Road Maraton - Żmigród - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M - Mężczyźni 15-18
PAWEŁ ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
BARTŁOMIEJ DOMONIK Tak PL 23
KAMIL GROMNICKI Tak PL ŻARY CYCLING TEAM 23
DOMINIK JANECZKO Tak PL OŚ RACING TEAM 23
JAKUB LITWINOWICZ PL OŚ RACING TEAM 23
JAKUB PASEK Tak PL OŚ RACING TEAM 23
BARTŁOMIEJ PASEK Tak PL OŚ RACING TEAM 23
PIOTR SUCHECKI Tak PL OTR INTERKOL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 8 (Opłaconych: 7)
A - Mężczyźni 19-29
MICHAŁ BESTWINA Tak PL ROGELLI TEAM 23
MACIEJ GREMBSKI Tak PL 23
IRENEUSZ KOCIOŁEK Tak PL GRUPA MAX 23
JAROSŁAW KOSIŃSKI Tak PL SCT BIKE ON WAX 23
KAMIL KRÓL PL OŚ RACING TEAM 23
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MICHAŁ MARKOWSKI Tak PL PM RIDER TEAM 23
DAMIAN MIELA Tak PL PM RIDER TEAM 23
MARIUSZ OLESEK Tak PL CCC 23
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PAWEŁ SZCZEPKOWSKI PL RAWEX ENERGY SAVING 23
PAWEŁ SZLĘK Tak PL PM RIDER TEAM 23
ROBERT WILKOWIECKI Tak PL GUCWA VELO TRAINER 23
BARTOSZ ZAJĄC Tak PL QUEST ACT 23
ROBERT ŻMUDZIN Tak PL FTI RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 15 (Opłaconych: 13)
B - Mężczyźni 30-39
ROBERT ADAMSKI Tak PL STRAŻAK TEAM TRZCINICA 23
MICHAŁ ANTOSZ Tak PL MTB VOTUM ORBEA TEAM WROCŁAW 23
IRENEUSZ BAK PL UKKS IMIELIN TEAM 23
BARTOSZ BAL PL ZGRUPKA TEAM 23
TOMASZ BRZYCHCZY Tak PL 23
PAWEŁ BUŁECZKA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
BORYS CHWIŁKOWSKI PL PKO BP SA 23
TOMASZ CZECHOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
KAROL DĄBROWSKI PL 23
MAREK FIKUS Tak PL TWOMARK TEAM 23
JAKUB GOSPODARCZYK Tak PL 23
PRZEMYSŁAW GÓRAK Tak PL PM RIDER TEAM 23
TOMASZ GRABOWY PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
TOMASZ GRZEGORY Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ŁUKASZ GRZESIEK Tak PL OTR INTERKOL 23
MICHAŁ IWAN PL 23
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DOMINIK KAPUSTA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
IGOR KAŹMIERCZAK Tak PL PM RIDER TEAM 23
ADAM KRUPA Tak PL 23
KRZYSZTOF KWIATKOWSKI Tak PL 23
SEBASTIAN MARCHLEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ŁUKASZ PIKOSZ Tak PL 23
PAWEŁ PIRÓG Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
DAMIAN RYBARCZYK PL TWOMARK TEAM 23
GRZEGORZ RYCHEL PL ZGRUPKA TEAM 23
TOMASZ SORBIAN Tak PL PM RIDER TEAM 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
ŁUKASZ WAGEMANN Tak PL GVT 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL GRUPA MARAT 23
ŁUKASZ WARŻAŁA Tak PL PM RIDER TEAM 23
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL SUPREME STYLE MATES 23
WOJCIECH WĘCŁAŚ PL OŚ RACING TEAM 23
MAREK WOJNAROWSKI Tak PL VELOART CYCLING CLUB 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 34 (Opłaconych: 24)
C - Mężczyźni 40-49
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
JANUSZ BANASIAK PL TWOMARK TEAM 23
SLAWOMIR BOGUSZ PL SCT BIKE ON WAX 23
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
GRZEGORZ GOLONKO Tak PL VELOART CYCLING CLUB 23
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 23
MARIUSZ KOWALCZYK Tak PL GVT 23
MAREK KURLETO Tak PL 23
ROBERT LEWANDOWSKI Tak PL 23
MAREK LIS PL TOPTECH 23
DARIUSZ ŁABIAK PL STREFASPORTU.PL 23
JACEK ŁUCZKIEWICZ Tak PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ MACIEJEWSKI Tak PL 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ALBERT MICNAS Tak PL 23
MARIUSZ PIASECKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
REMIGIUSZ ROLSKI PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 23
DARIUSZ URYGA PL 23
MACIEJ WILKOWIECKI Tak PL GUCWA VELO TRAINER 23
TOMASZ WOŁODŹKO Tak PL ESKA TEAM 23
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 24 (Opłaconych: 17)
D - Mężczyźni 50-59
PAWEŁ DRAB Tak PL TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH MEDICUM 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL 23
PIOTR JASTRZĘBSKI Tak PL 23
MAREK KAMIŃSKI Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL TWOMARK TEAM 23
TOMASZ KLUCZYŃSKI PL GVT 23
LESZEK KOZIOŁ Tak PL 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 23
MAREK LECHOWSKI Tak PL ESKA TEAM 23
PIOTR LEPKA Tak PL KS LECHIA PIECHOWICE 23
STANISŁAW MAŚLAK Tak PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 23
STANISŁAW PSIUCH Tak PL 23
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 23
DARIUSZ SZWEJ Tak PL CYKLOOPOLE 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
PAWEŁ WOCH Tak PL SCT BIKE ON WAX 23
MIROSŁAW WOSIK Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
PIOTR ZAJĄC Tak PL QUEST ACT 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 21 (Opłaconych: 19)
E - Mężczyźni 60-
MARIAN BŁOŃSKI Tak PL 23
STANISŁAW BURKOWSKI BURKOWSKI Tak PL 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 23
RYSZARD CHUDYKOWSKI Tak PL 23
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
JAN CZAPLINSKI Tak PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 23
JAN KAPUŚCIK Tak PL 23
JAN KRZESAK Tak PL 23
WOJCIECH KWIECIEŃ Tak PL 23
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak PL 23
STANISŁAW MAŁECKI Tak PL 23
ZYGMUNT PFEIFER Tak PL 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 23
ZDZISŁAW RUDNICKI Tak PL 23
MIECZYSŁAW STRZELEC Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 16 (Opłaconych: 15)
K1 - Kobiety 15-29
NATALIA CZERWONKA Tak PL 23
IZABELA ZALEJSKA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 30-39
GOSIA GRUDOWSKA Tak PL 23
ANNA MICHALAK-WARŻAŁA Tak PL PM RIDER TEAM 23
LUCYNA WAGNER Tak PL GRUPA MARAT 23
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 Tak PL ESKA TEAM 23
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 Tak PL ROGELLI TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 5)
K3 - Kobiety 40-49
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 23
DOMINIKA HANKE Tak PL 23
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JOANNA WOŁODŹKO Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 4)
K4 - Kobiety 50-
KRYSTYNA MUSIELAK Tak PL 23
MAŁGORZATA RAJCZYBA PL 23
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 3 (Opłaconych: 2)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 132 (Opłaconych: 107)