TELEGRAF TRAIL_Pakiet STANDARD: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety
JOANNA ADAMCZYK PL
MARIOLA ANTAS PL
ANNA BARCZAK Tak PL
MAGDALENA BARTNICKA PL
AGNIESZKA CHUDZIAK Tak PL
BARBARA CISOWSKA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
MAŁGORZATA DOROZ Tak PL
MAŁGORZATA DOROZ-TUREK Tak PL
IWONA DUTKIEWICZ Tak PL
MONIKA EJZEMBERG Tak PL BIEGNIĘTE LASKI
AGNIESZKA FĄFARA Tak PL
ZOFIA FRAS Tak PL
DOROTA FURMAŃSKA Tak PL
ZUZANNA GAJEK PL
ANNA GARNCAREK Tak PL BIEGNIĘTE LASKI
KATARZYNA GREDKA Tak PL
EDYTA HERBUŚ Tak PL AKTYWNY ĆMIŃSK
MAGDALENA JAGODZKA Tak PL
ALEKSANDRA JAGODZKA-POLIT Tak PL
RENATA JAKUBISIAK Tak PL
NINA KARPIŃSKA PL
AGATA KASIŃSKA Tak PL WKURW_TEAM
WIOLETTA KLAMKA PL ŚWIĘTOKRZYSKI WŁÓCZYKIJ
PAULINA KLASIŃSKA Tak PL 5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓW
SYLWIA KOBAK Tak PL
KAROLINA KORZENIOWSKA Tak PL
AGNIESZKA KOT Tak PL CROSSBOXKIELCE
KLAUDIA KRAJEWSKA PL
MONIKA KUCHTA Tak PL BIEGNIĘTE LASKI
GRAŻYNA KULESZA Tak PL
KAROLINA MAJ Tak PL
IWONA MERESIŃSKA Tak PL
ANIA MŁYNARCZYK Tak PL
EWA OCHOCKA Tak PL BIEGNIĘTE LASKI
KATARZYNA OKÒLSKA Tak PL
MALGORZATA PALUS Tak PL ISANDS ENKLAWA SPORTU
KAROLINA PIEKUT Tak PL WKURW_TEAM
MONIKA PSOTA Tak PL
JOANNA PYRAK Tak PL
AGNIESZKA ROGOLIŃSKA PL
PAULINA SINIARSKA Tak PL WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE
PAULINA SKRZYPEK Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
MARTA SMOGORZEWSKA Tak PL #ZLOTYNAKILOMETR/WKURW_TEAM
MARTA SOWIŃSKA Tak PL
AGNIESZKA SÓJKA Tak PL NIEZRZESZONA
ANNA SPRAWKA PL ZABIEGANE STARACHOWICE
ALICJA SYKUT Tak PL
KAROLINA ŚLIWIŃSKA Tak PL
EWA TABENCKA PL
DONATA TOKARSKA Tak PL OSTROBIEC
JOLANTA WAGNER Tak PL
MAŁGORZATA WASZKUĆ PL
MAŁGORZATA WIEDRO Tak PL WKURW_TEAM / BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
AGNIESZKA WIŚNIEWSKA PL
KATARZYNA WOJCIESZAK Tak PL ŚCO BIEGA
ANNA ZAKRZEWSKA Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 56 (Opłaconych: 44)
M - Mężczyźni
DANIEL ADAMCZAK Tak PL
BARTŁOMIEJ ADAMCZYK Tak PL
JACEK ADEREK Tak PL
DAMIAN BANAJSKI Tak PL
ŁUKASZ BANASZEWSKI PL
ŁUKASZ BANASZEWSKI Tak PL
KAMIL BANAŚ Tak PL EGIS
PAWEŁ BARAN Tak PL
PATRYK BARAŃSKI Tak PL
RAFAŁ BARTKIEWICZ Tak PL
MICHAŁ BĘDKOWSKI Tak PL
TOMASZ BIELAWSKI PL
ADRIAN BIELUŃ PL PURA VIDA TEAM / BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
GRZEGORZ BIGOS PL
DAMIAN BŁĄKAŁA Tak PL
MACIEJ BOBROWSKI Tak PL
SŁAWOMIR BOCEK PL WATAHA
PRZEMYSŁAW BODO Tak PL MECHANIK I PRZYJACIELE
ŁUKASZ BORYCKI Tak PL STOKOWCZYKI TEAM
MICHAŁ BORYCKI Tak PL
JAROSŁAW BOTKIEWICZ PL
DAMIAN BRONIŚ Tak PL
