Ustroń - wyścig o Puchar Równicy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1
KAMILA BIERNAT Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ALEKSANDRA BOROŃ Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
ALEKSANDRA DREJ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak PL 23
IRMINA KNIEĆ Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL 23
IZABELA SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
KATARZYNA STEFFEK Tak PL 23
AGATA ZAJĄC-SIEKAN Tak PL 23
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 10 (Opłaconych: 10)
K2 - Kobiety 36+ K2
IVANA JAKLOVA Tak CZ 23
ANNA MADEJ Tak PL CYKLOOPOLE 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 5)
M - Mężczyźni 15-18 M
SZYMON HAŁADUS Tak PL CPV KRNOV 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 1 (Opłaconych: 1)
A - Mężczyźni 19-29 A
MARCIN BARTOLEWSKI Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
MICHAŁ BARTOS Tak PL 23
MIŁOSZ BIK PL 23
ADRIAN BŁAŻEJOWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF BROL Tak PL 23
PRZEMYSŁAW BUBIAK Tak PL 23
ARKADIUSZ BYLICA Tak PL 23
SZYMON CAPUTA Tak PL 23
MAREK CZUDEK Tak PL 23
DANIEL DRÓŻDŻ PL 23
MACIEJ ETGENS Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ONDŘEJ FIERLA CZ 23
WOJCIECH GRECZKA Tak PL 23
JAN GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM 23
ARKADIUSZ GUDZ Tak PL NKK - IGLOO - JMP.RACE 23
TOMASZ JAKUBCZAK Tak PL 23
KACPER JAWORSKI Tak PL 23
RAFAŁ JONIK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
RADOSŁAW KĘDZIORA Tak PL 23
MACIEJ KOPYCKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PIOTR KUBICA Tak PL 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
TOMASZ ŁACIAK Tak PL 23
WOJCIECH MATLAK Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 23
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
BARTOSZ MOL Tak PL 23
MICHAŁ NABIAŁEK Tak PL 23
GRZEGORZ NIECHAJ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DOMINIK OMIOTEK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
GRZEGORZ PAŁKA Tak PL 23
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
MATEUSZ PIERZCHAŁA Tak PL 23
MACIEJ PITACH Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PIOTR PIWOŃSKI PL JAS-KÓŁKA 23
KAMIL PUCHAŁKA Tak PL KKS SOKÓŁ KĘTY 23
GRZEGORZ ROBOK Tak PL NETGO 23
MICHAŁ ROGOSZ Tak PL KM PSP GLIWICE 23
KRZYSZTOF ROGOWSKI PL POLART NUTRAXX TEAM 23
PIOTR ROMAŃSKI PL 23
PRZEMYSŁAW SABADY Tak PL BLOKBLACH RADOMSKO 23
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
PAWEŁ SKORUPA Tak PL DO:ST:AR:TU 23
ROBERT TROSZOK Tak PL GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER 23
KAMIL WÓJT Tak PL GATTA BIKE-RS 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 46 (Opłaconych: 40)
B - Mężczyźni 30-39 B
SZYMON BANACH Tak PL 23
TOMASZ BARCHAŃSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
BARTOSZ BOLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
RAFAŁ CHMIELOWIEC PL 23
PAWEŁ CIAŁOWICZ Tak PL 23
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 23
ŁUKASZ CISZEK Tak PL 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 23
DANIEL DUŚKO PL BIKEHEAD 23
MARCIN DZIARSKI Tak PL 23
ADAM GALMAN Tak PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM 23
VINCENT GRAZIANO Tak US 23
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL 23
KONRAD GUZ Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
MACIEJ HABRAT Tak PL 23
TOMASZ HAJEWSKI Tak PL TRENUJTRIATHLON.PL 23
KONRAD HERBA PL SUPREME STYLE MATES 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DAMIAN JANCZAK Tak PL 23
PIOTR JARZĄBEK Tak PL 23
PIOTR JASIŃSKI Tak PL TANDEM LWÓW 23
PIOTR KANIK Tak PL 23
JULIAN KAPŁON Tak PL 23
MARIUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 23
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MAREK KŁAPTOCZ Tak PL 23
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 23
PIOTR KOPAŃCZUK Tak PL 23
MARCIN KOPYTKO PL 23
SZYMON KORNAK Tak PL 23
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
MIKOŁAJ KUKURBA Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
ŁUKASZ LISOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ADAM MALINOWSKI Tak PL 23
PIOTR MARSZAŁEK Tak PL 23
JAN MATUSZNY Tak PL 23
PATRYK MAZUREK Tak PL 23
PETR MITRENGA CZ TJ TŽ TŘINEC 23
BARTOSZ MYCH Tak PL 23
PIOTR NOWACKI Tak PL 23
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ROBERT PETERCZUK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL 23
RAFAŁ PORĘBSKI Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
MACIEJ PUSTÓŁ Tak PL 23
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
RAFAŁ SEKTA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
SZYMON SIKORA PL SKOCZÓW CYCLING TEAM 23
BARTOSZ SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
PAWEŁ SKLORZ Tak PL 23
MAREK SKRZYPCZYŃSKI Tak PL 23
NORBERT STANEK Tak PL 23
LESŁAW STEFFEK PL 23
PIOTR SWACZYNA Tak PL CK FESO PETRVALD 23
PIOTR SZAJTER Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR SZAMROWSKI Tak PL 23
MICHAŁ SZAREK Tak PL 23
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 23
JAROSŁAW SZCZYPKA Tak PL NIESTOWARZYSZONY 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
