Road Maraton - Ustroń - wyścig: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18
PAWEŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
WOJCIECH GIBAS-NAKATANI Tak PL KKS SOKÓŁ KĘTY 23
SZYMON HAŁADUS Tak PL CPV KRNOV 23
ADRIAN KUSZ Tak PL MMBIKE TEAM 23
KAROL MARCINIAK Tak PL FENIX TYCHY 23
PAWEŁ UCHAŃSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 7 (Opłaconych: 6)
A - Mężczyźni 19-29
MIŁOSZ BIK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
KRZYSZTOF BROL Tak PL 23
LUKÁŠ BYRTUS Tak CZ TJ TŽ TŘINEC 23
MAREK CZUDEK Tak PL 23
UNKNOWN DEVICE PL 23
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 23
MARCIN FIOŁKA Tak PL FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM 23
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL 23
JAN GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM 23
KAMIL HARNOS PL 23
MICHAL HRADIL Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 23
GRZEGORZ JAKSENDER Tak PL 23
MARTIN JOSEFÍK Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 23
MAREK JURASZEK Tak PL 23
ROBERT KAŁUŻA Tak PL 23
DALIBOR KONEČNÝ Tak CZ KILPI RACING TEAM 23
JAKUB KUJAWA Tak PL PHYTOPHARM TEAM 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MATEUSZ LASZCZYK Tak PL AGROCHESTTEAM 23
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DAWID ŁABNO Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
JĘDRZEJ MAKOWSKI Tak PL 23
TOMASZ MATOGA PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
MACIEJ MENTEL Tak PL POLANA LACHOWICKA BT 23
JOACHIM MIKLER Tak PL 23
GRZEGORZ NIECHAJ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ROBERT NOGA PL 23
TOMASZ NOWAK Tak PL 23
PIOTR PIWOŃSKI PL JAS-KÓŁKA 23
KAMIL PUCHAŁKA Tak PL 23
MICHAŁ ROGOSZ PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
ADRIAN SEKUŁA PL RGK RACING TEAM 23
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL BIKE-RS 23
KRZYSZTOF STELMACH Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 23
TOMASZ SZRAJBER PL FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM 23
ROBERT TROSZOK Tak PL DAR-BUD TEAM 23
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
LUKASZ WOJCIUCH Tak PL 23
PAWEŁ ZACZYK PL 23
IGOR ŻABA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MACIEJ ŻABSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 42 (Opłaconych: 33)
B - Mężczyźni 30-39
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL CORRATEC TEAM 23
ADAM BIEŃKOWSKI Tak PL 23
ROMAN BOLLO Tak CZ YOGI RACING OSTRAVA 1 23
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
DOMINIK BUŁAJ PL WEBIT.PL 23
PRZEMYSŁAW BYSKO Tak PL 23
JIŘÍ CHAMRÁD CZ 23
JAROSŁAW CHOLEWA Tak PL 23
JAN CHUDÝ Tak CZ TJ TŽ TŘINEC 23
SEBASTIAN CIENIECKI Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 23
JAKUB CISZAK PL FENIX TYCHY 23
ŁUKASZ CISZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 23
ŁUKASZ CZYŻ Tak PL 23
JAROSŁAW DUDA PL 23
JOSEF DUŽÍK CZ 23
MAREK FIKUS PL TWOMARK TEAM 23
ŁUKASZ FIRLA Tak PL 23
MICHAŁ FONAŁ Tak PL LKK WULKAN LEGNICA 23
ANDRZEJ GAJ Tak PL SOKÓŁ KĘTY 23
TOMASZ GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
MACIEJ HABRAT Tak PL KTC KROSNO 23
MATEUSZ HAJTO PL 23
JAROSŁAW HAŁAS PL BIKEBOARD 23
DAWID JAKUBIAK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
PIOTR JENDRZEJ PL 23
RAFAŁ KACZMARCZYK Tak PL 23
MARIUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 23
IGOR KAŹMIERCZAK PL PM RIDER TEAM 23
MAREK KŁAPTOCZ Tak PL ERGOKANTOR.PL 23
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
MARCIN KOPYTKO PL 23
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK PL ROGELLI TEAM 23
GRZEGORZ KRUPA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
MACIEJ KRZAK Tak PL BBRIDERZ 23
DAWID KRZEPINA Tak PL ROGELLI TEAM 23
PAWEŁ KSIĄŻEK Tak PL 23
MARCIN KWIECIEŃ PL 23
PIOTR MARSZAŁEK Tak PL 23
PATRYK MAZUREK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
ADAM MIJAKOWSKI Tak PL MIJAKOWSKI TEAM 23
IRENEUSZ MIKLER Tak PL 23
MARCIN MIROCHA Tak PL 23
PETR MITRENGA Tak CZ SKVĚLÁ KOLA-TJ TŽ TŘINEC ""A 23
PATRIK MOTYKA Tak CZ KILPI RACING TEAM 23
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
PATRYCJUSZ NIKIEL Tak PL 23
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ŁUKASZ ORZYSZEK Tak CZ 23
SŁAWOMIR PABIAN Tak PL 23
MATEUSZ PAJĄK PL 23
BARTŁOMIEJ PALA PL JAS-KÓŁKA 23
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ŁUKASZ PIETRYJA PL 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL 23
KRZYSZTOF ROGOWSKI PL POLART NUTRAXX TEAM 23
MACIEJ ROMAŃSKI Tak PL 23
RAFAŁ SEKTA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
JIŘÍ SLAVÍK Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 23
PIOTR SWACZYNA Tak PL CK FESO PETŘVALD 23
MAREK SZATANIK PL GRUPA MARAT 23
KRZYSZTOF SZUDER Tak PL MOVISTAR 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
ŁUKASZ ŚMIETANKA PL 23
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 23
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
WOJCIECH WARZYŃSKI Tak PL 23
MICHAŁ WATOŁA Tak PL 23
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI Tak PL 23
MAREK WOJNAROWSKI Tak PL VELOART CYCLING CLUB 23
KRZYSZTOF WRÓBEL PL 23
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 80 (Opłaconych: 58)
