Wilczyce - wyścig Doliną Opatówki : Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1
MARTA BALCERZAK PL 23
KATARZYNA BREWIŃSKA PL POLART NUTRAXX TEAM 23
KATARZYNA ORDON Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
KATARZYNA POLAKOWSKA PL ROMET RACING TEAM 23
AGNIESZKA ROLA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 36+ K2
DANKA JENDRICHOVSKA Tak SK SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
ELIZA JUSYP Tak PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5 23
JUSTYNA KORZENIEWSKA PL KW PSP GORZÓW WLKP. 23
ANNA MADEJ Tak PL CYKLOOPOLE 23
MAGDALENA WINIARCZYK Tak PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5 23
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 7 (Opłaconych: 6)
M - Mężczyźni 15-18 M
GRZEGORZ ARMATYS Tak PL KCP ELZAT BIENIASZ BIKE 23
MARCIN KASIŃSKI Tak PL KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 23
KRYSTIAN RYNKAR Tak PL 23
JAN ŚMIETANA Tak PL POC DIVISION POLAND 23
MATEUSZ TRELA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29 A
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ADRIAN BRALEWSKI Tak PL SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻRNICZEJ/KK ŻOLIBER 23
DOMINIK CYBURT Tak PL NO LIMITED ŁAŃCUT & LEŻAJSK 23
UNKNOWN DEVICE Tak PL POLPHARMA 23
MARCIN DYMANUS Tak PL 23
MACIEJ ETGENS Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
AMADEUSZ GAJEWSKI Tak PL KP PSP OPATÓW 23
PRZEMYSŁAW GIERCZAK Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 23
MICHAŁ JANUSZEWSKI PL 23
KRZYSZTOF JURCZYK PL 23
KAMIL KACZMARSKI Tak PL 23
MARCIN KASPRZYK Tak PL KP PSP BOCHNIA 23
MACIEJ KOPYCKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ZBIGNIEW KOWALIK Tak PL KM PSP KRAKÓW 23
ARTUR KOZAK Tak PL BSK MIÓD KOZACKI KOZZAK.PL 23
KAROL KRAWIEC Tak PL 23
PIOTR KRUPA PL ZBIÓRKA 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JAROSŁAW KUŚKA Tak PL KM PSP RYBNIK 23
MATEUSZ KUŹMIK Tak PL 23
GRZEGORZ LEŚNIAK Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
KAMIL LEWANDOWSKI Tak PL 23
FILIP MATOSZKO Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
KRZYSZTOF MICHNO Tak PL 23
BARTŁOMIEJ MIJAS Tak PL KTC KIELCE 23
RAFAŁ MOŁDA Tak PL 23
PAWEŁ MRÓZEK PL KM PSP BYTOM 23
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF PARMA Tak PL VOSTER/ABL TECHNIC 23
DAWID PAŚKO PL KP PSP ZŁOTORYJA 23
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
KRZYSZTOF PAZDAN Tak PL KK SPARTACUS DĘBICA 23
MACIEJ POŁYS PL PROMED CYCLING TEAM 23
MARCIN POTĘPA PL GRUPETTO GORLICE 23
MICHAŁ ROGOSZ Tak PL KM PSP GLIWICE 23
KAROL SKRZYNIARZ Tak PL KTC KIELCE 23
MARCIN SURMA Tak PL SZOBAK BIKE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 38 (Opłaconych: 30)
B - Mężczyźni 30-39 B
NIKITA BOLDIN Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
BARTOSZ BOLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
MICHAŁ BUJAK Tak PL LKK LUBLIN 23
TOMASZ BURY Tak PL 23
SEBASTIAN CIEŚLACHOWSKI Tak PL NO LIMITED ŁAŃCUT & LEŻAJSK 23
PAWEŁ CZARNECKI PL ŻOLIBER 23
CYPRIAN CZARNIECKI Tak PL 23
DANIEL DUŚKO Tak PL 23
PAWEŁ DYJAK Tak PL 23
MAKSYMILIAN GIERACH Tak PL BIENIASZ BIKE TEAM 23
MATEUSZ GRĘBOWIEC Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
MACIEJ HABRAT Tak PL KTC KROSNO 23
MACIEJ IWKO PL KW PSP GORZÓW WLKP. 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO PL 23
ADAM JAKUBOWSKI PL VARSO 23
DARIUSZ KACZMARSKI Tak PL 23
FILIP KASIŃSKI Tak PL 23
MARCIN KOSTERKIEWICZ Tak PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5 23
PIOTR KURCZYK Tak PL 23
WIESŁAW LEGIERSKI PL 23
KAMIL MAJ Tak PL 23
MACIEJ MICHAŁECZKO Tak PL 23
MAREK MURZYN Tak PL KM PSP KRAKÓW 23
GRZEGORZ OLSZEWSKI PL KM PSP SZCZECIN / STC STARGARD 23
EMIL POTRĘĆ Tak PL 23
PAWEŁ PYZIKOWSKI Tak PL 23
BARTŁOMIEJ ROSIEK Tak PL KM PSP KRAKÓW 23
MARCIN SIEŃKO Tak PL BSK MIÓD KOZACKI KOZZAK.PL 23
BARTOSZ SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
MICHAŁ SKIBA Tak PL 23
JAKUB SOBIEŃ Tak PL KP PSP PRZEWORSK 23