KRZYSZTOF SZUDER Tak PL 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ŁUKASZ ŚMIETANKA PL 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL MEGA BEŁŻYCE 23
ŁUKASZ TOMALA Tak PL BIKEHEAD 23
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA 23
MARCIN TOMECKI PL 23
WOJTEK WARDZIAK Tak PL 23
GRZEGORZ WITKOWSKI PL 23
MAREK WOJNAROWSKI Tak PL 23
MARCIN WÓJTOWICZ PL 23
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 79 (Opłaconych: 66)
C - Mężczyźni 40-49 C
KAROL ANDERKO Tak PL 23
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
DARIUSZ BEDNARCZYK PL BIKE ATELIER TEAM 23
ROBERT BOBKA PL NKK - IGLOO - JMP.RACE 23
RAFAŁ BOGACKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ARKADIUSZ BROJ Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
MAREK CIEŚLAK Tak PL 23
PIOTR CZECH PL POLART NUTRAXX TEAM 23
ANDRZEJ DĄBROWSKI Tak PL 23
DARIUSZ DUDA Tak PL 23
BOGUSŁAW FABIAN Tak PL TEAM EQUINOX-LEMONBIKE.EU 23
JAROSŁAW FILUS Tak PL 23
DARIUSZ FLORCZAK Tak PL FENIX TYCHY 23
PIOTR FRANKOWICZ Tak PL 23
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
MICHAŁ FYDRYCH Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 23
TOMASZ GAWROŃSKI PL ANGRYFOREX 23
MAREK GOC PL FENIX TYCHY 23
ROMAN GODLEWSKI Tak PL 23
PIOTR GÓRNIAK Tak PL ESKA TEAM 23
GRZEGORZ GRELAK PL BIKE ATELIER TEAM 23
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
MICHAŁ GRZYBCZYK PL 23
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JACEK JANKOWSKI Tak PL 23
WOJCIECH KAROLIK Tak PL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 23
PRZEMYSŁAW KOPER Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
REMIGIUSZ KOT PL 23
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI Tak PL 23
JERZY KUŚNIERCZYK Tak PL 23
SŁAWOMIR KWIECIEŃ Tak PL 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JAROSŁAW LIBERACKI Tak PL GRUPA MARAT 23
ANDRZEJ LIWIŃSKI Tak PL A.G.C 2-L SPRINT ŁÓDŹ 23
KRZYSZTOF ŁUCZKOWIEC PL 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
TOMASZ MAJCHER Tak PL FENIX TYCHY 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak PL GRUPA MARAT 23
MAREK MARSZAŁEK PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF MATULA Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ OSTROWSKI Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS 23
JANUSZ PILCH Tak PL 23
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak PL 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PRZEMYSŁAW RODECKI Tak PL 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARTIN SCHNERCH Tak CZ 23
JACEK SEWERYŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JANUSZ SIEDLAK Tak PL AMATOR 23
ALEKSANDER SŁOMKA PL DBN 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
PATRYK SWACZYNA Tak PL CK FESO PETRVALD 23
ADAM SYNOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
DAMIAN TWARDZIK Tak PL GRUPA MARAT 23
MAREK ULUDOWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF WASILEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANDRZEJ WĄSALA Tak PL 23
SEBASTIAN WINNICKI Tak PL 23
GRZEGORZ WÓJTOWICZ PL 23
ROBERT WRÓBLEWSKI PL 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 70 (Opłaconych: 56)
D - Mężczyźni 50-59 D
STANISŁAW ABRACHAMCZYK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL 23
DARIUSZ CHUDOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 23
ZBIGNIEW CZACHURA PL 23
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK -ZAKRECONA OSTRÓW 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL 23
WIESŁAW GASZYŃSKI Tak PL 23
JIRI JAKL Tak CZ TRIATLON KLUB OSTRAVA 23
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
SZYMON KOGUT PL STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
HENRYK LESIK Tak PL 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC PL 23
ROBERT MISZTAL Tak PL 23
RYSZARD NAGLIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ZBIGNIEW ORŁOWSKI PL 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JACEK PIĄTEK Tak PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 23
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL 23
JERZY ROSA Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
PIOTR SIEDLAK Tak PL GVT 23
ROBERT SKŘEČEK Tak CZ CYCLING BRNO BAGBIKE 23
JACEK SZARY Tak PL 23
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE 23
KRZYSZTOF SZEJDEWIK PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5 23
JERZY ŚWIDA Tak PL 23
WIESŁAW WOLNY Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 32 (Opłaconych: 27)
E - Mężczyźni 60+ E
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE 23
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 23
HIERONIM JĘDRZEJCZYK Tak PL FENIX TYCHY 23
TADEUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 23
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak PL GNIEWKOWO 23
ZDENEK MRAKVIA Tak CZ SK 23
ADAM SASIN Tak PL FENIX TYCHY 23
JOSEF SKOTNICA Tak PL 23
ZBIGNIEW SKRZYPCZYŃSKI Tak PL 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
PETR VESELÝ Tak CZ 23
ANDRZEJ WAPIŃSKI Tak PL 23
MAREK ZDANOWICZ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 16 (Opłaconych: 16)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 259 (Opłaconych: 221)