Road Maraton - Ustroń - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18
PAWEŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL DMG MORI CYCLO TRENER TEAM 23
KAROL MARCINIAK Tak PL FENIX TYCHY 23
ADRIAN ROMIK Tak PL UKS SOKÓŁ KĘTY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29
MIŁOSZ BIK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
MAREK CZUDEK PL 23
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 23
OLEKSII KMETS Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JAROSŁAW KOSIŃSKI PL SCT BIKE ON WAX 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DAWID ŁABNO Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
JĘDRZEJ MAKOWSKI Tak PL 23
TOMASZ MATOGA PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
JOACHIM MIKLER Tak PL 23
TOMASZ NOWAK Tak PL 23
PIOTR PIWOŃSKI PL JAS-KÓŁKA 23
KAMIL PUCHAŁKA PL 23
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL BIKE-RS 23
KRZYSZTOF STELMACH PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 23
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
LUKASZ WOJCIUCH PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 19 (Opłaconych: 12)
B - Mężczyźni 30-39
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL CORRATEC TEAM 23
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
ROMAN BUŁKA Tak PL 23
JAKUB CISZAK PL FENIX TYCHY 23
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
PRZEMYSŁAW CZUGA PL 23
ŁUKASZ CZYŻ Tak PL 23
JOSEF DUŽÍK CZ 23
ŁUKASZ FIRLA PL 23
MICHAŁ FONAŁ Tak PL LKK WULKAN LEGNICA 23
TOMASZ GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
MATEUSZ HAJTO PL 23
DAWID JAKUBIAK PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
PIOTR JASIŃSKI Tak PL 23
TOMASZ KAMECKI PL OPONY-SERAFINOWSKI 23
IGOR KAŹMIERCZAK PL PM RIDER TEAM 23
MAREK KŁAPTOCZ Tak PL ERGOKANTOR.PL 23
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
SŁAWOMIR KOHUT Tak PL SOKÓŁ KĘTY 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK PL ROGELLI TEAM 23
PIOTR ŁUPIEŻOWIEC Tak PL MKS CENTRUM DZIĘGIELÓW 23
KAROL MALEC PL 23
IRENEUSZ MIKLER Tak PL 23
MICHAŁ NOWOK Tak PL 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PRZEMYSŁAW PAWLIK PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ŁUKASZ PIETRYJA PL 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL 23
RAFAŁ SEKTA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MICHAŁ SZYMANIAK Tak PL 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 23
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
WOJCIECH WARZYŃSKI PL 23
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI PL 23
MAREK WOJNAROWSKI Tak PL VELOART CYCLING CLUB 23
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 43 (Opłaconych: 26)
C - Mężczyźni 40-49
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
MARCIN ADAMCZYK PL 23
KAROL ANDERKO Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
MAREK CIEŚLAK Tak PL 23
JAROSŁAW FILUS PL 23
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 23
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL 23
SŁAWOMIR GRZESIAK PL ISPORT.PL TEAM 23
JAROSŁAW HERMAN Tak PL TFF 23
ZBIGNIEW KACZMARCZYK Tak PL 23
RAFAŁ KAMPKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
RAFAŁ KLAMA Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
HENRYK LAZAR Tak PL TFF 23
ADAM LEBIODA Tak PL 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
ROMAN MARCINIAK Tak PL FENIX TYCHY 23
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK ALVA 1 23
SEBASTIAN MATUSZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 23
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JANUSZ SIEDLAK PL 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
ADAM STARZYŃSKI PL STARZYNSKI.COACH 23
PIOTR SZAFRANIEC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ARKADIUSZ SZCZOTKA Tak PL TEAM BIEGOWKI24 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 23
MARCIN TOMECKI PL 23
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 38 (Opłaconych: 29)
D - Mężczyźni 50-59
ZBIGNIEW DOMŻALSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 23
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL 23
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
PIOTR SIEDLAK Tak PL GVT 23
JACEK SZARY Tak PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 23
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL 23
JERZY ŚWIDA PL 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 17 (Opłaconych: 14)
E - Mężczyźni 60-
ROMAN BRODA Tak PL 23
JÓZEF BUŁKA PL OLDBOJE RAJCZA 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL 23
ZBIGNIEW GRZESICA PL 23
CZESŁAW HUBA Tak PL FAN-SPORT MTB RACING TEAM 23
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak PL 23
JANUSZ LEWANDOWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 23
MAREK ZDANOWICZ Tak PL CZERNICA MATERS 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 13 (Opłaconych: 11)
K1 - Kobiety 15-29
ŻANETA JUSZKIEWICZ Tak PL 23
EMILIA PLUTA Tak PL 23
IZABELA SIKORA Tak PL BIKE-RS 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 30-39
KAMILA BIERNAT Tak PL ROMET MTB TEAM 23
RENATA GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
SYLWIA SZAFRANIEC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DOROTA SZCZOTKA Tak PL TEAM BIEGOWKI24 23
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 Tak PL ROGELLI TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 6)
K3 - Kobiety 40-49
MAŁGORZATA ADAMCZYK PL KOLMARKA 23
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50-
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 149 (Opłaconych: 110)