Sieroszewice - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1
KATARZYNA BREWIŃSKA PL POLART NUTRAXX TEAM 23
LIDIA PYCIARZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 Tak PL CYKLOOPOLE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 36+ K1
EWA KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL 23
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ANNA WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
H - Mężczyźni 16-23 H
DAWID BUDA Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
MATEUSZ FRĄSZCZAK Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART MOSER SMP TEAM 23
DOMINIK KAŹMIERCZAK Tak PL 23
RADOSŁAW KĘDZIORA PL 23
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM 23
KRZYSZTOF KUBIK PL OTR INTERKOL 23
PIOTR KUKLA PL ROAD MARATON TEAM 23
MICHAŁ MICHALSKI Tak PL OTR INTERKOL 23
PRZEMYSŁAW MOCEK Tak PL OTR INTERKOL 23
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
FILIP PIAŚCIK Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO 23
MATEUSZ SZUKOWSKI Tak PL OTR INTERKOL 23
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK Tak PL OTR INTERKOL 23
KAMIL WÓJT PL GATTA BIKE-RS 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 16 (Opłaconych: 9)
A - Mężczyźni 24-29 A
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MAREK FIKUS PL ALVA 1 TYTAN 23
DOMINIK KAPUSTA Tak PL 23
WOJCIECH MATLAK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
FILIP MATOSZKO Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ PL WHIRLPOOL CLUB WROCŁAW 23
ŁUKASZ MICHALSKI PL 23
MATEUSZ ROZMIAREK Tak PL DRUŻYNA SZPIKU 23
TOMASZ STALINGER PL TALVI SPORT 23
JULIUSZ STOCHMAL PL 23
JACEK SWĘDROWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 11 (Opłaconych: 6)
B - Mężczyźni 30-39 B
ROBERT ADAMSKI Tak PL 23
ADAM BARTOSZEK PL KS ICE-MAT TEAM 23
MARCIN BOBRUK Tak PL BOBRUK IRON TEAM 23
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ Tak PL OTR INTERKOL 23
ROBERT BUDA Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
BORYS CHWIŁKOWSKI Tak PL DRUŻYNA SZPIKU 23
JAKUB CZWOJDA PL FTI RACING TEAM 23
ARTUR GACEK PL GVT 23
JAKUB GOSPODARCZYK Tak PL 23
TOMASZ GRZEGORY Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ŁUKASZ GRZESIEK Tak PL OTR INTERKOL 23
KONRAD GUZ PL OŚKA WARSZAWA 23
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES 23
PIOTR JANIAK PL KLUB BIEGACZA ORANGE POLSKA 23
MACIEJ JEŻYK Tak PL AMATOR 23
ADRIAN JUREK Tak PL OTR INTERKOL 23
BARTOSZ KACZMARKIEWICZ Tak PL 23
ADAM KOWALSKI Tak PL 23
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM 23
TOMASZ LESIECKI PL ROAD MARATON TEAM 23
NORBERT LEWANDOWSKI PL 23
ŁUKASZ LISOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN 23
PATRYK MAZUREK PL 23
RAFAŁ OLEŚ Tak PL OTR INTERKOL 23
PRZEMYSLAW PARTYKA PL STAROGARD GDAŃSKI 23
KONRAD PAWLAK Tak PL 23
ROBERT PETERCZUK PL POLART MOSER SMP TEAM 23
SZYMON PIECZYŃSKI Tak PL 23
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
BARTOSZ SIKORA PL BIKEHOLICY TINES 23
PAWEŁ STASIAK Tak PL 23
PIOTR STĘPNIK PL GATTA BIKE-RS 23
PIOTR SZYSZYŃSKI Tak PL 23
RAFAŁ WASIELEWSKI Tak PL OTR INTERKOL 23
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL BIKEHOLICY TINES 23
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 37 (Opłaconych: 19)
C - Mężczyźni 40-49 C
JANUSZ BANASIAK PL ALVA 1 TYTAN 23
SŁAWOMIR FOREMSKI Tak PL TTC TORUŃ 23
PIOTR GÓRNIAK Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
TOMASZ JANOS Tak PL 23
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL 23
PIOTR KLECZEWSKI Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
KRZYSZTOF KLEPS Tak PL 23
WOJCIECH KOKOSIŃSKI Tak PL OTR INTERKOL 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF MATULA Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
WOJCIECH MICHAŁEK PL DARIO TEAM RADOMSKO 23
DARIUSZ OSTROWSKI PL 23
MACIEJ OWCZAREK Tak PL OTR INTERKOL 23
MARIUSZ PIASECKI Tak PL RYCERZE ROLANDA 23
JACEK PIĄTEK PL DKK GRYF DEBICA 23
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA 23
REMIGIUSZ ROLSKI PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
BARTOSZ SOPATA PL POLART MOSER SMP TEAM 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
BOGUSŁAW WAWRZYNIAK PL 23
SEBASTIAN WOJTYSIAK Tak PL MLUKS AS BIADKI 23
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE PL BIKEHOLICY TINES 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 28 (Opłaconych: 14)
D - Mężczyźni 50-59 D
ANTONI BRZUSKI PL SOKÓŁ TARNÓW 23
JAN CEGLAREK PL FENIX TYCHY 23
FRANCISZEK GOGÓŁ PL KB & R LEW LEGNICA 23
MAREK GULIŃSKI Tak PL 23
MIROSŁAW JANKOWSKI Tak PL 23
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MAREK LECHOWSKI PL IT KONTRAKT 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ZBIGNIEW NOWAK Tak PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL 23
ZBIGNIEW RYBACKI PL BDC ROAD TEAM 23
JORAN SKUPNIK PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 23
PIOTR SZULC PL BGŻ ESKA TEAM 23
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY 23
PIOTR WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 20 (Opłaconych: 8)
E - Mężczyźni 60+ E
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL START BIELSKO 23
HENRYK BRYŚ Tak PL SKALNIK GRACZE 23
RYSZARD CHUDYKOWSKI Tak PL TTC TORUŃ 23
ANDRZEJ GALUBIŃSKI Tak PL TTC TORUŃ 23
TADEUSZ GARNCARZ Tak PL POLIMER - MYSZKÓW 23
EDWARD JURZYCA PL JAS-KÓŁKA 23
ZDZISŁAW KEMPA Tak PL DROP OSTRZESZOW 23
TADEUSZ MACIEJCZYK PL GNIEWKOWO 23
KAZIMIERZ MALĄG PL 23
MAREK PASTUSZAK Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
ANDRZEJ PRZENICZKA Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
EDWARD SIUDUT PL 23
MACIEJ SOŁTYSIAK Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
RYSZARD SULECKI Tak PL TTC TORUŃ 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ROMAN TOMASZEWSKI PL SKANIA 23
ANDRZEJ WOLNIAK PL 23
HENRYK ZAPAŚNIK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 19 (Opłaconych: 10)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 137 (Opłaconych: 71)