Road Maraton - Wilczyce - wyścig: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18
PAWEŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
MICHAŁ BŁAŻUK Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
WOJCIECH CIŹLA Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
PATRYK DĄBEK Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
SYLWESTER KACZOR Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
MARCIN KASIŃSKI Tak PL LMGKK ZIEMIA BRZESKA 23
JAKUB OBITKO Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
MICHAŁ PARUCH PL 23
JAN ŚMIETANA Tak PL POC DIVISION POLAND 23
MATEUSZ TRELA Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
EMANUEL WOLSZCZAK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 11 (Opłaconych: 10)
A - Mężczyźni 19-29
MICHAŁ BESTWINA Tak PL ROGELLI TEAM 23
ADRIAN BRALEWSKI Tak PL SGSP 23
MACIEJ CHRAPCZYŃSKI Tak PL 23
JAROSŁAW DERĘGOWSKI Tak PL FLORIAN BYDGOSZCZ 23
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 23
JAROSŁAW JASIŃSKI Tak PL 23
RAFAŁ JONIK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PIOTR KRUPA Tak PL 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JAROSŁAW KUŚKA Tak PL KM PSP RYBNIK/MIKESZ TEAM 23
MATEUSZ KUŹMIK PL 23
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DAWID ŁABNO Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
TOMASZ MATOGA PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DAWID PAŚKO Tak PL KP PSP ZŁOTORYJA 23
KRZYSZTOF PAZDAN Tak PL KK SPARTACUS DĘBICA 23
WOJCIECH PIRÓG Tak PL R.A.S. SUPERIOR SOWASPORT.PL 23
MATEUSZ PÓŁROLA Tak PL XTRI.PL 23
PAWEŁ PUKAS Tak PL 23
MICHAŁ ROGOSZ Tak PL KM PSP GLIWICE / ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
TOMASZ ROMAŃSKI Tak PL 23
PAWEŁ RYDZEWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL BIKE-RS 23
BARTOSZ SZATKOWSKI Tak PL KM PSP TORUŃ 23
KAMIL TANIKOWSKI Tak PL 23
KAROL WOJTCZAK Tak PL PSP LUBUSKIE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 27 (Opłaconych: 25)
B - Mężczyźni 30-39
TOMASZ BŁĄDEK Tak PL 23
NIKITA BOLDIN Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
TOMASZ BURY Tak PL 23
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
MARIUSZ CUKIERSKI Tak PL 23
JANUSZ CZAPNIK Tak PL KM PSP KRAKÓW 23
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
BARTOSZ IWASZEK Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
MACIEJ IWKO Tak PL PSP LUBUSKIE 23
DARIUSZ KACZMARSKI Tak PL 23
JULIAN KAPŁON Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
FILIP KASIŃSKI Tak PL 23
MARCIN KASPRZYK Tak PL KW PSP KRAKÓW 23
VOLODYMYR KLEKOTSYUK Tak UA MAYDAY TEAM LUBLIN 23
WOJCIECH KLUK Tak PL 23
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK PL ROGELLI TEAM 23
KAROL KRAWIEC Tak PL KW PSP KRAKÓW 23
PIOTR KUCZKOWSKI Tak PL KP PSP TRZEBNICA 23
LESZEK KUSIOWSKI Tak PL KM PSP TORUŃ 23
ŁUKASZ ŁYJAK Tak PL KK CYKLON WARSZAWA 23
KAMIL MAJ PL 23
MARCIN MICKA Tak PL KP PSP TRZEBNICA 23
PIOTR MŁYNARSKI Tak PL 23
MAREK MURZYN Tak PL KW PSP KRAKÓW 23
ŁUKASZ NEUBAUER Tak PL GK STG 23
SZCZEPAN PIETRUSZKA Tak PL ZORZA TARNOBRZEG 23
PAWEŁ PYZIKOWSKI Tak PL LKK LUBLIN 23
BARTŁOMIEJ ROSIEK Tak PL KW PSP KRAKÓW 23
MARCIN ROZPONDEK Tak PL KM PSP CZĘSTOCHOWA 23
WALEMAR SADOWSKI Tak PL PSP BIAŁYSTOK RPSP NSSZ SOLIDARNOŚĆ 23
MARCIN SIEŃKO Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
MICHAŁ SKIBA Tak PL 23
JAKUB SOBIEŃ Tak PL KP PSP PRZEWORSK 23
PIOTR STANISZEWSKI PL BIKEHEAD 23
EMIL STAŃCZYKOWSKI Tak PL 23
DARIUSZ SUCHOWIERSKI Tak PL PSP BIAŁYSTOK RPSP NSSZ SOLIDARNOŚĆ 23
PIOTR SUGIER Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
PRZEMYSŁAW SZLAGOR PL ROGELLI TEAM 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
BARTOSZ ŚWIDERSKI Tak PL KW PSP KRAKÓW 23
ANDRZEJ TOMCZYŃSKI Tak PL 23
ARKADIUSZ TRACIAK Tak PL 23
ADRIAN TRYCH Tak PL KM PSP SZCZECIN/ BDC BIKE TEAM 23
GRZEGORZ URBANIAK PL 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
GRZEGORZ WORWA Tak PL KP PSP ZAKOPANE 23
