Road Maraton - Zduńska Wola - wyścig: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18
PAWEŁ ADAMCZYK PL KOLMARKA 23
KONRAD MAJEWSKI Tak PL ZSP KŁODAWA 23
DAMIAN MICHALSKI Tak PL OTR INTERKOL 23
DOMINIK TRELLER Tak PL ZTC ZDUŃSKA WOLA 23
FRANCISZEK WRÓBEL Tak PL LUKS 2 STRYKÓW 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29
EDUARD ALICKUN Tak LT LITPOL-TRANS KULOK MIKESZ TEAM 23
MICHAŁ BARTŁOMIEJCZAK Tak PL KOŁO CYCLING TEAM 23
MICHAŁ BESTWINA Tak PL ROGELLI TEAM 23
MAREK BEŚKA Tak PL 23
PIOTR CIOŁEK PL CICLISMO WROCŁAW 23
MARCIN DUSZA Tak PL 23
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 23
RAFAŁ JAGIELNICKI PL 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
KAMIL LEWANDOWSKI Tak PL 23
DAWID ŁABNO Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PIOTR MACHNIK Tak PL CYKLOMANIACY 23
DAMIAN MIELA Tak PL PM RIDER TEAM 23
PRZEMYSŁAW MOCEK Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
OSKAR MROWIŃSKI PL WKK WIERUSZÓW 23
DOMINIK NYKLEWICZ Tak PL 23
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
SZYMON OSTRYSZ Tak PL FIOŁKA-TRANS PRO-SERVICE MARGO TEAM 23
DOMINIK PŁÓCIENNIK Tak PL 23
TOMASZ ROMAŃSKI Tak PL GAPMONT RUNNING TEAM 23
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO 23
MICHAŁ SKORUPA PL 23
TOMASZ SŁOWIŃSKI PL SGR RACING TEAM 23
MATEUSZ SZCZEPARA Tak PL 23
PAWEŁ SZYKTANC PL GTW PABIANICE 23
ARKADIUSZ TECŁAW Tak PL 23
PAWEŁ URA PL 23
WOJCIECH WALASZEK PL WKK WIERUSZÓW 23
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
MARCIN WOJTOWICZ PL CYKLOMANIACY.PL 23
ŁUKASZ WOŹNICA Tak PL TRW CLOUDWER 23
IGOR ŻABA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 33 (Opłaconych: 23)
B - Mężczyźni 30-39
MAREK BOGUSIAK Tak PL CYKLOMANIACY 23
BALTAZAR BRUKALSKI Tak PL ŻOLIBER 23
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
PAWEŁ CZARNECKI Tak PL ŻOLIBER 23
TOMASZ CZECHOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ADAM DOBOSZ Tak PL DEICHMANN KM PSP WROCŁAW 23
PAWEŁ DOMAGALSKI Tak PL 23
PIOTR GABARA Tak PL 23
TOMASZ GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
TOMASZ GRYNIEWICZ PL 23
TOMASZ GRZEGORY Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 23
IGOR KAŹMIERCZAK Tak PL PM RIDER TEAM 23
HIERONIM KLIMCZAK Tak PL 23
ŁUKASZ KRYSIAK Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
SEBASTIAN KULESZA Tak PL 23
MARCIN KWIECIEŃ PL 23
MICHAŁ LEWALD Tak PL CYKLOOPOLE 23
ALEKSANDER LISOWSKI Tak PL 23
MARIUSZ MICHALSKI Tak PL 23
PIOTR MŁYNARSKI PL 23
MICHAŁ MORKA Tak PL 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PIOTR ORNAF Tak PL 23
ŁUKASZ PAWLAK Tak PL CYKLOMANIACY.PL 23
SEBASTIAN RUBIN Tak PL 23
TOMASZ SORBIAN PL PM RIDER TEAM 23
PAWEŁ STASIAK Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
ŁUKASZ SZYMCZAK PL 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
MICHAŁ TRYBUCHOWSKI Tak PL 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
ŁUKASZ WARŻAŁA Tak PL PM RIDER TEAM 23
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL SUPREME STYLE MATES 23
TOMASZ WIŚNIEWSKI Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
KRZYSZTOF WOLSKI Tak PL WOLMAX OZORKÓW 23
JĘDRZEJ ZAORSKI Tak PL GTW PABIANICE 23
JAN ZIMOWICZ Tak PL WE RIDE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 40 (Opłaconych: 31)
C - Mężczyźni 40-49
MAREK ADAMCZYK PL KOLMARKA 23
ROMAN BADURA PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
MICHAŁ BIŃCZAK PL 23
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM 23
MARCIN GĄSZCZAK PL 23
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 23
PIOTR GÓRNIAK Tak PL ESKA TEAM 23
SŁAWOMIR GRZESIAK PL ISPORT.PL TEAM 23
MIROSŁAW KARWOWSKI Tak PL RETRO DUDA ROWERY TEAM 23
MARIUSZ KAŹMIERCZAK PL 23
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 23
BOGDAN KITA Tak PL 23
MICHAŁ KUBISZEWSKI Tak PL 23
MAREK KWIATKOWSKI Tak PL 23
