Wisła - Pętla Beskidzka - wyścig: Lista zgłoszeń

90 km: Jedna Pętla

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
JUSTYNA GRUSZECKA PL 23
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
KAMILA SOJKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 23
ANNA WILCZEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
ANNA ZAJĄC Tak PL SGS POLAND TEAM BIKE SECTION 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 4)
K2 - Kobiety 30-39 lat
ALEKSANDRA BOROŃ PL PENTEL 23
ANGELIKA TLOŁKA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 2)
K3 - Kobiety 40-49 lat
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 23
AGNIESZKA KERTH PL BIKE ATELIER TEAM 23
AGATA MIĘKINIA Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 23
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
IZABELA WŁOSEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 6 (Opłaconych: 5)
K4 - Kobiety 50+
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat
JAKUB BASZCZYŃSKI Tak PL RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 23
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
JAKUB CICHY Tak PL RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 23
MARCIN HUDOBA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ŁUKASZ JANOWSKI Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 23
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JAN KARASEK Tak PL RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 23
MIŁOSZ OŚKO Tak PL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 8 (Opłaconych: 8)
A - Mężczyźni 19-29 lat
KRZYSZTOF BADURA Tak PL SII CYCLING TEAM 23
TOMASZ BARAN Tak PL 23
MATEUSZ BŁAŻ Tak PL KTC KROSNO 23
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL 23
KRZYSZTOF BROL Tak PL 23
SEBASTIAN CHOJNOWSKI Tak PL 23
MAREK CZUDEK Tak PL 23
KRYSTIAN DOBIJA Tak PL 23
MACIEJ FURCZYK PL 23
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM 23
MACIEJ GÓRAJ Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 23
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL 23
KRYSTIAN GWIZDAŁA Tak PL PELUCZA 23
MARCIN HAJDUK PL SPORTS CAMP 23
KAMIL IMIELA Tak PL SGS POLAND TEAM BIKE SECTION 23
MATEUSZ KĄDZIELA Tak PL SII CYCLING TEAM 23
PAWEŁ KOKOT Tak PL 23
ŁUKASZ KOTUCHNA Tak PL SPORT PASSION CYCLING TEAM 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 23
FILIP MANOT PL 23
KAMIL MIESZCZAK Tak PL 23
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ŁUKASZ MONETA Tak PL 23
KAROL MULARCZYK Tak PL KTC KROSNO 23
ARTUR OLSZYNKA Tak PL 23
MICHAŁ PABIAN Tak PL OTR INTERKOL 23
KAROL PASTWA Tak PL 23
PAWEŁ RAJTAR Tak PL WAY2CHAMP 23
KAROL RUTKOWSKI PL BLVCK HOLE MTB TEAM ELBLĄG 23
SZYMON STAWOWY Tak PL 23
DAWID ZAPADKA Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
BARTŁOMIEJ ZDANOWSKI Tak PL GROMKIE WIATRY 23
TOMASZ ZIERNICKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
MACIEJ ŻABSKI Tak PL GROMKIE WIATRY 23
RAFAŁ ŻYWOT Tak PL SKI TEAM POLSKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 36 (Opłaconych: 31)
B - Mężczyźni 30-39 lat
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
MACIEJ BARANOWSKI Tak PL GROMKIE WIATRY 23
TOMASZ BARTNIK Tak PL 23
TOMASZ BŁĄDEK Tak PL PUŁAVELO 23
KAMIL BONIEWSKI Tak PL 23
JAKUB BROŻEK Tak PL VALMET CYCLING TEAM 23
PRZEMYSŁAW BUBIAK PL A BERGER PL 23
DOMINIK BUŁAJ PL WEBIT.PL 23
ROMAN BUŁKA Tak PL RYSIANKA TEAM 23
MACIEJ BYDLIŃSKI Tak PL TEAM MB POC DIVISION 23
TOMASZ CHABROS Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
JAROSŁAW CHOLEWA Tak PL 23
PIOTR CIESIELSKI Tak PL PUŁAVELO 23
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 23
ŁUKASZ CISZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 23
RAFAŁ CZYRWIK Tak PL 23
PAWEŁ DĘBIŃSKI Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
JAROSŁAW DUDA Tak PL 23
MAREK FIKUS Tak PL BLACK HORSE TEAM 23
ŁUKASZ FIRLA Tak PL 23
SZYMON GRZEGORZEK Tak GB 23
GRZEGORZ GUZIK Tak PL DĄBROWSKA GRUPA ROWEROWA 23
KAMIL HAJDA Tak PL SII CYCLING TEAM 23
TOMASZ HERDA Tak PL BIKEHEAD 23
GRZEGORZ JAKSENDER Tak PL 23
DAWID JAKUBIAK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
RAFAŁ JANIK PL FEELTZ 23
EMIL JOŃSKI Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
MAREK JURASZEK Tak PL 23
MARCIN JURUSZ Tak PL 23
PIOTR KACZANOWSKI PL 23
KAMIL KALAMARZ Tak PL 23
MARIUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 23
PAWEŁ KIERAT Tak PL VALMET CYCLING TEAM 23
MICHAŁ KLUSKA Tak PL 23
DAMIAN KNAPCZYK PL 23
ROBERT KONIECZNY PL 23
KONRAD KOPCZYŃSKI Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
SZYMON KORNAK Tak PL 23
PRZEMYSŁAW KOZA PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM II 23
PIOTR KRAMARZYK Tak PL KWW TEAM 23
