PL JF DUET GOLENIÓW 26
EWA BUGDOŁ Tak PL 27
SŁAWOMIRA GAJDZIK PL NICE JURA BIKE CZĘSTOCHOWA
AGNIESZKA KURTYKA PL
MAGDALENA MARKIEWICZ PL
MARIOLA POWROŹNA Tak PL 29
KRYSTYNA SABAJ PL
MAŁGORZATA ZIMNICKA PL HUZAR BIKE ACADEMY
DAGMARA ŻERO Tak PL GHOSTBIKERS
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 10 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 40-49 lat
AGNIESZKA KERTH Tak PL A 60
ANNA MADEJ Tak PL 52
JOANNA RUMIŃSKA-PIETRZYK PL
EWA SIKORA PL SUPREME STYLE MATES
MARTA SYRYJCZYK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 53
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50 lat +
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 71
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat
MICHAŁ ADAMCZYK PL KOLMARKA
ADAM FUDALI PL KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
STANISŁAW GOLIWĄS Tak PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE
MICHAŁ HUBCZAK Tak PL 77
MARCIN HUDOBA Tak PL JAS-KÓŁKA 78
JACEK KADUK PL
DZIAMBOR KAROL Tak PL 76
OLIWIER MACHURA PL EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
JAKUB PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 79
MIKOŁAJ SZULIK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 10 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29 lat
JAKUB BŁONIARCZYK Tak PL
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 124
PIOTR CEBULA Tak PL PM BIKE RACING TEAM 126
WOJCIECH GIBAS PL OKR PASSIONBIKE
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 122
WOJCIECH IMIELA PL SZMYD COACHING TEAM 139
DANIEL JANOTA PL
PIOTR JEŻEWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 135
KRZESIMIR JILLEK PL KM PSP SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
SEBASTIAN JUZOF PL
ROBERT KAŁUŻA Tak PL
TOM KOB PL
ADAM KUKULSKI Tak PL 129
MACIEJ KULIŃSKI Tak PL 128
KRYSTIAN KUPCZAK Tak PL ---- 121
WOJCIECH MATLAK PL 140
BARTOSZ MITMAŃSKI PL PM BIKE RACING TEAM
TOMASZ MROWIEC PL
KAMIL MUSIOLIK PL ŚLĄSK KOLARSKO
DAWID PASTUSZKA PL
PRZEMYSŁAW PAWLICZEK Tak PL 131
KRZYSZTOF PRZYBYŁOWSKI Tak PL 133
MARCIN ROBAKOWSKI Tak PL NDH PAWELEC TEAM 130
MICHAŁ ROCH Tak PL RGK RACING TEAM 127
ADRIAN SEKUŁA Tak PL RGK RACING TEAM 137
SZYMON SZPIECH Tak PL FENIX TYCHY 134
TOMASZ TKACZYK PL
KASPER TOCHOWICZ Tak PL TRIWISE 136
MATEUSZ WIŚNIEWSKI Tak PL 132
MATEUSZ WOJACZEK Tak PL RGK RACING TEAM 147
WOJCIECH ZIELIŃSKI Tak PL QUEST ROAD 123
JAKUB ŻURAW Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 32 (Opłaconych: 20)
B - Mężczyźni 30-39 lat
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 442
GRZEGORZ BAŃBUŁA Tak PL 425
PAWEŁ BARON Tak PL WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 438
PAWEŁ BIENKOWSKI PL
ADAM BIEŃKOWSKI PL
WOJCIECH BŁACH Tak PL MIZOPOL.PL 445
JAKUB BROŻEK Tak PL
PAWEŁ BUŁECZKA Tak PL GATTA BIKE-RS 428
WOJCIECH CHYŁEK PL ŁUCZANOWICE KRAKÓW / TRIENGINES
SEBASTIAN CIASTO PL
KAMIL ĆWIKŁA Tak PL
MAREK FIKUS PL BLACK HORSE TEAM
GRZEGORZ GADAJ PL
SZYMON GEMBALA PL
JAKUB GOSPODARCZYK PL
RADOSŁAW GRUDZIŃSKI Tak PL
TOMASZ HANUSEK Tak PL 444
MARCIN JACHIMEK Tak PL
