Zduńska Wola - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1
KATARZYNA BREWIŃSKA PL POLART MOSER DONNE TEAM 23
MAGDALENA CHECHELSKA Tak PL KTC KIELCE 23
LIDIA PYCIARZ PL GATTA BIKE-RS 23
DAMIAN USZCZYK PL 23
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 Tak PL CYKLOOPOLE 23
MAGDALENA ZIMOWICZ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 36+ K1
TERESA PĘDZIWIATR PL 23
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
JOANNA WOŁODŹKO Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
ANNA WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 3)
H - Mężczyźni 16-23 H
MICHAŁ CHLEBICZ PL RAJSPORT SIERADZ CYCLING TEAM 23
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART MOSER SMP TEAM 23
SEBASTIAN JĘDRZEJCZAK PL 23
RADOSŁAW KĘDZIORA PL 23
KRZYSZTOF KOPERWAS PL GATTA BIKE-RS 23
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM 23
NORBERT KRAKOWIAK PL 23
PIOTR KUKLA PL ROAD MARATON TEAM 23
KACPER ŁOCHOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
MICHAŁ MICHALSKI PL OTR INTERKOL 23
TOMASZ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA 23
PRZEMYSŁAW MOCEK Tak PL OTR INTERKOL 23
MATEUSZ NOWAK PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 23
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 23
PIOTR PAWŁOWSKI PL 23
FILIP PIAŚCIK Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
RAFAŁ RYMARZ PL ESTILE RACING TEAM 23
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO 23
PAWEŁ STANIUCHA PL 23
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK Tak PL OTR INTERKOL 23
KAMIL WÓJT PL GATTA BIKE-RS 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 21 (Opłaconych: 3)
A - Mężczyźni 24-29 A
MICHAŁ BESTWINA PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
DOMINIK KAPUSTA Tak PL 23
PIOTR KĘDZIERSKI PL 23
JAKUB KIMMER PL BIEGING TEAM ZELOW 23
ŁUKASZ KRYSIAK PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
WOJCIECH MATLAK PL POLART MOSER SMP TEAM 23
FILIP MATOSZKO PL ALVA 1 TYTAN 23
ŁUKASZ MICHALAK PL 23
PRZEMYSŁAW PIERZCHAŁA PL 23
TOMASZ STALINGER PL TALVI SPORT 23
PAWEŁ ZBIEŻAK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 11 (Opłaconych: 1)
B - Mężczyźni 30-39 B
ROBERT ADAMSKI PL STRAŻAK TRZCINICA 23
MARCIN BOBRUK Tak PL BOBRUK IRON TEAM 23
PIOTR CIEŚLIK PL 23
PAWEŁ CZARNECKI PL ŻOLIBER 23
MARIUSZ CZECHOWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
BOGDAN DERESZCZUK PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 23
MARCIN DOBROSZEK PL 23
ARTUR GACEK PL GVT 23
JAKUB GOSPODARCZYK Tak PL 23
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS 23
SŁAWOMIR GRZESIAK PL WWW.PROXIBUD.PL 23
ŁUKASZ GRZESIEK PL OTR INTERKOL 23
KONRAD GUZ PL OŚKA WARSZAWA 23
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES 23
BARTOSZ KACZMARKIEWICZ PL 23
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
NORBERT LEWANDOWSKI PL 23
ŁUKASZ LISOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN 23
AREK MICHALAK PL 23
PAWEŁ MIERNIK PL 23
RAFAŁ OLEŚ PL OTR INTERKOL 23
ROBERT PETERCZUK PL POLART MOSER SMP TEAM 23
MATEUSZ PIECHNIK PL 23
WITOLD PIETRASIK VEL PIETRZAK PL 23
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
BARTOSZ SIKORA PL BIKEHOLICY TINES 23
PIOTR STĘPNIK PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ SZAFRAŃSKI PL 23
MICHAŁ SZLĘZAK Tak PL ŻOLIBER 23
PIOTR SZYSZYŃSKI Tak PL 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL BIKEHOLICY TINES 23
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL 23
BOLESŁAW ZARAŚ PL UKS SOKÓŁ KĘTY 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 36 (Opłaconych: 6)
C - Mężczyźni 40-49 C
JANUSZ BANASIAK PL ALVA 1 TYTAN 23
ROBERT BOBKA PL 23
