Wisła - Pętla Beskidzka - wyścig + maraton: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1
MARTA BAZAŃSKA Tak PL PROCYCLING PROMOTION 23
KAMILA BIERNAT Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ALEKSANDRA BOROŃ Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
KATARZYNA BREWIŃSKA Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 23
ALEKSANDRA DREJ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
BEATA FILAREK Tak PL 23
ELŻBIETA KACA Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak PL 23
IRMINA KNIEĆ Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ANNA LUBOCH Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
ALEKSANDRA MISTERSKA Tak PL ROMET RACING TEAM 23
SYLWIA OBRYCKA Tak PL 23
MAGDALENA PIRÓG Tak PL NKK - IGLOO - JMP.RACE 23
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL ROMET RACING TEAM 23
AGNIESZKA ROLA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
IZABELA SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
JOANNA SZKLANNY Tak PL UKS GIMNAZJUM IMIELIN 23
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 18 (Opłaconych: 18)
K2 - Kobiety 36+ K2
KATARZYNA KOŚCIÓW Tak PL 23
ANNA MADEJ Tak PL CYKLOOPOLE 23
KATARZYNA PERNAL Tak PL CYKLOMANIACY 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
BARBARA SKLODOWSKA Tak PL 23
MAGDALENA WINIARCZYK Tak PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5 23
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 7 (Opłaconych: 7)
M - Mężczyźni 15-18 M
MICHAŁ SZKLANNY Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 1 (Opłaconych: 1)
A - Mężczyźni 19-29 A
ARTUR ADAMCZAK Tak PL FTI RACING TEAM 23
RAFAŁ AMBORSKI Tak PL 23
ŁUKASZ BARTKOWIAK Tak PL BIKE SERWIS 23
MIŁOSZ BIK Tak PL 23
ADRIAN BŁAŻEJOWSKI Tak PL 23
MICHAŁ BRAULIŃSKI Tak PL 23
PRZEMYSŁAW BUBIAK PL 23
KRZYSZTOF CELARY Tak PL 23
SEBASTIAN CHOWANIEC Tak PL INTER CARS MTB TEAM NOWY DWÓR MAZOWIECKI 23
MARCIN CIELEPAK Tak PL 23
DOMINIK CYBURT PL NO LIMITED ŁAŃCUT & LEŻAJSK 23
MAREK CZUDEK Tak PL 23
UNKNOWN DEVICE Tak PL POLPHARMA 23
MARCIN DUŻY Tak PL 23
ALEKSANDER DZIURZYŃSKI Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 23
MACIEJ ETGENS Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
DAMIAN GŁOWNIA Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 23
MATEUSZ GOSZCZYŃSKI Tak PL PROCYCLING PROMOTION 23
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 23
WOJCIECH GRECZKA Tak PL 23
JAN GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM 23
ARKADIUSZ GUDZ Tak PL NKK - IGLOO - JMP.RACE 23
MACIEJ HOP Tak PL 23
WITOLD JAGOCKI Tak PL 23
KACPER JAWORSKI Tak PL 23
MACIEJ JEZIORSKI Tak PL PROCYCLING PROMOTION 23
RAFAŁ JONIK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
VOJTĚCH KAWULOK Tak CZ 23
MATEUSZ KĄDZIELA Tak PL MMBIKE TEAM 23
RADOSŁAW KĘDZIORA Tak PL 23
KONRAD KOPCZYŃSKI Tak PL 23
MACIEJ KOPYCKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ADAM KORYCZAN Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA 23
ARTUR KOZAK PL BSK MIÓD KOZACKI KOZZAK.PL 23
RADOSŁAW KOZAL Tak PL FTI RACING TEAM 23
JAN KOZDĘBA Tak PL 23
PIOTR KUBICA Tak PL 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ŁUKASZ KUNC Tak PL NKK - IGLOO - JMP.RACE 23
JACEK KWIECIEŃ Tak PL 23
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
KAMIL LUBERDA Tak PL 23
KRZYSZTOF ŁUKASIK Tak PL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 23
MAREK MANDRYSZ Tak PL 23
WOJCIECH MATLAK PL POLART MOSER SMP TEAM 23
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
ŁUKASZ MAZIJ Tak PL GTT CYCLING TEAM 23
GRZEGORZ NIECHAJ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF NOWIŃSKI Tak PL 23
DOMINIK OMIOTEK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
SŁAWOMIR PABIAN Tak PL 23
TOMASZ PAJDO Tak PL 23
GRZEGORZ PAŁKA Tak PL ISPORT.PL TEAM 23
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