WACŁAW BYCZKOWSKI PL ROAD MARATON TEAM
ŁUKASZ CABAJ Tak PL
MARIUSZ CENDROWSKI PL
MACIEJ CHOJNACKI Tak PL
JAKUB CHWALIŃSKI PL ESTEKA RUNNING
PAWEŁ CHYLAK Tak PL ISPORT TEAM
WOJCIECH CIELECKI PL
WOJCIECH CIELECKI Tak PL
ARKADIUSZ CIEŚLA Tak PL BIEGAMY Z SERCEM.PL
JAN CZAPLIŃSKI Tak PL
GRZEGORZ CZARNOTA Tak PL
MICHAŁ CZUPRYŃSKI Tak PL
ŁUKASZ DĄBROWSKI Tak PL KWADRANS TEAM
WOJCIECH DELEŻUCH PL
JACEK DŁUGOSZ Tak PL
RAFAŁ DOLATOWSKI Tak PL
ARKADIUSZ DUKAŁA Tak PL
MICHAŁ DYBKA Tak PL CIEPLEJ NIE PIJE
KRYSTIAN DYLAWERSKI Tak PL
VOJTECH FEDOREK Tak PL
HUBERT FIGARSKI Tak PL NIEZRZESZONY
SYLWESTER FIUK PL
MIŁOSZ FREJ Tak PL
MARIUSZ GACEK Tak PL
KONRAD GAJDOWSKI Tak PL
PAWEL GASIOR PL ROZBIEGANY SUSZ
MACIEJ GĄSIOR PL
MAREK GIEBUŁTOWICZ Tak PL
PAWEŁ GIEMZA Tak PL
ROBERT GOŁĄB Tak PL AKTYWNY ĆMIŃSK
KRZYSZTOF GOŁĄBEK Tak PL NIEZRZESZONY
KACPER GOŁDYN Tak PL
PATRYK GOS PL
PATRYK GOS Tak PL
KRZYSZTOF GÓRSKI PL MK-NET
ZBIGNIEW GRABDA Tak PL
BARTOSZ GROCHOWINA PL PSP
DAWID GROCHOWINA PL
DAWID GROCHOWINA PL
MIKOŁAJ GROSZEK Tak PL
GRZEGORZ GRUSZKA Tak PL NIEZRZESZONY
MATEUSZ GRYGIEL Tak PL
ADRIAN GRZESIK Tak PL
LEOPOLD GUT Tak PL WKURW_TEAM
PAWEŁ GUZERA Tak PL
MICHAŁ IWAN Tak PL
DANIEL JAGODZKI Tak PL SCYZORY OCR
PAWEŁ JAKUBCZYK Tak PL
DARIUSZ JAKUBCZYK Tak PL WOŹNIAK RUNNING TEAM
PAWEŁ JAKUBCZYK PL
ADRIAN JAMRÓZ Tak PL
BARTEK JANASZEK Tak PL NIEZRZESZONY
ANDRZEJ JANISZEWSKI Tak PL
KAMIL JANUS Tak PL
GRZEGORZ JANUSEK Tak PL CIEPLEJ NIE PIJE
PAWEŁ JAŃCZYK PL AONIJIE TEAM
PIOTR JAŚTAL PL LKB RUDNIK
DAWID JEZIERSKI Tak PL
JAROSŁAW KACZMARSKI Tak PL W POGONI ZA DUCHEM
MAREK KALINOWSKI PL
ŁUKASZ KARLIŃSKI Tak PL
MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Tak PL CHŁOPAKI Z JASKINI
PIOTR KOŃ PL
OLEK KOSIŃSKI Tak PL
GRZEGORZ KOSMALA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
MATEUSZ KOWALCZYK PL
GRZEGORZ KOWALSKI Tak PL W POGONI ZA DUCHEM
PIOTR KOZLOWSKI PL AKS POLONIA WARSZAWA
PIOTR KOZLOWSKI PL AKS POLONIA WARSZAWA
ŁUKASZ KRACZYŃSKI PL NIEZRZESZONY
GRZEGORZ KRÓL Tak PL
TOMASZ KRUK Tak PL
MICHAL KRZOS Tak PL
PRZEMYSŁAW KUBICZ Tak PL ZAKAPIORY ŚWIĘTOKRZYSKIE
PAWEŁ KULESZA Tak PL
MICHAŁ KULIK Tak PL
SYLWESTER KURANDA PL NIEZRZESZONA
GRZEGORZ KURZAWA Tak PL DZIKIE BOBRY
DAMIAN KUZIA Tak PL
ŁUKASZ KWAŚNIEWSKI Tak PL HRD73
KAROL LACHOWSKI Tak PL
MATEUSZ LESISZ Tak PL
ADAM LUBOWICKI Tak PL
ŁUKASZ LUDWINEK PL
ŁUKASZ LUDWINEK PL
ŁUKASZ LUDWINEK Tak PL
TOMASZ MALESA Tak PL
PAWEŁ MANECKI Tak PL MIX SPORT TEAM
BARTOSZ MATYSEK Tak PL NIEZRZESZONY
PIOTR MIKUŚKIEWICZ PL
TOMASZ MISZTAL Tak PL WIELISZEW HERON TEAM
KONRAD MRÓZ Tak PL
MIECZYSŁAW NAPORA PL
