Road Maraton - Rajcza - wyścig: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18
PAWEŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
WOJCIECH GIBAS-NAKATANI PL KKS SOKÓŁ KĘTY 23
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL 23
TOMASZ KOŁODZIEJCZYK PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
KAROL MARCINIAK Tak PL FENIX TYCHY 23
DAMIAN MICHALSKI Tak PL OTR INTERKOL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 6 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29
MARCIN BARTOLEWSKI Tak PL SCOUT.BIKE 23
MIŁOSZ BIK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
KRZYSZTOF CELARY Tak PL 23
MACIEJ DUDZIK Tak PL NIESTOWARZYSZONY 23
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 23
TOMASZ GAJAK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 23
JAN GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM 23
GRZEGORZ JAKSENDER Tak PL 23
RAFAŁ JONIK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
MAREK JURASZEK Tak PL 23
MICHAŁ KUCEWICZ Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DAWID ŁABNO Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ PL RAWEX ENERGY SAVING 23
MACIEJ MENTEL PL POLANA LACHOWICKA BT 23
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PRZEMYSŁAW MOCEK Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
GRZEGORZ NIECHAJ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DOMINIK OMIOTEK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 23
PIOTR PIWOŃSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL BIKE-RS 23
MARCIN SŁOWAKIEWICZ Tak PL 23
KRZYSZTOF STELMACH Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 23
BARTOSZ SZATAN Tak PL SOKÓŁ KĘTY 23
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
ROBERT TROSZOK PL 23
PIOTR TWARDOSZ Tak PL SPORTS CAMP 23
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
KRZYSZTOF ZIEBA Tak NO 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 32 (Opłaconych: 28)
B - Mężczyźni 30-39
MIKOŁAJ ALBRYCHT Tak PL KK CYKLON WARSZAWA 23
IRENEUSZ BAK PL UKKS IMIELIN TEAM 23
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
BARTOSZ BOLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
KAROL BORECZEK Tak PL 23
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
JĘDRZEJ BULAS Tak PL 23
PAWEŁ BUŁECZKA PL GATTA BIKE-RS 23
ROMAN BUŁKA Tak PL 23
JAROSŁAW CHOLEWA Tak PL 23
SEBASTIAN CIENIECKI Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 23
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 23
ŁUKASZ CISZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
JANUSZ CZAPNIK Tak PL PSP KRAKOW 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 23
KRZYSZTOF DĘBSKI Tak PL SOKÓŁ KĘTY 23
JAROSŁAW DUDA Tak PL 23
ARTUR GACEK Tak PL LKK WULKAN LEGNICA 23
TOMASZ GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
IRENEUSZ GŁOWNIA Tak PL 23
TOMASZ GRABOWY PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL 23
DAWID JAKUBIAK Tak PL 23
PIOTR JANUSZ Tak PL PANIAGUA PROTAGONISTAS 23
JULIAN KAPŁON Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
IGOR KAŹMIERCZAK PL PM RIDER TEAM 23
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ANDRZEJ KLIMCZYK PL 23
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
MARCIN KOPYTKO PL 23
SZYMON KORNAK Tak PL 23
ADAM KOWALSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 23
KAROL KRAWIEC Tak PL KM PSP KRAKÓW 23
MACIEJ KRZAK Tak PL 23
DAWID KRZEPINA Tak PL ROGELLI TEAM 23
JAKUB KUBICKI Tak PL BIKEHEAD 23
MARCIN KWIECIEŃ Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
MARCIN LIRSKI Tak PL 23
ŁUKASZ ŁYJAK Tak PL KK CYKLON WARSZAWA 23
PAWEŁ MAJEWSKI Tak PL 23
ADAM MAŁEK Tak PL VELOART CYCLING CLUB 23
MARCIN MATEJKO Tak PL 23
PATRYK MAZUREK Tak PL 23
MARCIN MONETA Tak PL BIKEHEAD 23
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
BARTŁOMIEJ PALA PL JAS-KÓŁKA 23
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
PAWEŁ PERCZYŃSKI Tak PL KK CYKLON WARSZAWA 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL 23
MICHAŁ ROJEK Tak PL 23
BARTŁOMIEJ ROSIEK Tak PL KM PSP KRAKÓW 23
PRZEMYSŁAW RUSIN Tak PL UKS SOKÓŁ KĘTY 23
RAFAŁ SEKTA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
TOMASZ SOLECKI PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
PIOTR STANISZEWSKI Tak PL BIKEHEAD 23
PAWEŁ STASIAK Tak PL OTR INTERKOL 23
ŁUKASZ STASIKOWSKI Tak PL 23
MARCIN STEFANIAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
TOMASZ STRZELCZYK Tak PL 23
KRZYSZTOF SZARY Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 23
PAWEŁ SZATKOWSKI PL JAS-KÓŁKA 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL ROGELLI TEAM 23
KRZYSZTOF SZUDER Tak PL MOVISTAR 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
BARTOSZ ŚWIDERSKI Tak PL KM PSP KRAKÓW 23
ŁUKASZ TOMALA Tak PL BIKEHEAD 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
WOJCIECH WARZYŃSKI Tak PL 23
PAWEŁ WOLNY Tak PL WOLNY 23
MARCIN WOŹNICA Tak PL 23
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL 23