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ARTUR ŻYWCZAK Tak PL KW PSP KRAKÓW 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 51 (Opłaconych: 42)
C - Mężczyźni 40-49
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
MICHAŁ BIŃCZAK PL 23
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MIROSŁAW BORTEL Tak PL 23
GRZEGORZ BOŻEK Tak PL 23
PIOTR CHMIELEWSKI Tak PL KM PSP SZCZECIN / STC STARGARD 23
MACIEJ CHMIELEWSKI Tak PL STC STARGARD /KP PSP STARGARD 23
JAROSŁAW CHYRZYŃSKI Tak PL KM PSP WROCŁAW 23
CYPRIAN CZARNIECKI Tak PL 23
ROBERT DĘBICKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
PAWEŁ DROBEK Tak PL 23
KAZIMIERZ DUBIEL PL KM PSP KRAKÓW 23
DANIEL DUŚKO PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM 23
MACIEJ GIEŁZAK PL 23
PIOTR GÓRNIAK Tak PL ESKA TEAM 23
SŁAWOMIR GRZESIAK PL ISPORT.PL TEAM 23
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR GUTEK Tak PL 23
MARIUSZ HOPEK Tak PL 23
KRZYSZTOF KOMINEK Tak PL PSP LUBUSKIE 23
ARTUR KUBA Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
ARTUR MAZUR Tak PL STC STARGARD /KP PSP STARGARD 23
ANDRZEJ MISZCZUK Tak PL 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WŁADYSŁAW PACZKOWSKI Tak PL 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK PROCAJŁO Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
PIOTR PROSZOWSKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF SMOCZYŃSKI Tak PL 23
IRENEUSZ STAFIEJ Tak PL KP PSP NISKO 23
WALDEMAR STEMPIN PL KP PSP WOLSZTYN 23
ROBERT SUSZCZYŃSKI Tak PL PSP LUBUSKIE 23
PIOTR SZCZEPANIK Tak PL 23
MAREK SZYMAŃSKI PL 23
TOMASZ ŚMIETANA Tak PL 23
GRZEGORZ TOMASIAK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
DARIUSZ TUŁAZIŃSKI Tak PL KP PSP AUGUSTÓW RPSP NSSZ SOLIDARNOŚĆ 23
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
GRZEGORZ WÓJTOWICZ Tak PL PROZAP TKKF CHEMIK PUŁAWY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 44 (Opłaconych: 35)
D - Mężczyźni 50-59
MILO CIMBALA Tak SK SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
PIOTR CZECH PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL 23
JACEK JANKOWSKI Tak PL 23
ADAM KANIA Tak PL 23
SZYMON KOGUT Tak PL 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 23
ROBERT KRAWCZYK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
ROBERT KWIATKOWSKI Tak PL 23
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 23
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 23
RYSZARD SIERANT Tak PL 23
JACEK SZARY PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 23
KRZYSZTOF SZEJDEWIK Tak PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 18 (Opłaconych: 15)
E - Mężczyźni 60-
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
TADEUSZ MACIEJCZYK PL 23
TADEUSZ MYCEK Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
ROMAN PĄCZKA Tak PL LKS AZALIA BRZOZA KROLEWSKA 23
ADAM PINDUR Tak PL 23
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 23
JERZY ŻUBER Tak PL ROWEROMANIA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 7 (Opłaconych: 5)
K1 - Kobiety 15-29
MAGDA HORABIK PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
KATARZYNA ORDON Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
IZABELA SIKORA Tak PL BIKE-RS 23
AGATA WRÓBEL PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 30-39
MARTA BALCERZAK PL 23
KATARZYNA CELEWICZ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ELIZA JUSYP Tak PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5 23
AGNIESZKA ROLA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
MAGDALENA WINIARCZYK Tak PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 5)
K3 - Kobiety 40-49
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
JUSTYNA KORZENIEWSKA Tak PL PSP LUBUSKIE 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAŁGORZATA SUCHA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50-
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 173 (Opłaconych: 143)