Sieroszewice - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
ALVA 1 TYTAN
JANUSZ BANASIAK 23
MAREK FIKUS 23
ANDRZEJ KASPRZYK 23
FILIP MATOSZKO 23
KRZYSZTOF MATULA 23
FILIP PIAŚCIK 23
AMATOR
MACIEJ JEŻYK 23
BDC ROAD TEAM
ZBIGNIEW RYBACKI 23
BGŻ ESKA TEAM
PIOTR GÓRNIAK 23
TOMASZ MACIAŚ 23
KAZIMIERZ ROJEK 23
PIOTR SZULC 23
ANNA WRONA 23
PIOTR WRONA 23
BIKEHOLICY TINES
KONRAD HERBA 23
BARTOSZ SIKORA 23
KRZYSZTOF WEBERBAUER 23
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE 23
BLOKBLACH RADOMSKO
PRZEMYSŁAW SABADY 23
BOBRUK IRON TEAM
MARCIN BOBRUK 23
BODYICOACH CYCLING TEAM
DAMIAN RYBARCZYK 23
CYKLOOPOLE
KRYSTYNA SABAJ 23
DARIO TEAM RADOMSKO
WOJCIECH MICHAŁEK 23
DKK GRYF DEBICA
JACEK PIĄTEK 23
DROP OSTRZESZOW
ZDZISŁAW KEMPA 23
DRUŻYNA SZPIKU
BORYS CHWIŁKOWSKI 23
MATEUSZ ROZMIAREK 23
FENIX TYCHY
JAN CEGLAREK 23
FTI RACING TEAM
JAKUB CZWOJDA 23
GATTA BIKE-RS
TOMASZ GRZEGORY 23
ŁUKASZ LISOWSKI 23
WOJCIECH MACIĄG 23
DARIUSZ MALINOWSKI 23
ADAM OSTOJSKI 23
ROBERT PILCH 23
LIDIA PYCIARZ 23
PIOTR STĘPNIK 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ 23
KAMIL WÓJT 23
GNIEWKOWO
TADEUSZ MACIEJCZYK 23
GVT
ARTUR GACEK 23
IT KONTRAKT
MAREK LECHOWSKI 23
JAS-KÓŁKA
EDWARD JURZYCA 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK 23
DARIUSZ POTONIEC 23
DARIUSZ PUZOŃ 23
KB & R LEW LEGNICA
FRANCISZEK GOGÓŁ 23
KLUB BIEGACZA ORANGE POLSKA
PIOTR JANIAK 23
KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MICHAŁ BESTWINA 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK 23
MAREK MARZEC 23
KRZYSZTOF PIECHACZEK 23
REMIGIUSZ ROLSKI 23
IZABELA WŁOSEK 23
KS ICE-MAT TEAM
ADAM BARTOSZEK 23
LKK LUBLIN
KAMIL MAJ 23
MASTERS TYCHY
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI 23
MLUKS AS BIADKI
SEBASTIAN WOJTYSIAK 23
OŚKA WARSZAWA
KONRAD GUZ 23
OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
DAWID BUDA 23
ROBERT BUDA 23
MATEUSZ FRĄSZCZAK 23
PIOTR KLECZEWSKI 23
MAREK PASTUSZAK 23
ANDRZEJ PRZENICZKA 23
MACIEJ SOŁTYSIAK 23
OTR INTERKOL
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ 23
ŁUKASZ GRZESIEK 23
ADRIAN JUREK 23
ROBERT KIERZEK 23
WOJCIECH KOKOSIŃSKI 23
EWA KOWALCZYK 23
ZBIGNIEW KOWALCZYK 23
KRZYSZTOF KUBIK 23
MICHAŁ MICHALSKI 23
PRZEMYSŁAW MOCEK 23
RAFAŁ OLEŚ 23
MACIEJ OWCZAREK 23
MATEUSZ SZUKOWSKI 23
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK 23
RAFAŁ WASIELEWSKI 23
PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
ZDZISŁAW PROCHOŃ 23
POLART MOSER SMP TEAM
DAMIAN GŁOWNIA 23
GRZEGORZ KOZIELEC 23
WOJCIECH MATLAK 23
ROBERT PETERCZUK 23
BARTOSZ SOPATA 23
POLART NUTRAXX TEAM
KATARZYNA BREWIŃSKA 23
POLIMER - MYSZKÓW
TADEUSZ GARNCARZ 23
ROAD MARATON TEAM
PIOTR KUKLA 23
WIESŁAW LEGIERSKI 23
TOMASZ LESIECKI 23
ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ANDRZEJ SZCZEPANIK 23
RYCERZE ROLANDA
MARIUSZ PIASECKI 23
SKALNIK GRACZE
HENRYK BRYŚ 23
SKANIA
ROMAN TOMASZEWSKI 23
SOKÓŁ TARNÓW
ANTONI BRZUSKI 23
STAROGARD GDAŃSKI
PRZEMYSLAW PARTYKA 23
START BIELSKO
ROMAN AUGUŚCIŃSKI 23
TALVI SPORT
TOMASZ STALINGER 23
TTC TORUŃ
RYSZARD CHUDYKOWSKI 23
SŁAWOMIR FOREMSKI 23
ANDRZEJ GALUBIŃSKI 23
RYSZARD SULECKI 23
UKS TWOJA MERIDA IMIELIN
JORAN SKUPNIK 23
WHIRLPOOL CLUB WROCŁAW
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ 23


Ilość wszystkich zgłoszeń: 106