C - Mężczyźni 40-49
MAREK ADAMCZYK PL KOLMARKA 23
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MICHAŁ BIŃCZAK PL 23
RAFAŁ BOGACKI PL BIKE ATELIER TEAM 23
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
BARTŁOMIEJ BRYŁA Tak PL 23
ARTUR BUCKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
ADAM BUJAK PL 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
BARTOSZ CHMIELEWSKI Tak PL TWOMARK SPECIALIZED 23
MAREK CIEŚLAK Tak PL 23
DANIEL DUŚKO Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
ANDRZEJ FIJAK PL 23
JAROSŁAW FILUS PL 23
PIOTR FRANKOWICZ Tak PL AAC WIDO-PROFIL VACC 23
BOHDAN FRYC Tak CZ KILPI RACING TEAM 23
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
TOMÁŠ GALUŠKA Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 23
MARCIN GEMBICZ Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 23
MAREK GOC PL FENIX TYCHY 23
ADAM GÓRNIAK PL 23
SŁAWOMIR GRZEGORZYCA PL 23
SŁAWOMIR GRZESIAK PL ISPORT.PL TEAM 23
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JAROSŁAW HERMAN Tak PL TFF 23
MARCIN HUBCZAK Tak PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH J.W.M.HUBCZAK SP.J 23
MARCIN JEKEL PL 23
RAFAŁ KAMPKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
GRZEGORZ KAŹMIEROWSKI Tak PL 23
RAFAŁ KLAMA Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
JANUSZ KUBALA Tak CZ CYKLOSERVIS MB 23
ADAM LEBIODA Tak PL 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
KAREL MACHOTKA Tak CZ 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
MARCIN MAĆKOWSKI Tak PL 23
TOMASZ MAJCHER Tak PL FENIX TYCHY 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak PL GRUPA MARAT 23
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK TEAM 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
IVO ODVÁRKA Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 23
MILAN ONDERKA Tak CZ YOGI RACING OSTRAVA 1 23
MARTIN PECHA Tak CZ KILPI RACING TEAM 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 23
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
TOMASZ RADZKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARTIN SCHNERCH CZ SKVĚLÁ KOLA-TJ TŽ TŘINEC ""A 23
JANUSZ SIEDLAK PL 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
ADAM STARZYŃSKI PL STARZYNSKI.COACH 23
JAROSŁAW STAWIARZ PL 23
JAROSŁAW STOKŁOSA Tak PL 23
PATRYK SWACZYNA Tak PL CK FESO PETŘVALD 23
PIOTR SZAJTER Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR SZAMROWSKI Tak PL 23
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 23
MARCIN TOMECKI PL 23
MAREK ULUDOWSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
MIROSŁAW WÓJCIAK PL BIKE ATELIER TEAM 23
JACEK ŻYDEK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 67 (Opłaconych: 46)
D - Mężczyźni 50-59
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
PETR BARAN Tak CZ SK 23
MAREK CIASTOŃ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 23
PIOTR CZECH Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
MOJMIR DANHEL Tak CZ CPV KRNOV 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL 23
MIROSŁAW KALINOWSKI PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
GRZEGORZ KAMPA PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 23
MAREK KUBUSZOK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
ZBIGNIEW LISIAK PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 23
DARIUSZ ŁAWICKI Tak PL CZERNICA MASTERS 23
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 23
MILAN NOVÁK Tak CZ YOGI RACING OSTRAVA 1 23
ANDRZEJ PIĄTEK PL ROAD MARATON TEAM 23
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL 23
ADAM PRZEJCZOWSKI PL BIKE ATELIER TEAM 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ALEXANDR SATINSKY Tak CZ YOGI RACING OSTRAVA 1 23
PIOTR SIEDLAK PL GVT 23
JACEK SZARY Tak PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 23
STANISLAW SZCZESNY Tak PL 23
JERZY ŚWIDA PL 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 31 (Opłaconych: 23)
E - Mężczyźni 60-
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL 23
JÓZEF BUŁKA PL OLDBOJE RAJCZA 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
PAVEL DANĚČEK Tak CZ CPV KRNOV 23
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE 23
ZBIGNIEW GRZESICA PL 23
EDWARD JURZYCA Tak PL 23
TADEUSZ KASTELIK Tak PL 23
PIOTR KOPERNIK PL 23
ZBIGNIEW KRZYŻANOWSKI Tak PL 23
PIOTR MISZCZAK PL 23
BOHUMIR MOTTL CZ 23
MILAN PĚGŘIMEK CZ CK ORLÍK ORLOVÁ 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
TOMÁŠ TEŠNAR Tak CZ YOGI RACING OSTRAVA 1 23
ANDRZEJ WAPIŃSKI PL TEAM TOSZEK 23
MAREK ZDANOWICZ Tak PL CZERNICA MATERS 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 19 (Opłaconych: 11)
K1 - Kobiety 15-29
IZABELA SIKORA Tak PL BIKE-RS 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 30-39
KAMILA BIERNAT Tak PL ROMET MTB TEAM 23
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 Tak PL ROGELLI TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
JAROSLAVA DOHNALOVÁ Tak CZ CPV KRNOV 23
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 23
ROMANA LANTOVÁ Tak CZ CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 6 (Opłaconych: 6)
K4 - Kobiety 50-
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 257 (Opłaconych: 188)