Road Trophy - etapówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
A.G.C 2-L SPRINT ŁÓDŹ
ANDRZEJ LIWIŃSKI 399
ALVA 1 TYTAN
JANUSZ BANASIAK 480
ANDRZEJ KASPRZYK
FILIP MATOSZKO 456
KRZYSZTOF MATULA 486
AND.NOVA
ANDRZEJ JANIK 464
BGŻ ESKA TEAM
PIOTR GÓRNIAK 415
TOMASZ MACIAŚ 428
KAZIMIERZ ROJEK 432
PIOTR WRONA 422
BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA
RAFAŁ KAMPKA
KAMIL PUCHAŁKA
BIKEHEAD
DANIEL DUŚKO
BIKEHOLICY TINES
KONRAD HERBA
KONRAD KORZENIOWSKI 518
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI
KATARZYNA POLAKOWSKA
STANISŁAW RADZIK
BARTOSZ SIKORA
WALDEMAR SOCHA
MIROSŁAW SÓLNICA 489
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE
BLOKBLACH RADOMSKO
PRZEMYSŁAW SABADY
BODYICOACH CYCLING TEAM
ŁUKASZ PAWŁOSKI
AGNIESZKA ROLA
MIKOŁAJ SZEWCZYK 395
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI
CICHY KĄCIK
WOJCIECH WOJTAS
CYCLO TRENER TEAM
BOGDAN PSZENICA 363
CZARUSBLITZ
ŁUKASZ CISZEK
CZIKONI GROUP
MARCIN TOMECKI
DARIO TEAM RADOMSKO
WOJCIECH MICHAŁEK 343
DKK GRYF DEBICA
JACEK PIĄTEK 468
DOBRE SKLEPY ROWEROWE
SZYMON STOLARCZYK
JACEK SZCZYGIEŁ 436
FENIX TYCHY
GRZEGORZ BURZAWA
JAN CEGLAREK 447
MAREK GOC
FINISHER.PL
KATARZYNA LASKOWSKA 449
DARIUSZ LASKOWSKI 431
BARTOSZ MĘZIŃSKI 430
GATTA BIKE-RS
TOMASZ GRZEGORY
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ 482
ŁUKASZ LISOWSKI 448
KACPER ŁOCHOWSKI 439
WOJCIECH MACIĄG 427
DARIUSZ MALINOWSKI 411
ŁUKASZ MATUSIAK 469
ADAM OSTOJSKI
ROBERT PILCH 473
LIDIA PYCIARZ 458
PIOTR STĘPNIK
GRZEGORZ TURKIEWICZ 463
KAMIL WÓJT 416
GMG GLIWICE
EDWARD WAWRZYNKIEWICZ
GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
PRZEMYSŁAW KOPER 371
GOMOLA TRANS AIRCO
KAROL RYSZKA
GRUPA MARAT
MAREK SZATANIK 470
GRUPETTO GORLICE
BARTŁOMIEJ OGIELA 474
IM-MOTION.PL TEAM
MARIUSZ ZACHACZ
INKANTOR.PL
MICHAŁ SIKORA
JAS-KÓŁKA
STANISŁAW ABRACHAMCZYK
ADAM GRZYBEK 300
EDWARD JURZYCA 424
KAMIL LUBERDA 421
EUGENIUSZ MAŁYJUREK 409
MAREK MARSZAŁEK 408
TOMASZ MŁYNEK 398
ANDRZEJ MŁYNEK 362
PIOTR PIWOŃSKI
DARIUSZ POTONIEC
DARIUSZ PUZOŃ 361
DOMINIK RYGAŁA 417
SZYMON WRÓBEL
KIELCE
ARTUR KONDRACKI 374
KKS SOKÓŁ KĘTY
RYSZARD NAGLIK
KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MICHAŁ BESTWINA 479
JAKUB CHARCHUT 403
ŁUKASZ KRAMARCZYK 471
BOGUSŁAW KRAMARCZYK 414
MAREK MARZEC 490
KATARZYNA ORŁOWSKA 455
KRZYSZTOF PIECHACZEK
PRZEMYSŁAW SZLAGOR
ŁUKASZ ŚLEZIAK 425
IZABELA WŁOSEK 412
KTC KIELCE
MAGDALENA CHECHELSKA
LKK LUBLIN
KAMIL MAJ
LUBELSKI KLUB KOLARSKI
MICHAŁ BUJAK
MASTERS TYCHY