GRZEGORZ ENDLER PL 23
PAWEŁ FELCENLOBEN PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 23
SŁAWOMIR FOREMSKI PL 23
MICHAŁ FYDRYCH PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 23
TOMASZ GARBOWICZ PL KB.SPARTAKUS BEŁCHATÓW 23
MICHAŁ GLIŃSKI PL HAVE A NICE DAY 23
JACEK GŁOBINSKI PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 23
MAREK GÓRECKI PL BIEGING TEAM ZELOW 23
PIOTR GÓRNIAK Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL 23
WOJCIECH KOKOSIŃSKI PL OTR INTERKOL 23
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 23
MAREK KWIATKOWSKI Tak PL 23
PIOTR KWIATKOWSKI PL 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
GRZEGORZ MARUSZEWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
PIOTR MASLANKA PL 23
KRZYSZTOF MATULA Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
WOJCIECH MICHAŁEK PL DARIO TEAM RADOMSKO 23
DARIUSZ OSTROWSKI PL 23
PAWEŁ PALUS PL LUFT TRI TEAM 23
MARIUSZ PIASECKI PL RYCERZE ROLANDA 23
JACEK PIĄTEK PL DKK GRYF DEBICA 23
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA 23
ROBERT REDUCH PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 23
REMIGIUSZ ROLSKI PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
BARTOSZ SOPATA PL POLART MOSER SMP TEAM 23
MARIUSZ SROKA PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 23
GRZEGORZ STOLAREK PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 23
LESZEK TRACZYK PL 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 23
MARCIN WASILEWSKI PL 23
SYLWESTER WOJCIECHOWSKI PL 23
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE PL BIKEHOLICY TINES 23
PAWEŁ WYGLĄDACZ PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 42 (Opłaconych: 5)
D - Mężczyźni 50-59 D
ANTONI BRZUSKI PL SOKÓŁ TARNÓW 23
DARIUSZ CHUDOWSKI PL FENIX TYCHY 23
PAWEŁ CICHY Tak PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 23
FRANCISZEK GOGÓŁ PL KB & R LEW LEGNICA 23
ZBIGNIEW GROSZ PL 23
MIROSŁAW GRZESIŃSKI Tak PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 23
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
LESZEK KRYSTYNIAK PL GATTA BIKE-RS 23
STEFAN KRZEMIŃSKI PL 23
MAREK LECHOWSKI PL IT KONTRAKT 23
DAMIAN MAKOWSKI PL 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
STANISŁAW OKONSKI PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
STANISŁAW RADZIK PL BIKEHOLICY TINES 23
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ZBIGNIEW RYBACKI PL BDC ROAD TEAM 23
JORAN SKUPNIK PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 23
PIOTR SZULC PL BGŻ ESKA TEAM 23
GRZEGORZ TRYBUCHOWSKI Tak PL 23
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY 23
PIOTR WRONA Tak PL BGŻ ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 25 (Opłaconych: 7)
E - Mężczyźni 60+ E
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL START BIELSKO 23
ZBIGNIEW BANASZCZYK PL 23
HENRYK BRYŚ PL SKALNIK GRACZE 23
RYSZARD CHUDYKOWSKI PL TTC TORUŃ 23
JAN DAWICKI PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 23
ANDRZEJ GALUBIŃSKI PL TTC TORUŃ 23
TADEUSZ GARNCARZ Tak PL POLIMER - MYSZKÓW 23
FRANCISZEK JOWIK PL TFJ CYKLO TEAM 23
EDWARD JURZYCA PL JAS-KÓŁKA 23
ZBIGNIEW KAJSER PL 23
JAN KAZIMIERCZAK PL 23
ZDZISŁAW KEMPA PL DROP OSTRZESZOW 23
JAN KOZLOWSKI PL 23
TADEUSZ MACIEJCZYK PL GNIEWKOWO 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
HENRYK RATAJCZYK PL 23
RYSZARD SULECKI PL TTC TORUŃ 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ZBIGNIEW TOBOŁA PL GATTA BIKE-RS 23
ROMAN TOMASZEWSKI PL SKANIA 23
STANISŁAW WALASEK PL 23
HENRYK ZAPAŚNIK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 22 (Opłaconych: 2)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 167 (Opłaconych: 30)