ROMAN KACZMARCZYK Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO
MAREK KAPICA Tak PL
PAWEŁ KĘDZIERAWSKI Tak PL
OLEKSII KMETS Tak PL JAS-KÓŁKA 434
ADRIAN KOSTAREK PL
PIOTR KOSYL PL
ŁUKASZ KOTUCHNA PL SPORT PASSION
ARTUR KOZAK PL BSK MIÓD KOZACKI
SZYMON KRAUSE Tak PL 437
GRZEGORZ KRUPA PL
BENJAMIN KUCIŃSKI Tak PL BENQ - COJABIEGNE
ADAM KUŚKA Tak PL 441
RAFAŁ MACIEJEWSKI Tak PL FENIX TYCHY 435
PAWEŁ MATYASIK PL
MARCIN MICHALSKI Tak PL 421
RAFAŁ MIKOŁAJCZYK PL
ADAM NIETSCH Tak PL 436
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 443
MARCIN NYCZ Tak PL
KONRAD ORGANA Tak PL BLOK EKIPA 439
PIOTR PIONTEK Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO
PAWEŁ PUKOCZ Tak PL 423
MACIEJ PULCHNY Tak PL
KAMIL RADOMSKI PL TRIATHLON TRAINING CENTER
MATEUSZ ROMANEK Tak PL 427
GRZEGORZ SIEKAN Tak PL
PAWEŁ SOMERLIK PL MIKESZ TEAM
GRZEGORZ STASIAK PL
MAREK SZATANIK PL GRUPA MARAT
RAFAŁ SZYMURA PL HEL TRIATHLON CENTER
JACEK THOMANN Tak PL
ŁUKASZ WALIGÓRA Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO
TYMOTEUSZ WALKOWIAK Tak PL
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak PL SUPREME STYLE MATES
GRZEGORZ WITOSZEK Tak PL
SZYMON WOJTYŁA Tak PL
DAWID WYSOCKI PL
JACEK ZAPOTOCZNY Tak DE 426
SEBASTIAN ŻERO Tak PL GHOSTBIKERS
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 57 (Opłaconych: 36)
C - Mężczyźni 40-49 lat
MAREK ADAMCZYK PL KOLMARKA
KAROL ANDERKO Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM
ARTUR BORATYN Tak PL DIVERSEY TEAM 600
MIROSŁAW BORTEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 659
GRZEGORZ BURZAWA PL FENIX TYCHY
ARKADIUSZ BYCZKOWSKI PL MYCENTER
MAREK CIENCIAŁA PL
KRZYSZTOF CIEŚLA PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
MAREK CIEŚLAK PL ŚLĄSK KOLARSKO
TOMASZ DĄBEK Tak PL GATTA BIKE-RS 570
KRYSTIAN DĘBEK PL TOMAZI BIKE TEAM
JAROSŁAW DUDA Tak PL 581
ANDRZEJ DZIAMBOR Tak PL 565
ANDRZEJ FIJAK Tak PL 567
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM
PIOTR GAJDZIK PL NICE JURA BIKE CZĘSTOCHOWA
GRZEGORZ GOLONKO PL ACTIVEJET
SŁAWOMIR GRZESIAK PL GATTA BIKE-RS
KRZYSZTOF GULBA Tak PL PENTEL 586
TOMASZ HAJEWSKI PL TRENUJTRIATHLON.PL
TOMASZ JANOWSKI Tak PL 573
WALDEMAR JERECZEK Tak PL 571
PIOTR KADUK PL
PAWEŁ KAŁUSZKA Tak PL GATTA BIKE-RS 569
DAMIAN KAUF Tak PL 582
FELIKS KINKEL Tak PL UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA
WOJCIECH KOKOSIŃSKI PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM
TOMASZ KOWALSKI PL BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA
KRZYSZTOF KRÓL Tak PL ORZESZE GARDAWICE 568
HENRYK LAZAR PL TFF
ANDRZEJ LAZARKO Tak PL 562
MARCIN LEWALD Tak PL
ARTUR LOSA PL LOST-IT.PL
TOMASZ MAJCHER Tak PL FENIX TYCHY 583
KRZYSZTOF MATULA Tak PL BLACK HORSE TEAM 574
SEBASTIAN MATUSZAK PL JAS-KÓŁKA
ROBERT MATYSIAK Tak PL TORPOL RACING TEAM 572
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL LECH-POL 4X4 TEAM 563
ALEKSANDER MILER Tak PL
ROMAN ODOSZEWSKI PL OASIS SPORT TEAM
BOGDAN PAŁCZYK PL KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 580
ROBERT PETERCZUK PL JF DUET GOLENIÓW
ŁUKASZ PIKOSZ Tak PL FTI RACING TEAM 576