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI
MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW
ALEKSANDER DZIURZYŃSKI
ROBERT MISZTAL 543
MILLENNIUM LEASING BIKERS
ŁUKASZ ZAKIELARZ 533
MTB MOSIR DUKLA
MICHAŁ SZCZUREK
MULTISTAL POZNAŃ
PIOTR BORSZLAK
NASZ BASKET TEAM
MATEUSZ BIRECKI
NKK - JMP PROFESJONALNA ODZIEŻ NARCIARSKA
ROBERT BOBKA 372
KRZYSZTOF KĘPA 365
ERNEST KUROWSKI 310
JAROSŁAW MICHAŁOWSKI 364
MAGDALENA PIRÓG 309
KRYSTIAN PIRÓG 1
ADAM WÓJCIK 308
NOWA HUTA TEAM
MICHAŁ PIELAK 307
OLDBOJE RAJCZA
JÓZEF BUŁKA
OLIMPIONIK
JANUSZ CZAJKA 390
ONECOM.BIKEATELIER.SQUADRA.CORSA
SZYMON BANACH 338
JULIAN KAPŁON
OPONY-SERAFINOWSKI
ANDRZEJ GORGOSZ
OŚKA WARSZAWA
PAWEŁ BUCZKOWICZ 344
KATARZYNA EBERT
KONRAD GUZ 353
PIOTR KOPAŃCZUK 366
OTR INTERKOL
KRZYSZTOF KUBIK
RAFAŁ OLEŚ
PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
ZDZISŁAW PROCHOŃ 376
SLAWOMIR RATALEWSKI
PLV-TEAM.PL
PIOTR SŁOWIK 487
POLART MOSER DONNE TEAM
MAŁGORZATA ADAMCZYK 437
ALEKSANDRA BOROŃ
KATARZYNA BREWIŃSKA 99
SYLWIA SZAFRANIEC 354
POLART MOSER SMP TEAM
TOMASZ CIEŚLAR 472
DAMIAN GŁOWNIA 488
MACIEJ KOPYCKI 328
GRZEGORZ KOZIELEC
WOJCIECH MATLAK 442
KORNEL OLSZEWSKI 465
ROBERT PETERCZUK
KRZYSZTOF ROGOWSKI 402
JERZY ROSA 483
BARTOSZ SOPATA 440
PIOTR SZAFRANIEC 318
CZESŁAW WOŁUJEWICZ 396
WOJCIECH WRONA
POLIMER - MYSZKÓW
TADEUSZ GARNCARZ 368
PROCYCLING PROMOTION
ADAM STARZYŃSKI
ROAD MARATON TEAM
ŁUKASZ FRYDEL
RAFAŁ KOCOŃ 460
PIOTR KUKLA 457
WIESŁAW LEGIERSKI
TOMASZ LESIECKI 444
ANDRZEJ PIĄTEK 475
BOGUSŁAW ROTTE 476
KACPER ŚWITALSKI 450
ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ANDRZEJ SZCZEPANIK 484
ROWEROWANIE.PL
MICHAŁ LISTWAN 542
SAJ-POL TEAM
SEBASTIAN BIRUTA 370
ADAM SAJ 329
MACIEJ STANOWICZ 356
SBM
MARCIN GĄSZCZAK
SCOUT CZĘSTOCHOWA
MARCIN BARTOLEWSKI 407
MICHAŁ NABIAŁEK 445
SKALNIK GRACZE
HENRYK BRYŚ
SMART-CLUB-KATIUSHA-IMPACT-NORGE
ARTHUR GĄGAŁA
SOKÓŁ TARNÓW
ANTONI BRZUSKI
SPORT SERWIS SANDOMIERZ
NIKITA BOLDIN 419
BARTOSZ ŚWIDERSKI 441
START BIELSKO
ROMAN AUGUŚCIŃSKI
STC NOWY SĄCZ
ARKADIUSZ GUDZ 335
PIOTR MISZCZAK
STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH SPRINT
MACIEJ NOSEK
SYMULA TEAM
MATEUSZ GAŁUSZKA 333
ROBERT SŁOWIOCZEK
TC ORZEŁ RABKA-ZDRÓJ
JAN GRZEMPA 446
TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE
MACIEJ KOZIEŁ
TOMASZ MATOGA 423
TJ TŽ TŘINEC
ROBERT WALASKI
TOMAZIBIKE JASTRZĘBIE
MARIUSZ GANCARZ
TTC TORUŃ
RYSZARD SULECKI
WÓZKI WIDŁOWE ARTECH
MARCIN HUBCZAK
WWW.PROXIBUD.PL
SŁAWOMIR GRZESIAK


Ilość wszystkich zgłoszeń: 172