Ustroń - wyścig o Puchar Równicy : Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
ALEKSANDRA DREJ Tak PL 23
JOANNA DUBIENKO Tak PL UNLIMITED-SPORT.PL 23
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
IZABELA SIKORA Tak PL HIGH5 POLSKA 23
KAMILA SOJKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
ANNA WILCZEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
ANNA ZAJĄC Tak PL SGS POLAND TEAM BIKE SECTION 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 7 (Opłaconych: 7)
K2 - Kobiety 30-39 lat
KAROLINA ALVES PL 23
ŻANETA JUSZKIEWICZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
KATARZYNA POLAKOWSKA PL PENTEL 23
KAMILA PRZEPIESC PL 23
KRYSTYNA SABAJ Tak PL LKK LUBLIN 23
ANGELIKA TLOŁKA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 7 (Opłaconych: 4)
K3 - Kobiety 40-49 lat
SYLWIA CHUDZIK Tak PL 23
OKSANA LUBOWIECKA Tak PL UNLIMITED-SPORT.PL 23
AGATA MIĘKINIA Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 5)
K4 - Kobiety 50 lat +
ANNA WRONA PL ROAD MARATON TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni 15-18 lat
JAKUB BASZCZYŃSKI Tak PL RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 23
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
JAKUB CICHY Tak PL RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 23
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JAKUB OBITKO PL SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29 lat
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL 23
KRZYSZTOF BROL Tak PL 23
MATEUSZ BURDA Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 23
JAKUB CHOJNACKI Tak PL CHOJNACKI MTB TEAM 23
JAKUB CHYLIŃSKI Tak PL 23
MAREK CZUDEK Tak PL 23
UNKNOWN DEVICE Tak PL 23
KRYSTIAN DOBIJA Tak PL 23
TOMASZ DULAK Tak PL 23
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 23
WOJCIECH GIBAS-NAKATANI Tak PL KKS SOKÓŁ KĘTY 23
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM 23
MACIEJ GÓRAJ Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 23
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
WOJCIECH GRECZKA Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
ŁUKASZ HYRCHEL Tak PL BIKEHEAD 23
KAMIL IMIELA Tak PL SGS POLAND TEAM BIKE SECTION 23
ROBERT KAŁUŻA Tak PL 23
VOJTĚCH KAWULOK CZ 23
GRZEGORZ KOWALSKI Tak PL CYKLOOPOLE 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ŁUKASZ KUŚ Tak PL 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
DAWID ŁABNO PL 23
BARTOSZ MITMAŃSKI Tak PL FENIX TYCHY 23
KAMIL MUSIOLIK PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
SZYMON OPYD PL RGK RACING TEAM 23
WOJCIECH PIEKŁO Tak PL ŁTC ŁAŃCUT 23
PIOTR PIWOŃSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MATEUSZ PÓŁROLA PL KOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO 23
PAWEŁ RAJTAR Tak PL WAY2CHAMP 23
PAWEL SCIERKA Tak PL 23
PAWEŁ SZAFRANEK Tak PL 23
WOJCIECH SZCZEGIELNIAK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
SZYMON SZPIECH Tak PL FENIX TYCHY 23
PAWEŁ UCHAŃSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
DAMIAN URBAŃSKI Tak PL MTBB - BIELSKA DRUŻYNA MTB 23
DAWID ZAPADKA Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
TOMASZ ZELJAŚ Tak PL 23
TOMASZ ZIERNICKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 40 (Opłaconych: 34)
B - Mężczyźni 30-39 lat
MARCIN BARTOLEWSKI Tak PL SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
PRZEMYSŁAW BONUSIAK Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 23
PRZEMYSŁAW BUBIAK PL 23
MACIEJ BYDLIŃSKI Tak PL TEAM MB POC DIVISION 23
WITEK CHMIELEWSKI Tak PL UNLIMITED-SPORT.PL 23
JAROSŁAW CHOLEWA Tak PL 23
REMIGIUSZ CIUPEK Tak PL ODKRYWCY TAURUS 23
ŁUKASZ CZYŻ Tak PL 23
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
MICHAŁ GOLUS Tak PL 23
MARCIN GÓRKA Tak PL UNLIMITED-SPORT.PL 23
GRZEGORZ GROMEK Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
