ROAD MARATON - Sieroszewice - czasówka : Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
CZESŁAWA KRUCZKOWSKA Tak PL OTR INTERKOL - CX80 TEAM 25
WERONIKA SALAMON PL ----
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 30-39 lat
MONIKA LESIAK Tak PL OTR INTERKOL - CX80 TEAM 28
KRYSTYNA SABAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 36
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 2)
K3 - Kobiety 40-49 lat
KATARZYNA JOCHER Tak PL OTR INTERKOL CX80TEAM 57
AGNIESZKA KERTH Tak PL BIKE ATELIER TEAM 60
ANNA MADEJ Tak PL 52
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50+
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 71
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat
PIOTR LESIECKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM 99
MATEUSZ SŁOWIK Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 76
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 2 (Opłaconych: 2)
A - Mężczyźni 19-29 lat
JAKUB BOROWIAK Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 145
ADRIAN BRUCHEISER PL
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 140
TOMASZ GRADECKI Tak PL WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 125
WOJCIECH IMIELA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 139
JAKUB JAMROZIAK Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 142
KRZYSZTOF KUBIK Tak PL OTR INTERKOL - CX80 TEAM 135
WOJCIECH MATLAK Tak PL 144
MICHAŁ MICHALSKI Tak PL OTR INTERKOL - CX80 TEAM 126
DAMIAN MICHALSKI Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 123
MICHAŁ NOWAKOWSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 129
MICHAŁ PABIAN Tak PL OTR INTERKOL - CX80 TEAM 122
RAFAŁ RYMARZ Tak PL BODYICOACH TEAM 141
DAWID SZLACHTA Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 132
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 14 (Opłaconych: 13)
B - Mężczyźni 30-39 lat
MATEUSZ BARAŃSKI Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 435
MAREK CHAMIENIA Tak PL BIKE BROTHERS PARKINI 472
TOMASZ CZECHOWSKI Tak PL NIESTOWARZYSZONY 455
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 422
MAREK FIKUS Tak PL BLACK HORSE TEAM 449
PIOTR FRENCEL Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 453
PAWEŁ GNITECKI Tak PL CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 459
GRZEGORZ HOFFMANN Tak PL UNIT MARTOMBIKE TEAM 451
GRZEGORZ JABŁOŃSKI Tak PL 475
ADRIAN JUSZCZAK Tak PL GILICKI BIKE 439
WOJCIECH KAMIŃSKI Tak PL 426
DAWID KRUSZNIAK Tak PL NIGHT RUNNERS 438
PIOTR LIS Tak PL MERX TEAM WĄGROWIEC 462
RAFAŁ NITA Tak PL BIKE BROTHERS PARKINI 468
KONRAD PAWLAK Tak PL OTR INTERKOL - CX80 TEAM 450
ŁUKASZ RADZISZEWSKI Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 461
TOMASZ STALINGER Tak PL GMG 445
PIOTR SZYSZYŃSKI PL DANIELO SPORTSWEAR TEAM
ŁUKASZ WĘGLIŃSKI PL
ARKADIUSZ WRÓBLEWSKI Tak PL INŻYNIERIA ROWEROWA 434
LESZEK WUZIAK Tak PL BIKE FUN TEAM POZNAŃ 464
SLAWOMIR ZAWADZKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 22 (Opłaconych: 19)
C - Mężczyźni 40-49 lat
KRYSTIAN BAŁAMĄCEK Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 596
MARCIN BARTOSZEWSKI Tak PL ZGRUPKA TEAM 603
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 594
MIROSŁAW BORTEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 617
TOMASZ DĄBEK Tak PL GATTA BIKE-RS 570
TOMASZ GRZEGORY Tak PL GATTA BIKE-RS 608
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL GATTA BIKE-RS 624
KRZYSZTOF JUST Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 589
PAWEŁ KAŁUSZKA PL GATTA BIKE-RS 569
ROBERT KIERZEK Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 564
WOJCIECH KOKOSIŃSKI Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 568
TOMASZ KOWALSKI PL BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA
TOMASZ LESIECKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM 656
ROBERT MACIĄG Tak PL 591
DARIUSZ MYMA Tak PL 614
JAROSŁAW PABIAN PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM
ŁUKASZ PIKOSZ Tak PL 576
REMIGIUSZ ROLSKI Tak PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 616
ŁUKASZ SNUSZKA PL
JAROSŁAW STAJSZCZYK Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 630
SEBASTIAN TARNOWSKI Tak PL BARYCZ SUŁÓW 632
ANDRZEJ TOMCZYŃSKI Tak PL 629
SŁAWOMIR WĄGROWSKI Tak PL GILICKI BIKE 577
SEBASTIAN WOJTYSIAK Tak PL OTR INTERKOL - CX80 TEAM 620
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 582
PRZEMEK ZAWADA Tak PL EROE RACING CLUB 631
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 26 (Opłaconych: 22)
D - Mężczyźni 50-59 lat
ZBIGNIEW FAL PL VESTIS - ROKOSZ TEAM 809
JACEK JOCHER Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 816
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL BLACK HORSE TEAM 832
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL - CX80 TEAM 827
TOMASZ KUNAT PL
DANIEL LINDNER Tak PL GILICKI BIKE 834
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 813
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 805
ZBIGNIEW NOWAK Tak PL CALISIA 1974 836
MACIEJ OWCZAREK Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 835
MARIUSZ PIASECKI Tak PL DIVERSEY TEAM 819
DARIUSZ SZWEJ Tak PL 831
LESZEK TRACZYK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 815
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 806
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 807
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 15 (Opłaconych: 13)
E - Mężczyźni 60 lat +
LECH BRYSZEWSKI Tak PL 984
WACŁAW BYCZKOWSKI PL ROAD MARATON TEAM
RYSZARD CHUDYKOWSKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 964
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak PL OTR INTERKOL - CX80 TEAM 972
FRANCISZEK JOWIK Tak PL TFJ DELTA ŚWIDNICA 967
RYSZARD KRUSZELNICKI Tak PL 971
MARIAN KUBIAK Tak PL OTR INTERKOL - CX80 TEAM 973
GRZEGORZ KUMISZCZO Tak PL 975
EDWARD LASCIOLI Tak PL 968
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak PL 965
ZYGMUNT PFEIFER Tak PL 969
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 961
RYSZARD RAWSKI PL RAWEX ENERGY SAVING
JERZY ROGALSKI Tak PL MERX TEAM WĄGROWIEC 983
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 999
FRANCISZEK SAWICKI Tak PL KTK IMAGE CYCLING TEAM 963
MIECZYSŁAW STRZELEC Tak PL 970
ADAM URBAN Tak PL OTR INTERKOL-CX 80 TEAM 974
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 19 (Opłaconych: 16)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 107 (Opłaconych: 92)