MACIEJ PITACH Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MACIEJ POŁYS Tak PL PROMED CYCLING TEAM 23
MIKOLAJ PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JAKUB RADOMSKI Tak PL LECHICI ZIELONKA 23
MICHAŁ RATAJCZAK Tak PL 23
GRZEGORZ ROBOK Tak PL 23
KRZYSZTOF ROGOWSKI PL POLART NUTRAXX TEAM 23
KRZYSZTOF SIKORA PL SUPREME STYLE MATES 23
PAWEŁ SKORUPA Tak PL DO:ST:AR:TU 23
KRZYSZTOF STELMACH Tak PL OŚWIĘCIM PASSIONBIKE 23
PAWEŁ SZYKTANC Tak PL 23
RAFAŁ ŚWITKOWSKI Tak PL CYKLOMANIACY 23
ARKADIUSZ TORBA Tak PL 23
ROBERT TROSZOK Tak PL 23
PIOTR WILK PL RMF FM ADRENALINE MOUNTAIN DEW MTB TEAM 23
KAMIL WÓJT Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PAWEŁ ZBIEŻAK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 72 (Opłaconych: 64)
B - Mężczyźni 30-39 B
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL 23
JAN BOCHNIAK Tak PL 23
BARTOSZ BOLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
MICHAŁ BROJ Tak PL 23
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
PAWEŁ BUCZKOWICZ Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
PAWEŁ BURY Tak PL DOMATOR 23
TOMASZ CICHOŃ Tak PL 23
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 23
ŁUKASZ CISZEK Tak PL 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 23
MARCIN DALECKI PL WE RIDE 23
DANIEL DUŚKO Tak PL BIKEHEAD 23
WOJCIECH DWORCZYK PL 23
MARCIN DZIARSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF DZIEDZIC Tak PL 23
GRZEGORZ FUS Tak PL 23
ADAM GALMAN PL 23
VINCENT GRAZIANO Tak US 23
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL 23
JAN GROSICKI Tak PL 23
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL MOKATE LOYD 23
KONRAD GUZ Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
MACIEJ HABRAT Tak PL KTC KROSNO 23
JAROSŁAW HAŁAS Tak PL PRO-KAN SUSZEC 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR JANUSZ Tak PL 23
EMIL JOŃSKI Tak PL BARAN CYCLING TEAM 23
TOMASZ KAMECKI PL 23
PIOTR KANIK Tak PL 23
JULIAN KAPŁON Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
MARIUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 23
PIOTR KĄKOL Tak PL 23
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MAREK KŁAPTOCZ Tak PL 23
PIOTR KNAPCZYK Tak PL 23
TOMASZ KNAPIK Tak PL 23
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 23
MARCIN KOPYTKO Tak PL 23
SZYMON KORNAK Tak PL 23
MARCIN KORZENIOWSKI Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 23
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PRZEMYSŁAW KOZA Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
ARTUR KOZAL Tak PL FTI RACING TEAM 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
DAWID KRZEPINA Tak PL 23
PAWEŁ KSIĄŻEK Tak PL 23
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI Tak PL 23
MIKOŁAJ KUKURBA PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
MAREK KULIK PL BARAN CYCLING TEAM 23
MARCIN KWIECIEŃ Tak PL BIKEHEAD 23
LEOPOLD LASKOWSKI Tak PL FTI RACING TEAM 23
SŁAWOMIR LEDWAROWSKI Tak PL WE RIDE 23
WIESŁAW LEGIERSKI PL 23
MICHAŁ LIGOCKI Tak PL CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 23
ADAM MALINOWSKI Tak PL 23
PAWEŁ MAŁY Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
MACIEJ MAŁYSIAK Tak PL 23
FRANCISZEK MANIKOWSKI Tak PL OŚKA WARSZAWA 23
MARCIN MATEJKO Tak PL 23
PATRYK MAZUREK Tak PL 23
ŁUKASZ MICHALSKI PL 23
DARIUSZ MIKOS Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
BARTOSZ MYCH Tak PL 23
MARCIN MYSTKOWSKI Tak PL LEGION SERWIS ACTIVE JET 23
WOJCIECH NALEPA Tak PL 23
PIOTR NAPIERAŁA Tak PL FTI RACING TEAM 23
PIOTR NOWACKI Tak PL 23
ADAM OKNIŃSKI Tak PL ABSOLUTE BIKE TEAM 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
FILIP OWCZAREK Tak PL 23
MICHAŁ PALUCH Tak PL 23
GRZEGORZ PASUTO Tak PL IRONS TRIATHLON TEAM 23
PRZEMYSŁAW PAWLIK Tak PL 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ROBERT PETERCZUK Tak PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ADAM PIERZGA Tak PL SOKÓŁ ROWERY 23