MARIUSZ NARTOWSKI Tak PL
ADRIAN NIEWCZAS Tak PL KWP KIELCE
KAROL NOWAK Tak PL
ŁUKASZ NOWICKI PL
JAKUB OCHNICKI Tak PL
PIOTR ODZIEMEK PL
BARTEK ORDZIŃSKI Tak PL
JAKUB ORGANISTA Tak PL PKO BANK POLSKI
MATEUSZ OSZKIEL PL
DAMIAN PANEK Tak PL
JERZY PAŚNIK Tak PL
SŁAWOMIR PATYK Tak PL
KRZYSZTOF PAWELCZYK Tak PL TNSCON
ARTUR PELIKAN Tak PL WKURW_TEAM
RYSZARD PIEKARSKI Tak PL
PIOTR PIETRUS Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
PIOTR PIĘTA Tak PL
MIECZYSŁAW PIKULSKI PL
MATEUSZ PLIŚ PL
WOJCIECH PODSIADŁO Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
JACEK POLAK Tak PL
KAMIL POLIT Tak PL
ROMUALD PRÓSZYŃSKI Tak PL PUŁAWIANIN PUŁAWY
MACIEJ PRZYGODA Tak PL
PIOTR RASAŁA Tak PL
PIOTR ROGULA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
MAREK ROZYCKI PL LEPSZY KLUB
WALDEMAR RYCHLICKI Tak PL
ŁUKASZ RYCHLIK Tak PL
MARTA RYTEL Tak PL
ARTUR RYTLEWSKI Tak PL WKURW_TEAM
MICHAŁ SALAMAGA PL
DAMIAN SIDŁO PL
MAREK SIUDAK Tak PL
ROBERT SKOBEL PL SZAKAL BIEGA
TOMASZ SKOCZEK Tak PL
KAZIMIERZ SŁAWIŃSKI Tak PL
MICHAŁ SMOGORZEWSKI Tak PL WKURW_TEAM
MACIEJ SOLKA Tak PL NIEZRZESZONY
MACIEJ SOWIAR Tak PL CHŁOPAKI Z JASKINI
MATEUSZ SOWIAR Tak PL CHŁOPAKI Z JASKINI
MARCIN SPRZĘCZKA Tak PL
ROBERT STACHELSKI Tak PL
ADAM STACHOWICZ PL
PRZEMYSŁAW STASIW Tak PL ULTRA TRAIL FANATICS
ARTUR STASIW Tak PL ULTRA TRAIL FANATICS
KAMIL STAWSKI Tak PL
PAWEŁ STELMACH Tak PL KIELECKI KLUB BIEGACZA WYPOSAŻONEGO W PAS NEOPRENO
MARCIN STRZAŁKOWSKI PL
BARTŁOMIEJ SUDAKOWSKI Tak PL COCONUT TEAM
PIOTR SZANIECKI Tak PL
WITOLD SZCZĘSNY Tak PL BEERSPIRIT
ŁUKASZ SZEWCZYK Tak PL
WOJCIECH SZYDA Tak PL
RAFAŁ ŚLIWIŃSKI PL AQUA-MED
ADAM ŚLUSARCZYK Tak PL
JERZY ŚNIOCH PL ----
MATEUSZ ŚWIDEREK PL SDR
MARCIN TARAS Tak PL
PAWEŁ TELKA PL MECHANIK I PRZYJACIELE
ANDRZEJ TELKA PL
ROBERT TELKA PL DY BEŚCIAKI
RADEK TKACZ Tak PL
SEWERYN TOMASZEWSKI Tak PL VEGE RUNNERS
MICHAŁ TRACZYŃSKI Tak PL
ROBERT WALICKI Tak PL
JAN WAWRZYNKOWSKI Tak PL PRZYPAŚNIKI TEAM
ŁUKASZ WĘGRZYN Tak PL
JAKUB WIĘCKOWSKI Tak PL
ADAM WILK Tak PL
PIOTR WILK Tak PL
TOMASZ WILK Tak PL
MAREK WOCIAL Tak PL
WOJCIECH WOSIK Tak PL DANIEL WOSIK TERVEL TEAM
ROBERT WOŹNICZKO Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ/ SIEBIEGA
RAFAŁ WRONA Tak PL CIEPLEJ NIE PIJE
WIKTOR WURMAŃSKI Tak PL
ŁUKASZ ZACZKOWSKI Tak PL STOKOWCZYKI TEAM
WOJTEK ZAJĄC Tak PL
ŁUKASZ ZAŁAWA Tak PL
PAWEŁ ZATORSKI PL
BARTŁOMIEJ ZGLIŃSKI Tak PL WKURW_TEAM
MARCIN ZYGMUNT PL CPDMZ KIELCE
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 198 (Opłaconych: 146)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 254 (Opłaconych: 190)