ARTUR ŻYWCZAK Tak PL KM PSP KRAKÓW 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 80 (Opłaconych: 69)
C - Mężczyźni 40-49
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
KAROL ANDERKO Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK TEAM 23
SZYMON BATKOWSKI Tak PL 23
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
RAFAŁ CHMIELEWSKI Tak PL TWOMARK SPECIALIZED TEAM 23
MAREK CIEŚLAK Tak PL 23
PIOTR CZOPEK Tak PL A 23
KAZIMIERZ DUBIEL Tak PL KM PSP KRAKÓW 23
DARIUSZ DUDA Tak PL 23
DANIEL DUŚKO Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
JAROSŁAW FILUS Tak PL 23
PIOTR FRANKOWICZ Tak PL AAC WIDO-PROFIL VACC 23
ADAM FRON Tak PL 23
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
MARCIN GĄSZCZAK Tak PL 23
MARCIN GEMBICZ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 23
MAREK GOC PL FENIX TYCHY 23
ROMAN GODLEWSKI Tak PL 23
RAFAŁ GÓRAK Tak PL TWÓJ TRENER SPORTOWY 23
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA PL 23
SŁAWOMIR GRZESIAK PL ISPORT.PL TEAM 23
JAROSŁAW HERMAN Tak PL TFF 23
MARCIN HUBCZAK Tak PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 23
RYSZARD JURASZEK Tak PL 23
RAFAŁ KAMPKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
MARCIN KANIOWSKI Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 23
MAREK KILARSKI Tak PL 23
RAFAŁ KLAMA Tak PL 23
KRYSTIAN KOTARBA PL 23
ROBERT KUPIEC Tak PL BIKEHEAD 23
JERZY KWAŚNY Tak PL MGM 23
ROBERT LENIART Tak PL BIKEHEAD 23
JAROSŁAW LIBERACKI Tak PL GRUPA MARAT 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PAWEŁ MADZULA Tak PL MSZANA DOLNA NIESTOWARZYSZONY 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK ALVA 1 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WOJCIECH NALEPA PL 23
ROBERT NOCOŃ Tak PL 23
RADOSŁAW OPERACZ PL CYKLOFAN OPOLE 23
MAREK PIERÓG PL GLIWICKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JAROSŁAW RĘBIŚ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
JANUSZ SIEDLAK Tak PL AMATOR 23
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL 23
JAROSŁAW STOKŁOSA PL 23
RAFAŁ STOLARCZYK PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
PIOTR SZAFRANIEC PL BIKE ATELIER TEAM 23
PIOTR SZAJTER Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 23
JAROSLAW TOMASZEK Tak PL EL_POM_JAR@OP.PL 23
MARCIN TOMECKI Tak PL 23
MICHAŁ WACŁAWEK Tak PL 23
WITOLD WALCZAK Tak PL AND.NOVA 23
MACIEJ ZAWIERACZ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 67 (Opłaconych: 56)
D - Mężczyźni 50-59
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL SCOUT.BIKE 23
JACEK BRZÓZKA Tak PL JBG-2 TEAM 23
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 23
PIOTR CZECH PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL 23
JACEK JANKOWSKI Tak PL 23
GRZEGORZ KAMPA Tak PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 23
SZYMON KOGUT PL 23
ANDRZEJ KOMINEK Tak PL 23
ANDRZEJ KRAWCZYK Tak PL 23
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
ZBIGNIEW LISIAK Tak PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 23
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 23
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
BOGDAN PSZENICA Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
STANISŁAW RUMIŃSKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
WIESŁAW RUSIN Tak PL UKS SOKÓŁ KĘTY 23
PIOTR SIEDLAK Tak PL GVT 23
ANDRZEJ SŁOWAKIEWICZ PL 23
MAREK SMOŁKA PL 23
JACEK SZARY Tak PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 23
STANISLAW SZCZESNY Tak PL 23
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL 23
RYSZARD ŚMIGLEWICZ PL 23
JERZY ŚWIDA Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 33 (Opłaconych: 28)
E - Mężczyźni 60-
JÓZEF BUŁKA Tak PL OLDBOJE RAJCZA 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
WIESŁAW GASZYŃSKI Tak PL 23
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak PL OTR INTERKOL 23
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE 23
ZBIGNIEW GRZESICA PL 23
TADEUSZ MACIEJCZYK PL 23
PIOTR MISZCZAK PL 23
MAREK MUSIAŁ Tak PL FORTEPIANY 23
ROMAN PĄCZKA Tak PL 23
ALEKSANDER PIECZKA Tak PL 23
ANDRZEJ WAPIŃSKI PL TEAM TOSZEK 23
JAN ZIĘCIAK PL 23
JERZY ŻUBER Tak PL ROWEROMANIA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 16 (Opłaconych: 11)
K1 - Kobiety 15-29
DENISA BARTOSOVA CZ 23
ALEKSANDRA DREJ Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
BEATA KALEMBA Tak PL B\'TWIN RACING TEAM 23
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
OKSANA KRYSIUK Tak PL PIUPIU POŻYWNY CATERING 23
IZABELA SIKORA Tak PL BIKE-RS 23
ANGELIKA TLOŁKA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KINGA ZGORZELSKA Tak PL KK CYKLON WARSZAWA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 8 (Opłaconych: 7)
K2 - Kobiety 30-39
KAMILA BIERNAT Tak PL ROMET RACING TEAM 23
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 23
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 23
ANNA MADEJ Tak PL 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 5)
K4 - Kobiety 50-
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 250 (Opłaconych: 211)