PAWEŁ STASZCZAK Tak PL 23
PIOTR SUGIER Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
MARCIN SZLACHTA Tak PL KP PSP PROSZOWICE 23
BARTOSZ ŚWIDERSKI Tak PL KM PSP KRAKÓW 23
SEBASTIAN ŚWISTEL PL KM PSP GORZÓW WLKP 23
ANDRZEJ TOMCZYŃSKI PL KW PSP ŁÓDŹ 23
MARCIN TOMECKI PL 23
ARKADIUSZ TRACIAK Tak PL KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 23
ADRIAN TRYCH Tak PL KM PSP SZCZECIN/ BDC BIKE TEAM 23
WOJCIECH TULIK PL 23
RADOSŁAW WASILEWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
GRZEGORZ WORWA PL KP PSP ZAKOPANE 23
ALEKSANDER ZAJĄC PL BIKE ATELIER TEAM 23
ARTUR ŻYWCZAK Tak PL KM PSP KRAKÓW 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 47 (Opłaconych: 33)
C - Mężczyźni 40-49 C
GRZEGORZ ARMATYS Tak PL KCP ELZAT BIENIASZ BIKE 23
ROMAN BADURA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 23
MIROSŁAW BORTEL PL ROAD MARATON TEAM - FESTIWAL BIEGOWY KRYNICA 23
GRZEGORZ BOŻEK Tak PL NO LIMITED ŁAŃCUT & LEŻAJSK 23
MACIEJ CHMIELEWSKI PL KP PSP STARGARD SZCZECIŃSKI 23
JACEK CHODOŃ Tak PL WWW.ROWEROWYLUBLIN.ORG 23
JAROSŁAW CHYRZYŃSKI Tak PL KM PSP WROCŁAW 23
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
DARIUSZ CZERWIŃSKI Tak PL TSA SANDOMIERZ, 3BRT SANDOMIERZ 23
ZBIGNIEW DADEJ Tak PL BANKOWE TOWARZYSTWO ROWEROWE W NAŁĘCZOWIE 23
KAZIMIERZ DUBIEL PL KM PSP KRAKÓW 23
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
RYSZARD GACZOŁ Tak PL 23
PIOTR GÓRNIAK Tak PL ESKA TEAM 23
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR GUTEK Tak PL 23
JACEK JANKOWSKI Tak PL 23
SZYMON KOZIATEK Tak PL 23
MAREK KULAS Tak PL 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
TOMASZ MAŁASIEWICZ PL BANKOWE TOWARZYSTWO ROWEROWE W NAŁĘCZOWIE 23
KRZYSZTOF MATULA Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
ARTUR MAZUR PL KP PSP STARGARD SZCZECIŃSKI 23
WŁADYSŁAW PACZKOWSKI Tak PL 23
JANUSZ POTERA Tak PL KP PSP BRZESKO 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK PROCAJŁO Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JANUSZ SIEDLAK PL AMATOR 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
IRENEUSZ STAFIEJ PL 23
ROBERT SUSZCZYŃSKI PL KW PSP GORZÓW WLKP. 23
PIOTR SZCZEPANIK Tak PL 23
JAROSŁAW SZCZEROWODA Tak PL 23
TOMASZ ŚMIETANA Tak PL POC DIVISION POLAND 23
GRZEGORZ TOMASIAK Tak PL 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
MAREK WALENDZIK PL KM PSP GORZÓW WLKP 23
GRZEGORZ WÓJTOWICZ Tak PL 23
ROBERT WRÓBLEWSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 46 (Opłaconych: 34)
D - Mężczyźni 50-59 D
RYSZARD BEDNARCZYK Tak PL BANKOWE TOWARZYSTWO ROWEROWE W NAŁĘCZOWIE 23
MILO CIMBALA Tak SK SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
JACEK DZIEWIELA PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
ROMAN JAGIELSKI Tak PL 23
ADAM KANIA Tak PL 23
ANDRZEJ KASPRZYK PL TWOMARK ALVA 1 23
SZYMON KOGUT Tak PL 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 23
JERZY ROSA Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
PIOTR SIEDLAK PL GVT 23
KRZYSZTOF SZEJDEWIK Tak PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5 23
RYSZARD ŚCIERKA Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
JERZY ŚWIDERSKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
ZBIGNIEW ZAJĄC Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 18 (Opłaconych: 15)
E - Mężczyźni 60+ E
JAN CEGLAREK PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
WŁADYSŁAW KRYCIA Tak PL 23
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak PL GNIEWKOWO 23
TADEUSZ MYCEK Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
ADAM PINDUR PL AMATOR 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
CEZARY PYZIKOWSKI Tak PL 23
RYSZARD RAWSKI PL 23
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
STANISŁAW WALASEK Tak PL 23
MAREK ZDANOWICZ Tak PL 23
JERZY ŻUBER Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 14 (Opłaconych: 10)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 181 (Opłaconych: 136)