KRYSTIAN PIRÓG Tak PL NKK - IGLOO - JMP.RACE 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL 23
MARCIN RESZKA Tak PL BIKEHEAD 23
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL 23
DAREK SEREMET Tak PL 23
SZYMON SIKORA PL SKOCZÓW CYCLING TEAM 23
MAREK SKRZYPCZYŃSKI Tak PL 23
BARTOSZ SOBCZAK Tak PL 23
MIROSŁAW SOBÓL PL NKK - IGLOO - JMP.RACE 23
PIOTR STANISZEWSKI Tak PL BIKEHEAD 23
ADAM STARZYŃSKI Tak PL PROCYCLING PROMOTION 23
PAWEŁ STASIAK Tak PL 23
LESŁAW STEFFEK Tak PL 23
DAMIAN STUSEK Tak PL 23
PIOTR SZAJTER PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR SZAMROWSKI Tak PL 23
MICHAŁ SZAREK Tak PL 23
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
KRZYSZTOF SZUDER Tak PL 23
WOJCIECH SZYMOSZEK Tak PL 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ŁUKASZ ŚMIETANKA PL 23
PIOTR TELENDA PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
PIOTR TELENDA Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
MARCIN THAMM Tak PL 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL MEGA BEŁŻYCE 23
ŁUKASZ TOMALA Tak PL BIKEHEAD 23
PIOTR TOMANA Tak PL 23
MARCIN TOMECKI PL 23
SAM VERHEYDEN PL 23
WOJTEK WARDZIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
PAWEŁ WIENDLOCHA Tak PL 23
GRZEGORZ WITKOWSKI Tak PL BIKEHEAD 23
MAREK WOJNAROWSKI Tak PL 23
MAREK WOJTAS Tak PL GRUPA MARAT 23
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
TOMASZ ZABAWCZUK Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
ADAM ZACHURZOK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MICHAŁ ZBROSZCZYK Tak PL FTI RACING TEAM 23
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 123 (Opłaconych: 106)
C - Mężczyźni 40-49 C
MAREK ADAMCZYK Tak PL 23
KAROL ANDERKO Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
JACEK BADURA Tak PL CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 23
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
SZYMON BATKOWSKI Tak PL RWKS SPARTA BIŁGORAJ 23
ARTUR BATURO Tak PL FTI RACING TEAM 23
SZYMON BEKAS PL 23
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 23
RAFAŁ BOGACKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
RAFAŁ BOGUS Tak PL 23
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ARKADIUSZ BROJ PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
SEBASTIAN CEBULA Tak PL 23
SŁAWOMIR CHALCIŃSKI PL JASTRZĘBIE ŁASK 23
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL 23
MAREK CIEŚLAK Tak PL 23
PIOTR CZECH Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 23
ROMAN CZEPA DE 23
ANDRZEJ DĄBROWSKI Tak PL ROWEROMANIAK 23
JAROSŁAW DRELUCH Tak PL BRT WROCŁAW 23
PAWEŁ DROŻDŻEWSKI PL 23
DARIUSZ DUDA Tak PL 23
BOGUSŁAW FABIAN Tak PL 23
JAROSŁAW FILUS Tak PL 23
DARIUSZ FLORCZAK Tak PL FENIX TYCHY 23
ROMAN FRANKIEWICZ Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
PIOTR FRANKOWICZ Tak PL 23
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM 23
MICHAŁ FYDRYCH Tak PL 23
TOMASZ GAWROŃSKI Tak PL ANGRYFOREX 23
ROMAN GODLEWSKI Tak PL 23
GRZEGORZ GÓRNIAK Tak PL 23
ADAM GÓRNIAK Tak PL 23
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JAROSŁAW HERMAN Tak PL 23
JACEK JANKOWSKI Tak PL 23
MARCIN JEKEL Tak PL 23
RAFAŁ KAMPKA Tak PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
GRZEGORZ KAŹMIEROWSKI Tak PL 23
ROBERT KIERZEK Tak PL OTR INTERKOL 23
RAFAŁ KLAMA Tak PL QUEST TEAM 23
WOJCIECH KOKOSIŃSKI Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 23
KONRAD KOLECKI Tak PL FTI RACING TEAM 23
PRZEMYSŁAW KOPER Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
KRYSTIAN KOTARBA PL 23
ROBERT KOWALSKI Tak PL 23
ŁUKASZ KRZEPINA PL 23
MAREK KUBUSZOK PL 23
ROBERT KUPIEC Tak PL 23
DARIUSZ KURLAND Tak PL 23
SŁAWOMIR KWIECIEŃ Tak PL 23
DARIUSZ LEDWIG Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JAROSŁAW LIBERACKI Tak PL GRUPA MARAT 23
ANDRZEJ LIWIŃSKI Tak PL 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
