ROAD MARATON - Puchar Równicy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
JOANNA GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 19
BOGNA JASZCZAK Tak PL FUNCLUB BODZIA BIEGA 9
EMILIA PLUTA Tak PL JAS-KÓŁKA 6
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 30-39 lat
JOANNA CHYĆKO Tak PL BOBRALLYTEAM 50
ANNA ŁĘCZYŃSKA-SZCZECHLA Tak PL 35
ANNA PROCHASEK Tak PL 37
KATARZYNA STOLORZ Tak PL POWER OF SCIENCE RK EXCLUSIVE DOORS TEAM 44
MONIKA WRONA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 40-49 lat
BOGUMIŁA KACPRZAK PL BIKEPLANET RACING TEAM
SYLWIA KUBALA-SLIWKA Tak PL RUSZ Z KOPYTA 64
MAŁGORZATA KUSTRA-KAPOL Tak PL GOCHA CO ROWER KOCHA 70
ANETA LAMIK Tak PL UKKS IMIELIN TEAM 62
BARBARA TOMICZEK PL
ANIA TRĄBA Tak PL POWER OF SCIENCE RK EXCLUSIVE DOORS TEAM 67
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 6 (Opłaconych: 4)
K4 - Kobiety 50 lat +
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat
JAKUB BURCZYŃSKI PL
MATEUSZ CZERNER PL
MICHAŁ WALICHNOWSKI Tak PL 112
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 3 (Opłaconych: 1)
A - Mężczyźni 19-29 lat
KAROL BARCHAŃSKI Tak PL AGROPUNKT INNERGY TEAM 148
MAKSYMILIAN BEDLA Tak PL 160
DOMINIK BIAŁOBRZYCKI Tak PL 203
MAKSYMILIAN CHŁOPECKI PL
MIŁOSZ DYKA Tak PL FUNCLUB BODZIA BIEGA 258
MACIEJ DYKA Tak PL 255
GRZEGORZ GOŁYŚ PL
PRZEMYSŁAW KOTULSKI Tak PL TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT 187
MACIEJ POTUCHA Tak PL POWER OF SCIENCE RK EXCLUSIVE DOORS TEAM 260
JAN RYGLEWSKI Tak PL CYKLOSILESIA - GRUPA PIETRZAK 186
ADRIAN SEKUŁA PL RGK RACING TEAM
MATEUSZ SMUDA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 163
PAWEŁ SZYMAŁA Tak PL ROWEROHOLICY 174
ADAM ŚLIŻ Tak PL 185
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 14 (Opłaconych: 11)
B - Mężczyźni 30-39 lat
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL ROKOSZ TEAM 545
RADOSŁAW CHOJNACKI Tak PL 297
PIOTR CYROŃ PL TOMAZI BIKE TEAM
ŁUKASZ FIRLA Tak PL ODKRYWCY TAURUS CYCLING TEAM 367
MARCIN GAMOŃ Tak PL ROWEROHOLICY 381
JAKUB GIŻYCKI Tak PL 394
KAMIL GRYBOŚ PL JAS-KÓŁKA
KRZYSZTOF GRZYWACZ PL
PIOTR JEŻEWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 401
DAWID JUREK Tak PL 320
PIOTR KIZINKIEWICZ Tak PL 290
OLEKSII KMETS Tak PL POWER OF SCIENCE RK EXCLUSIVE DOORS TEAM 532
DAWID KOZAK PL
PIOTR KUKLA Tak PL 526
DAMIAN LAZAR PL
WOJCEICH NIEWIDOK PL PELETON WADOWICE
ROBERT PALACZ Tak PL NIEZRZESZONY 422
WITOLD PISKOREK Tak PL 541
RAFAŁ SAWCZYN Tak PL GRUPETTO GORLICE 379
RAFAŁ STĘPIEŃ Tak PL HOMESTY CYCLING TEAM 454
ADRIAN TESZNER PL
MICHAŁ TURSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 22 (Opłaconych: 14)
C - Mężczyźni 40-49 lat
GRZEGORZ CZERNER PL
PIOTR DEJA Tak PL 781
ADRIAN DŁUGOKĘCKI PL
ŁUKASZ DUL PL
ADAM GAZUR Tak PL NIEZRZESZONA 762
ANDRZEJ GOLBA Tak PL UKS BRENNA GÓRKI 765
PAWEŁ HERMAN Tak PL 789
