Road Trophy - etapówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1
ALEKSANDRA BOROŃ PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
KATARZYNA BREWIŃSKA Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
MAGDALENA CHECHELSKA PL KTC KIELCE 23
ALEKSANDRA DREJ Tak PL 23
KATARZYNA EBERT PL OŚKA WARSZAWA 23
ANNA GODZIK Tak PL 23
KATARZYNA LASKOWSKA Tak PL FINISHER.PL 23
MAGDALENA PIRÓG Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
KATARZYNA POLAKOWSKA PL BIKEHOLICY TINES 23
LIDIA PYCIARZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
AGNIESZKA ROLA PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
BARBARA SOBCZYK Tak PL 23
SYLWIA SZAFRANIEC Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 13 (Opłaconych: 8)
K2 - Kobiety 36+ K1
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
H - Mężczyźni 16-23 H
DAMIAN GŁOWNIA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ARKADIUSZ GUDZ Tak PL STC NOWY SĄCZ 23
KACPER JAWORSKI Tak PL 23
RYSZARD JURKOWSKI PL 23
RADOSŁAW KĘDZIORA PL 23
MACIEJ KOPYCKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM 23
KRZYSZTOF KUBIK PL OTR INTERKOL 23
PIOTR KUKLA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
KACPER ŁOCHOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
TOMASZ MATOGA Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 23
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 23
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO 23
MACIEJ STANOWICZ Tak PL SAJ-POL TEAM 23
SZYMON STOLARCZYK PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
MICHAŁ SZCZUREK PL MTB MOSIR DUKLA 23
KACPER ŚWITALSKI PL ROAD MARATON TEAM 23
KAMIL WÓJT Tak PL GATTA BIKE-RS 23
SZYMON WRÓBEL PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 20 (Opłaconych: 10)
A - Mężczyźni 24-29 A
MARCIN BARTOLEWSKI Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MATEUSZ BIRECKI PL NASZ BASKET TEAM 23
ADRIAN BŁAŻEJOWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF CELARY Tak PL 23
TOMASZ CIEŚLAR Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
UNKNOWN DEVICE PL CICHY KĄCIK 23
ALEKSANDER DZIURZYŃSKI PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 23
MATEUSZ GAŁUSZKA Tak PL SYMULA TEAM 23
JAN GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ RABKA-ZDRÓJ 23
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DOMINIK KAPUSTA PL 23
KAMIL LUBERDA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WOJCIECH MATLAK PL POLART MOSER SMP TEAM 23
FILIP MATOSZKO Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
ŁUKASZ MATUSIAK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
BARTOSZ MĘZIŃSKI Tak PL FINISHER.PL 23
MICHAŁ NABIAŁEK Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
BARTŁOMIEJ OGIELA Tak PL GRUPETTO GORLICE 23
ŁUKASZ PAWŁOSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PIOTR PIWOŃSKI PL JAS-KÓŁKA 23
KAMIL PUCHAŁKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
KRZYSZTOF ROGOWSKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
KAROL RYSZKA PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
MICHAŁ SIKORA PL INKANTOR.PL 23
ROBERT SŁOWIOCZEK PL SYMULA TEAM 23
BARTOSZ ŚWIDERSKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
ADAM WÓJCIK Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 28 (Opłaconych: 17)
B - Mężczyźni 30-39 B
WOJCIECH ARMUŁA Tak PL 23
SZYMON BANACH Tak PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak PL 23
NIKITA BOLDIN Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
PAWEŁ BUCZKOWICZ Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
JAKUB CHARCHUT Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ŁUKASZ CISZEK PL CZARUSBLITZ 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 23
DANIEL DUŚKO PL BIKEHEAD 23
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM 23
ARTHUR GĄGAŁA NO SMART-CLUB-KATIUSHA-IMPACT-NORGE 23
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL 23
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS 23
SŁAWOMIR GRZESIAK PL WWW.PROXIBUD.PL 23
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KONRAD GUZ Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
JAROSŁAW HAŁAS Tak PL 23
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES 23
RAFAŁ KAMPKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
JULIAN KAPŁON PL ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA 23
KRZYSZTOF KŁODNICKI PL 23
TOMASZ KNAPIK Tak PL 23
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 23
PIOTR KOPAŃCZUK Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI PL BIKEHOLICY TINES 23
ERNEST KUROWSKI Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
WIESŁAW LEGIERSKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ŁUKASZ LISOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MICHAŁ LISTWAN Tak PL ROWEROWANIE.PL 23
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN 23
PATRYK MAZUREK Tak PL 23
JAROSŁAW MICHAŁOWSKI Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
BARTOSZ MYCH Tak PL 23
PIOTR NOWACKI Tak PL 23
KONRAD NOWAK PL 23
WOJCIECH ODSTERCZYL PL 23
