Road Maraton - Road Trophy - etapówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 23
DZIAMBOR KAROL Tak PL 23
TOMASZ KOŁODZIEJCZYK Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
KAROL MARCINIAK Tak PL FENIX TYCHY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29
MARCIN BARTOLEWSKI Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
MIŁOSZ BIK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
JANISZ BORCZYK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
MATEUSZ BRZOZOWSKI PL NEW AGE FITNESS SKLEPROWEROWY.PL 23
KRZYSZTOF CELARY Tak PL 23
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 23
TOMASZ GAJAK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 23
WOJCIECH GRECZKA Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 23
MACIEJ KUBIAK Tak PL 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ŁUKASZ KUNC PL THULE - JMP 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DAWID ŁABNO Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
MICHAŁ ŁAGOSZ Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
JOACHIM MIKLER Tak PL 23
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MICHAŁ NABIAŁEK Tak PL 23
PIOTR PIWOŃSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARTIN POLÁČIK Tak SK CK CONTINENTAL FRENŠTÁT P.R. 1 23
MIKOLAJ PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL BIKE-RS 23
KRZYSZTOF STELMACH PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 23
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 26 (Opłaconych: 23)
B - Mężczyźni 30-39
NIKITA BOLDIN Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
ANDRZEJ CHMIELEWSKI PL OCR BG FIT OPOLE 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 23
MATEUSZ DAŁEK Tak PL FUJITSU ŁÓDŹ TEAM 23
TOMASZ DĄBEK Tak PL 23
MARCIN DZIUB PL SEVEN - PERCEPTUS TEAM 23
MICHAŁ FONAŁ Tak PL LKK WULKAN LEGNICA 23
TOMASZ GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
MATEUSZ HAJTO PL 23
GODY JACOBS Tak NL PAXX GLOBAL CYCLING 23
MINDAUGAS KASIETA LT 23
BOLESŁAW KASPEREK Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
IGOR KAŹMIERCZAK PL PM RIDER TEAM 23
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
KRZYSZTOF KŁODNICKI PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 23
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 23
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK PL ROGELLI TEAM 23
DAWID KRZEPINA PL ROGELLI TEAM 23
ŁUKASZ ŁYJAK PL KK CYKLON WARSZAWA 23
PATRYK MAZUREK Tak PL 23
JAROSŁAW MICHAŁOWSKI PL SEVEN - PERCEPTUS TEAM 23
IRENEUSZ MIKLER Tak PL 23
DARIUSZ MIROSŁAW Tak PL ZKS STAL RZESZÓW 23
JANUSZ MULLER Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
CHRISTOPHE OLISLAGERS BE PAXX GLOBAL CYCLING 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PRZEMYSŁAW PAWLIK PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL 23
KRZYSZTOF ROGOWSKI PL POLART NUTRAXX SMP TEAM 23
ADAM SAJ Tak PL SAJ-POL TEAM 23
SZYMON SAPETA Tak PL 23
MATEUSZ SARAPATA Tak PL 23
RAFAŁ SEKTA Tak PL 23
MARCIN STEFANIAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK SZATANIK PL GRUPA MARAT 23
PAWEŁ SZATKOWSKI PL JAS-KÓŁKA 23
ŁUKASZ SZŁAPA Tak PL EC-ENGINEERING 23
WOJTEK SZTAFA PL 23
PIOTR ŚLASKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
PAWEŁ ŚWIATLAK PL SEVEN - PERCEPTUS TEAM 23
ARTURAS TISKUS LT 23
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 23
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
WOJTEK WARDZIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 53 (Opłaconych: 33)
C - Mężczyźni 40-49
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
KAROL ANDERKO Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL JAS-KÓŁKA 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
MAREK CIEŚLAK Tak PL 23
ANDRZEJ DĄBROWSKI Tak PL 23
JAROSŁAW DRELUCH PL BIKESTACJA.PL/KCNC 23
WOJCIECH DWORCZYK Tak PL 23
BOGUSŁAW FABIAN Tak PL LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 23
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM 23
TOMASZ GAWROŃSKI PL PKP CARGO 23
MARCIN GĄSZCZAK PL 23
MARCIN GEMBICZ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 23
ROMAN GODLEWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL 23
SŁAWOMIR GRZESIAK PL ISPORT.PL TEAM 23
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANDRZEJ JANIK Tak PL ONNINEN AND-NOVA TEAM 23
RAFAŁ KLAMA Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
DARIUSZ KUCZYŃSKI Tak PL 23
ADAM LEBIODA Tak PL 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF MATULA Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
FILIP NEESEN Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 23
MARIUSZ PIASECKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak PL MTB TEAM RMF FM 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JAROSŁAW RĘBIŚ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF SMOLA Tak IT BICI SPORT OSPEDALETTI IT 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
JAROSŁAW STOKŁOSA Tak PL 23
PIOTR SZAJTER Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
ARTUR SZYMBORSKI Tak PL 23
SEBASTIAN ŚLEDZIK PL DRUŻYNA SZPIKU 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 23
MARCIN TOMECKI PL 23
MAREK ULUDOWSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
GRZEGORZ WITKOWSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 45 (Opłaconych: 37)
D - Mężczyźni 50-59
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL 23
DARIUSZ CZARNIECKI Tak PL ŚRODA ŚLĄSKA 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 23
ADAM PAMUŁA PL ADIMET 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JAN PILCH Tak PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL 23
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JÓZEF ROKOSZ PL BIKE ATELIER TEAM 23
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JACEK SZARY Tak PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 23
STANISLAW SZCZESNY PL 23
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL 23
JERZY ŚWIDA Tak PL 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
CZESŁAW WOŁUJEWICZ Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 22 (Opłaconych: 18)
E - Mężczyźni 60-
ANDRZEJ BINKOWSKI PL BARLINECKA GRUPA KOLARSKA 23
JÓZEF BUŁKA Tak PL OLDBOJE RAJCZA 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
WIESŁAW GASZYŃSKI PL 23
ZBIGNIEW GRZESICA PL 23
ZYGMUNT KRAWCZYK PL GATTA BIKE-RS 23
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak PL 23
ROMAN PĄCZKA PL 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
MIROSŁAW ŻABKIEWICZ Tak PL 23
JERZY ŻUBER Tak PL ROWEROMANIA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 13 (Opłaconych: 8)
K1 - Kobiety 15-29
TAISA GAWROŃSKA Tak PL 23
MAGDA HORABIK Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
IZABELA SIKORA Tak PL BIKE-RS 23
ANGELIKA TLOŁKA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 5)
K2 - Kobiety 30-39
KAMILA BIERNAT Tak PL ROMET RACING TEAM 23
KAROLINA MACIEJEWSKA PL 23
AGNIESZKA ROLA PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
KRYSTYNA SABAJ PL ESKA TEAM 23
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
KAMILA ŻABKIEWICZ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
MAGDA GORZKOWSKA Tak PL 23
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 23
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL 23
IZABELA WŁOSEK Tak PL ROGELLI TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 7 (Opłaconych: 7)
K4 - Kobiety 50-
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 182 (Opłaconych: 139)