XXVIII Bieg Legionów - Ustroń: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-19 lat
JULIA CIEŚLAR Tak PL 23
IZABELA KAWULOK Tak PL 23
OLIWIA KULA PL 23
MICHALINA MALINA Tak PL GTS BOJSZOWY 23
JOANNA SIKORA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 4)
K2 - Kobiety 20 - 34 lat
JOLANTA BIELA PL 23
ILONA CIEŚLAR-ŚLIŻ Tak PL 23
DOROTA GREŃ Tak PL OLZA CIESZYN 23
MARTA GRUSZECKA Tak PL 23
DOROTA HAŃBA Tak PL 23
ANNA KAWULOK Tak PL 23
PATRYCJA KIEŁBASA PL 23
KAMILA KUBISTA Tak PL 23
HANNA KUCZERA Tak PL 23
ANETA LINERT Tak PL 23
BEATA MAZUR Tak PL 23
EWELINA MIELECH Tak PL 23
GABRIELA MIKRUT Tak PL 23
MATEUSZ MIKRUT PL 23
KINGA MISTEROWICZ Tak PL LKS POGÓRZE /RUNSZ-TEAM 23
KATARZYNA RASZKA Tak PL CZARNE FIT 23
MONIKA RECMAN PL 23
EDYTA RUTKOWSKA PL HRMAX ŻORY 23
MARZENA SIKORA Tak PL 23
MARTYNA SKOWROŃSKA Tak PL 23
JOANNA TALAGA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 21 (Opłaconych: 16)
K3 - Kobiety 35 - 49 lat
KATARZYNA BIENIOSZEK Tak PL HRMAX ŻORY 23
LEONARDA CZYŻ Tak PL OLZA CIESZYN 23
ALEKSANDRA DOLATOWSKA Tak PL 23
AGNIESZKA DOMAGAŁA Tak PL OLZA CIESZYN 23
KAROLINA FOJCIK-PUSTELNIK Tak PL 23
IWONA GALMAN Tak PL 23
KATARZYNA GĄDEK Tak PL 23
AGATA GŁOGOWSKA Tak PL 23
ANNA HERMAN Tak PL 23
IRENA KAJSTURA Tak PL 23
BEATA KISTOWSKA Tak PL 23
ANNA LAPMAN Tak PL 23
ADELA MALCZYK PL 23
KATARZYNA PEPEL Tak PL LUXTORPEDA CZERWIONKA 23
DOROTA POPPEK Tak PL 23
BASIA PUCHAŁA Tak PL 23
AGNIESZKA SERAFIN Tak PL 23
SYLWIA SIKORA Tak PL 23
HANNA SKOWROŃSKA Tak PL SPOKORUN 23
MARTA SYRYJCZYK PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
MAGDALENA SZLAUER Tak PL OLZA CIESZYN 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 21 (Opłaconych: 19)
K4 - Kobiety 50+
JOLANTA CIESZYŃSKA PL 23
BEATA GAWĘCKA Tak PL 40-LATEK TYCHY 23
RYSZARD KĄKOL Tak PL 23
ANIELA KIERAT Tak PL 23
TERESA STUKATOR Tak PL 40-LATEK TYCHY 23
EUGENIA SZAFARCZYK Tak PL LKS POGÓRZE /RUNSZ-TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 6 (Opłaconych: 5)
M1 - Mężczyźni 16 - 19 lat
MACIEJ IMIELSKI Tak PL 23
KACPER JABŁONKA Tak PL 23
PAWEŁ KUCZERA Tak PL 23
DAWID MIELKE Tak PL 23
MARCIN WIŚNIEWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 5 (Opłaconych: 5)
M2 - Mężczyźni 20 - 29 lat
PIOTR BIELIŃSKI Tak PL KB SOKÓŁ KNURÓW 23
KACPER GAZUREK PL 23
JAKUB GORZELANY PL 23
DOMINIK JARCO Tak PL RMD MONTRAIL TEAM 23
TOMASZ KACZMAREK Tak PL 23
PAWEŁ KOWALIK Tak PL 23
DAWID MACURA Tak PL 23
MATEUSZ MUCHA Tak PL 23
STANISŁAW PIELA Tak PL 23
JAN PŁOSKONKA PL 23
SYLWESTER PRYSZCZ Tak PL 23
TYMOTEUSZ RECMAN PL 23
MARCIN SZAFARCZYK Tak PL LKS POGÓRZE /RUNSZ-TEAM 23
SEBASTIAN SZPYRKA Tak PL 23
MATEUSZ WOJDYŁO PL FANTASTIC ANIA SIKORA 23
PAWEŁ ZAJĄC Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 16 (Opłaconych: 11)
