Road Maraton - Rajcza - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18
PAWEŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
WOJCIECH GIBAS-NAKATANI Tak PL KKS SOKÓŁ KĘTY 23
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 23
KAROL MARCINIAK Tak PL FENIX TYCHY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29
MIŁOSZ BIK PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 23
TOMASZ GAJAK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 23
WOJCIECH IMIELA PL 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI PL BIKE ATELIER TEAM 23
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DAWID ŁABNO Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
WOJCIECH MATLAK Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 23
MACIEJ MENTEL PL POLANA LACHOWICKA BT 23
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL BIKE-RS 23
KRZYSZTOF STELMACH PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 15 (Opłaconych: 9)
B - Mężczyźni 30-39
IRENEUSZ BAK PL UKKS IMIELIN TEAM 23
SZYMON BANACH PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
BARTOSZ BOLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
JAKUB CISZAK PL FENIX TYCHY 23
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
PRZEMYSŁAW CZUGA PL 23
TOMASZ GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
DAWID JAKUBIAK PL 23
IGOR KAŹMIERCZAK PL PM RIDER TEAM 23
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 23
DAWID KRZEPINA PL ROGELLI TEAM 23
PRZEMEK LECHOWICZ Tak PL LEHOWITZ 23
PAWEŁ MAJEWSKI PL 23
PATRYK MAZUREK Tak PL 23
PRZEMYSŁAW PAWLIK PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 23
DARIUSZ PELKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL 23
MICHAŁ ROJEK Tak PL 23
RAFAŁ SEKTA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
TOMASZ SOLECKI PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
RAFAŁ WROŻYNA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ALEKSANDER ZAJĄC PL BIKE ATELIER TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 29 (Opłaconych: 12)
C - Mężczyźni 40-49
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
MARCIN ADAMCZYK PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK TEAM 23
SZYMON BATKOWSKI Tak PL 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
MAREK CIEŚLAK Tak PL 23
PIOTR CZOPEK PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
JAROSŁAW FILUS PL 23
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL 23
SŁAWOMIR GRZESIAK PL ISPORT.PL TEAM 23
MARCIN HUBCZAK PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 23
RAFAŁ KAMPKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WOJCIECH NALEPA PL 23
ROBERT NOCOŃ Tak PL 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JANUSZ SIEDLAK Tak PL AMATOR 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 23
MARCIN TOMECKI PL 23
WITOLD WALCZAK Tak PL AND.NOVA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 28 (Opłaconych: 20)
D - Mężczyźni 50-59
JACEK BRZÓZKA Tak PL JBG-2 TEAM 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL 23
SZYMON KOGUT PL 23
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 23
ROBERT MISZTAL PL FENIKSJET 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 23
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JERZY ROSA PL BIKE ATELIER TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JACEK SZARY PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 23
JERZY ŚWIDA PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 15 (Opłaconych: 10)
E - Mężczyźni 60-
JÓZEF BUŁKA Tak PL OLDBOJE RAJCZA 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
TADEUSZ MACIEJCZYK PL 23
PIOTR MISZCZAK PL STC NOWY SĄCZ 23
MAREK MUSIAŁ Tak PL FORTEPIANY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 7 (Opłaconych: 5)
K1 - Kobiety 15-29
IZABELA SIKORA Tak PL BIKE-RS 23
ANGELIKA TLOŁKA PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 30-39
KAMILA BIERNAT Tak PL ROMET RACING TEAM 23
LUDWINA MACHAŁA Tak PL 23
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 Tak PL ROGELLI TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 40-49
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 23
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAŁGORZATA SUCHA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 4)
K4 - Kobiety 50-
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 111 (Opłaconych: 71)