NORBERT KRAWCZYK PL MUSLI4U 23
ADAM KRET Tak PL 23
MAKSYMILIAN KRUCZEK PL 23
MACIEJ KRZAK Tak PL 23
PIOTR KUBACKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ADAM KUŚKA Tak PL 23
SŁAWEK LAMPARSKI Tak PL 23
PAWEŁ LENCZEWSKI Tak PL 23
MARIUSZ LESZCZYNSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 23
ADAM MALINOWSKI Tak PL 23
ADAM MAŁEK Tak PL VELOART CYCLING CLUB 23
MACIEJ MAŁYSIAK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
JAN MATUSZNY Tak PL 23
PATRYK MAZUREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ADAM MICHALSKI PL COMP TEAM 23
ADAM MIJAKOWSKI Tak PL MIJAKOWSKI TEAM 23
SEBASTIAN NANEK Tak PL 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 23
TOMASZ OSUCH PL OŚKA WARSZAWA 23
ŁUKASZ PELKA Tak PL SII CYCLING TEAM 23
PIOTR PIETROWSKI Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
GRZEGORZ PILARZ PL 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
WOJCIECH RENSZ Tak PL HOTEL*** PODIUM WISŁA & DIAGNOSTIX 23
MATEUSZ ROMANEK Tak PL 23
PRZEMYSŁAW RYBAK PL CHEMIK NOXY PULAWY 23
JAKUB SIKORSKI Tak PL 23
RADOSŁAW SIOŁKOWSKI Tak PL VALMET CYCLING TEAM 23
SEBASTIAN SIWIAK Tak PL 23
TOMASZ SPYRA Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 23
MAREK SZATANIK PL GRUPA MARAT 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
DAMIAN ŚWISTEK Tak PL 23
PIOTR TELENDA Tak PL 23
ŁUKASZ TOMALA Tak PL BIKEHEAD 23
GRZEGORZ TRUSZEWSKI Tak PL 23
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 23
ŁUKASZ WALIGÓRA Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
PRZEMYSŁAW WILISOWSKI Tak PL 23
PAWEŁ WOLNY Tak PL WOLNY 23
MARCIN WRÓBEL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PRZEMYSŁAW WRÓBLEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 23
ANDRZEJ WYLEŻOŁ Tak PL 23
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL BIKEHEAD 23
MIŁOSZ ZIELIŃSKI Tak PL 23
MATEUSZ ZOŃ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 90 (Opłaconych: 76)
C - Mężczyźni 40-49 lat
SZYMON BATKOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
ŁUKASZ BĄBSKI Tak PL 23
SZYMON BEKAS PL 23
PIOTR BIERNAWSKI PL ATTIQ TEAM/SALMING 23
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ Tak PL OTR INTERKOL 23
PIOTR BOLMIŃSKI Tak PL 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
JAN CHUDÝ Tak CZ 23
MICHAŁ CZARNECKI Tak PL FEELTZ 23
KRZYSZTOF DĘBSKI PL 23
MICHAŁ FABISIAK Tak PL BURCAK TEAM 23
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
MICHAŁ FYDRYCH Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 23
ADAM GALMAN Tak PL 23
MACIEJ GIEŁZAK PL JAS-KÓŁKA 23
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JAROSŁAW HERMAN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JULIAN KAPŁON PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ROBERT KARASEK Tak PL RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 23
SEBASTIAN KOŁDA PL 23
MARCIN KOPYTKO Tak PL SII CYCLING TEAM 23
MAREK KOZŁOWSKI Tak PL SST LUBCZA 23
ARKADIUSZ KRASKA Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
PIOTR KUBICKI PL 23
MAREK KULIK Tak PL BARAN CYCLING TEAM 23
JACEK KWAPIEŃ Tak PL SILESIA GÓRNY ŚLĄSK TEAM 23
MACIEJ MAGNUSZEWSKI Tak PL 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PIOTR MARSZAŁEK Tak PL INO SCI 23
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 23
MARCIN MIOTK PL NEON TEAM 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
RAFAŁ NAMYŚLAK Tak PL MOVISTAR 23
TOMASZ PAJAK PL 23
TOMASZ PIÓRKOWSKI PL TROWELMASTER RACING TEAM 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK PRUSINOWSKI Tak PL 23
MARCIN RESZKA Tak PL BIKEHEAD 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
SŁAWOMIR SOCHA PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
PIOTR STANISZEWSKI Tak PL BIKEHEAD 23
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 23
ARTUR SZYMBORSKI Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 23
PIOTR TROJAN Tak PL SRIT 23
ROBERT TURAK PL 23
TOMASZ WIŚNIEWSKI Tak PL 23
DARIUSZ ZAREMBA Tak PL 23
MARCIN ZAREMBA Tak PL 23
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak PL 23
JACEK ŻYDEK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 51 (Opłaconych: 39)
D - Mężczyźni 50-59 lat
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA 23
PIOTR DRELA PL ABSOLUTE BIKES TEAM 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
STANISŁAW GEMBALCZYK PL 23
WITOLD GLONEK Tak PL 23
JACEK JANKOWSKI Tak PL AMATOR 23
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak PL ATAKSPORT RACING TEAM 23
JACEK KLOC PL 23
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL 23
MACIEJ KOWALCZYK PL 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 23