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 796
GRZEGORZ KAMINSKI Tak PL RUSZ Z KOPYTA 750
ALEX KOSHELIEV UA XTREME RIDE CLUB
JANUSZ KOSIUR PL
MARCIN KOWOL Tak PL 766
TOMASZ LESIECKI Tak PL NGK BIKE TEAM 591
KRZYSZTOF MARCINEK Tak PL PZU SPORT TEAM 757
LUKASZ MARUT Tak PL BICICLISTA RACING TEAM
MARCIN MICHALSKI Tak PL 770
DAMIAN STUSEK Tak PL 769
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL POWER OF SCIENCE RK EXCLUSIVE DOORS TEAM 779
MATEUSZ TETLAK Tak PL 759
PIOTR TRĄBA Tak PL POWER OF SCIENCE RK EXCLUSIVE DOORS TEAM 786
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL WATTUP.PL 790
ŁUKASZ WIEREMIEJCZYK Tak PL 783
ZBIGNIEW WÓJCIK PL
LUKASZ WYPCHOLL Tak PL PERSONALNY TRENING KOLARSKI 778
MICHAŁ ZIEMNIAK Tak PL 687
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 25 (Opłaconych: 19)
D - Mężczyźni 50-59 lat
ROMAN BADURA PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
MARIUSZ BŁACHUT Tak PL K.S.KANDAHAR 902
MATEUSZ BOJARSKI PL PROTOUR RACING TEAM
MIROSŁAW BORTEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 900
ARTUR CAPUTA Tak PL SPORTS CAMP 898
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL 878
PIOTR DRELA Tak PL CUPRA CARSED TEAM 909
MIREK DYKA Tak PL BARBARIAN RACE TEAM 910
ZBIGNIEW FAL Tak PL ROKOSZ TEAM 903
ROBERT GAMUS Tak PL 907
GRZEGORZ GÓRNIAK Tak PL ROKOSZ TEAM 862
ADAM GÓRNIAK Tak PL HARPAGAN SOSNOWIEC 856
ANDRZEJ LIGOCKI Tak PL 893
LESZEK NOWOCZEK Tak PL 906
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 894
KRYSTIAN SMUDA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 896
TOMASZ SZULCZEWSKI PL CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM
SZYMON SZYMAŃSKI Tak PL NIEZRZESZONY 841
LESZEK TRACZYK PL NIESTOWARZYSZONY
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 19 (Opłaconych: 15)
E - Mężczyźni 60 lat +
WALDEMAR BANASIŃSKI Tak PL BROWAR FORTUNA 937
ROMAN BRODA Tak PL RUSZ Z KOPYTA 981
JÓZEF BUŁKA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 936
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 941
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA 932
CZESŁAW HUBA Tak PL HUBIX TEAM 969
MAREK LANGIEWICZ Tak PL 976
MAREK MARZEC Tak PL 929
ANDRZEJ MISINA Tak PL GK GLIWICE 939
ANDRZEJ PIĄTEK PL SZMYD COACHING TEAM
SZCZEPAN PŁUSA PL ROKOSZ TEAM
JÓZEF ROKOSZ Tak PL ROKOSZ TEAM 955
JERZY ROSA Tak PL GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 930
STANISLAW RUMINSKI PL ZTPL.CC
PIOTR SIEDLAK PL SAY MORE
TADEUSZ SPILOK PL
JACEK SZARY Tak PL GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 931
STANISLAW SZCZESNY PL -
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL 984
ZBIGNIEW ZWOLIŃSKI Tak PL CYKLO JURA ZABIERZÓW 938
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 20 (Opłaconych: 14)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 117 (Opłaconych: 85)