BARTOSZ GRUBKA Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
PATRYK GRUSZKA Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
JAN GRZEMPA Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
GRZEGORZ GUZIK Tak PL 23
TOMASZ HERDA Tak PL 23
DAWID JAKUBIAK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
PAWEŁ JAŹWA Tak PL 23
MAREK JURASZEK Tak PL 23
RAFAŁ KACZMARCZYK Tak PL 23
DAMIAN KNAPCZYK Tak PL 23
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ROBERT KONIECZNY Tak PL 23
JĘDRZEJ KONWERSKI Tak PL 23
SZYMON KORNAK Tak PL 23
KAMIL KOWAL Tak PL TEAM SATEL 23
ADRIAN KOWALIK Tak PL 23
MACIEJ KRZAK Tak PL 23
JAKUB KUBICKI Tak PL BIKEHEAD 23
BENJAMIN KUCIŃSKI PL BENQ - COJABIEGNE 23
DAWID KUNDZIK Tak PL 23
WŁADYSŁAW KWAŚNICKI Tak PL 23
PAWEŁ LENCZEWSKI Tak PL 23
MARCIN MACIEJCZYK PL 23
KAROL MALEC PL 23
ADAM MALINOWSKI Tak PL 23
PATRYK MAZUREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
IRENEUSZ MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
JOACHIM MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
MARCIN MIROCHA Tak PL 23
PAWEL MROZEK PL 23
MICHAŁ NABIAŁEK Tak PL 23
PATRYCJUSZ NIKIEL Tak PL 23
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ŁUKASZ ORZYSZEK Tak CZ 23
SŁAWOMIR PABIAN Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
DANIEL PACKI Tak PL TEAM HUROM 23
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM 23
SEBASTIAN PIECHA Tak PL 23
MICHAŁ PIELAK Tak PL 23
KRZYSZTOF PLAC PL 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ PRZELIORZ PL 23
JACEK RUSZKIEWICZ Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
OLEKSII RYTOV PL UNLIMITED-SPORT.PL 23
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MICHAŁ SITARZ Tak PL 23
PAWEŁ SKORUPA Tak PL SKORUPA TRIATHLON 23
MAREK SKRZYPCZYŃSKI Tak PL 23
TOMASZ SPYRA PL SILESIA GÓRNY ŚLĄSK TEAM 23
MARCIN STEFANIAK PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ STĘCLIK Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
SEBASTIAN SURMACZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JAKUB SURÓWKA Tak PL KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 23
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK PL ROGELLI TEAM 23
ŁUKASZ TOMALA Tak PL BIKEHEAD 23
PIOTR TOMANA Tak PL MAJKA DAYS 23
GRZEGORZ TRUSZEWSKI Tak PL 23
ŁUKASZ TRYJANOWSKI Tak PL 23
MICHAŁ TURSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL BIKE U UP 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
ŁUKASZ WIEREMIEJCZYK Tak PL 23
MATEUSZ WITKOWSKI Tak PL 23
KAROL WRÓBEL Tak PL VIP TRANS TEAM 23
PAWEŁ WYGRABEK Tak PL 23
MACIEJ ZAWADZKI PL UNLIMITED SPORT&LIFESTYLE 23
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL BIKEHEAD 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 81 (Opłaconych: 69)
C - Mężczyźni 40-49 lat
KAROL ANDERKO Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 23
PIOTR BOLMIŃSKI Tak PL 23
ARTUR BORATYN PL DIVERSEY TEAM 23
BARTŁOMIEJ BRYŁA PL 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
WOJTEK CHLEBEK Tak PL 23
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
ANDRZEJ CUPIAŁ Tak PL 23
RAFAŁ CZYŻ Tak PL SWR SOS BIKE SANOK 23
DANIEL DUŚKO Tak PL BIKEHEAD 23
BOGUSŁAW FABIAN Tak PL LEMONBIKE.EU - KOBA RACING TEAM 23
ANDRZEJ FIJAK Tak PL 23
JAROSŁAW FILUS PL 23
EMIL GALA Tak PL 23
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
TOMASZ HAJEWSKI PL TRENUJTRIATHLON.PL 23
RYSZARD HODURA PL AGR VICTORIA 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WALDEMAR JERECZEK PL 23
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DAMIAN KAUF Tak PL 23
KRZYSZTOF KĘPA PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 23
REMIGIUSZ KOT PL RM TRI TEAM 23
MAREK KOZŁOWSKI PL SST LUBCZA 23
TOMASZ KUBALA Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 23
ROBERT LENIART Tak PL BIKEHEAD 23
MARCIN MAĆKOWSKI Tak PL 23