M3 - Mężczyźni 30 - 39 lat
MAREK ANDRZEJUK Tak PL 23
MICHAŁ BOTOREK PL 23
GRZEGORZ CHUDYK PL LKS OCHABY 96 23
REMIGIUSZ CIUPEK Tak PL TAURUS30 CYCLING TEAM 23
KRZYSZTOF CZARNECKI Tak PL 23
MAREK DĄBROWSKI PL 23
BARTOSZ DULEBA PL 23
KRZYSZTOF GAWLAS PL 23
WITOLD GAWLAS Tak PL 23
TOMASZ GIERCZYCKI Tak PL PKP SA 23
ARTUR GIERULA Tak PL BS.CIESZYN.PL 23
JAREK GNIEWEK PL BESKRES 23
KRZYSZTOF GRUNSIOK Tak PL 23
TOMASZ GRZĘDA Tak PL 23
PATRYK GRZĘDZIŃSKI Tak PL 23
KAMIL HARATYK Tak PL GASCONTROL POLSKA 23
ŁUKASZ HUBKA Tak PL 23
MIROSŁAW KALAMUS Tak PL ULTRA BESKID SPORT 23
KAMIL KĘDZIOR Tak PL 23
MARCIN KOWALIK Tak PL SIEDEM ŻYCZEŃ TEAM 23
BARTŁOMIEJ KUKUCZ Tak PL LKS POGÓRZE 23
TOMASZ KWICZALA Tak PL 23
MICHAL MACHEJ Tak PL 23
ARTUR MACURA Tak PL 23
DAWID MAZGAJ Tak PL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE 23
MICHAŁ NOCUŃ Tak PL 23
MATEUSZ PESZYŃSKI Tak PL 23
MARIUSZ PISINGAS PL 23
ARKADIUSZ PUSTÓWKA Tak PL OLZA CIESZYN 23
KRZYSZTOF ROGOWSKI Tak PL 23
JACEK SEWERYN Tak PL 23
GRZEGORZ SKWORC Tak PL TEAM SIEMION 23
MATEUSZ SŁODKIEWICZ PL 23
MICHAŁ STACIWA PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 23
GRZEGORZ STOLECKI Tak PL 23
SZYMON SZLAUR Tak PL 23
KRZYSZTOF ŚWIĘCZYK Tak PL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE 23
DOMINIK WAC Tak PL 23
MATEUSZ WANTULOK Tak PL CZARNE FIT 23
ADAM WOJTOWICZ PL K.B. JÓZEFINKA KATOWICE 23
MAKS ZAMARAJEW Tak PL 23
ŁUKASZ ZĄBER Tak PL 23
RAFAŁ ZOLICH Tak PL 23
TOMASZ ŻAK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 44 (Opłaconych: 34)
M4 - Mężczyźni 40 - 49 lat
ANDRZEJ ANDRUSZKIEWICZ Tak PL 23
ARKADIUSZ ANDRZEJEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
RAFAŁ BARAŃSKI PL 23
TOMASZ BUCHHOLTZ PL 23
LESZEK BUJOK Tak PL OLZA CIESZYN 23
DARIUSZ CHLEBEK Tak PL 23
RYSZARD CIEŚLAR PL WIŚLAŃSKA AKADEMIA BIEGOWA 23
DAMIAN CZERMAK Tak PL FUCHS OIL TEAM 23
JACEK CZYŻ Tak PL OLZA CIESZYN 23
ALEKSANDER DAMEC Tak PL OCHAJORUN & FRIENDS 23
JAROSLAW GAJEWSKI Tak PL FUCHS OIL TEAM 23
ADAM GALMAN PL 23
DOMINIK GAWLAS Tak PL 23
WOJCIECH GĄDEK Tak PL SILESIA SKATING 23
GRZEGORZ GIBA Tak PL 23
ANDRZEJ GLAJC Tak PL WYPAS RUN 23
JAROSŁAW GŁOWINKOWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL FAN-SPORT MTB RACING TEAM 23
TADEUSZ HŁADKI Tak PL FUCHS OIL TEAM 23
ZBIGNIEW JABŁONKA Tak PL 23
ADAM JAGIEŁA Tak PL KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA 23
STANISŁAW KAWECKI PL OLZA CIESZYN 23
MARCIN KISTOWSKI Tak PL 23
TADEUSZ KISZA Tak PL 23
JACEK KSIĘŻYK PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 23
TOMASZ LIPIŃSKI PL 23
ŁUKASZ MACH Tak PL BIEGACZ 23
MARCIN MACURA PL MAC - SPORT 23
JANUSZ MALCZYK PL 23
ADAM MALINA Tak PL 23
BŁAŻEJ MENDREK PL UKS BRENNA-GÓRKI 23
ROBERT MOŚCIŃSKI Tak PL 23
JAROSŁAW MRÓZ PL MROZY TEAM 23