TOMASZ MAJCHER Tak PL FENIX TYCHY 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak PL GRUPA MARAT 23
PIOTR MARANDA Tak PL 23
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF MATULA Tak PL 23
TOMASZ MATUSIK Tak PL 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARCIN NIEWOLA Tak PL 23
KAZIMIERZ NOWAK Tak PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 23
RADOSŁAW OPERACZ Tak PL 23
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak PL 23
MAREK POKORSKI Tak PL 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ PRZĘCZEK PL 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR PYSZIK Tak PL 23
TOMASZ RUSZKOWSKI PL SILVINI TEAM POLSKA 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
JANUSZ SIEDLAK Tak PL AMATOR 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
JAROSŁAW STOKŁOSA Tak PL 23
MIROSŁAW STOKŁOSA Tak PL 23
ADAM SYNOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 23
WOJCIECH SZCZYPKOWSKI Tak PL 23
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 23
RADOSŁAW SZYMBORSKI Tak PL INTER CARS MTB TEAM NOWY DWÓR MAZOWIECKI 23
DARIUSZ TAROCIŃSKI PL 23
DAMIAN TWARDZIK Tak PL GRUPA MARAT 23
KRZYSZTOF WASILEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
SEBASTIAN WINNICKI Tak PL 23
ALEKSANDER WOŹNICA Tak PL 23
GRZEGORZ WÓJTOWICZ Tak PL 23
ROBERT WRÓBLEWSKI Tak PL 23
DAREK ZIĘTEK Tak PL 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 94 (Opłaconych: 81)
D - Mężczyźni 50-59 D
MIROSŁAW BACZYŃSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
JACEK BRZÓZKA Tak PL 23
DARIUSZ BULANDA Tak PL 23
MARCIN BZYMEK Tak PL 23
DARIUSZ CHUDOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 23
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 23
KAZIMIERZ CZARKOWSKI PL FHU CZAREK -ZAKRECONA OSTRÓW 23
ZBIGNIEW DOMŻALSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL 23
OSKAR FILIPOWICZ Tak PL SILVINI TEAM POLSKA 23
WIESŁAW GASZYŃSKI Tak PL 23
PAWEŁ GODULA PL 23
GRZEGORZ JANKOWSKI Tak PL NIESTOWARZYSZONY 23
MIROSŁAW KALINOWSKI PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
MAREK KAMIŃSKI Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
RYSZARD KĄKOL Tak PL 23
SZYMON KOGUT Tak PL 23
PIOTR KOPERNIK Tak PL 23
JÓZEF KOSIEC Tak PL GTC GRACZE 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL 23
KRZYSZTOF KRUPA PL GVT 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
SŁAWOMIR MASLONKOWSKI Tak PL STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI 23
WOJCIECH MUZYK Tak PL WWW.SOKOLROWERY.PL 23
ADAM MYSZCZYSZYN PL 23
PETER PESCHKA Tak DE 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JACEK PIĄTEK Tak PL 23
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 23
SZCZEPAN PŁUSA Tak PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 23
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL 23
JERZY ROSA Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
STANISLAW RUMINSKI PL 23
GRZEGORZ RYNKIEWICZ Tak PL 23
PIOTR SIEBERT Tak PL MERX TEAM WĄGROWIEC 23
PIOTR SIEDLAK Tak PL GVT 23
WOJCIECH SŁUP Tak PL 23
JACEK SZARY Tak PL 23
STANISLAW SZCZESNY Tak PL 23
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL 23
KRZYSZTOF SZEJDEWIK Tak PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5 23
RYSZARD ŚMIGLEWICZ Tak PL 23
JERZY ŚWIDA Tak PL 23
WIESŁAW WOLNY Tak PL OPONY-SERAFINOWSKI 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 50 (Opłaconych: 43)
E - Mężczyźni 60+ E
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE 23
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 23
TADEUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
ZBIGNIEW SKRZYPCZYŃSKI Tak PL 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ANDRZEJ WAPIŃSKI PL TEAM TOSZEK 23
JERZY WIŚNIEWSKI Tak PL 23
MAREK ZDANOWICZ PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 13 (Opłaconych: 11)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 378 (Opłaconych: 331)