MAREK KUBUSZOK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PAWEŁ KURCZAK Tak PL SZERSZENIE TRZEBNICA 23
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 23
KRZYSZTOF ŁUCZKOWIEC Tak PL 23
PIOTR MAŁECKI PL PKK BARYCZANIE MILICZ 23
MARIUSZ MARTINI Tak PL 23
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 23
JACEK PAPIOREK PL 23
BOGUSŁAW PARYLAK Tak PL 23
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
LESZEK PIJANOWSKI Tak PL 23
MARIAN PODLEŚNY PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
PIOTR SIEDLAK PL SAY MORE 23
MAREK SMOŁKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
LESZEK TRACZYK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
MARIUSZ WALAS Tak PL 23
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 30 (Opłaconych: 22)
E - Mężczyźni 60+
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
WACŁAW BYCZKOWSKI PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 23
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
ADAM GERMAN PL 23
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak PL OTR INTERKOL 23
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE 23
TADEUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
TADEUSZ SPILOK Tak PL 23
ANDRZEJ WÓJCIGA PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 12 (Opłaconych: 9)

160 km: Dwie Pętle

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 0 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 0 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 50+
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 0 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat
JAKUB CHYLIŃSKI Tak PL 23
UNKNOWN DEVICE Tak PL 23
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 23
ŁUKASZ HYRCHEL PL BIKEHEAD 23
WOJCIECH IMIELA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
PIOTR JEŻEWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ROBERT KAŁUŻA PL 23
KRZYSZTOF KUBIK Tak PL OTR INTERKOL 23
BARTOSZ MITMAŃSKI Tak PL FENIX TYCHY 23
KAMIL MUSIOLIK Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 23
SZYMON OPYD Tak PL RGK RACING TEAM 23
PAWEŁ RATALEWSKI Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
KACPER ROMANOWSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 13 (Opłaconych: 10)
B - Mężczyźni 30-39 lat
SEBASTIAN BORSIAK Tak PL OPEL ACTIVE TEAM 23
PAWEŁ BUCZKOWICZ Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
REMIGIUSZ CIUPEK Tak PL ODKRYWCY TAURUS 23
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 23
MICHAŁ GOLUS Tak PL 23
JAN GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 23
MACIEJ HOP PL 23
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JĘDRZEJ KONWERSKI Tak PL 23
GRZEGORZ KRUPA Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
LEOPOLD LASKOWSKI Tak PL 23
IRENEUSZ MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
JOACHIM MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 23
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
BARTOSZ SIKORA PL 23
PAWEŁ STASIAK Tak PL GILICKI BIKE 23
MARCIN STEFANIAK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL ROGELLI TEAM 23
MICHAŁ TURSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL BIKE U UP 23
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 21 (Opłaconych: 19)
C - Mężczyźni 40-49 lat
MAREK ADAMCZYK PL KOLMARKA 23
ŁUKASZ ANDRZEJEWSKI Tak PL FTI RACING TEAM 23
ROMAN BADURA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
JAROSŁAW FILUS PL 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DAMIAN KAUF Tak PL 23
WOJCIECH KOKOSIŃSKI Tak PL 23
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ROBERT KUPIEC PL BIKEHEAD 23
MARCIN MAĆKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
DAMIAN MANIOS Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 23
DAMIAN MARKIEWICZ PL MARKIEWICZ TEAM 23
GRZEGORZ OTFINOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK POKORSKI Tak PL 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ROBERT SIWIRSKI Tak PL WARSAW MASTERS TEAM/ WTT 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
JAROSŁAW STOKŁOSA Tak PL 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 23
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
TOMASZ ZABAWCZUK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 24 (Opłaconych: 20)
D - Mężczyźni 50-59 lat
DARIUSZ DUDA Tak PL 23
JAROSŁAW KONDRAT Tak PL 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 23
STANISLAW SZCZESNY Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 8 (Opłaconych: 8)
E - Mężczyźni 60+
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 0 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 307 (Opłaconych: 253)