GRZEGORZ NOWAK Tak PL 23
MARCIN NOWAK Tak PL BS.CIESZYN.PL 23
DARIUSZ OLSZOWSKI Tak PL 23
ROBERT OŁUBEK Tak PL HRMAX ŻORY 23
GRZEGORZ PASTWA Tak PL ULTRA BESKID SPORT 23
DARIUSZ PIĘTKO Tak PL ORANGE POLSKA 23
JANUSZ PILCH PL 23
PAWEŁ PLUCIŃSKI PL FUCHS OIL TEAM 23
GRZEGORZ POJDA Tak PL 23
MICHAŁ POŚPIECH Tak PL 23
MARCIN PRZYWARA Tak PL 23
JANUSZ ROJ Tak PL 23
DARIUSZ SERAFIN PL KB FARTLEK 23
RAFAŁ SOBOTA PL 23
PIOTR STEBEL Tak PL 23
ROBERT SUROWIECKI Tak PL 23
LESZEK SWOBODA Tak PL MAFIA TEAM LUBLINIEC 23
DARIUSZ SZMIGIEL Tak PL 23
GRZEGORZ SZYMURA Tak PL 23
ZBIGNIEW ŚWIDER Tak PL 23
SEWERYN TUSIŃSKI PL 23
SŁAWOMIR TWARÓG Tak PL 23
DARIUSZ WÓJCIK Tak PL 23
TOMASZ WRÓBEL Tak PL MKS CENTRUM DZIĘGIELÓW 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 57 (Opłaconych: 41)
M5 - Mężczyźni 50 - 59 lat
ARTUR BRACHACZEK PL OLZA CIESZYN 23
KRZYSZTOF FUJAREWICZ Tak PL THE KADENCJA 180 23
PAWEŁ HALAMA PL 23
MAREK IMIELSKI Tak PL WKB META LUBLINIEC 23
ZBIGNIEW KIERAT Tak PL 23
KAZIMIERZ KORDZIŃSKI Tak PL MAFIA TEAM LUBLINIEC 23
LESZEK KOWAL Tak PL 23
ANDRZEJ KSIĄŻEK PL 23
TADEUSZ KUCZERA Tak PL 23
MAREK MACIEJEWSKI Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 23
RAPHAEL MIELKE Tak PL 23
KRZYSZTOF MOĆKO Tak PL 23
MIROSŁAW MUSIAŁ Tak PL 23
ROBERT ORAWSKI Tak PL 23
STANISŁAW ORLICKI Tak PL O R Z E Ł - RUDZE 23
LESZEK PIJANOWSKI Tak PL 23
BOGUSŁAW SIEGMUND Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 23
PIOTR SIKORA Tak PL 23
MARIUSZ SKOWROŃSKI Tak PL SPOKORUN 23
MICHAŁ SKUZA Tak PL 23
ANDRZEJ SŁOMKA Tak PL 23
ZBIGNIEW STĘPLOWSKI PL 23
KRZYSZTOF SWADŹBA PL 23
ROMAN SZCZYPIÓR PL 23
PIOTR ŚWIĘS Tak PL 40-LATEK TYCHY 23
PIOTR TOMAŚ Tak PL 23
ZBIGNIEW TOMICZEK Tak PL OLZA CIESZYN 23
JERZY WALICA PL BBL BIELSKO-BIAŁA 23
KAZIMIERZ WIATROWSKI Tak PL LEVIATAN SZERSZEŃ TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 29 (Opłaconych: 22)
M6 - Mężczyźni 60 - 69 lat
KRYSTIAN BIENIOSZEK Tak PL 23
KAROL BROMBOSZCZ PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 23
WIESŁAW DZIARSKI Tak PL 23
ANDRZEJ FIGURA Tak PL 23
ZYGMUNT GREŃ PL UKS BRENNA-GÓRKI 23
MARIAN JAROSZ Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 23
RYSZARD ĶĄKOL Tak PL 23
STEFAN KUCZ Tak PL KB STRZELEC STRZEBIŃ 23
JAN MICUDA Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 23
JANUSZ PANEK Tak PL 23
JERZY PUSTELNIK Tak PL 23
ANDRZEJ SIWCZYK Tak PL 23
MARIAN SZYMSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 13 (Opłaconych: 11)
M7 - Mężczyźni 70+
WOJCIECH KAPTUR Tak PL KRS TKKF RELAKS WODZISŁAW ŚLĄSKI 23
WERNER LEGOMIŃSKI Tak PL 23
JERZY WERSEL Tak PL 40-LATEK TYCHY 23
TOMASZ ŻYWIOŁ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M7: 4 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 221 (Opłaconych: 172)