TOMASZ PIÓRKOWSKI Tak PL TROWELMASTER RACING TEAM
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA
ROBERT PUCH Tak PL CZAJA TRAINING SYSTEM 577
MICHAŁ RADECKI PL
MICHAŁ RANIK PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
PAWEŁ RYBAK PL TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE
SEBASTIAN SIWY Tak PL 588
DOMINIK SIWY Tak PL 589
PIOTR SKRZYNKOWSKI Tak PL SKRZYNKOWSKI TEAM
TOMASZ SŁUPIK Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 564
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 584
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 660
MARCIN TWARUSZKA PL
MIROSŁAW TYRPA PL
KRZYSZTOF URBAN PL LUMAC LIKE BIKE WTR WŁOCŁAWEK
SLAWOMIR WIECHEC PL 575
MIROSŁAW WÓJCIAK PL JAFI SPORT BIKE TEAM
MARCIN WÓJCIK PL
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 587
MICHAŁ ZAJDEL Tak PL SOCIOS SILESIA 590
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 65 (Opłaconych: 35)
D - Mężczyźni 50-59 lat
ADAM BUJAK PL
SŁAWOMIR CHRZANEK PL JF DUET GOLENIÓW
JERZY DZIUB Tak PL NIEZRZESZONY
ZBIGNIEW FAL Tak PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 809
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 804
JAROSŁAW HERMAN PL BIKE ATELIER TEAM
MAREK HYS PL
ZBIGNIEW KACZMARCZYK Tak PL 816
MAREK KANIA Tak PL TOTALNY AMATOR
KAROL KASPROWIAK PL EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL BLACK HORSE TEAM 812
ADAM KOZAK PL KUŹNIA TRIATHLONU
ARTUR KUBA Tak PL 808
JERZY ŁAGIEWKA PL
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 813
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 805
MACIEJ OWCZAREK PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM
KAZIMIERZ OWSIONKA PL
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 802
JAN PILCH Tak PL 72D ROWMIX JAVA TEAM 810
SZCZEPAN PŁUSA PL
DARIUSZ SZWEJ PL
LESZEK TRACZYK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 815
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 806
PIOTR WOŹNIAK Tak PL
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 807
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak PL 803
JAN ZUGAJ Tak PL JF DUET GOLENIÓW 801
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 28 (Opłaconych: 17)
E - Mężczyźni 60 lat +
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI Tak PL
WACŁAW BYCZKOWSKI PL ROAD MARATON TEAM
JAN CEGLAREK PL SZMYD COACHING TEAM 998
RYSZARD CHUDYKOWSKI PL ROAD MARATON TEAM
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 961
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 962
DARIUSZ ŁAWICKI PL CZERNICA MASTERS
TADEUSZ MACIEJCZYK PL
MAREK PÓŁCHŁOPEK PL ROAD MARATON TEAM
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM
RYSZARD RAWSKI PL
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 999
JERZY SUFRANOWICZ PL TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA
STANISŁAW WALASEK PL BTC BUSKO-ZDRÓJ
MAREK ZDANOWICZ Tak PL CK HOBBY BOHUMIN 963
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 15 (Opłaconych: 5)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 229 (Opłaconych: 129)