PIOTR KWIATKOWSKI Tak PL 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
TOMASZ MAJEWSKI Tak PL 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PIOTR MAŁECKI PL PKK BARYCZANIE MILICZ 23
MICHAŁ MARCZAK Tak PL RADOMSKO SĄD 23
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK ALVA 1 23
ARKADIUSZ MICHALAK Tak PL 23
KRZYSZTOF MISZTELA Tak PL 23
ANDRZEJ NIENAŁTOWSKI Tak PL 23
MARIUSZ OCHMAŃSKI Tak PL 23
TOMASZ PAWLIK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
KRZYSZTOF PAWLIK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MARIUSZ PIASECKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ROBERT PILCH Tak PL 23
MICHAŁ PODGÓRSKI Tak PL 23
DARIUSZ SPYCHAŁA Tak PL DOMATOR 23
RAFAŁ STOLARCZYK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
GRZEGORZ STOLAREK Tak PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 23
DANIEL SUMARA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ SZAFRAŃSKI Tak PL 23
ŁUKASZ ŚWITALSKI Tak PL 23
MARCIN TOMECKI PL 23
PIOTR UCIŃSKI Tak PL 23
MAREK ULUDOWSKI Tak PL 23
JACEK WALCZAK Tak PL KOŁO CYCLING TEAM 23
MACIEJ WILKOWIECKI Tak PL GUCWA VELO TRAINER 23
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PIOTR WRÓBEL Tak PL KK ŁOWICZ 23
ŁUKASZ ZAKIELARZ Tak PL MILLENNIUM LEASING BIKERS 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 46 (Opłaconych: 35)
D - Mężczyźni 50-59
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 23
GRZEGORZ CZECHOWICZ Tak PL 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL 23
LESZEK KRZYWICKI Tak PL ELMAR TEAM 23
DARIUSZ LEDUCHOWSKI Tak PL DANIELO SPORTSWER 23
JERZY MARKOWSKI PL ZSP KŁODAWA 23
MIROSŁAW MAZUROWSKI Tak PL 23
RYSZARD NOWAKOWSKI Tak PL WOLMAX PARZĘCZEW 23
PIOTR OSET Tak PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 23
BOGDAN PSZENICA Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
JERZY RACHWAŁ PL ZGRUPKA TEAM 23
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 23
JACEK SZARY PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 23
STANISLAW SZCZESNY PL 23
DARIUSZ SZWEJ Tak PL CYKLOOPOLE 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
JAROSŁAW WÓJCIK Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 20 (Opłaconych: 15)
E - Mężczyźni 60-
ADAM BARCICKI Tak PL 23
JERZY BYLICKI Tak PL WŁÓKNIARZ 23
DARIUSZ CHUDOWSKI PL 23
JERZY CIAPIERZYŃSKI Tak PL 23
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
ANDRZEJ DYMOWSKI PL SAN BANK 23
WACŁAW FABIJANOWSKI Tak PL 23
JERZY JAGIEŁA Tak PL 23
WALDEMAR KACZMAREK Tak PL 23
ZYGMUNT KRAWCZYK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak PL 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 23
WŁODZIMIERZ SKOPINSKI PL 23
MACIEK SZTENDEL Tak PL 23
MAREK ZDANOWICZ Tak PL KOLMARKA 23
JAN ZIĘCIAK PL INTEROWER OPOLE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 17 (Opłaconych: 12)
K1 - Kobiety 15-29
IZABELA BLOK Tak PL 23
SYLWIA GAJDKA Tak PL GTW PABIANICE 23
PATRYCJA KAŁUŻA Tak PL 23
OKSANA KRYSIUK PL PIUPIU POŻYWNY CATERING 23
JULIA KWIATKOWSKA Tak PL 23
AGATA MADEJ PL 23
OLIWIA MAJEWSKA Tak PL SMS COPERNICUS 23
MONIKA OWCZAREK Tak PL 23
MALWINA PILARSKA Tak PL LUKS DIESEL TRUCK STRYKÓW 23
KATARZYNA RZEPECKA Tak PL GVT 23
JUSTYNA ZAWISTOWSKA Tak PL RETRO DUDA ROWERY TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 11 (Opłaconych: 9)
K2 - Kobiety 30-39
KRYSTYNA SABAJ Tak PL ESKA TEAM 23
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
EWA WONKO PL 23
MAGDALENA ZIMOWICZ Tak PL WE RIDE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49
MAŁGORZATA ADAMCZYK PL KOLMARKA 23
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
MARZENA RATAJCZYK Tak PL 23
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL 23
IZABELA WŁOSEK Tak PL ROGELLI TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 4)
K4 - Kobiety 50-
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 182 (Opłaconych: 137)