RAFAŁ OLEŚ PL OTR INTERKOL 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
PIOTR PAPIEROK PL 23
ROBERT PETERCZUK PL POLART MOSER SMP TEAM 23
MICHAŁ PIELAK Tak PL NOWA HUTA TEAM 23
KRYSTIAN PIRÓG Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
EMIL POTRĘĆ Tak PL 23
ŁUKASZ PRZYBEK Tak PL 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ADAM SAJ Tak PL SAJ-POL TEAM 23
BARTOSZ SIKORA PL BIKEHOLICY TINES 23
NORBERT STANEK Tak PL 23
ADAM STARZYŃSKI PL PROCYCLING PROMOTION 23
PIOTR STĘPNIK PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MARCIN TOMECKI PL CZIKONI GROUP 23
ROBERT WALASKI CZ TJ TŽ TŘINEC 23
DANIEL WOJTYNA PL 23
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
LESZEK WUZIAK Tak GB 23
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL 23
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL 23
MICHAL ZAREBA DE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 64 (Opłaconych: 37)
C - Mężczyźni 40-49 C
MAREK ADAMCZYK PL 23
JANUSZ BANASIAK Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
SEBASTIAN BIRUTA Tak PL SAJ-POL TEAM 23
ROBERT BOBKA Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
PIOTR BORSZLAK PL MULTISTAL POZNAŃ 23
GRZEGORZ BUDZYŃSKI Tak PL 23
GRZEGORZ BURZAWA PL FENIX TYCHY 23
ANDRZEJ DĄBROWSKI PL 23
JAROSŁAW DRELUCH PL 23
PAWEŁ DROŻDŻEWSKI Tak PL 23
MAREK DZIWOKI PL 23
ROMAN FANTINI PL 23
JAROSŁAW FILUS PL 23
MICHAŁ FYDRYCH Tak PL 23
MARIUSZ GANCARZ PL TOMAZIBIKE JASTRZĘBIE 23
TOMASZ GAWROŃSKI Tak PL 23
MARCIN GĄSZCZAK PL SBM 23
MAREK GOC PL FENIX TYCHY 23
ANDRZEJ GORGOSZ PL OPONY-SERAFINOWSKI 23
PIOTR GÓRNIAK PL BGŻ ESKA TEAM 23
MARCIN HUBCZAK PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 23
ANDRZEJ JANIK Tak PL AND.NOVA 23
JACEK JANKOWSKI PL 23
KRZYSZTOF KĘPA Tak PL NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA 23
ARTUR KONDRACKI Tak PL KIELCE 23
PRZEMYSŁAW KOPER Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
KONRAD KORZENIOWSKI PL BIKEHOLICY TINES 23
REMIGIUSZ KOT PL 23
SZYMON KOZIATEK PL 23
ANDRZEJ LIWIŃSKI Tak PL A.G.C 2-L SPRINT ŁÓDŹ 23
KRZYSZTOF ŁUCZKOWIEC Tak PL 23
TOMASZ MACIAŚ PL BGŻ ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF MATULA Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
TOMASZ MATUSIK Tak PL 23
WOJCIECH MICHAŁEK Tak PL DARIO TEAM RADOMSKO 23
ROBERT MISZTAL Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MACIEJ NOSEK PL STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT 23
ZBIGNIEW ORŁOWSKI Tak PL 23
DARIUSZ OSTROWSKI PL 23
MARIUSZ PIASECKI Tak PL 23
JACEK PIĄTEK Tak PL DKK GRYF DEBICA 23
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ROBERT PILCH Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
SLAWOMIR RATALEWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
PRZEMYSŁAW RODECKI Tak PL 23
PIOTR SŁOWIK Tak PL PLV-TEAM.PL 23
BARTOSZ SOPATA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL 23
PIOTR SZAFRANIEC Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
ARTUR SZYMBORSKI Tak PL 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE PL BIKEHOLICY TINES 23
WOJCIECH WRONA PL POLART MOSER SMP TEAM 23
MARIUSZ ZACHACZ PL IM-MOTION.PL TEAM 23
ŁUKASZ ZAKIELARZ PL MILLENNIUM LEASING BIKERS 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 65 (Opłaconych: 38)
D - Mężczyźni 50-59 D
STANISŁAW ABRACHAMCZYK PL JAS-KÓŁKA 23
ANTONI BRZUSKI PL SOKÓŁ TARNÓW 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
ANDRZEJ KASPRZYK PL ALVA 1 TYTAN 23
MACIEJ KOZIEŁ PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
DARIUSZ LASKOWSKI Tak PL FINISHER.PL 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
RYSZARD NAGLIK PL KKS SOKÓŁ KĘTY 23
ANDRZEJ PIĄTEK PL ROAD MARATON TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
BOGDAN PSZENICA Tak PL CYCLO TRENER TEAM 23
STANISŁAW RADZIK PL BIKEHOLICY TINES 23
KAZIMIERZ ROJEK PL BGŻ ESKA TEAM 23
JÓZEF ROKOSZ PL 23
JERZY ROSA Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 23
WALDEMAR SOCHA PL BIKEHOLICY TINES 23
JACEK SZARY PL 23
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
JERZY ŚWIDA Tak PL 23
EDWARD WAWRZYNKIEWICZ PL GMG GLIWICE 23
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY 23
MIROSŁAW WOJTYŚ Tak PL 23
CZESŁAW WOŁUJEWICZ Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
PIOTR WRONA PL BGŻ ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 27 (Opłaconych: 12)
E - Mężczyźni 60+ E
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL START BIELSKO 23
HENRYK BRYŚ PL SKALNIK GRACZE 23
JÓZEF BUŁKA PL OLDBOJE RAJCZA 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL OLIMPIONIK 23
TADEUSZ GARNCARZ Tak PL POLIMER - MYSZKÓW 23
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 23
EDWARD JURZYCA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR MISZCZAK PL STC NOWY SĄCZ 23
EDWARD SIUDUT PL 23
RYSZARD SULECKI PL TTC TORUŃ 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
HENRYK ZAPAŚNIK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 12 (Opłaconych: 5)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 232 (Opłaconych: 130)