KAMIL MAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak PL GRUPA MARAT 23
SEBASTIAN MATUSZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 23
DARIUSZ OSTROWSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
ROBERT OŚLIZŁO Tak PL 23
BOGDAN PAŁCZYK Tak PL KIOSK KOLARSKI SPORTOSITO 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MARIUSZ PIASECKI PL GATTA BIKE-RS 23
PIOTR PIECHNIK Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 23
BARTŁOMIEJ POLAK Tak PL 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 23
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ PYZIK Tak PL 23
KRZYSZTOF RAJTAR Tak PL UNLIMITED-SPORT.PL 23
KRZYSZTOF RUTKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
TOMASZ RYBKA Tak PL 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ALEKSANDER SŁOMKA PL KIWI KLUB MTB 23
SŁAWOMIR SOCHA Tak PL 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PIOTR STANISZEWSKI Tak PL BIKEHEAD 23
MARCIN STEC Tak PL 23
JAROSŁAW STOKŁOSA Tak PL 23
RAFAŁ STOLARCZYK Tak PL FALCON CZĘSTOCHOWA 23
TOMASZ STRZELCZYK Tak PL VIVABICI 23
PIOTR SZCZEPANIK Tak PL NO LIMITED 23
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 23
JAROSŁAW TOMASZEK Tak PL KT ŻYWIEC 23
MAREK ULUDOWSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
ALEKSANDER USZOK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
WOJCIECH WARZYŃSKI Tak PL 23
JANUSZ WIADERNY PL 23
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI PL 23
MICHAŁ WLAZŁO Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 23
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
TOMASZ ZABAWCZUK Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
KRZYSZTOF ZAMASZ Tak PL 23
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak PL 23
ANDRZEJ ZIEMIŃSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 79 (Opłaconych: 64)
D - Mężczyźni 50-59 lat
WOJCIECH BARTOLEWSKI Tak PL 23
LESZEK CHORYŁEK Tak PL 23
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 23
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA 23
PIOTR CZECH Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
ROMAN CZEPA Tak PL 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
WITOLD GLONEK Tak PL 23
ADAM GÓRNIAK Tak PL HARPAGAN SOSNOWIEC 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 23
RYSZARD LEŚNIAK PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
MARIUSZ ŁABĘDZKI Tak PL 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 23
STANISŁAW NIEWIADOMY PL 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
JACEK PIĄTEK Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 23
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
JERZY PIERZCHALSKI PL PIERZCHALSKI CYCLING TEAM 23
JAN PILCH Tak PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM 23
TOMASZ RADZKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 23
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
PIOTR SIEDLAK PL SAY MORE 23
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL 23
STANISLAW SZCZESNY PL 23
LESZEK TRACZYK PL SZMYD COACHING TEAM 23
MAREK WŁODARCZYK Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak PL 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 34 (Opłaconych: 26)
E - Mężczyźni 60 lat +
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL 23
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 23
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
ADAM GERMAN PL 23
GRZEGORZ GRZEMPA PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE 23
EDWARD JURZYCA Tak PL PRO-KAN SUSZEC 23
TADEUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 23
HENRYK NAPIERAŁA PL 23
ZYGMUNT PFEIFER PL 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
ANDRZEJ SIWCZYK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 14 (Opłaconych: 8)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 273 (Opłaconych: 221)