Ujsoły / Novoť - wyścig polsko-słowacki: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL 23
ANNA WILCZEK PL SZMYD COACHING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 30-39 lat
KAROLINA ALVES Tak PL 23
EWELINA CIENIECKA PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
GABRIELA DENDEWICZ PL 23
RENATA GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
ŻANETA JUSZKIEWICZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 40-49 lat
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 23
AGATA MIĘKINIA Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 23
KATARZYNA SŁOWIK PL 23
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 Tak PL ROGELLI TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 4 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50+
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat
JAKUB BASZCZYŃSKI Tak PL RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 23
JAKUB CICHY Tak PL RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 23
MARCIN HUDOBA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
STANISŁAW WŁOCH PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29 lat
KRZYSZTOF BADURA Tak PL SII CYCLING TEAM 23
TOMASZ BARAN Tak PL 23
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL 23
PIOTR CEBULA Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
JAKUB CHYLIŃSKI Tak PL 23
MAREK CZUDEK PL 23
UNKNOWN DEVICE Tak PL 23
KRYSTIAN DOBIJA Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 23
ANDRZEJ DYDUCH PL 23
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 23
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM 23
DAMIAN GRABOWSKI PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
ŁUKASZ HYRCHEL Tak PL BIKEHEAD 23
WOJCIECH IMIELA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
OLEKSII KMETS PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRYSTIAN KUPCZAK PL ---- 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
DAMIAN MICHALSKI Tak PL OTR INTERKOL 23
BARTOSZ MITMAŃSKI Tak PL 23
KAROL MULARCZYK Tak PL KTC KROSNO 23
SZYMON OPYD Tak PL RGK RACING TEAM 23
KAROL PASTWA PL 23
PIOTR PIWOŃSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ADRIAN SEKUŁA Tak PL RGK RACING TEAM 23
MATEUSZ STOPKA PL 23
WOJCIECH SZCZEGIELNIAK PL 23
PAWEŁ UCHAŃSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
KONRAD WEJCHENIG Tak PL TSG MŁÓCKARNIA 23
DAWID ZAPADKA Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
TOMASZ ZIERNICKI PL SZMYD COACHING TEAM 23
RAFAŁ ŻYWOT Tak PL SKI TEAM POLSKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 32 (Opłaconych: 22)
B - Mężczyźni 30-39 lat
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
MATEUSZ BARAŃSKI Tak PL OTR INTERKOL 23
PRZEMYSŁAW BUBIAK Tak PL A BERGER PL 23
DOMINIK BUŁAJ Tak PL WEBIT.PL 23
ROMAN BUŁKA Tak PL RYSIANKA TEAM 23
SEBASTIAN CIENIECKI PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
REMIGIUSZ CIUPEK Tak PL ODKRYWCY TAURUS 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 23
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
TOMASZ GAJAK Tak PL CYKLO CZĘSTOCHOWA - DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
TOMASZ GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
DAWID JAKUBIAK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
MAREK JURASZEK Tak PL 23
RAFAŁ KACZMARCZYK Tak PL 23
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ROBERT KONIECZNY Tak PL 23
JĘDRZEJ KONWERSKI Tak PL 23
SZYMON KORNAK Tak PL 23
PIOTR KRAMARZYK Tak PL 23
MARCIN KRUPA PL 23
MACIEJ KRZAK Tak PL 23
PAWEŁ LENCZEWSKI PL 23
DANIEL LIPINSKI PL RUNTEAM PAWŁOWICE/B.P.GÓRY 23
MARCIN MACIEJCZYK PL 23
PATRYK MAZUREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ADAM MICHALSKI Tak PL 23
IRENEUSZ MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
JOACHIM MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 23
MATEUSZ PACHOLEC Tak PL BIKETIMETEAM ŁÓDŹ 23
PRZEMYSŁAW PAWLIK PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARCIN STEFANIAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JAKUB SURÓWKA Tak PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 23
KRZYSZTOF SZARY Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MAREK SZATANIK PL GRUPA MARAT 23
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL ROGELLI TEAM 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
ŁUKASZ TOMALA PL 23
ŁUKASZ TRYJANOWSKI Tak PL 23
MICHAŁ TURSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL BIKE U UP 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
MATEUSZ WITKOWSKI Tak PL 23
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI PL 23
PAWEŁ WYGRABEK Tak PL 23
GRZEGORZ ZIEBRO PL BIKEHEAD 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 47 (Opłaconych: 37)
C - Mężczyźni 40-49 lat
ŁUKASZ BĄBSKI Tak PL 23
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak PL DIVERSEY TEAM 23
PIOTR BIERNAWSKI Tak PL ATTIQ TEAM/SALMING 23
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 23
BARTŁOMIEJ BRYŁA Tak PL 23
ADAM BUJAK PL 23
WOJTEK CHLEBEK Tak PL 23
BARTOSZ CHMIELEWSKI Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 23
JAN CHUDÝ Tak CZ 23
MAREK CIENCIAŁA PL 23
KRZYSZTOF DĘBSKI PL OKR PASSIONBIKE 23
BOGUSŁAW FABIAN Tak PL EVANLITE.COM 23
ANDRZEJ FIJAK Tak PL 23
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
GRZEGORZ GÓRNIAK Tak PL CTS SKOCZÓW 23
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
RYSZARD HODURA Tak PL AGR VICTORIA 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 23
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DAMIAN KAUF Tak PL 23
MARCIN KOPYTKO Tak PL SII CYCLING TEAM 23
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK KOZŁOWSKI Tak PL SST LUBCZA 23
MARCIN MAĆKOWSKI Tak PL 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DAMIAN MANIOS Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 23
CHRISTIAN MELO Tak PL 23
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 23
PIOTR PIECHNIK PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
TOMASZ STRZELCZYK Tak PL VIVABICI 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
ALEKSANDER USZOK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
SŁAWOMIR WĄGROWSKI Tak PL GILICKI BIKE 23
SEBASTIAN WINNICKI Tak PL 23
MICHAŁ WLAZŁO PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 23
TOMASZ ZABAWCZUK Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
DARIUSZ ZAREMBA Tak PL 23
MARCIN ZAREMBA Tak PL 23
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 44 (Opłaconych: 39)
D - Mężczyźni 50-59 lat
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA 23
PIOTR CZECH PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
ROMAN CZEPA Tak PL 23
DARIUSZ DUDA Tak PL 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 23
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
DANIEL LINDNER Tak PL GILICKI BIKE 23
ANDRZEJ LIWIŃSKI Tak PL PELETON 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 23
BOGUSŁAW PARYLAK PL 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 23
TOMASZ RADZKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 23
TOMASZ RAJBA PL 23
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 23
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL 23
JACEK SZARY Tak PL UKKS IMIELIN TEAM 23
MARIUSZ SZYC Tak PL GILICKI BIKE 23
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 25 (Opłaconych: 21)
E - Mężczyźni 60+
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
SZYMON KOGUT PL 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 6 (Opłaconych: 5)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 171 (Opłaconych: 136)